Námořní pěchota Spojených států ve středu zatkla soudkyni Nejvyššího soudu Soniu Sotomayorovou po tříměsíčním vyšetřování, zda přijala peněžité úplatky za rozhodnutí upřednostňující masky a očkovací mandáty a vědomě učinila nepravdivá prohlášení, aby posílila Covid strach.

Zdroj z námořnictva Spojených států, soudce generálního prokurátora, řekl agentuře Real Raw News, že JAG začala vyšetřovat obvinění z kriminality loni v květnu poté, co obdržela tipy, které Sotomayorová přijala od miliardáře Johnathona Graye, dárce DNC těžké váhy, peníze v celkové výši 3 450 000 dolarů, což byl tučný bonus k jejímu oficiálnímu platu 266 tisíc dolarů ročně.

„Nepochybně jsme stanovili, že finanční transakce proběhly. Nemohu prozradit jak, protože by jim to pomohlo, aby se v budoucnu nenechali chytit. Přesto jsme museli dokázat, že vzala peníze výměnou za slib, že udělá vše, co je v jejích silách, aby prosadila směrnice o maskování a očkování. Spojili jsme se a jak jsme toho dosáhli, vyjde najevo u soudu,“ řekl náš zdroj.

Jak JAG pátrala hlouběji, zjistila, že Sotomayorovou podplatila další velryba z DNC, Reid Hoffman, americký internetový podnikatel, rizikový kapitalista, podcaster a autor. Spoluzakladatel Linked-In, odhadované Hoffmanovo čisté jmění se pohybuje na dvou miliardách dolarů. Finančně podpořil mnoho Deep Staters, jako jsou Joseph Biden, Gretchen Whitmerová, Pete Buttigieg a Bill DeBlasio. V dubnu 2021 přidal Sotomayora na seznam příjemců, a zaplatil jí 625 tisíc dolarů.

„Hotovost odepsal jako ‚konzultační poplatek‘. Konzultace k čemu? A prohlásila to za totéž. Ale nikdy se o těchto příjmech nezmínila, pokud se to tak dá nazvat, na jejích posledních finančních výkazech, co musí SCJ každý rok odevzdat. Opět máme nezvratné důkazy, že vzala jeho hotovost, aby povýšila mandáty,“ řekl náš zdroj.

Navíc řekl, že JAG obstarala e-mail, který Sotomayorová poslala doktoru Anthonymu Faucimu ve čtvrtek 6. ledna. „Víš, Tony, udělám všechno, co je v mých silách, abych zajistila, že současné mandáty zůstanou v platnosti, jak je stanoveno v pokynech CDC,“ zněla její slova. Druhý den Sotomayorová pronesla významné nepravdivé tvrzení o Covidově vlivu na děti, když na kongresovém slyšení prohlásila, že s Covidem-19 je hospitalizováno a kriticky nemocno přes 100 000 amerických dětí, což bylo tvrzení tak nehorázné, že ji museli pokárat i její spojenci z Deep State.

„Nevěříme, že jen náhodou řekla 100 000, ale rozhodně skočila na špek, když oznámila tuto absurdní cifru. Kdyby lhala a řekla 10 000, nikdo by ani nemrkl. Horečně se nechala unést. Neměla ale žádný oprávněný důvod, aby si s Faucim dopisovala, a je to přímý střet zájmů. Sečteno a podtrženo, dopustila se zrady, a proto byl JAG nucen jednat,“ řekl náš zdroj.

JAG se o svá zjištění podělil s generálem námořní pěchoty Davidem H. Bergerem, velícím důstojníkem oddílu „Bílých klobouků” americké armády, a požádal ho o pomoc při zadržení soudkyně.

„Generál Berger si prohlédl vojenský zatykač a řekl, že se bude okamžitě jednat.”.

ASAP nastoupil ve středu v ranních hodinách, kdy blíže neurčený počet příslušníků americké námořní pěchoty obsadil její honosný washingtonský palác poté, co vyřadil z provozu poplašný systém a zajistil, aby byla doma sama, jak ukázala zpravodajská služba. Sotomayorová údajně spala v posteli, když ji námořní pěchota zneškodnila.

„V podstatě jí dali roubík, svázali zipem a naložili do civilního vozidla, nenápadné dodávky, k přepravě do zpracovatelského centra. Nenechte se mýlit, brzy zamíří do zálivu Guantanamo,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2022/02/military-arrests-scj-sonia-sotomayor/