Březen 23, 2021- Prohlášení Johna F. Kennedyho, 19 vicepresidenta Spojených Států Amerických: “V každé společnosti je svoboda důležitou věcí. To je důvod, proč hledáme svobodu amerických lidí. Nová Republika přijde brzy. Svoboda přichází. Přeji Vám všechno nejlepší. – Vicepresident John F. Kennedy
“Mám pro vás zprávu. Jfk Jr. si nedává celý den obrázky na sociální média. Já vím, já vím. Je to šokující. :))” GhostEzra
Tak ahoj opět! Já jsem zvláštní poradce, John Durham. Pořád vidím spoustu komentů o tom, že nejsem skutečný. Množství lidí zná pouze mých šest fotografií, které existují na internetu. A žádné video, a říkám vám, mám důvod. Je to proto, že mám částečně určitou sadu schopností, kterou jsem získal během své kariéry. Schopnosti, které ze mě dělají noční můru každého kriminálníka. Další z těchto schopností je zůstat incongnito – nepoznatelným. Už jsem postuloval ve svém článku, že moje poslední video nebude veselé. Vy si opravdu myslíte, že ten John Durham, chlápek, který sejmul  Jamese “Whiteyho” Bulgera bude legrační? Jo. PEKELNĚ legrační! Legrační. Legrační jako klaun, abych vás obveselil?? NE. Dobře se dívejte, uvidíte mě brzy, protože HLAVY SE BUDOU KUTÁLET.

GLOBÁLNÍ ZÁKAZ ANGLO-SASKÉHO ZVYKOVÉHO KORPORÁTNÍHO PRÁVA.

Jak právníci vědí, právní systémy v zemích po celém světě obecně spadají do jedné ze dvou hlavních kategorií: systémy obyčejového práva a systémy občanského práva. Existuje zhruba 150 zemí, které mají to, co lze popsat primárně jako občansko-právní systémy, zatímco obyčejové právo (common law) má asi 80 zemí.
Hlavní rozdíl mezi oběma systémy spočívá v tom, že v zemích obyčejového-zvykového právaprecedenční právo – ve formě zveřejňovaných soudních stanovisek – prvořadý význam, zatímco v systémech občanského práva převažují kodifikované zákony (p.př.: sem patřila dnes právně již neexistující česká republika se systémem kodifikovaného práva rakousko-uhersko-komunistického zákoníku ještě z doby Marie Terezie). Tyto rozpory však nejsou tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát. Mnoho zemí ve skutečnosti používá kombinaci rysů systémů obecného a občanského práva. Pochopení rozdílů mezi těmito systémy vyžaduje nejprve pochopení jejich historických základů.

OFICIÁLNÍ STATUS ČESKÉ REPUBLIKY JAKO KORPORACE RKM (Rothschild Khazarian Mafia) SKONČIL.

Od ANS: 11:59 Pro všechny kteří nevěřili, že se 20.04.2020 dle putinových hodinek nic nestane. A ono se stalo. Další v pořadí….
Tak jak jsme avizovali zánik Bundesrepublik Deutschland, nyní bylo dáno i ve známost se zpožděním, asi to mělo nějaký smysl, o „zrušení“ České republiky Ltd
V obchodním rejstříku v Británii už je nový zápis.
O spící společnosti České republiky Ltd
https://beta.companieshouse.gov.uk/company/04706523/filing-history
a v zápětí …. Národní rada ČR vydala dekrety 1, 2, a 3
https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-i-o-suverenite-ceskeho-statu/comment-page-1/
https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-ii-o-bezpecnosti/
https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-iii-o-ochrane-pred-cizi-propagandou-a-statnich-symbolech/#more-6012
Snažili jsme se mnohé roky vysvětlit lidem na přednáškách, že jsou otroky ve firmě, ale mnozí to nechápali. Dnes výše uvedeným protokolem je vše potvrzeno. Totiž do Jaltské konference musí být všechno anulováno a to se nyní odehrává. Prosím Slováky, aby si to také našli. Děkujeme…..
tereza dodává:
Např. u Bundesrepublik Deutschland se v registru UPIK objevilo navíc v kolonce obchodní jednotka Deutscher Bundestag. Změnilo se sídlo, změnil se šéf, změnil se kód země. Porovnejte
zde: https://app.box.com/s/2yhl7wguwnb7vo2y1x3wrfk5uuedg2os
zde: https://app.box.com/s/lylnpyux5cdjx22y4dn6ulb2chq6f9sc
Je také zajímavé sledovat u jednotlivých zemí SIC kody (obor činnosti). Německo má 9121 – legislativní orgán (Legislative Bodies) a Česká republika má 7389 – Business Services, Not Elsewhere Classified = obchodní služby, jinde neklasifikováno. Více najdete na: siccode.com
Další článek následuje…..

Soudní síň Norimberského tribunálu 2.0 – 2021

II. NORIMBERSKÝ TRIBUNÁL ZE 32 SVĚTOVÝCH SOUDCŮ JIŽ BYL USTAVEN A BUDE SOUDIT ZA ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI, PLÁNOVANOU GENOCIDU, KOLAPS HOSPODÁŘSTVÍ, HRUBÉ PORUŠOVÁNÍ LIDSKÝCH PRÁV, KORUPCI A VÁLEČNÉ ZLOČINY.

Byla potvrzena mimořádná porota pro přirozený-přírodní Zákon (NATURAL LAW!) o veřejném zdraví a spravedlnosti, kde 32 soudců z celého světa, odborníků na tuto problematiku, zahájilo Mezinárodní soud pro mimořádné události, kde uvádí, že dochází k zločinům proti lidskosti. https://archive.org/details/nuremberg-2.0-por-reiner-fuellmich

Zločiny zvané zločiny proti lidskosti jsou spolu s válečnými zločiny nejzávažnějšími zločiny, kterých se člověk může dopustit, a újmou pro lidstvo jako celek.

Za zločiny proti lidskosti se považují vraždy, vyhlazování, otroctví, deportace nebo nucený přesun obyvatelstva, uvěznění nebo zbavení fyzické svobody, které porušuje mezinárodní právo, mučení, znásilnění, nucená prostituce nebo sexuální násilí, pronásledování skupiny z politických důvodů, rasové , národní, etnické, kulturní, náboženské nebo genderové, nucené zmizení lidí, apartheid a jiné nelidské činy, které ohrožují integritu lidí.

Toto legální globální hnutí advokátů ze všech zemí světa obviňuje světové vůdce ze spáchání zločinů proti lidskosti za zneužití COVID-19, aby nás zbavilo našich práv a svobod.

Český přepis celé obžaloby: https://otevrisvoumysl.cz/reiner-fuellmich-zlociny-proti-lidskosti/

Snaží se zakázat následující:

  • Povinné nebo nucené očkování.
  • Uzavření podniků a omezení volného pohybu.
  • Použití těchto omezení k jejich proměně na zločiny, což je naprosto nevhodné.
  • Podvodné testování zdravých lidí.
  • Trestní použití technologie 5G.
  • Ekonomický terorismus.
  • Přinutit lidi k chudobě.
“Jestliže chcete obrázek budoucnosti, představte si botu, která stojí na lidské tváři … navždy.” George Orwell: 1984. Poznámka: Admin nenávidí fízly! A ten den přijde, kdy ať jeden nebo druhý budou proklínat svůj život.

Vedoucí představitelé na celém světě využívají svou autoritu ke zneužívání pravomocí, které jim lidé dávají. Ti ve vládních pozicích i v médiích jednají jako zkorumpované korporace, které upřednostňují své vlastní zvláštní zájmy a přestali ctít naši vůli – vůli Nás lidí, bez kterých by neměli svou svěřenou moc. Pohrdají všemi, kromě silnějších, ze kterých mají strach. Tato bezduchá stvoření (právě zejména pro tuto svou výjimečnou vlastnost), s mentálními funkcemi na úrovni vašeho domácího mazlíčka, nejsou do svých funkcí volena, ale vybírána silnějšími mafiány a jejich nadnárodními gangy (maskovanými jako politické strany) a dosazována v kompletně zmanipulovaných volbách, což dokázala celá řada důkazů, které byly – a ještě mnohonásobně více budou – předloženy.

V zákoně se tomu říká ZNEUŽÍVÁNÍ MOCI a KORUPCE, což znamená, že překročili rámec pravomocí, které jsme jim my, lidé, dali, díky tučným úplatkům, které jim tribální korporátní klany poskytují. Dostáváme se do velmi nebezpečné situace, ve které jednají kriminálně a plánují zavést masivní nucené vakcíny u zdravých lidí ve Velké Británii a po celém světě, jsou si plně vědomi důsledků stejné situace, kdy v nejhorším případě zabíjejí uplně zdravé lidi. Všechny „výhody“ vakcíny jsou naprosto falešné a vylhané primitivní lži.

https://diariodevallarta.com/nuevo-tribunal-de-nuremberg/https://greatreject.org/second-nuremberg-tribunal/ https://venergia.org/abogados-prometen-juicios-de-nuremberg-contra-todos-los-que-estan-detras-de-la-estafa-del-covid/ https://www.venezuelaredinformativa.com/escandalo-de-pandemia-sera-el-mayor-nuremberg-de-todos-los-tiempos/opinion/vri/https://archive.org/details/nuremberg-2.0-por-reiner-fuellmich

Covid-19: Skupina německý advokátů začala kolektivní soud proti zodpovědným, které považují vinné ” největším válečným zločinem proti humanitě” který kdy byl v historii spáchán.

30% vakcinovaných lidí umírá v prvních několika málo měsících es

Dr. Tenpenny – Vysvětlení fungování mRNA vakcín proti covidu a možných rizik a nebezpečí cz

Merkelové démonický režim skončí DO LÉTA!

Prohlášení Q: „Watch the Water“, by mohlo znamenat konec námořního práva (a zákaz obecného práva a uvedení Přirozeného-přírodního Práva = natural law), nebo by mohlo odkazovat na odstávku/prolomení přehrady Tři soutěsky v Číně. Pod třemi soutěskami byl obrovský tunelový systém čínské komunistické strany, který obsahoval laboratoře experimentů s lidmi, transplantační operace, a navíc byl centrem bitcoinu a chi / ID Boy / spícím kruhem, oba měli spojení s laboratoří Wuhan C19. Aliance plánovala zachránit traumatizované děti / děti z tunelů. Tunely obsahovaly obrovské množství rozvětvení a průduchů, a brzy by pravděpodobně byly zničeny přirozeným způsobem.

“Neviditelný virus a plandemie skončí společně.”

GhostEzra

Po Čt 1. dubna se očekává, že se prezident Trump vrátí jako náš jediný legitimně zvolený americký prezident, který vyhlásí GLOBÁLNÍ MĚNOVÝ RESET a JUBILEUM DLUHU, což jsou klíčové prvky nové globální agendy Aliance zvané NESARA / GESARA

A ještě jednou si pamatujte brilantní preventivní / ofenzivní manévr, který náš prezident učinil, když 12. září 2018 podepsal exekutivní příkaz a Zákon o mimořádných událostech(Insurrection Act). Jakýkoli cizí nebo domácí zásah do našich národního voleb má vážné důsledky! Samozřejmě, přičemž hlavní je velezrada, stejně jako zabavení / konfiskace majetku, včetně těch, kteří záměrně pomáhají při provádění a šíření podvodné propagandy provádějící takové zrádné činnosti! Trumpova karta! Šach mat! Trumpova karta je velice blízko k vynesení.

„Vyhlásil jsem zákon Insurrection Act z roku 1807 (oddíl 10 amerického zákoníku 13 251-255) s cílem řešit zradu povstání vedenou demokratickými a republikánskými zákonodárci, agenty CCP (čínská komunistická strana), FBI, ministerstvem spravedlnosti, CIA a dalšími za účelem demontáže USA a její ústava, “prohlásil prezident Trump ve čtvrtek 14. ledna.„ Tyto subjekty představují přímou hrozbu pro národní bezpečnost. Prezidentem zůstanu na neurčito, dokud nebudou zatčeni všichni domácí nepřátelé. “

https://www.resignation.info/ – rezignace kabalistických poskoků na nejvyšších místech společenské pyramidy

https://bad-boys.us/ – veřejná federální databáze Zapečetěných, Odpečetěných a Nezapečetěných-obyčejných obvinění dle kterých jsou realizována pokračující masová zatýkání a popravy (tajné akce vojenské rozvědky a speciálních týmů od r.2017)

V Neděli 28. února 2021 byl Trump tajně slavnostně inaugurován a bude tak sloužit i v třetím termínu: https://www.realchiefpolice.com/post/trump-secretly-inaugurated-will-serve-3-terms Během dnešního Trumpova projevu nám dal kodex. Řekl, že bude kandidovat v roce 2024 a vyhraje potřetí. ANO, dostane třetí termín. Toto druhé funkční období dokončí jako 19. prezident Republiky a znovu budfe kandidovat, aby vyhrál potom také termín třetí. Dostane dvě funkční období jako 19. prezident republiky. Trump byl nyní inaugurován 19. prezidentem obnovené Republiky (z r. 1776). To však nebude oznámeno, dokud nebude zavedena NESARA. Bude uzavřen celý svět, aby se Flynnovi umožnil globální vojenský puč. Když k tomu dojde, ujistěte se, že máte na několik dní nouze vodu, jídlo, zdroje tepla .. etc. Až bude dokončen celosvětový vojenský puč a bude zavedena NESARA, dostaneme oznámení, že Trump bude prezidentem. Bude to již velmi brzy.

Někdy brzy se také aktivuje projekt Odin tím, že sundají satanské satelity Mossadu a aktivují kvantový internet, který nedovolí korupci. Armáda by využila svůj nový komunikační systém Starlink k převzetí všech mediálních výstupů po celém světě. Raketa SpaceX Falcon 9 byla vypuštěna v neděli brzy (14. března) a vynesla na oběžnou dráhu novou várku 60 internetových satelitů Starlink a přistála na moři, aby završila rekordní misi. https://www.space.com/spacex-starlink-21-internet-satellites-launch-rocket-landing-success

Kvůli obavám ze strany Deep State odvety a násilí ze strany BLM a Antifa sponzorované státem, byli Patriotiy vyzváni, aby se držely mimo ulice a mimo budovu státního Kapitolu – bylo známo, že jsou plánovány události pod falešnou vlajkou, které mají diskreditovat vlastence. NENÁSILÍ je VITÁLNÍ. Dodržujte zákony a nechte událostem volný průchod.

Ode dne před takzvanou „Bidenovou inaugurací“ 20. ledna až dodnes jsou budovy Bílého domu, Kapitolu a Nejvyššího soudu obklopeny plotem z ostnatého drátu, o rozloze shora 8 mil, střeženým zevnitř 30 000 vojáky národní gardy. Tyto jednotky zůstanou ve Washingtonu nejméně do 23. května 2021. Proč?

Vyjímečná zpráva od Ivanky Trump (vrchní velitelky PPTF): Opravdový Biden byl popraven popravčí vojenskou četou v r. 2019. Herec Biden není ten, který je právě teď v Bílém Domě, ale je to jen film, Bílý Dům je prázdný a opuštěný, herec Biden pracuje pro Trumpa. Řeknu vám o tom brzy víc na mém you-tube kanálu.

Budovy Bílého Domu, Kongresu a Ústavního soudu byly prázdné a zůstaly jen spolehlivé složky CIA a FBI. Po dobu několika dnů, od 3:00 do 6:00 hodin, byli viděni právníci, vězni a děti jak odcházejí a vcházejí do neobydleného Bílého Domu, přepravovaní v autobusech s temnými okny.

DeepState-Kabala používala nejméně tři falešné Bílé Domy nebo divadelní soubory, které manipulovaly veřejné mínění o tom, kdo nebo co vlastně řídí zemi. Jeden byl v Castle Rock Studio v Culver City v Kalifornii, kde byla Bidenova nominace představena dva týdny před dnem nominace, 20. ledna 2021. Předpokládalo se, že další je blízko, v ústředí CIA nebo pod ním, v Langley ve Virginii, a v posledním stále probíhalo malování v Tyler Perry Studiu v Atlantě ve státě Georgia.

Po sedmi týdnech vyšetřování armáda rozhodla, že Donald Trump vyhrál prezidentské volby v roce 2020. Vojenští vůdci řekli „NE“ organizaci nových voleb. Existovala spousta důkazů, že Trump vyhrál volby v listopadu 2020 o více než 80% nezfalšovaných hlasů. Mezi tyto důkazy patřilo oficiální vojenské volební počítání volebních lístků s vodoznakem, konfiskace hlasovacích strojů Dominion ve vlastnictví Čínské komunistické strany a programování CIA, které v klíčových státech změnilo hlasy z Trumpa na Bidenena, stovky čestných prohlášení svědků, potvrzený organizovaný podvod plus spiknutí ve volbách v roce 2020 na mezinárodní úrovni demokratických a komunistických stran různých zemí.

Na konci března armáda odhalí pravdu a odstraní podvodný Deep State i s Bidenem(aktuálně hercem Aliance).

Podle oddílu 3, 14. dodatku ústavy Spojených států: „Nikdo nesmí být senátorem nebo zástupcem v Kongresu ani voličem prezidenta a viceprezidenta, ani nesmí zastávat žádný úřad, civilní či vojenský, ve Spojených státech, nebo v rámci státu, který poté, co v minulosti složil přísahu, jako člen Kongresu nebo jako úředník Spojených států nebo jako člen státního zákonodárného sboru nebo jako výkonný nebo soudní úředník státu, který podporuje Ústavu Spojených států, se účastnil povstání nebo vzpoury proti ní, nebo pomáhal jeho nepřátelům.“ Volební podvod by byl za normálních okolností závažným zločinem, ale v aktivním válečném stavu je považován za zradu. Byli jsme ve válce od roku 2001. Pelosi a všichni ostatní členové Kongresu již nejsou členy Kongresu, ztratili svá práva a funkce spácháním zrady. Už nejsou legitimními členy Kongresu (a to nevylučuje ani soudce Nejvyššího soudu, kteří se podílejí na této zradě proti našemu národu!!!), a to díky části 3. 14 dodatku.Nyní jsou považováni za nepřátele republiky, kteří pomohli cizí moci ukrást volby. Když jste se dopustili zrady, jste zbaveni práv amerického občana. Nemáte žádná práva. Vojenské právo versus občanské právo? Veškeré důkazy jsou u vojenského soudu přípustné, takže Pelosiové ukradený notebook spolu s dalšími 11 ukradenými notebooky lze použít při jejím vojenském tribunálu se vším, co Pelosi udělala, aby ji a ostatní dali skutečně a konečně pod zámek.Historie ukáže, že Donald Trump vyzkoušel všechny právní cesty k vyřešení této krize proti naší ústavě. Ukáže, že všichni ostatní nedokázali vyřešit tento čin zrady. Pokusil se to vyřešit pokojně. Jedinou možností, kterou spustil, bylo použití armády, ale bude to legální použití armády, protože tito lidé porušili přísahu a dopustili se zrady a povstání.Prezident Donald J. Trump je právně zavázán jednat na základě své vlastní ústavní přísahy k ochraně naší republiky před zahraničními a domácími nepřáteli. Zločiny, týkající se jejich obviněních budou: zrada, podněcování ke vzpouře a zločiny proti lidskosti.Až celý svět zjistí, že spustili virus, aby ukradli volby, začne Velké probuzení. Zdroj překladu ODO: Miloš Matula 23. března v 21:56 Fb. ·

Bylo mnoho požárů budov na které jsme si došlápli v těchto dvou měsících.
UPDATE – V největším evropském poskytovateli cloudů OVH nyní vypukl ničivý požár.
Z dosud nevyjasněných důvodů shořelo minulou středu ve Štrasburku na břehu Rýna pětipatrové datové centrum s prostorem pro 12 000 serverů a další budova byla z poloviny zničena. Zametá CoViD Kabala své stopy ?

News Rafapal, [03.09.21 07:23]
Všechny informace, které jsem četl po tyto minulé dva týdny, souhlasí s tím, že v tomto březnovém měsíci probíhají různé procesy, které vedou k instalaci kvantového finančního systému a Velkého jubilea. Přestože je stále třeba dokončit různé úrovně, měly by být dokončeny začátkem dubna, a to v takové míře, jakou v současné době přijímá. Ve skutečnosti právě teď systémem prochází americký dolar státní pokladny, zlatý dolar. Když je proces dokončen, zlatý dolar nahradí dolar Federálního rezervního systému a globalistické entity budou absorbovány do Aliance. Všechny oči se dívají na nadcházející jaro.

Simon Parkes také využívá možností projektů z Fondů Prosperity.

Doug: Ideš teda do USA založiť korporáciu, biznis cez tvoje Connecting Consciousness?

Simon: Bude to nonprofit. Hlavný stan na Floride a ostatné sa budú zodpovedať tejto. Dúfame, že sa nám podarí zabezpečiť financovanie a ako sa rozbehneme, dúfam, že ich nebudeme potrebovať, pretože by ľudia platili sami, okrem detí. Nikdy nebudeme žiadať peniaze od detí za žiadne liečenie. Začal som pred 11 rokmi a tak ako mnohí, predvídal som zmenu a vedel som, že niečo budem musieť urobiť. Nevedel som aká to bude zmena, ale vedel som, že budeme musieť byť odvážni a teraz sme takmer v cieli. Jednou zo skvelých vecí práce „bieloklobučníkov“ je to ako chcú pracovať s ľuďmi, ktorí sú orientovaní na dobro. Preto si myslím, že je rad na dobrých ľuďoch, aby dostali šancu priniesť zmenu na tejto planéte. Napríklad to, čo robíš ty, mohol by si sa v budúcnosti stať dôležitým zdrojom každodenných informácií namiesto MSM. Myslím, že aj preto sme sa spojili, videl som totiž, že máš potenciál mať všade svoje vysielanie a prinášať ľuďom pravidvé správy. https://qanon.sk/doug-a-simon-08-03-2021/

Doposud žijící bývalá princezna Diana má za úkol od Aliance odhalit ďábelskost a brutální kriminalitu královských pokrevních rodin, zatímco co žijící JFK Jr., vysoký důstojník rozvědky, exponuje všechny politiky a jejich zvěrstva, žijící Michael Jacson, potom analogicky exponuje stvůrně pedofilní hoollywoodský průmysl a zvrhlost hvězd showbyznysu.
nepotvrzeno, ale věříme tomu na 1000% … Times are changing ?

GESARA – TRVALÝ ZLATÝ VĚK (ČÁST 14)

Adrian Iulian

CIA byla D.C. a Pentagon, a nyní je to zcela odstaveno.
John F. Kennedy st. zemřel nedávno, počátkem února 2021. Přežil atentát a nedávno dostal mrtvici. Dožil se dlouhého věku, až do 103 let. Potus s ním byl veřejně viděn v posledních letech několikrát.
Jeho syn je samozřejmě živý a zdravý. Ze zřejmých důvodů má nové jméno. Je jedním z méně než deseti, kteří znají celý Plán od začátku až do konce.

Charlie Ward řekl:

„Dne 17. února jsem vyslal své dluhopisy a měny, které mají být vyplaceny / vyměněny v USA, abych získal přístup k humanitárním fondům pro osobní humanitární projekty lidí. Byl jsem pověřen vedením velkého humanitárního projektu zvaného Fond jednoty (Oneness Fund). Pokud máte projekt, který není financován, můžete se přihlásit do mého Fondu jednoty (Oneness Fund). Budete dotazováni a pokud projdete (to znamená, že prokážete, že peníze nepůjdou na hanebné činnosti, ale ve prospěch lidstva), budou vám uvolněny peníze na váš projekt. Aplikace bude k dispozici na mých webových stránkách od 21. února.

„V DC již byly obklíčeny původní falešné kabalistické jednotky DeepState ze 6. tého a 7. mého ledna s černou, černo-bílou a šedou městskou kamufláží, které chránily zrádný kongres a jednotlivé individuality senátu, které se tam nacházeli, před zatýkáním.
„Poté Trump přivedl Národní gardu a podle článku 10 převzal kompletní kontrolu situace a podle Zákona o povstání (Insurrection Act), protože převzali hlavní město USA, přestože obchodních společnost US Inc. (=korporace US) ZBANKROTOVALA A BYLA ZRUŠENA!

„CNN tam fotí. Jsou SPOLUVINNÍ, a proto teď říkají: „ Ano, byla to ANTIFA BLM “, protože teď vědí, že jsou spoluviní rozvratnou činností a zradou, vinni stejně a snaží se zachránit. Speciální jednotky a Národní garda tam drží tyto jednotky a EA tam může vstoupit s velmi pokročilou technologií a brzy to dokončit.”
„NESARA bude mít impakt okamžitě a po té se objeví i GESARA, když generál Mike Flynn a jeho tým objedou svět a v březnu pomohou každé zemi při přechodu.

„Něco ohromného se stane 6. dubna 2021.“

Holly Celiano 18. února řekla: “Bankovnictví, jak ho známe, se zcela změní. Když budeme obchodovat, ohlašujeme novou éru bankovnictví, protože budeme obchodovat s novým kvantovým finančním systémem (QFS). QFS je plynovod, kde peníze tečou z bodu A do B.

„QFS není banka. Má měny kryté zlatem / aktivy a je globálním převodním trychtýřem, přímým účtem ministerstva financí a digitální peněženkou. Takto získáte přístup ke svým prostředkům, což je jako kreditní karta. Všechny peníze budou centralizovány v QFS a banky, jak je známe, přestanou existovat. Budou z podnikání vyřazeny, ale pravděpodobně znárodněny a přetvořeny primárně na výdejny peněz GESARA. Podnikání se také stane něčím jiným, protože vše bude o péči o zemi, místo aby ji znásilňovali kvůli penězům a neustálému rozšiřování měst, jen aby přežili ve špatně znečištěných městech.

„Pro výměnu měn to bude jednoduché. Není se čeho bát. Přinesete svoji měnu a počítá se do stroje De La Rue. Získáte dokument s částkami a poté nakonfigurujete své přímé účty státní pokladny a digitální peněženky .
„Každý, kdo provádí výměnu, bude povinně proškolen, aby pochopil tento nový bankovní systém a co dělat a co nedělat. Pro každého je to snadné.“
Simon Parkes dne 18. února řekl: „Ze sdělení náčelníků štábů je jasné, že označují Trumpa jako amerického prezidenta. Pokud by byl obžalován, nemohli by to udělat. Mnoho lidí přišlo na Trumpovo Mar-a-Largo, pobyli pár dní, a odešli se svými rozkazy za pochodu.”
„Čínští starší už nedovolí, aby byl GCR odsunut. Vydání je na spadnutí (do 1 nebo 2 týdnů). V zákulisí se toho děje hodně.
„Medicínské Postele budou provozovány armádou zpočátku v Texasu a na Floridě (viz. Simon Parkes a jeho projekty). Nejprve budou použity pro děti, které vycházejí z tunelů. Budou je používat také vojáci a zdravotnický personál manipulující s přeživšími a poté celé LIdstvo. Válka v tunelech pokračuje. Letos bude osvobozeno velké množství dětí. Vesmírné síly připustily, že studovaly materiály z kosmické lodi ET.“

Začátek nového globálního hospodářského daňového roku je 1. dubna 2021 s novou rovnou daní.

Všichni předchozí členové Sněmovny a Senátu budou odstraněni.

Bude to podobné ve všech zemích, se všemi novými vládami GESARA, novou spravedlností a soudním systémem a soudci vyškolenými v nových zákonech GESARA.

Tento poslední vládní program pro všechny země začne s postupným ukončováním do 2 let a měl by být celosvětově dokončen do roku 2024, takže již nebudou žádné vládní strany ani volby nikde na světě.”

MALÝ KATALOG ČESKO-AMERICKO-ŠPANĚLSKO-BRITSKÝCH VLÁDNÍCH DUBLÉRŮ.

Na fotografiích si všimnětě zvláště Hamáčkova doublera (dvě skupinové), bez typických gest a o několik stop vyššího, Maláčová, Schillerová, Zeman .. chybí “Ušatec” (Babish), který je také už double, aj. stvůry – zrůdy české semito-chazarské Kabaly.

https://www.humorousmathematics.com/post/the-executed-clones-doubles-vril-lizard-reptilian-parasites

A velikonoční vajíčko od Q – také se žlutým páskem – pro Čechy. Při nehodě helikoptéry na Aljašce zemřel nejbohatší čech, Petr Kellner. Inu, jak říká JFK: “Kdo ví, ten ví.”

Bude to scénář jako z 3. světové války.

Musí aktivovat VŠECHNY armády na světě do stavu další světové války, tak aby se z nich stali králové a královny. A měli jurisdikci nad policií a trestními soudy.

Vraťte se zpět v čase a podívejte se, jak armáda fungovala během 1. a 2. sv. války. Mohli si tvořit pozice, jak uznaly za vhodné, měli jurisdikci.
Scénář Castle Rock.
Podívejte se na všechna globální vojenská „cvičení“, která právě začínají.
Defender Europe 21 pokrývá Evropu a Afriku.
Austrálie ve stejnou dobu jako Defender Europe. USA právě oznámily zapojení.
Všechno se to děje před vašima očima.
Je to GLOBÁLNÍ VOJENSKÁ operace. Podívejte se na ty primitivní mapy a “spojte si body” … Jaké území je Pentagonem, NATO a Ruskem + jinými OBKLIČENO ? … ? Česká ani Slovenská Republika ani jejich vlaječky tam nejsou … Centrum Kabaly ? … asi popraví všechny. Díky Bohu!

https://www.armytimes.com/news/your-army/2021/03/15/massive-army-led-nato-exercise-defender-europe-kicks-off/

Španělská “Civilní Garda” se odvažuje k největší operaci proti korupci ve své historii. Pronásledování technologického giganta Indra a členů sorosovy podvratné sekty vygumovaných dementů-goyim, Open Society.

SUEZSKÝ PRŮPLAV JAKO SVĚTOVÝ UZEL OBCHODU S ROPOU, POTRAVINAMI A LIDMI.

Žena, která tři roky hledala syna, kterého prodal její kmotr a soudci i policie to zakrývali. Našla ho. Ted’ o něj musí bojovat se soudní mafií.
Známý příběh peruánských rodičů a jejich úspěšného hledání vlastního syna uneseného a prodaného mafií obchodníků s lidmi. Podle příběhu byl natočen celovečerní film.
Jeden z aktivních protagonistů pedowoodu, již popravený Tom Hanks.

TADY JE CELÁ KONFEKCE Z LIDSKÉ KŮŽE VĚTŠINOU MLADÝCH ŽEN A MALÝCH DĚTÍ.

Také na tyto “obchodní a konfekční účely” slouží obchod s lidským masem – s dětmi a mladistvými. Čili nejenom na sex a orgány či otrocké práce všeho druhu, ale také na adrenochrom a kůži. Od zvířat (= Goyim, kterými jsme pro židy i pro Vatikán, který to s Mossadem organizoval) už zde není rozdíl vůbec žádný. Hlavními organizátory tohoto “9 Vatikánského pedofilního satanistického kruhu obětování dětí” byl Vatikán, Mossad, MI5-6, CIA, anglická a holandská královská rodina, místní policejní-zednářské okrsky a často včetně zmanipulovaných nevědomých lokálních adolescentů (jednoduše řečeno, vše to, co vidíte v těch nejpříšernějších filmech s touto tématikou, je jen pouhopouhým zlomkem .. zbytek by cenzura nepovolila, nebo by lidé utíkali od filmu). Politické strany celého světa včetně skoro všech politiků tento obchod KRYLY, stejně jako FÍZLOVÉ, SOUDCI, STÁTNÍ ZÁSTUPCI, ADVOKÁTI …etc.

Řídící operativec Mossadu, J. Epstein, živý a zdravý u soudu (!!!!). CEO globálního pedofilního-satanistického sexuálního obchodu s dětmi a ženami, které se nabízeli všem světovým (i českým a slovenským) politikům, kteří se potom vydírali právě těmito záznamy. Jednoduché, praktické a účinné řešení, jak bázlivé a mentálně podprůměrně vyspělé “politiky” držet pevně “za koule”. Pod takovými pohrůžkami schvalovali zákony, jaké si tato globální mafie přála. https://richardsonpost.com/howellwoltz/19939/epstein-is-still-alive/https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/trump-lin-wood-jeffrey-epstein-alive-b1781084.html

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/03/25/even-though-many-say-nothing-is-happening-the-war-is-raging-and-god-is-winning/

A další “globální show”, které nám představuje rozvědná vojenská globální komunita (také koordinovaná QTeamem) je zablokování všech transportů s bílým (lidským) masem = živými dětmi a vesměs mladými ženami, v Suezském průplavu. Na jedné straně průplavu Pentagon, na druhé rusové …

“Evergreen” (HRC) loď, která veze náklad obchodovaných dětí. Blokování Suezského kanálu bude mít obrovské globální konsekvence, které uvedou na scénu Kvantový finanční systém a Velké Probuzení připravené na Velikonoce. BQQM BQQM BQQM BQQM WWG1WWGA

Jmenovitě loď, která se „zasekla“, se nazývá H3RC.
Zní to dobře?
HRC = Hillary Rodham Clinton.
nebo Hillary Rotten (Prohnilá) Clintonová, jestli chcete.
Dobře, a věci se tu pěkně zamotaly. Další lodí, která se pokouší osvobodit H3RC, je “Baraka” (Barack Obama).
Doopravdy.
Navíc, tři lodě kolem se nazývají “Mosaed” (Mossad) 1, 2 a 3.

https://operationdisclosureofficial.com/2021/03/28/and-we-know-3-27-21-when-the-door-is-locked-you-need-a-key-the-world-is-watching/

Minulost potvrzuje budoucnosthttps://qposts.online/post/3898

Julian Adrian: Ano, loď Evergreen” se včera (27.3. 2021) pohnula … o 17 metrů. To znamená písmeno Q, které zanechává nesmazatelný podpis Aliance. Dnes v noci hovoří o existenci tunelu pod Suezským průplavem a několika údajných „nápisech“ podobných liniím Nazca, které lze vidět pár metrů od místa, kde je Evergreen uvíznutý. První věc, která mi přijde na mysl, je scéna Mojžíše, rozdělující vody. …… Přibližně 38 bojových stíhaček na mateřské lodi směřující dolů po Suezském průplavu směrem k zaseknuté kontejnerové lodi podezřelé z přepravy obchodovaných dětí a jaderných zbraní.

Ucpaný Suezský kanál znamená přinejmenším zablokování ropy a potravin pro Evropu … Připravte se ?

https://www.humorousmathematics.com/post/platforms-housing-child-sex-trafficking-must-be-investigated-eradicated-etsy-wayair-yandex

https://thetruereporter.com/the-msm-didnt-tell-you-this-about-the-giant-ship-stuck-in-the-suez-canal/

https://roserambles.org/2021/03/26/march-26-2021-late-edition-evergreen-containers-exposed-march-26-2021/

https://www.marzlovesfreedom.com/post/what-s-in-the-evergreen-freight-containers-suez-canal-blockage-boom-watchthewater

https://roserambles.org/2021/03/14/2-extraordinary-gene-decode-videos-the-war-for-earth-and-humanity-light-years-ahead-technology-and-god-wins-kat-march-13-2021/

Tajně natáčené video s hlavní ředitelkou zdravotnické služby “Federace plánovaného amerického rodičovství” (instituce byla zrušena D. Trumpem a jeho výnosy), Dr. Deborah Nucatola, která otevřeně hovoří o masovém – industriálním prodeji částí potracených dětských těl a orgánů.
Když si český posluchač zapne české titulky, jeto srozumetelné z 90%. Intel o “události” v Suezském průplavu, kde je blokován náklad ropy a potravin ..etc. pro Evropu a celý svět.
https://www.tricitynews.com/local-news/coquitlam-man-charged-with-human-trafficking-3085060 https://poleshift.ning.com/forum/topics/zetatalk-chat-for-march-31-2021
Laserový razič podzemních tunelů “Alice”.

A TROCHU ZPRÁV O DOUBLECH A KLONECH Z ČESKÝCH ZEMÍ.

17 de marzo a las 07:41 Konečně se nám pro vás podařilo připravit manuál pro kontakt s policií ČR a obecní policií. Trvalo to déle, aby vše bylo perfektně právně ošetřené a nebylo to pouze plácnutí do vody. ✌️https://www.zdraveforum.cz/texty/manual_policie.pdf.

Dle našich právníků, by PČR ani OP neměly mít pravomoc k vyzývání k nasazení roušky či respirátoru „jménem zákona“,

a to právě z toho důvodu, že nemají zákonem o ochraně veřejného zdraví svěřenu kontrolní a tedy ani jakoukoli preventivní pravomoc. Všechny návody jsou ke stažení u nás na webu: http://www.zdraveforum.cz/zdrave-forum-navody.html. Včera jsme také připravili vzorovou žalobu, pokud se chcete bránit proti testování v práci (spíše myšleno pro vašeho právního zástupc http://www.zdraveforum.cz/zdrave-forum-zaloby-a-trestni..

JEDEN DOBŘE FORMULOVANÝ NÁZOR ZA VŠECHNY

Pokud se bojíte BEZPŘÍZNAKOVÉHO viru, kvůli , kterému se musíte nechat nejprve otestovat , aby jste zjistili, zda ho vůbec máte.. Proč tedy vůbec žijete? Proč teda nezalezete pod zem nebo do bunkru? Proč otravujete život lidem, kteří chtějí žít? Berete nás za hrozbu veřejného zdraví? Vy nás ohrožujete! Každý den. Vaším strachem. Zdraví lidé musí být izolováni, zdraví lidé se nemohou setkávat se svými příbuznými. Tohle vám přijde normální? Kvůli hypochondrům, kteří věří všemu, co jim debilizátor poví, spousta lidí přestala žít. My čumíme už rok na vaše zakryté tváře, na vaše vražedné oči. Kdyby jste mohli tak nás zabijete pohledem za to když zakašleme, za to že nemáme dusítka, za to , že chceme žít. Svobodu jste vyměnili za bezpečnost. A my jsme nezodpovědní sobci? To vy jste ti sobci. Manipulanti. Zatahujete ostatní lidi do strachu z této odporné agendy, která devastuje lidské životy. Agendy, která bere svobodu jako “hrozbu” pro celou společnost. A my jsme blázni? Jste hypochondři , kteří se bojí i rýmy, angíny, složí je obyčejná bolest v krku. Kvůli vám nemůžou lidé navštěvovat rodiny. Jste zalezlí v bublině strachu, využíváte emoční techniku, že když někdo zemře, můžeme za to my. Že jsou nemocnice přeplněné kvůli nám. Jste normální? Toto je totální PSYCHOLOGICKÁ OPERACE, davová psychóza. Svým jednáním manipulujete ostatní. Víte vůbec proč lidé umírají? Víte vůbec, že se očkuje a testuje? A nebo si jen neumíte spojit souvislosti? Plno lidí vám to sežralo, ale plno lidí se sebou nenechá vorat! Pokud se bojíte, zalezte pod zem a už nevylejzejte. Nepruďte nás s respirátorama a vůbec s celou touhle agendou. Vy jste hrozba pro celou společnost, neboť se podílíte na genocidě lidstva. Ať už vědomě či nevědomě. Některým z vás tato situace vyhovuje. Vy se jednou budete zodpovídat před samotným Bohem. Nezatahujte nás do své psychózy. Pro vás se stala stokrát opakovaná LEŽ pravdou. Máte zatemněnou mysl a nenecháte si tuto lež nikým vyvrátit. Protože se bojíte. ALE ČEHO? ČEHO? Smrti. Bojíte se smrti, jste jako prázdné nádoby bez duše. Raději jste uvěřili falešným číslům , grafům, statistikám, křivkám jako v ekonomice..jste zkrátka hypochondři a oni to vědí. Oni vědí, že polovina lidstva se bojí rýmy. Kolik lidí na světě se bojí obyčejné rýmy..a obzvlášť chlapi! Proto se říkalo vždy “rýmička”. Vždy si dělali lidé srandu z chřipky nebo tak všeobecně z těchto nemocí. Teď? Dostanou MRTVICI. Položí je obyčejná bolest v krku, ztráta čichu , chuti..Jako by toto nebylo při chřipce! Nojo, chřipka vlastně zmizela. Neexistuje. Zažili jste někdy chřipku vůbec? No hypochondři ano, ale zapomněli jak vlastně probíhá. A kecy, že toto je jiné, si můžete nechat. Covid je ve vaší hlavě, na vašem mozku. Vsugerovali jste si to. Když už vám to opakují zatracenej ROK a k tomu 3 měsíce..nedivím se. Čím déle totiž tato odporná agenda pojede, tím více tomu budete věřit a tím více budete bránit tuto obrovskou LEŽ. A tím více samozřejmě budete tlačit na nás, na ty, co vás stále varují před tím, co přichází a vy nás stále màte za konspirátory, magory, fanatiky, přenašeče a nezodpovědné sobce..Jste ubozí hypochondři, co se bojí i rýmy, vyhrožujete lidem, že jestli nebudou dodržovat nařízení, že budou moct za to, že umírají lidé. To je teda hrdinství toto tvrdit. “Tvrdit, že to jednou dostaneme a pak nám sklapne. Ne..protože, ti, co tomu nevěří, nikdy nic nedostanou. Vás zabije ten STRACH. Všechno máte totiž v hlavě. Vůbec vám nedochází, že zde probíhá přeměna společnosti, rozvrácení naší suverenity, rozklad a likvidace národních států. Řešíte jen virus. Přestože se dějí celosvětové změny, které povedou k technokratické vládě – totální kontrole, neřešíte to. Ba naopak to vítáte a věříte, že jde o strašně smrtící virus, který vyležíte doma v karanténě..Ta vaše troufalost a zatvrzelost, zkaženost, nesoudnost, vás jednou dostane. Natálie G. Publikoval: Michael Ballada

NEBERTE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ VAKCÍNU !

Ve 14:00 minutě generál McIneney říká otevřeně: “NEBERTE VAKCÍNU .. já si ji taky nevzal” .. a dále popisuje rozdíl mezi přirozenými-přírodními vakcínami a produkty a mezi experimentálními a nepovolenými vakcínami Deep State – Státních Mafií.

Statečný zdravotnický personál, sestry/doktorky, promlouvají o podvodech s tzv. “covidem” a vakcinační genocidě.

https://odysee.com/@tadesco.org:d/Zdravotni-sestra-promluvila-o-podvodech-s-Covidem:6

https://soundcloud.com/ji-kolek/zoufala-sestricka

Nenadávej klaunovi, že hraje jako klaun. Ptej se sám sebe, proč pořád chodíš do cirkusu.

Převzato: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/03/29/globalni-likvidace-pedofilnich-zkorumpovanych-satanistickych-soudnich-instituci-norimberske-tribunaly-2-0-projekty-a-fondy-prosperity-od-1-dubna-dane-gesara/