Neochota prezidenta Donalda J. Trumpa přijmout okamžité „široké, veřejné hromadné zatýkání“ způsobila posun loajality mezi veliteli Bílých Klobouků, kteří mají pocit, že Trumpa více zajímá hra na politiku než záchrana Spojených států, než bude příliš pozdě, jak tvrdí zdroj v kanceláři generála Davida H. Bergera, který poskytl Realu Raw News shrnutí páteční schůzky.

Přinejmenším dva vůdci Bílých Klobouků, dodal, vyzvali k „hlasování o nedůvěře“ v Trumpovo vedení, když místo toho pohlížejí na floridského guvernéra Rona DeSantise jako na potenciální civilní protějšek. Tyto osoby, major americké armády generál Richard E. Angle a plukovník J. D. Keirsey, o jehož postavení mezi Bílými Klobouky RRN pojednával v dřívějším článku, citovali DeSantisův útok na pedofilní kabalu a rasové pokrytectví Disneyho jako důkaz, že má odvahu a chuť vést obvinění. Mnoho White Hats věří, že masové veřejné zatýkání se vymstí bez podpory konzervativních politiků, kteří si získávají respekt většiny populace a dodržují americkou ústavu.

Gen. Angle a plk. Keirsey přiznali Gen. Bergerovi, že se vyhnuli řetězci velení tím, že mluvili s DeSantisem za jeho zády, což bylo rozhodnutí z nutnosti. Jejich nekázeň byla podle nich vedlejším produktem neochvějné a někdy pochybné loajality Gen. Bergera k prezidentu Trumpovi.

Jak RRN informoval minulý týden, prezident Trump řekl, že jeho podpora masového zatýkání je podmíněna výsledky voleb v polovině období. Řekl, že rozsáhlé zatýkání nemusí být potřeba, pokud Deep State utrpí drtivou porážku v polovině období, což je postoj, který Gen. Berger podpořil.

Gen. Berger, jak řekl náš zdroj, napomenul Gen. Anglea a plk. Keirseyho a označil jejich vzpurnost za zavržení jeho vůdcovských schopností.

„Se vší úctou, pane, naším úkolem je zachránit tuto zemi. Jak dlouho jsme čekali? Nemůžeme točit palci až do roku 2024, nebo dokonce do listopadu. Náš národ se nám rozpadá před očima. Trumpova malátnost nás stála čas, který nemáme. Promarnil příležitosti,“ řekl plukovník Keirsey.

„Ale souhlasíte, že nemůžeme jednat sami, že potřebujeme podporu civilních politiků?“

„Souhlasíme, že by to bylo přijatelnější řešení,“ přidal se generál Angle. „Spojené státy nejsou stratokracie a této nálepce bychom se raději vyhnuli.

„Ale DeSantis?“ Generál Berger se nevěřícně zeptal a vyžádal si výsledek jejich rozhovoru s floridským guvernérem.

Podle našeho zdroje byl DeSantis k této myšlence vstřícný, ale řekl, že jeho věrnost Floriďanům by mohla zabránit větším národním ambicím, protože vede svízelnou bitvu proti Deep State ve svém domovském státě. Navíc naznačil, že nechce vytvářet nepřátelství mezi ním a Trumpem.

„Souhlasí s námi, ale jako většina politiků se obává možného dopadu. Neřekl ne a uvedl, že se k nám vrátí za týden. Řekl jsem mu, že nemáme moc času a nemůžeme čekat na odpověď donekonečna,“ sdělil generál Angle.

Na závěr náš zdroj uvedl, že vedení Bílých klobouků tvoří více než tři důstojníci. Celkem se na rozhodování podílí 12 generálů, admirálů a plukovníků. Byli jsme v tuto chvíli požádáni, abychom zaštítili jejich totožnost a názory. Můžeme ale říct, že zhruba polovina je pro plošné zatýkání, ať už s politickou podporou nebo bez ní.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/06/bickering-white-hats-look-to-desantis-for-hope/