Londýnský most se skutečně hroutí, s obchodováním s dětmi prince Andrewa, pozitivním testem na „Covid“ a nyní i se Scotland Yardem, který vyšetřuje jednu z jejich pochybných charitativních organizací. Nejblíže oznámí smrt královny a operace: Londýnský most bude úspěšná a svět se dozví, že charitativní organizace globalistů se zabývají zejména praním špinavých peněz. Kdy však slepí uznají, že evropská královská rodina je pedofilní?

Nerada to říkám, ale Kanada potřebovala tuto noční můru více než kterákoli jiná země. Byly v hypnotickém transu a potřebovaly brutální probuzení. Mám jednoho člena rodiny, který to chápe, a ani jedna duše, se kterou jsem tam mluvila, nechápe tuto hrozbu.

Je smutné, že to muselo dojít až sem, ale léta jsme se jim to snažili říct a oni nás umlčeli ve prospěch svých lživých, zrádných médií, která jim stále podsouvají iluzi a nějak je udržují při volbách politiků, o kterých si myslí, že budou jiní než ti předchozí – a důvěřují svým volbám.

Kamionistům vzkázali, aby se zamkli v kabině, stáhli okna a nevycházeli ven. Nevím, jak dlouho to bude fungovat, ale pokud lid přehraje tuto potyčku s komouši, vytvoří to precedens a země může padnout do rukou Nového světového řádu.

Slyšeli jste, že královna ještěrek je mrtvá? Nejsem si jistá, co se děje. zdroj

]]ZEMĚTŘESENÍ [[
tisíce patentů na počasí
Existují tektonické zbraně

Podívejme se, kdo použije tektonické zbraně k vytvoření masivních zemětřesení pro vnitřní aktuální válečné státy….

Očekávaná zemětřesení století

Vždy to byl plán Elitních Globalistů vytvořit filmy o biologických zbraních a vytvořit pandemickou PLANDEMII … vytvořit sluneční erupce, pokročilé elektromagnetické pulzní zbraně na vypnutí sítí satelitů… Vytvořit falešnou invazi UFO, podívejte se na Pentagon, MSM, VATIKÁN všichni tlačí mimozemšťan.y. Nechápejte mě špatně, věřím v obrovský vesmír a nepokryté hlubiny Země a věřím v mimozemské životní síly… Ale to přijde později – DEKLASIFIKACE
… Ale Rockefellerovi ROTHSCHILDOVCI už dávno mají fascinaci a plán vymazat současná náboženství a přinést nové náboženství spojené se SVĚTOVÝMI ZEMSKÝMI TEKUTINAMI, které by odkryly historické Hi Tech civilizace pod zemí a artefakty
Včetně falešného výbuchu astroidu na Zemi…

Globalisté se však usilovně snaží prosadit svou AGENDU co nejrychleji, dokud DURHAM neodhalí světové zkorumpované elity napojené na HRC. OBAMA světový bankovní systém, který ovládá BIG TECH, Big PHARMA, MSM…. atp.
Uvnitř bouře

Svět je propojenzdroj

Trump posadil Fauciho do centra dění, aby odhalil pravdu.

[fauci] zatajil, že HIV byl v 80. letech bio zbraň
[fauci] zatajil skutečnou léčbu HIV
[fauci] zakryl falešné způsoby léčby HIV, které zabíjely lidi
[fauci] zatajil virus rakoviny, který infikoval zásoby vakcín po celém světě
[fauci] vytvořil gain of function v covid-19 a pokračujících kmenech
[fauci] vytvořil vakcíny

Toto není první případ, kdy je fauci zapojen do pandemie a je přímo propojen se světovou elitou, která ho pomáhá financovat.

Odhalení fauciho je odhalením lidí v zákulisí…
Nih.Cdc.Who.Gates.Gpmb. .Cia. Clintonovi obamovci světoví lídři, kteří kryli velké farmaceutické společnosti a jsou přímo zapojeni do investic…

Ohromující efekt toho, kdo stojí za pandemií a bankovním systémem a světovými zkompromitovanými lídry, jsou všichni propojeni na vydírání

epstein>>mosad>>5 očí..
Je to biblické, co sledujete, jak se odehrává>>

Sledujte úniky informací…

🔥 🔥 🔥 🔥
Bouře století>>

Nenechte se oklamat>

Nenechte se oklamat Hluboký stát bude nadále prosazovat příběhy o Antarktidě pod falešnou vlajkou, vytvářet PŘÍBĚH, že v ledu se našel COVID-19…. bylo již dávno plánováno říci, že hluboko v ledu v Antarktidě je zamraženo mnoho různých smrtících VÍRŮ.
Připravují se na to, aby se řeklo, že klimatické změny (ve skutečnosti se používají zbraně počasí k vytváření chaosu na celém světě / sucha, záplavy) jsou faktorem uvolnění Zmrzlého viru v Antarktidě.

DS je v PANICE a musel prosadit svůj PLÁN AGENDY na 5 let dopředu…… Jsou v chaosu na celém světě…. A PANIKÁRIE. A skupina Davos/Wef globalistů ví, že armádní bataliony jsou před jejich dveřmi

Odplata

zdroj

Kolaps akcií společnosti Moderna dosáhl více než 140 miliard USD od doby, kdy investoři stahují své peníze, protože vnitřní nelegální obchodování dává špičkovým investorům informace, aby prodali své akcie

8 let trvající proxy válku na východní Ukrajině dnes DEEP STATE využívá jako PROPAGANDU, kterou se snaží vyvolat VÁLKU… DS MSM zveřejňují fotografie RUSKA ( separatisty ), jak odstřelují starou budovu….
Problém je v tom, jak dlouho bude PUTIN POZOROVAT PROPAGANDU a nechá to pokračovat…. je jen otázkou času, kdy býk vystrčí rohlíky…

S kybernetickými útoky, které se dějí na Ukrajině, USA, Čína. Velká Británie se očekává jako další…. Proč není RUSKO atakováno na úrovni jako USA, Ukrajina, Čína?

Ano je to pravda MSM deep state NATO OSN se snaží ze všech sil vyvolat VÁLKU…
Pro všechny ty krycí plány PLANDEMIE a odhalení, ale také pád a 2 letý krach největší banky EU Deutche Bank což způsobí katastrofu v evropských státech a 100 milionů lidí zjistí že jejich peníze, důchody jsou ukradeny. Je několik důvodů k vytvoření VÁLKY…, snaží se umlčet odhalení podvodů v US volbách, DURHAMOVÉ VYŠETŘOVÁNÍ a obvinění, které vedou k OBAMU, světovým org., HRC, obchodování s lidmi spojenému s VATIKÁNEM a tak dále a tak dále. Světové BANKY biologické zbraně SARRD11 vypuštění….

Co se stane……
Konkrétní kroky znají jen bílé klobouky a PUTIN….

Ale pořád v delší hře je JADEROVÝ KONFLIKT…
Spouštěč UDÁLOSTI
Celosvětově stanné právo po nepokojích, protesty eskalují po mnoha událostech spojených s nedostatkem potravin, nedostatkem plynu. Zastavení dodavatelského řetězce, kolaps více bank. MASOVÁ PANIKA, Masové protesty když 100 milionů přijde o peníze…..

Z krátkodobého hlediska je jedno, co Putin řekne…..
Všechno to přejde do světového jaderného konfliktu. 2022..

Bouře století zdroj

👇
Množství zemětřesení v Rumunsku v oblasti pohoří Bucegi!
Ale pohoří Bucegi je zřejmě pro MSM naprostým tabu z jiného důvodu, takže se o něm nepíše vůbec nic.
Ale když si o tom přečtete, vyjde najevo neuvěřitelné!
Je neuvěřitelné, že jsem to vlastně přehlédl, protože bych to zařadil ještě mnohem výš než Oblast 51!

👇
Když procházíte karmickým cyklem, často se zdá, že vaše trauma je mnohem horší než to, které prožívají ostatní. Jak se uzdravujete a zvyšujete svou frekvenci, váš pohled se stává méně sebestředným, protože si uvědomujete, že každý musí nést svůj vlastní kříž.

👇
Kanada právě zavedla kompletní systém. Je tam všechno: policejní násilí, konfiskace majetku, bankovní a kryptokontrola; a je to trvalé. Buď je čas na občanskou válku, nebo je Kanada zcela a otevřeně pod komunistickou kontrolou.

👇
📍 Nebojte se, Justin Trudeau „nepovolá armádu“. Pouze zmocňuje banky k jednostrannému zmrazení účtů pouze na základě podezření, bez nutnosti soudního příkazu a s právní imunitou. Doufám, že si všichni uvědomují, o kolik je to nebezpečnější než armáda.
📍 Pokud jste Kanaďan a podporujete řidiče kamionů a vláda se to dozví, může vám bez soudního příkazu s okamžitou platností zablokovat bankovní účty.
📍 Až se vrátím do Alberty, svléknu si uniformu na jejich schodech. Nebudu součástí tyranské vlády. Trudeau právě vyhlásil dnešní den masakru. 14. února 2022 🇨🇦

Prelozila jsem nekolik komentaru z nemeckeho netu
📌 Nedávno jsme se s manželem bavili s tesařem našeho bytového družstva. Tesař nám řekl, že on a jeho kolegové museli opravovat další a další brutálně otevřené dveře a že podle jeho názoru nemusely být tyto dveře tak brutálně otevřeny. Popsal, že vedení domu je ráno telefonicky informováno policií, které dveře je třeba opravit.
📌 Ve Wiesbadenu budou kvůli bouři po celý víkend uzavřeny všechny hřbitovy…
Nikdy předtím jsem nic takového neslyšel
📌 Tuto SMS jsme dnes dostali v Lucembursku🤔.
Mohlo by se jednat o test EBS
Nikdy předtím jsme takovou zprávu SMS neobdrželi………stupeň poplachu „červená“ před bouří 15-19 hod. Pokud je to možné, zůstaňte prosím chráněni……..No, myslím, že to znamená, že byste měli raději zůstat doma, protože probíhají vojenské aktivity. Tímto způsobem jste nejlépe chráněni…. 🙏
📌 Město Kolín nad Rýnem „kvůli bouři“ uzavírá až do pondělí všechny hřbitovy, ale plánované pohřby se budou konat, pokud tomu dobře rozumím. Pod Kolínem a také pod hřbitovem Melaten je mnoho katakomb (tunelů?), takže to možná hraje roli. Když jsem to četl, připadalo mi to zvláštní. Mohlo by to však zapadat do celkového obrazu
📌 Hlášení o pozorování letu, dnes odpoledne, 18.02.22 Apache Longbow 20 kusů rozdělených do 3 letek 6/6/8 dosud v západním Sasku / A 72 podél směru severovýchod probíhá. Žádné pozorování radarem. (video)
📌 Může být lepší operace než oficiální zahájení nasazení armády než bouřková vlna v Hamburku. Dodnes existuje hluboká vděčnost armádě a tehdejšímu senátorovi vnitra Helmutu Schmidtovi za jeho odvážnou žádost Bundeswehru. Kromě toho bylo nasazeno mnoho spojenců NATO. Právě proto by byli jistě opět vnímáni jako zachránci. To by mohl být perfektní úvod do zviditelnění. Nikdo by nepanikařil, mnozí by se cítili bezpečně a důvěřovali by armádě. To se mimochodem týká i událostí zimy století na přelomu let 1978/1979, kdy například v únoru 1979 zachránili vojáci NVA mnoho lidí na ostrově Rujána. Ze zasněžených vlaků. A zajistil zásobování odříznutých míst, vyčistil cesty atd. Myslím, že Němci jsou na armádu více než připraveni, bez ohledu na úroveň jejich uvědomění.
📌 Tato zpráva je dnes v Polsku……Varování RCB: Varování: Dnes a zítra (18/19.02) je možný silný vítr. Možné výpadky proudu. Silnice mohou být neprůjezdné. Pokud je to možné, zůstaňte uvnitř.

👇 Toho se také držím. Tehdy byla Hillary zatčena a to bylo naposledy, co někdo viděl skutečnou Hillary.
📍 Q 84
Pavučina

Hillary

Nyní si poslechněte Jesseho
Video:
„Hillary řekne, že to všechno byla náhoda. Myslím, že to byla také náhoda, že dary vyprchaly poté, co prohrála s Trumpem a byla mimo moc. Clintonová už drží pohromadě jen síť lží. Pavouci mohou být docela lepkaví. „Ó, jakou spletitou pavučinu jsme utkali, když jsme se nejprve snažili oklamat!“
📍 Jesse si dělá legraci z toho, že HRC byla 11. září 2016 vtažena do dodávky.
Co přesně zde vidíme?
Video:
„Hillary má vždycky nějakou výmluvu. Vzpomínáte, jak se před první debatou s Trumpem zhroutila před dodávkou? Snažili se bagatelizovat Clintonův pád. Říkali, že je jen dehydrovaná. Ukázalo se, že měla zápal plic (?) a nemohla být tak dehydrovaná, protože jí tekly slzy.“ zdroj

Epstein MAXWELL CIA, Mossad MI6 trojití agenti deep state Elitní vyděrači, kteří řídili obchodování s lidmi prostřednictvím nadace CLINTON s využitím majetku ROTHSCHILD a propojeného financování s Rockefellery, GATES, vakcínovými společnostmi…. atp.

Epstein a Maxwell, svět elitních obchodníků s lidmi, kteří vydírali téměř každého vysokopostaveného úředníka, vojenských úředníků, zábavní průmysl, vědeckou komunitu elitních úředníků po celém světě se sexuální pedofilií, výhrůžky smrti, úplatky a metody nátlaku iniciované CIA MKultra projektů

Skupina DAVOS (ďábelská) a OSN pomáhají financovat Maxwellovou a vytvořit novou falešnou environmentální neziskovou organizaci The TerraMar Project, která jí dala práva na imunitu jako šéfce falešného panství Ocean/Sea Country. Která jí dala práva cestovat po světě bez otázek a vstupovat do zemí pod Oceány, na podzemní základny bez otázek….

Jen kým se ze světa neodhalil největší světový průmysl obchodování s lidmi na světě napojený na prezidenta Spojených států CLINTONA. OBAMA… Světová elitní organizace OSN NATO…. Která spojuje většinu HLAVNÍCH ZEMÍ a prezidentů uvnitř sítě obchodování s lidmi a utajování… tento mocný elitní systém vytvořený DEEP STATE CABAL infiltroval každý národ a vojenské žebříčky… převzal kontrolu nad hlavními řediteli médií… tato obrovská síť sahá do farmaceutických společností velký Hollywood na nejvyšších úrovních….

Odhalení Epsteina prostřednictvím Q.. Dropy armády Bílých klobouků vedly celosvětové hnutí k VELKÉMU PROBUZENÍ… Kde si více než miliarda lidí začíná uvědomovat hluboký stát, tyranské vlády a světové krytí obchodování s lidmi na nejvyšší úrovni… Vše je spojeno s falešnou pan zbraní s cílem vytvořit zmatek a masové zabíjení ( vytvořit chaos ) v naději, že [ ODHALENÍ] cabaly, která ovládá světové vlády a sítě, nebude odhaleno.

*ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI

Epstein a Maxwell .. nikdy si nemysleli, že spustí světovou válku, která vyvolá světový jaderný konflikt….. A mnoho úmrtí v důsledku vypuštění biologické zbraně COVID_19 ( SARS II ). Uvolnění biologické zbraně vakcíny ( nadcházející úmrtí)

Po zážitku blízkému smrti …. Svět už nikdy nebude takový jako dřív… A spícím ovečkám už nikdy nebude snadné zazpívat ukolébavky deep state…Velké probuzení

Pádcabaly

Někdy nemůžete veřejnosti říct pravdu.

MUSÍTE IM JUUKÁZAT.

POUZE TEDY LIDÍ NAJDOU VŮLI ZMĚNIT SE.

Zločiny proti dětem spojují celé lidstvo?

Těžké pravdy.

Q zdroj

Donald Trump tento týden vyslal povzbudivé poselství, když mluvil o svých budoucích plánech a potenciální úloze v nadcházejících volbách.
V rozhovoru s konzervativním moderátorem Wayneem Allenem Rootem se Trumpa zeptali na možnost, že se stane předsedou Sněmovny reprezentantů, pokud republikáni v listopadových volbách vyhrají dolní komoru parlamentu.

Trump na tuto otázku konkrétně neodpověděl, ale dal jasně najevo, že uvažuje o velkém kroku vpřed.

„Myslím si, že se děje hodně věcí a děje se hodně velmi pozitivních věcí, víte, když se podíváte do budoucnosti. Nevím, určitě se to (tyto informace) šířilo a upřímně doufám, že to nebudeme potřebovat, protože by se mělo stát to, že plán, na kterém nyní pracujeme, a plán, který učiní lidi velmi, velmi šťastnými, oznámíme o něco později, a to by se opravdu mělo stát. Ale my, víte, my uděláme Ameriku opět velkou.
Trump dal navíc minulý měsíc jasně najevo své záměry do budoucna, kdy hrál golf s přáteli a jeden z nich ho označil za „45. prezidenta“.

Trump reagoval slovy „45. a 47.“ zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-19-02-2022/