Pomalý a postupný boj dobra se zlem je obtížné sledovat a jen ten nejodvážnější to dotáhne do konce. Musíme se těšit z našich vítězství a chápat, že přijdou i porážky. Malé potyčky prohrané. Společně tvoří symfonii války.

Stále vidíme, jak bitvy kulminují významnými výhrami a musíme je slavit. Očekávala jsem, že policie „přejde do pruhu“ a postaví se na stranu lidí a mnozí tak i dělají. Někteří se vzdávají svých postů, protože prostě nedokážou splnit nařízení nadřízených. Jednota roste a dobrá srdce jsou silnější než černá magie, když naše rezonance stoupá.

Nemyslím si, že je fér hanobit média, která se ozývají proti oficiálnímu příběhu, protože si myslím, že hrají svou roli a zveřejňují materiál a názory, které mohou sdílet. Pravděpodobně vědí mnohem víc, než říkají, ale nepřísluší jim to všechno prozrazovat. Musí následovat „plán“, aby neřekli příliš mnoho, příliš brzy, neztratili důvěryhodnost nebo nepřesilili ty, kteří se nyní probouzejí. Jen můj názor.

Infiltrátorů je dost a máloco je černobílé. Zdá se, že v mnoha osobnostech tohoto „filmu“ mohou být záměrně andělé a démoni. Bylo by hezké, kdyby byl každý autentický a snadno čitelný, ale v tomto bodě se to zdá být velkým požadavkem, protože někteří hráči musí zmást nepřítele a nás spolu s nimi. Q řekl, že dobrý film má dobré herce.

Doufám, že již nekupujete produkty od Johnson&Johnson, Proctor & Gamble atp. Zahoďte tyto velké značky a utrácejte peníze v menších, čestných společnostech. Kamarádi cabaly nás otrávili a vydělávali na nás už desetiletí krémy, elixíry, jídlem a nápoji.

Bez ohledu na to, jaká zpráva se vynoří, zda vypadne napájení, sociální média nebo internet – zůstaňte klidní. To vše je součástí plánu a armády každé země jsou si toho vědomy, spolupracují a jsou připraveny.

A komunikace stále přichází. Nikdy jsem neslyšela, kdo vyhrál Superbowl 56 a musela jsem to hledat. Mimochodem, 56 dává dohromady 11 a pokud si dobře pamatuji, „jedna“ je symbolem NOVÝCH ZAČÁTKŮ. Jedna může být nejosamělejší číslo, ale když máte dvě seřazené vedle sebe, je to exponenciálně silnější. Toto  video od Santa Surfing nám přináší ještě více zpráv, které vyšly ze Superbowlu. Nemyslete si, že se „nic nestalo“, protože jste neviděli, co jste očekávali. Věřím, že ano. Reklamy jsou načteny. Had? A zelené světlo? Kdo skutečně ovládá média? Pamatujte, že k udržení míru a vyhnutí se otevřené občanské válce a velkému krveprolití je „spravedlnost“, kterou vykonává Pozemská aliance, v zákulisí. To, co dostaneme, jsou jemné nebo ne příliš jemné stopy. Jaký je lepší čas a místo pro shromáždění pedů, než na vysoce nabité satanské události s vysokou účastí a odhalením jejich systému a zainteresovaných?

Pro ty, kteří jsou pozdě na večírku, to, co vidíme a uvidíme v následujících dnech v souvislosti se zločiny, zatýkáním atd., se neděje v reálném čase. Pozemská aliance nás již zbavila mnoha nejhorších a nejvýznamnějších zločinců. Současné scénky odhalují spícím masám, co tito satanští psychopati udělali, jak to udělali, jejich komplici atp. a ukážou světu, že důsledky jsou skutečné a pro všechny a zrada může být odměněna trestem smrti.

Odhalení zdůvodní již přijatá opatření pro naši bezpečnost, která byla všechna v souladu s přirozeným právem, Univerzálním kodexem, Ústavami atp. Takto se to řešilo, abychom ochránili co nejvíc lidí. Nyní přichází těžký úkol vytrhnout spáče z jejich klidného snění a přimět je čelit realitě a bude to muset být ještě dramatičtější, aby se tak stalo… buďte připraveni. Bude to divoké. zdroj

UKRAJINA je vystavena silným útokům

SPOJENÉ STÁTY JSOU NAPADENY<

( Tyrkysové šipky znamenají těžké ÚTOKY)

Všichni víme, že deep state se snaží vyvolat VÁLKU, aby zakryl plandemii, konvoje za Svobodu / ODHALENÍ CLINTONOVÉ >]] ]]DURHAM[[ > OBAMOVU zrada< / úmrtí na vakcíny atd..

Jak jsem řekl před MĚSÍCIMI… Když se začnou kybernetické útoky < < Je to předehra k VÁLCE..> útočí se na sítě> Bankovní systémy,. atp.

Co nevíme je, že PUTIN drží své karty
a jeho ♟️ pohyby…. Ale už se to blíží…

Všechna MÉDIA dávají různé informace o tom, že RUSKO ÚTOČÍ,,/Rusko se stahuje//.

Ale co víme je.
Putin všem připomíná, že vstup Ukrajiny do NATO může vést k jaderné válce.

Tyto UDÁLOSTI jsem VYSVĚTLOVAL začátkem loňského roku, když se blížily….

Uvnitř bouře

zdroj

Očekáváme, že Deep State uskuteční FALSE FLAG událost v RUSKU< a obviní z ÚTOKU RUSKO >>> totéž CIA.FBI. PŘÍRUČKA BAREVNÉ REVOLUCE > ( 9/11)

OČEKÁVEJTE, že Deep State uskuteční FALSE FLAG událost v KANADE a obviní Truckerů/protestujících za svobodu z teroristického útoku ( bomba v autě/ > EXPLOZE VYSOCE pravděpodobná nadcházející týdny) > ANTIFA ráda najímá chlapíky, aby se infil . Zůstávejte ostražití kamionisté a bojovníci za svobodu v KANADU… zdroj

Několik věcí k zamyšlení:

– Kolem Bílého domu je stavební zeď. Právě teď se vynáší nábytek. Bílý dům je tmavý. Kde je (falešný) Joe Biden? Proč se to takhle odehrává? Bílé klobouky chtějí, aby se lidé naučili myslet samostatně. V televizi říkají, že Biden je v Bílém domě a přitom je tam tma a stavební stěna…

-Justin Trudeau není nikde k nalezení a přitom prohlásil stanné právo… tohle je jen začátek. Scénář výjimečné situace/válečného stavu se připravuje…

-Proč ukrajinský prezident řekl, že Rusko na ně ve středu zaútočí? Když někdo útočí, neuvádí datum….opět si tato situace hraje na kouřovou clonu a zmatek. Zatímco se všichni dívají na Rusko, odstraňuje se falešná Bidenova administrativa. Říká se právě teď 20. února. Nezapomeňte, že prezident Trump řekl, že po olympijských hrách (22. února) uvidíme nějaké pozitivní změny (nebo podobné). zdroj

Je třeba co nejvíce rozlišovat a vyzýváme ke zdrženlivosti, než podlehnete podnětu k útoku. Máme si zachovat rovný citový obzor a zdravý postoj. Odolejte pokušení vyletět do útoku. Zachovejte si vyrovnanost. Všem nám prospěje, pokud se uzemníme a soustředíme a necháme extrémy projít kolem sebe.

Nikdo neříká, abyste nebyli rozzlobení nebo frustrovaní, ale v komentářích je mnoho nepříjemných, málo frekventovaných poznámek. Pár jsem je nechala ventilovat, ale tím to končí. Pokud se mi vaše slova zdají nepříjemná, vymažu je. Nechceme, aby to táhlo naši energii dolů a není to způsob, jak vyhrát duchovní válku. Tím se podřizujete negativním vlivům a to není cesta bojovníků za Světlo. To chce nepřítel a vy jste mu právě pomohli. Vlastně bych řekla, že pokaždé, když to uděláte, vstřelíte gól do vlastní sítě. To není dobrá strategie.

Tak jako každý dobrý pilot nebo navigátor, i my musíme pečlivě sledovat svůj postoj. Toto jsou náročné časy pro každého z nás, a pokud cítíme, že se nám křídlo začíná potápět, mohlo by nám pomoci praktikovat postoj vděčnosti, abych použila otřepanou frázi, místo abychom se vymkli kontrole na toxické trajektorii. Naše vibrace sahají daleko za hranice našeho srdečního centra a ovlivňují ostatní, takže pokud skutečně toužíme po jednotě, musíme zvážit svůj vliv na kolektiv. Slova nesou energii a my chceme pozvednout rezonanci Lidstva, ne ho táhnout dolů.

Temní čarodějové se nám vždy snažili zabránit ve vzestupu, nepřestali a nikdy nepřestanou. Nepomáhejme jim v jejich misi udržet nás v pasti těchto viskózních energií, které se nás neustále snaží stáhnout dolů. Použijeme-li lásku a vděčnost, můžeme se vymanit z podmořského proudu a vystoupit na lehčí, čistší frekvenci.

Bez ohledu na okolnosti bychom měli být vždy schopni najít něco, co bychom mohli ocenit nebo za co bychom měli být vděční. Měli bychom být vděční už jen za to, že jsme pořád tady a bojujeme v této válce. Kdybychom neměli významnou pomoc, už dávno bychom se upekli – takže se radujte z této příležitosti – bez ohledu na to, jak je náročná a bolestivá, a společně se z tohoto pekla dostaneme a zaujmeme své právoplatné místo v našem Zlatém věku. zdroj

Nevím, kdy konkrétně, ale svorky se zavírají na hráče z hlubokého státu ze všech stran a nebude možné tomu uniknout. Existují o tom VIDITELNÁ svědectví. Durham se najednou objevil a v pátek shodil bombu. Ukázal, že existují důkazy, že Hillarnazi špehovala Trumpovu kampaň, přechodné období, jeho osobní sídlo a Bílý dům. Žijeme v době, kdy jsme se stali znecitlivěnými vůči takovým příběhům, jako by to byly každodenní běžné události. Watergate zahrnoval špehování jediného rozhovoru v jedné místnosti. Toto je špehování v průmyslovém měřítku, které zahrnovalo několik lidí, několik vládních agentur a trvalo dlouhý čas.

Trump na to reagoval tak, že v silnějším období v dějinách USA je to TRESTÁNO SMRTÍ. Musíte mít na paměti jednu věc: Trump NIKDY neblufuje a při diskusi o politice se nepouští do hyperbol. Toto je ukázka nadcházejících událostí a my vlastně OPÄT máme důkaz, že je to pravda. Lin Wood tento víkend doplnil VELMI klíčový kousek skládačky. Pokud si vzpomínáte, Trump před svým odchodem z funkce vrátil popravy zastřelením. Všichni jsme si mysleli, že je to tak trochu cool, ale už tehdy jsem se divil proč. Nemáme už dost způsobů, jak popravovat lidi? Proč to vrátil? Lin Wood nám to řekl. Když jsme slyšeli zprávy o Hillarnazi, řekl nám, že jde o vlastizradu a vlastizrada se trestá smrtí a ZÁKON DOVOLUJE, aby se tento rozsudek vykonal prostřednictvím FIRING SQUAD. Takže někde v zákoně je definováno, jak mají být lidé popraveni za vlastizradu, a Trump tento způsob obnovil!

Nezapomínejte také, že v Gitmu máme „oficiálně“ méně než 40 vězňů a právě jmenovali nového vyššího soudce, který bude mít na starosti tamní tribunály, a exponenciálně rozšířili Gitmo, a to až tak, že nyní skrývají satelitní fotografie Gitma, abychom neviděli, jak moc. Scavino v pátek zveřejnil tweet s emotikony, které znamenají, aby všichni sledovali oranžového (Trumpa). Phil řekl, že popravy zrádců BUDOU zveřejněny, ale myslí si, že věci kolem obchodování s dětmi vyjdou najevo až po jejich smrti. Vzpomínal jsem, že Hillarnazi pronikla na servery WH? To je vlastizrada.

Co se týče NESARY, daňový úřad najednou oznámil, že pozastavuje vymáhání všech daní na neurčito. Novým lidem řekli, že nová globální měna bude kryta drahými kovy.

Královské novinky…Princ Charles byl „pozitivně testován na [C]ovid“. V překladu: Byl zatčen. Jeho nechutný mladší bratr princ Andrew dosáhl finančního vyrovnání se svou obětí znásilnění Virginií Guiffreovou. Na čelo si může rovnou vytetovat „VINNÝ“. Pokud jste nevinní, „nedohodnete se“, ale bojujete ze všech sil. V případě Virginie je to záhadné. Zdá se, že možná kapitulovala, ale neznáme celý příběh.

V channelingu Události, který se na tomto blogu objevil před Vánocemi, se mluvilo o důležitosti data 21. Nebylo v něm uvedeno, o který měsíc jde. Také následující den je 22.2.2022. V tomto datu jsou tři mistrovská čísla všechna za sebou. Je to obrovský portál pro vpuštění Světla pro lidstvo. Jen několik myšlenek. Díky. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-17-02-2022/


Doktorka Li-Meng Yanová: Čína během olympijských her vypustila další biologickou zbraň. Virus hemoragické horečky

Ve skvělém rozhovoru s JUDr. Ruckerem (viz níže) bývalá hongkongská viroložka a informátorka (whistleblower) Dr. Li-Meng Yan – která měla o původu SARS-CoV-2 celou dobu pravdu – veřejně prohlásila, že ČKS (Čínská komunistická strana) a PLA (Lidová osvobozenecká armáda) vypouštějí na sportovce a účastníky olympijských her v Pekingu novou, uměle vytvořenou biologickou zbraň. Toto záměrné uvolnění, říká Dr. Yanová, je načasováno tak, aby infikovalo účastníky z desítek zemí po celém světě, kteří pak nevědomky přenesou hemoragickou horečku do svých domovských zemí a rozpoutají další vlnu globální pandemie.

Dr. Yanová to také vyjádřila ve veřejném tweetu takto:

 

Podle Creative Destruction Media: „Dobře umístěné zdroje informovaly CDMedia, že Komunistická strana Číny a ozbrojené síly Lidové osvobozenecké armády vypustily během olympijských her v Pekingu další virus na své vlastní lidi, aby mohli sportovci a diplomaté infikovat zbytek světa poté, co se vrátí domů. Jde zejména o infikováníZápadu.“

CDM také vysvětluje, jak byl virus navržen tak, aby prodloužil jeho inkubační dobu pro maximální globální dopad:

Virus byl v laboratoři změněn tak, aby byla inkubační doba delší než obvykle, nyní se předpokládá 3 4 týdny, aby se návštěvníci Pekingu mohli během přepravy vrátit domů bez příznaků… Virus je údajně vysoce přenosný a způsobuje krvácení přes více tělesných otvorů, dokonce i přes kůži.

Lék na předpis, který je schválen k léčbě mnohočetného myelomu, je v Číně známý tím, že funguje jako „protijed“ jejich umělé biologické zbraně.

Fascinující je, že podle Dr. Yanové je si ČKS již o existenci protijedu na svou novou biologickou zbraň proti hemoragické horečce vědoma a aktivně hromadí lék Johnson & Johnson.

Podle zdrojů doktorky Yanové je lék známý jako Darzalex (daratumumab) a je velmi drahý a poněkud neobvyklý. Nemá ani zdaleka tak širokou dostupnost oproti ivermektinu.

Lék působí tak, že se zaměřuje na glykoprotein CD38, který je nadměrně zvýšen u pacientů s mnohočetným myelomem. Předpokládá se, že umělá biologická zbraň hemoragické horečky způsobuje přílivovou vlnu produkce CD38 v těle, narušuje imunitní funkci a způsobuje náhlou buněčnou smrt (kromě dalších problémů.)

Ze stránky Science Direct o CD38:

CD38 je membránový glykoprotein typu II, který hraje roli v buněčné adhezi, migraci a transdukci signálu. Kromě toho je CD38 ektoenzym zapojený do tvorby nukleotidových metabolitů, jako je ADP-ribóza (Lee, 2006). Exprese CD38 je vysoce upregulována na lidských plazmatických buňkách a zejména na buňkách MM.

Na webu NIH / PubMed (National Institute of Health) studie popisuje, jak se lék J&J zaměřuje na glykoprotein CD38 a léčí rakovinu mnohočetného myelomu (nádor z plazmatických buněk, nejčast. v kostní dřeni):

Daratumumab je lidská monoklonální protilátka, která se zaměřuje na CD38, buněčný povrchový protein, který je nadměrně exprimován na buňkách mnohočetného myelomu (MM). Předklinické studie ukázaly, že daratumumab indukuje smrt buněk MM prostřednictvím několika mechanismů, včetně cytotoxicity závislé na komplementu (CDC), cytotoxicity zprostředkované buňkami závislé na protilátkách (ADCC), buněčné fagocytózy závislé na protilátkách (ADCP) a apoptózy.

Vztah mezi CD38 a NAD+

Ačkoli se jedná o zjednodušení, v každém lidském těle existuje vztah mezi CD38 – „špatným“ proteinem – a NAD+ – „dobrou“ molekulou. NAD+ znamená nikotinamid adenindinukleotid.

Jednoduše řečeno, když jsou hladiny NAD+ příliš nízké, způsobí to nadměrnou expresi CD38. Vyšší hladiny CD38 vedou k zánětu a buněčným poruchám a zároveň potlačují NAD+, což vede k samozesilující spirále do zánětu, stárnutí, nedostatku buněčné energie a dalších zdravotních problémů.

Přečtěte si vynikající článek J.E. Williamse, doktora doplňkové medicíny a anti-agingu vysvětlující dynamiku toho všeho. Jmenuje se: „Jak dosáhnout 100letého života s NAD+.“

https://drjewilliams.com/blog/how-to-reach-the-100-year-life-with-nad/

Skvělé a život zachraňující tajemství antokyanů – které si můžete vypěstovat sami

Jednou z klíčových strategií, kterou Dr. Williams odhaluje je, jak potlačit produkci CD38 pomocí antokyanů, což jsou pigmentační molekuly, které se nacházejí v potravinách a v bylinkách. Při pohledu na čerstvé produkty a rostliny je téměř každá rostlina s tmavě červenou, tmavě modrou nebo načernalou barvou plná antokyanů, které jsou ve třídě funkčních rostlinných molekul známých jako flavonoidy.

Černý rybíz, ostružiny, maliny, borůvky, červené zelí, fialová kukuřice a další podobné rostliny se silnou barevnou pigmentací jsou funkční léčivé rostliny. Jak zdůrazňuji ve svém podcastu níže – který je skutečně jedním z nejdůležitějších, jaké jsem kdy publikoval – můžete také pěstovat své vlastní antokyany pomocí neelektrických hydroponických pěstebních systémů mimo mřížku, které nepoužívají žádnou elektřinu. Pouhým zasazením červeného zelí, listového salátu z červeného dubu, lilku nebo jiných druhů ovoce nebo zeleniny budete těžit z výroby antokyanů Matkou Přírodou a jíst jako přírodní lék (ať je vaše jídlo vaším lékem.)

Teoreticky – ačkoli to ještě nebylo prokázáno klinickými testy – by vysoký příjem přírodních rostlinných anthokyanů mohl zastavit nadměrnou expresi CD38 při vystavení se viru hemoragické horečky nebo útoku nanočásticemi, a tím zabránit smrti. Toto je pracovní teorie, ale je to pravděpodobná teorie zakořeněná ve vědě o výživě. Je pozoruhodné, že konzumace většího množství antokyanů nemá žádnou nevýhodu, protože je široce zdokumentováno, že pomáhají předcházet zánětům, rakovině, neurodegenerativním poruchám a mnoha dalším nemocem. Proto strategie záměrné konzumace většího množství barevných rostlin jako profylaktické (preventivní) strategie proti možnosti vystavení se nové čínské biologické zbrani je opravdu dobrý nápad.

Kromě antokyanů pocházejících z běžných potravin Dr. Williams navrhuje některé další rostlinné molekuly, které mohou být užitečné při potlačování hladin CD38 v těle:

Taxifolin je flavonoidní antioxidant dihydroquercetin. Inhibuje rakovinové buňky, léčí záněty a je užitečný při léčbě kardiovaskulárních a chronických onemocnění jater.

Apigenin je také flavonoidní antioxidant. Apigenin prochází hematoencefalickou bariérou, aby léčil zánět, zlepšil funkci buněk, zlepšil zdraví mozku a má protirakovinné účinky.

Luteolin je další flavonoid nacházející se v rostlinách a léčivých bylinách. Snižuje zánět, má protirakovinné vlastnosti a reguluje metabolismus estrogenu.

Callistephin je antokyanin, typ flavonoidu, díky kterému jsou potraviny tmavě modré, jako jsou borůvky a hroznové víno. A granátová jablka jsou také dobrým zdrojem callistephinu.

Kuromanin je antokyan, který se nachází v listech moruše, chryzantémě, ibišku, černém rybízu, červených malinách, liči a peruánské fialové kukuřici.

Jak poznamenávám ve svém podcastu níže, všechno toto lze získat odšťavňováním čerstvého ovoce a zeleniny a konzumací těchto raw šťáv. Pamatujte, že vařením antokyanů může dojít k degradaci / zničení těchto jemných molekul, takže je obvykle nutné konzumovat je v syrové formě. To je jedna z klíčových výhod životního stylu syrové stravy (tj. David Wolfe, odborník na syrovou stravu, strávil desítky let učením lidí o těchto výhodách a má pravdu.)

Všimněte si, že antokyany jsou také přítomny v bobulích acai a mnoha různých odrůdách bobulí. Příbuzné molekuly známé jako fykocyaniny se nacházejí v obrovských množstvích v některých druzích mikrořas, jako je spirulina.

Společnost se sídlem na Havaji známá jako „Cyanotech“ – která dodává astaxanthin a spirulinu průmyslu ve formě doplňků stravy – je založena na velmi vysoké přítomnosti fykocyaninů ve spirulině. (Před mnoha lety jsem navštívil zařízení Cyanotech a viděl jsem jejich laboratoř, kde extrahovali fykokyany k výrobě lékařských barviv používaných v lékařských zobrazovacích aplikacích.)

Slovo „kyan“ odkazuje na namodralou barvu. Takže slovo „antokyany“ je založeno na myšlence molekul modré barvy. Barva naznačuje mnoho věcí o jeho funkčním využití pro lidské zdraví.

Chcete-li si o tom všem přečíst a dozvědět se více, zde je vědecký článek publikovaný v roce 2017 Národní lékařskou knihovnou: Anthokyanidiny a antokyany: barevné pigmenty v potravinách, farmaceutické přísady a potenciální přínosy pro zdraví:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC5613902/

Závěr: Očekávejte nové globální vypuknutí hemoragické horečky a připravte se na ní pomocí znalostí o výživě

Pokud má Dr. Yanová pravdu, náš svět bude vystaven něčemu podobnému s názvem „COVID 2.0“ – ale mnohem horšímu, pokud jde o umělou biologickou zbraň.

Na rozdíl od covidu, v tomto případě neexistuje žádný jednoduchý, levný a široce dostupný lék, o kterém víme, že zabrání 80 % úmrtí. Ivermektin zachránil v souvislosti s covidem nespočet životů, ale ivermektin není proti hemoragické horečce účinný (alespoň té horečce, o které víme.)

To podtrhuje důležitost nutriční připravenosti – příprava vašeho těla na nápor agresivních, smrtících nanočástic nebo „virových“ kmenů, které jsou zjevně nasazovány proti lidstvu v eskalaci globální války proti lidské rase.

S covidem zemřeli nejrychleji ti, kteří měli komorbidní faktory (přítomnost více nemocí u jednoho konkrétního pacienta): jakými jsou vysoký krevní tlak, cukrovka a dýchací potíže. Pokud jde o záchvaty hemoragické horečky, může se ukázat, že nejzranitelnější mohou být ti, kteří mají špatnou výživu a živí se zpracovanými potravinami ochuzenými o živiny.

Napsal Mike Adams dne 14. února 2022

odkaz na podcasty: https://www.brighteon.com/channels/hrreport

Přeloženo z Natural News

Převzato:

https://tadesco.org/doktorka-li-meng-yanova-cina-behem-olympijskych-her-vypustila-dalsi-biologickou-zbran-virus-hemoragicke-horecky/