Taino: Vítejte všichni na 34. zasedání Galaktické diskuse. Dámy a pánové, spolu s Genem se budeme věnovat několika tématům, jako jsou města uvnitř Země a jejich přehled, jakož i nejnovějším operacím a aktualizacím DUMBS a mystických nalezišť.

Gene: Děkuji. Je mi velkou ctí, že mám lidi, kteří oceňují informace, o které se snažím podělit se světem. Cabale se to moc nelíbí, vyřazují mnoho příspěvků a videí. Vypadá to tak, že Gene Decode je v algorytmu a některé YouTube kanály jsou staženy jen proto, že je to v názvu pořadu tak bohužel, ale lidé mohou zálohovat na Bitchutě a Rumble, nebo jakoukoli platformu, kterou mají k dispozici. Stopli nám Paypal i Venmo, zakázali nám život a věci, které jsme zveřejnili. Takže dobře, nechcete, abych vás používal, nebudu vás používat, a teď se díváme na jiný systém, jdeme někam jinam a dáváme naše procenta někam jinam pro lidi, kteří chtějí.

Tolik milých lidí, je to opravdu pokořující, pomáhají při tvorbě webové stránky pro tým koordinátorů služeb, konečně to vypadá, že tento týden bude webová stránka zveřejněna.

Byli jsme připraveni na beta test webové stránky, že se dostanete ze stránky na stránku, aniž byste něco dělali. IT designér, který vlastně píše většinu aplikací a kódů podrobně prošel celý kód a nemohl přijít na žádný důvod. Zavolal mi pozdě v noci a řekl: Nemůžu to opravit, nevím, co mám dělat. Co kdybyste tuto invokaci umístili na každou stránku webu? Udělal to. Druhý den ráno vstal a bylo to opraveno. Nerozumím tomu, ale je to skvělé. Ano, je to mocné. Takhle to někdy funguje.

Taina: Mimochodem, Gene, abys věděl, mnoho lidí na chatě ti děkuje za tvé mluvení.

Gene: Wow, děkuji, jsem opravdu poctěn, jsem překvapen, protože před 30 lety lidé převraceli oči a odcházeli, ale teď jsou lidé v pohodě. Takže určitě můžete říci, že se nacházíme v období velkého probuzení, kdy se lidé probouzejí a chtějí znát pravdu a jsou ochotni otevřít svou mysl, aby slyšeli, že existuje něco, co je za hranicemi toho, co říkají mainstreamová média a Hollywood. Hvězdy, o kterých si mysleli, že je budeme navždy sledovat a my zjišťujeme, co ty hvězdy opravdu dělají, myslím, že je to hrozné. Je tam pár opravdu dobrých, jako John Bott a pár dalších, kteří jsou opravdu milí lidé, a Mel Gibson a ti, kteří mluví o tom, co dělají velké hvězdy, ale celkově je to hrozné.

Snažil jsem se lidem říct, co se děje, ale většina lidí tomu nedokáže uvěřit. Je to, jako když Hitler řekl „aby byl život tak skvělý“. Protože chcete-li ovládat lidi, musíte jim tak velmi zpříjemnit život, přepsat historii, kontrolovat všechny vstupy do škol a vše ostatní, aby byla lež tak velká, že pokud narazí na pravdu, nebudou jí moci uvěřit. A přesně tak to bylo. Když jsem se v roce 1990 vzbudil a zjistil jsem to, řekl jsem si, že to nemůže být pravda, že je to hrozné, a chtěl jsem, aby to byla pravda, že to nemůže být pravda. Řekl jsem si, že dokážu, že to není pravda, a všechno, co jsem udělal, je důkaz, že je to absolutní pravda. A tak se lidé probouzejí až teď.

Každý den dostávám spoustu e-mailů s požehnáním pro tuto službu, takže je to docela úžasné. Když jsem se v roce 1990 vzbudil a zjistil jsem to, řekl jsem si, že to nemůže být pravda, že je to hrozné, a chtěl jsem, aby to byla pravda, že to nemůže být pravda. Řekl jsem si, že dokážu, že to není pravda, a všechno, co jsem udělal, je důkaz, že je to absolutní pravda. A tak se lidé probouzejí až teď. Každý den dostávám spoustu e-mailů s požehnáním pro tuto službu, takže je to docela úžasné.

Taino: Ano, Gene, snažíme se pokrýt velká témata, takže se pravděpodobně nejprve budeme zabývat aktualizacemi o DUMBS.

Gene ukazuje na obrazovce

Gene: Takže můžete vidět, že opět pracují na Islandu a také, že DUMB se připojuje přímo k tomuto tady, směrem do Skotska, do oblasti Glasgowa. Jak vidíte zde, 10 kilometrů samozřejmě, pak odtud je to část vatikánské DUMB silnice, která jede z Vatikánu přes Albánii, přes ostrov Kréta a odděluje se a jede do Libye, Tuniska a přijíždí do Maroka, jde nahoru pod Gibraltar a dovnitř. Gibraltar je vlastně dutý, mají v něm tunely a další věci. Pak procházejí i tímto tunelem tady v Turecku, ale ten velký (otras), který jsem dnes zaznamenal, pokračuje, je to v obrovském rozsahu, myslím, že v Íránu. Tady vidíte, že toto je 6,3 a toto je všech 10. Takže toto je obrovský zásah. Pak to samozřejmě pokračuje v Afghánistánu, jak vidíte, Taliban se snaží osvobodit svou zemi a zabránit Pákistáncům v příchodu přes tunely. Potom pokračují iv Myanmaru. Nyní jdou do oblasti Zlatého trojúhelníku v Laosu a sbírají věci i tam. V USA a Kanadě je také mnoho zařízení, která se likvidují, a mnoho plavidel, která se snaží uniknout. Často se říká, že jde o výbuch, ale myslím, že v Oklahomě řekli, že jde o lomy(Gene se směje) …že lomy jsou všude, pravděpodobně v celé Oklahomě, nikdy jsem nevěděl, že jich je v Oklahomě tolik.

Budu to aktualizovat a ukážu vám, co mám na mysli, tohle je teprve minulý týden, takže pokračují v tom podzemním zařízení ve Stanley, Idaho, pracují na tom už rok nebo dva, je to tak obrovské zařízení, jde to vzhůru v Kanadě a dokonce i na dálnicích, myslím doslova, že berou plavidla, která přicházejí pod maglevy, které jdou pod dálnicemi. V Princetonu mají mezistupně pro svá plavidla, aby se dostala přes řeku z dálnice a můžete vidět, že je i odstraňují. Aliance odstraňuje tato plavidla dříve, než se dostanou ven, jako například tady v Abbotsfordu v Kanadě. Takže se tam odehrává spousta aktivit. Teď přejdu na větší časový rozsah, například na poslední měsíc, je ohromující, kolik se toho děje. Nyní můžete vidět linii tunelu ve Stanley a další věci, které se odstraňují.

Nyní je úroveň negativních oblastí zejména nad horní částí státu Washington ohromující. Máte obrovské množství negativních hodnot a některé z nich jsou velmi vysoké. Děje se toho hodně, a když se podívám na Mount Rainier, na webové stránce sopek se dozvím, že nevybuchuje, ale je tam velká aktivita, která by měla připomínat erupci. Pokud máte takovou aktivitu, která je jako skutečná sopečná erupce, pak dostáváte všechny tyto obrovské negativní údaje, které vidíte u plavidel snažících se dostat pryč, je to dost ohromující. Jak už jsem řekl, v Oklahomě, když přejdete do posledního měsíce, je to opravdu šílené, takže teď můžete vidět Coryblast – řekli mi, že je tam hodně lomů, ale je to bažinatá oblast. a když se podívám na Mount Rainier, na webové stránce sopek se dozvím, že nevybuchuje, ale je tam velká aktivita, která by měla připomínat erupci. Pokud máte takovou aktivitu, která je jako skutečná sopečná erupce, pak dostáváte všechny tyto obrovské negativní údaje, které vidíte u plavidel snažících se dostat pryč, je to dost ohromující.

Pokud se vrátíme k těm oblastem, jak jsem již řekl, kde vatikánská dumbs vede z Albánie přes Řecko a pak přes ostrov Kréta, kde pracovali na zařízení, jede přes Libyi do Maroka a pokračuje přes Gibraltar. Podíváte-li se na poslední dva měsíce, můžete vidět, že i takto stoupají. Takže v Itálii a všude jinde, dokonce i ve Skotsku, se vyvíjí poměrně velká aktivita, pokud jde o přebírání věcí, a samozřejmě, pokračuje se v práci na Islandu a také na La Palmě. Většina lidí si to uvědomuje a říká, že se zhroutí do moře a způsobí tsunami, ve skutečnosti Aliance zasahuje jednotlivé úrovně a naplňuje je lávou z lávové trouby, takže ničí skládku tím, že ji vrací do původního stavu. V těchto erupcích vidíte mřížkový vzor. DUMB má vrstvy, úrovně, chodby a všechny tyto věci, takže když vyhodíte dveře do vzduchu, zlepší se mřížkový vzor, protože jsou rovnoměrně rozmístěny.

Takže když se podíváte na tento, je docela zřejmé, že La Palma je tam, že na ní také pracují. Takže ve skutečnosti snižují tlak na to, že erupce je erupcí. Pracují také v Etiopii a v Eritreji, takže je úžasné, co se tam děje, myslím tím, že je tam tolik aktivit a tolik Aliance odstraňuje tolik skládek, že je to opravdu krásné. A toto místo (ukazuje na místo v jižním Íránu), jak jsem řekl, je největší, je to oblast obchodování s dětmi, kde zachraňují a odvážejí děti a odstraňují skládky. že je to opravdu krásné. A toto místo (ukazuje na místo v jižním Íránu), jak jsem řekl, je největší, je to oblast obchodování s dětmi, kde zachraňují a odvážejí děti a odstraňují skládky. že je to opravdu krásné. A toto místo (ukazuje na místo v jižním Íránu), jak jsem řekl, je největší, je to oblast obchodování s dětmi, kde zachraňují a odvážejí děti a odstraňují skládky.

Taino: Gene lidé v chatě se ptají na Britskou Kolumbii, zda záplavy souvisí s činností, která se děje s dumbs?

Gene: Způsobuje to poruchy a vynášené svinstvo způsobuje problémy v atmosféře a potom často způsobuje ionizaci. Antigravitační pohonné systémy často způsobují ionizační mraky kolem plavidla. Když máte velké bitvy, jako například koordinátoři v jižním Coloradu viděli velkou bitvu a měli fotografie všech mraků, které jsou opravdu divně tvarované, dokonalé trojúhelníkové mraky. Nepamatuji si, že bych před 20 lety viděl dokonalý trojúhelníkový oblak, možná je to mnou, možná jsem nedával pozor. Takže tady máte spoustu věcí a pak se samozřejmě vytváří kondenzace, zejména v horských oblastech, až po krystalové pásmo, pak zde máte spoustu záplav a věcí, které se dějí, déšť a věci a v závislosti na oblastech, kde se nacházíte, ano.

Taino: Někdo se ptá Roarington UK, ale právě si vzpomněl Glasgow, je to spojeno s tím na Islandu? Máš něco o Spojeném království?

Gene: Dumb, která se tam nachází, je nedaleko Lochgilpheadu, takže to je vlastně místo, kde vychází ze zámku, odkud ponorky připluli do Glasgowa a ta kopule byla pod Glasgowem. Očekávám, že když na tom budou pracovat, uvidíme něco později v Glasgowě. To je z tick tock, někdo poslal TR3B ničí vchod, takže je to docela zajímavé ( 19:08 )

Tiano: A mohl by ses s námi podělit, protože ne každý asi ví, co je to TR3B a jak funguje.

Gene: TR3B je antigravitační plavidlo, pokud se podíváte na patent Salvatore Titans, je to celý patent na pohonný systém a celé plavidlo. Poprvé byl představen v roce 1947, kdy se s ním letělo na Měsíc a Mars. Je to stealth plavidlo, které se může stát zcela neviditelným, avšak nemusí, mají konvenční pohonný systém, ale obvykle jsou neviditelné a někdy, jako například tady je jedno z nich, kde neviditelnost nefunguje velmi dobře, je jakoby napůl neviditelné ( 20:20 ) . takže můžete vidět, že je to plavidlo trojúhelníkového tvaru a samozřejmě, že jeho zneviditelnění nefunguje naprosto dokonale. A toto je postaveno americkou armádou, mnohé z toho se objevuje až nyní, kdy lidé vidí změny a vidí tato plavidla na veřejnosti.

Taino: Když už jsme zmínili dumbs, pro nové posluchače je dobré vědět, že jsou hory, vodní toky, jeskyně, ve kterých se můžete dostat do podzemních míst a procházet uvnitř zemí. Gene, podělím se o obrázek ( 22:01 ), který nám poslal jeden z vašich koordinátorů před dvěma lety, kde máme mapu pravděpodobně z roku 1975. Takže jsme měli tunely z tohoto diagramu, byl to starověký atlantský tunelový systém?

Gene: Ano, to je velmi starý systém.

Taino: Mohl by ses, prosím, podělit o celý aspekt podzemních míst, jsou skutečné, není to mýtus, není to konspirace, je to opravdu skutečné, takže tě nechám to rozvést.

Gene: K tvé poslední otázce jsem na youtube našel video, které ukazuje TR3B, což je přísně tajný antigravitační letoun navržený jako podzvukový špionážní letoun. Podle patentu dochází ke snížení setrvačné hmotnosti, což snižuje hmotnost vozidla, obvykle je to jako ušlechtilý plyn, který je přeplňován mezi dvěma otvory. Proto ve 40. letech tito sluneční strážci používali ponorky, přivařili balastní nádrž a poté tam použili stejný typ systému k vyzvednutí celých ponorek do vesmíru. Vnitřní města jsou hluboká, sahají až do hloubky 80 mil, vrstva za vrstvou, a jsou větší a větší dokud se dostanete až dolů. Takže máte dutou zem. Je to další dobře střežené tajemství cabaly, která nechce, aby si lidé uvědomili, že Země je ve skutečnosti dutá a vychází to z podstaty toho, jak se věci formují. Zde je video, které jsem našel (25:54 ), abych to lidem trochu vysvětlil.

Tento chlapík ukazuje v mikrogravitaci rotující kouli a nejprve jsou to jen vzduchové bubliny ve vodní kouli a můžete vidět, jak se vzduchová bublina začne otáčet, funguje jako odstředivka a pohání se, protože vzduch má jinou hustotu, žene vzduch do středu, a tak můžete vidět , jak se doslova pohybuje od pólu k pólu na ose rotace. Začne to vypadat, jako by se snažila prolomit povrchové napětí, otevřít se a vytvořit něco jako koblihu. P v tomto experimentu tam vloží čajové lístky, a protože čajové lístky mají menší hustotu než voda, jdou jako kontinentální desky, jdou na povrch a potom máte uprostřed vzduchové bubliny. Takže máte dutou kouli nebo koblihu. Teď tam dal vitamíny (?) a kvůli stejné hustotě se otáčejí v kuličkách uvnitř jako magma, protože stejnou hustotu má i syrová okolní hornina, takže zůstává uprostřed, takže je to opravdu dobré vysvětlení, aby to lidé pochopili. Všechny planety jsou duté. Proto degradovali Pluto. Nemyslím si, že někdy vysvětlí, proč degradovali Pluto z planety, jelikož není duté, nemá vnitřní slunce. Pracuji na dekódování duté země, je to rozpracované, ale mohl bych se o něco podělit. Takže vstupy do dutých prostor – duté země jsou:

1) Jeskyně ropných ptáků (Cueva de los Tayos) v Ekvádoru,
2) Carrios v Ekvádoru,
3) Mount Shasta v Kalifornii, která se nachází ve městě Aghart
4) Telos, Manaus v Brazílii,
5) Mato Grosso v Brazílii, které prochází do města Posid
6) Vodopády Iguacu na hranicích Brazílie a Argentiny
7) Hora Epomeo v Itálii
8) Studna Šešna v Banáráse v Indii, která vede do agarthského města Patala
9) V Mongolsku na hranicích s Čínou, vedoucí do podzemního města Shingwa
10) v Indii jde do ztraceného podzemního města známého také jako Rama v podzemí oblasti Gros plain
11) Egyptská pyramida
12) a 13) oba póly, jako vy, kvůli točící se vodě
14) pod samotným Denverem

Kontinenty a hlavní města uvnitř Země:

1) Posid: hlavní atlantská základna, která se nachází pod brazilským Matem, 1,3 milionu obyvatel.
2) Šonše: útočiště ujgurské kultury, oddenky Lemurů, kteří se před 50 000 lety rozhodli vytvořit vlastní kolonie. Vchod hlídá himálajský lamaistický klášter. Počet obyvatel: ¾ milionu.
3) Rama (kontinent Šambala): pozůstatek povrchového města Rama v Indii, které se nachází nedaleko Džajpuru. Obyvatelé jsou známí svými klasickými hinduistickými rysy. Počet obyvatel: 1 milion.
4) Šingwa: pozůstatek migrace severních Ujgurů. Nachází se na mongolsko-čínských hranicích s malým bočním vchodem z města pod horou Lassen v Kalifornii. Počet obyvatel: 1,5 milionu.
5) Agartha: Je kontinentem a zároveň hlavním městem neprobádaných vlád vnitřní Země.
Mají jednotný systém vlády. O ostatních zatím nemám přesné informace, hlavní města jsou:
6) Telos
7) Mehbia
8) Potala
9) Asgard

( 30:12) Země se nyní takto otáčí, protože její hmotnost neustále roste v důsledku 200 000 tun úlomků, které na Zemi každý rok spadnou, takže se stává masivnější a jak se otáčí, otevírá se. Zde vidíte, jak přesně zapadá Atlantik, ale zapadá sem i Tichý oceán, vystupuje zde kontinent Antarktida, vlastně vidíte, jak všechno zapadá do sebe, Antarktida a Jižní Amerika, Antarktida zapadá přímo do toho. Toto ukazuje věk zemské kůry a tyto jsou opět uloženy, můžete vidět, jak Antarktida a Austrálie dokonale zapadají do místa, kde je Tichý oceán. Takže Země bývala mnohem menší a já se chystám učinit toto úplné dekódování, když sjízdním svou webovou stránku. Takto je znázorněno uložení a pohyby oceánů při jejich postupu. A to je vlastně maximum. Zapadá to do zobrazení tektonického rozpínání Země a této mapy? Takže je to opravdu vynikající zobrazení věku.

Takže vše, co je modré a fialové, je staré miliardy let, ale všechno a zelené a žluté a oranžové je mladší sto čtyřicet milionů let. To jsou všechny oceány. Žádný z nich není starý. Jsou na Zemi relativně nové. Takže Země byla před 140 miliony let tak velká. Moří byla kdysi sladkovodní moře. Když se zeměkoule otáčí, vznikají tato moře ve tvaru písmene S, a protože eroduje horninu, déšť a jiné věci, dostávají se do těchto moří, která se nacházela na vrcholu kontinentů, vytvořila pískovec se správnou hmotností pískovce a poté voda z moří, kde plášť pod nimi erodoval, oslabila ho, a tak se nakonec dostala přes puklinu a poté se země mohla otevřít a rozšířit. Říká se, že to všechno byla Pangea, jeden kontinent a zbytek byl oceán. Ne, všechny oceány se nacházely na pevné zemi. Říká se nám, že kontinenty se pohybují rychleji a některé se pohybují o třetinu zeměkoule, ale některé se nepohybují vůbec, například Severní a Jižní Amerika se nikdy nepohnuly. To nedává smysl.

Abychom vám ukázali některé nesrovnalosti týkající se stejné velikosti Země se stejnou gravitační hmotností, toto je vážka, která má rozpětí křídel 14 palců. Pokud by měla dnes létat, kdybyste ji mohli naklonovat, nemohla by létat, protože atmosféra je příliš hustá a gravitace příliš silná. Tady je tentýž problém, nemají plíce, tyto stonožky mají trubice, udusily by se, nemohly by dostat vzduch kam potřebují. Kosti brachiosaura by se při takové váze přeměnily na prach, hlava je tak vysoko, že kdyby celé tělo nebylo srdce, nemohlo by se prokrvit. Myslím si, že je zde mnoho nesrovnalostí.

Tady máte ptáka pteranodona, nemyslím si, že by dnes mohl létat, má obrovské rozpětí křídel, což znamená jinou gravitaci. Arktida – když ledová pokrývka nad Arktidou roztaje a rozpadne, vzniknou velké sladkovodní ledovce. Jde o to, že mořská voda zamrzne, když klesne pod 0 Farenheita. Sladká voda samozřejmě zamrzá při nula stupních Celsia nebo 32 stupních Fahrenheita a je jasné, že když zamrzne, je to sladkovodní ledovec. Tak jako miliony volů na Aljašce každoročně putují na polární pól, kam jdou? Proč nezmrzli? Jak se vrátí na jaře? Opět mnoho nesrovnalostí.

Když se Země roztočila, vydouvala se dovnitř a těžké materiály, protože jejich hustota je odlišná, se dostávaly do středu, kde se rozdělovaly, takže vznikalo vnitřní Slunce, které vytvářelo gravitační tlak. Gravitace je tlak, ne pól, je to částicová vlna, která na vás tlačí, takže tlačí materiál všude kolem a vytváří elektromagnetické dynamo, které otevírá póly spolu s tím vzduchem, který jste viděli rotovat. Takže máte vnitřní strukturu Země a tady je jedna fotografie z vesmíru Země, na které můžete vidět Arktidu zamrzlou v zimě. ( 35:30 )

V létě se otevře, můžete vidět světlo z vnitřního slunce, které vychází ven, a ledová pokrývka se rozpadá a tyto sladkovodní ledovce vycházejí ze sladkovodních moří na vnitřní straně Země. Dále správná mapa: Země nemá tvar, jak se říká, problémem je Mercatorova mapa. Za prvé, je to vzhůru nohama, lidé v Antarktidě jsou vzhůru, ne dole. Podíváte-li se na Mercatorovu mapu, která je černým obrysem, podíváte-li se na kilometry čtvereční Afriky, je stejně velká jako celá Asie. Jak můžete vidět na zelené mapě Petersovy projekce je jako celá Asie a Evropa, je to obrovský kontinent. A tady vidíte, že je to pravda, ale na této mapě to není ani polovina. Je to podobné, jako když se vydali dobývat Afriku – nechtěli, aby si Zuluové uvědomili, jak malé jsou Anglie a Britské ostrovy, a tak posunuly rovník. Podíváte-li se na střed mapy, podíváte-li se na Petersovu projekci, je rovník přibližně tam, a podíváte-li se na tu hroudu, je to trochu mimo. Takže tady je správný způsob se zobrazenými zeměmi, jak ve skutečnosti vypadá Země na Petersově projekci.

A pokud se podíváme na věk Země, problém je opět založen na vzorcích jader. Všechno, co nemá jasnou barvu, jako například zelená a bílá, to jsou opravdu staré věci, které jsou v miliardách let, ale pokud jedete na méně než miliardu, tady je 280 milionů, nevidíte na dně oceánu téměř nic kromě pobřeží Asie, které je modré. A to je jen světle modrá část, kde Lemurie ležela, než ji Atlanťané zničili částicovými paprsky a to je až 160 milionů a zbytek je velmi mladý. Uvidíme, že zde u pobřeží Afriky a na východním pobřeží máme trochu toho starověku, ale většina je mladší 160 milionů let. Dokonce i ty oblasti, které mají stále 160 milionů, nejsou miliardové, takže to všechno bylo mnohem menší.

Tady vidíme jiné planety, které mají také dutou oblast a vnitřní slunce. Vidíte, že polární záře nepochází ze slunečního světla, jinak by to nebyl dokonalý prstenec. Bylo by to jen tam, kde svítí Slunce, pochází to ze Slunce – vnitřní ionizace a polarizace atmosféry planety. A pak půjdete dolů, tady je opět dokonalý prstenec a tady je dokonalý prstenec Saturnu. Proč? Pokud je slunce tady, udělá to i tam? Proč by se prstenec otevřel právě tam, kde se soustředilo slunce? Možná je to gravitací, ale měli byste tyto prstence na planetách, když je tma? Takže přichází přes vstup na antarktický pól a dostává se do nitra Země. A tady vidíte, jak prochází systémem, kterým prochází, a nad ním v dálce je 64 pyramid, které tam vidíte. Toto je vstup do Antarktidy, který postavili Atlanťané. Je to stará mapa s názvem Piri Reis Map a je na ní Antarktida bez ledu. Takže v době ledové byla tato část Země zaledněná, ale v té době byla bez ledu. Zde jsou tyto staré mapy, které ukazují, jak vypadala Antarktida, a tady je polární záře (Aurora Borealis). Když přecházíte z Antarktidy, je zřejmé, že je tma, toto je tmavé světlo, Slunce je na druhé straně Země a vy ho můžete vidět, jak se otevírá z tmavé strany.

Znovu, je soustředěna přímo nad Antarktidou a vy říkáte, že kdybychom mohli vidět střed, bylo by to přesně tam, kde jsou podle nich celé základny a celý Nový Švabach. Takže tady je to opět z vesmírné stanice a prochází to těmi vchody, o kterých jsem mluvil, a některými dalšími: Prima hora pod pyramidou v Gíze, Král Šalomoun, doly Deborah, jeskyně Ignacio, vodopády Mata Grasso Manos, mamutí jeskyně v Kentucky, některé další vchody. Let admirála Byrda a jeho deník se zabývá letem dovnitř dovnitř Země, porážkou Agarthanů a návratem ven. A toto je další mapa zobrazující Antarktidu bez ledu, na které vidíte, že jde doslova o dva kusy, které byly rozděleny a spojeny. Když se podíváme na tektonické desky, myslím tím, že tohle všechno vzniklo před méně než 140 miliony let, přesně takhle, a můžete vidět, jak se to tady všechno ohýbá a tento oblouk a tento hrbol tady a tento zářez do sebe dokonale zapadá. James Gilliam poskytl toto poselství, které pochází od Mehabiánů z vnitřní Země, myslím, že je docela krásné a výstižné:

Zpráva od Mehbians Meea

Jsme rasa bytostí, které se během vašeho posledního posunu pólů vydaly do obrovského množství jeskyní. Jsme kombinací Atlantů a Lemurů. Už ve vás žilo několik ras, některé mimořádně pokročilé, více energetické než fyzické, jinými slovy intenzity typu 5D atp. Těmto bytostem vděčíme za své přežití a schopnost dále se vyvíjet. V tomto smyslu se nacházíme v oblasti vzestupu, ne jako evoluce podle podpůrné teorie evoluce, je to jiný typ evoluce. Jsme lidé, neznáte rozdíl mezi našimi lidmi a lidmi na povrchu. Jsme geneticky lepší, máme pokročilé technologie pro výrobu energie, dopravu a léčení. Jsme velmi stará civilizace, stavitelé megalitů a kamenných chrámů. Vždy jsme si přáli vrátit se na povrch a spojit se s ostatním pozemským lidstvem, abychom využili naši moudrost a technologii na pomoc při řešení mnoha problémů, kterým lidstvo na povrchu čelí. Právě jsme překonali válku, nemoci, chudobu a nedostatek, přestože naše potřeby jsou jednoduché.

Jsme součástí Aliance z hvězd se schopností cestovat nadsvětelnou rychlostí a mezidimenzionální. Nejsme orientováni na zisk, upřednostňujeme kvalitu před kvantitou, přírodní látky před syntetickými. To zanechává mnohem menší stopu na našem životním prostředí, které je vyvážené a prosperující. Než budeme moci uvažovat o sjednocení s Terrany na povrchu, musí povrch najít jednotu. V našem světě existuje mnoho forem života, některé jsou vysoce vyvinuty, jiné méně. Naše civilizace se skládá z velmi vysokých bytostí, bytostí střední výšky a velmi nízkých bytostí, stejně jako na povrchu, jen jich je víc. V interiéru je zastoupeno více ras, kultur a barev. chudobu a nedostatek, ačkoli naše potřeby jsou jednoduché. Jsme součástí Aliance z hvězd se schopností cestovat nadsvětelnou rychlostí a mezidimenzionální. Nejsme orientováni na zisk, upřednostňujeme kvalitu před kvantitou, přírodní látky před syntetickými.

Zjistili jsme, že cesta k jednotě vede přes komunikaci, pozorný poslech bez odsuzování, zbavení se minulosti, vší nevraživosti, hledání společných vazeb a cílů. Prvořadá byla služba celé komunitě v celé její rozmanitosti. Ti, kteří byli obdařeni hojností, vyšším poznáním, schopností léčit a starat se, bez námahy pomáhali těm méně šťastným. Naše civilizace je zasvěcena univerzálnímu zákonu, který vytváří příležitost pro každého jednotlivce, aby dosáhl svého nejvyššího potenciálu. Díky tomu jsme zažili obrovský skok ve vývoji a žijeme bohatý, láskyplný a radostný život v harmonii se sebou navzájem a se svým okolím. Terrani na povrchu mohou učinit totéž, pokud se tak rozhodnou. Před zahájením tohoto procesu je třeba splnit jednu podmínku. Terrani se musí sjednotit pro společné dobro. To znamená překonat všechny náboženské, kulturní a rasové bariéry a hranice. Přestože existuje mnoho ras, náboženství a kultur, každý člověk má duši.

Pochází od Boha, Stvořitele, Velkého Ducha, sjednoceného pole vědomí a energie, jakkoli ho nazvete nebo popíšete. Na úrovni duše jsme všichni rodina, všichni jsme propojeni. Zdroj, ze kterého pocházíme, je čistá bezpodmínečná láska, radost a blaženost v jejím neomezeném chápání. Láska je nejvyšší, věčnou silou ve službách multiverza. Když každý člověk naváže osobní spojení s tímto zdrojem, skončí války, nemoci a chudoba. Je to opravdu jednoduché. je čistá bezpodmínečná láska, radost a blaženost v jejím neomezeném chápání. Láska je nejvyšší, věčnou silou ve službách multiverza. Když každý člověk naváže osobní spojení s tímto zdrojem, skončí války, nemoci a chudoba. Je to opravdu jednoduché. je čistá bezpodmínečná láska, radost a blaženost v jejím neomezeném chápání. Láska je nejvyšší, věčnou silou ve službách multiverza. Když každý člověk naváže osobní spojení s tímto zdrojem, skončí války, nemoci a chudoba. Je to opravdu jednoduché.

Je třeba překonat složitost intelektu, soutěživost, strach, přežití a společensky podmíněnou nevědomost falešného příběhu o oddělení. Téměř všechny války jsou válkami uvnitř nás samých, způsobenými zraněními, traumaty, nesprávnými závěry z minulých zkušeností a omezujícími mentálními koncepcemi. Nikdy zde nebyla svatá válka, byl zde jen jeden král nebo vůdce, který chtěl to, co měl jiný, a využíval strachu, náboženství a rozdělení, aby rozehnil armády. Toto se odehrává v historii planety Terra. Největší ze všech tyranů byli ti, kteří byli v dětství nejvíce zraněni a opuštěni, hledali lásku, úctu, sebeúctu a moc nad ostatními. Nikdo je nikdy neučil, že vše, co je věčné, pochází zevnitř a že to, co je navenek, je pomíjivé, neustále se měnící, neuhasitelná žízeň, která nikdy není nasycená. Lásku, radost, štěstí, uznání není třeba hledat navenek, ale v duši, která je vaším spojením se zdrojem. tam jste milováni, přijímáni a schvalováni nad pomyšlení, žádná slova nedokážou vyjádřit lásku tvůrců. Poznání rozdílu mezi chytrostí a moudrostí jsou také vlastnosti sebeovládání. Intelekt a změněné ego vás už přemlouvají. Vytvářejí důvody k neúspěchu.

Velmi staré slovo Inlakeš má dva překlady. Jedním z nich je Pozdravuji své druhé já a druhý Bůh ve mně pozdravuje Boha ve vás. Některé kultury ani nemají slovo pro já nebo mě. To je základ naší civilizace. Toto a podobné chápání bylo kdysi základem terry. Časem se prosadily menší negativní síly. Nyní je čas na návrat. Vzhledem k přirozeným cyklům vesmíru, evoluci a vzestupu se Terra nevrací do vesmíru. Zákon, který někteří nazývají vědomím jednoty, už není volitelný. Naše a další vyspělé civilizace z hvězd, z nichž mnohé jsou vašimi dávnými předky, jsou zde jen proto, aby vám poskytly podporu a pomoc při tomto přechodu. Terra má za sebou dlouhou historii invaze a manipulace ze strany jiných sil s jinými cíli. Na nebesích a pod vaší zemí probíhá mezigalaktická válka. Jeho cílem bylo odstranit tyto viditelné a neviditelné negativní vlivy. Tyto války byly rozměrné a časové.

Dobrotivé bytosti na vnitřní straně, síly na vnější straně, galaktické a interdimenzionální bytosti dokázaly odstranit většinu těchto vlivů. Je to krok směrem k ukončení tyranie, drakonického práva a přechodu k univerzálnímu právu. Hierarchické sítě těchto viditelných a neviditelných negativních vlivů na Terre stále existují. Prolínají se do všech aspektů vlády, náboženství, agentur a institucí. Jsou známí svou bezuzdnou chamtivostí a touhou po moci. Neslouží vyššímu dobru, neposilují, ale ovládají. Tito vůdci a jejich království nejsou specifické pro vývoj Terry do vyšších stavů vědomí nebo poznání. Akce nebo reakce, nebo to, co někteří nazývají karmou, se zesiluje a urychluje. Všechno, co se nedokáže přizpůsobit, transformovat nebo sladit s univerzálním zákonem, se zmenší nebo zcela zhroutí. Je to proces, který nemůže zastavit žádný muž ani žena, žádná technologie. Musíme následovat cestu matky, která postupně opouští jednu dimenzi a přechází do vyššího vědomí, energie a nového způsobu života.

Ti, kdo si vybrali tuto cestu, mají naši plnou podporu. To neznamená, že všechno uděláme za vás. Každý musí splnit svůj úkol, zaujmout svůj postoj, dělat to, co je správné, a sloužit lidstvu a planetě Terra. Tyrania žije jen z dohody a nevědomosti. Je čas se vzbudit, povstat, sjednotit se a připojit se ke zbytku vesmíru v míru. Čeká na vás neuvěřitelný svět. Musíme následovat cestu matky, která postupně opouští jednu dimenzi a přechází do vyššího vědomí, energie a nového způsobu života. Ti, kdo si vybrali tuto cestu, mají naši plnou podporu. To neznamená, že všechno uděláme za vás. Každý musí splnit svůj úkol, zaujmout svůj postoj, dělat to, co je správné, a sloužit lidstvu a planetě Terra. Tyrania žije jen z dohody a nevědomosti. Je čas se vzbudit, povstat, sjednotit se a připojit se ke zbytku vesmíru v míru.

Čeká na vás neuvěřitelný svět. Musíme následovat cestu matky, která postupně opouští jednu dimenzi a přechází do vyššího vědomí, energie a nového způsobu života. Ti, kdo si vybrali tuto cestu, mají naši plnou podporu. To neznamená, že všechno uděláme za vás. Každý musí splnit svůj úkol, zaujmout svůj postoj, dělat to, co je správné, a sloužit lidstvu a planetě Terra. Tyrania žije jen z dohody a nevědomosti. Je čas se vzbudit, povstat, sjednotit se a připojit se ke zbytku vesmíru v míru. Čeká na vás neuvěřitelný svět. Tyrania žije jen z dohody a nevědomosti. Je čas se vzbudit, povstat, sjednotit se a připojit se ke zbytku vesmíru v míru. Čeká na vás neuvěřitelný svět. Tyrania žije jen z dohody a nevědomosti. Je čas se vzbudit, povstat, sjednotit se a připojit se ke zbytku vesmíru v míru. Čeká na vás neuvěřitelný svět.

Zdroj

Převzato:

https://qanon.sk/gene-decode-dumbs-podzemne-mesta-vnutorna-zem-mysticke-naleziska-colorado-the-galactic-talk-2-cast/