Zločinná Bidenova administrativa a její spolupachatelé ze zpravodajských služeb posledních několik měsíců rozdmýchávají vyprávění o tom, že ruská invaze na Ukrajinu je na spadnutí, navzdory Putinovým ujišťováním, ať už pravdivým či nikoli, o opaku. Biden nebo jeho dvojník dvakrát tvrdili, že Putina varovali před důsledky invaze jeho jižního souseda, konkrétně před finančními sankcemi. Někdo ale lže. Real Raw News odkryly důkazy naznačující, že Putin Bidenovy telefonáty odmítl, protože Bidena neuznává jako legitimního vůdce Spojených států.

Nejenže Putin Bidenovy telefonáty odmítl, ale spojil se i s hlavním protivníkem administrativy Donaldem J. Trumpem, který ze svého floridského velitelského centra aktivně sleduje rusko-ukrajinskou krizi, řekl zdroj z Mar-a-Lago agentuře Real Raw News.

„Za posledních 30 dní spolu mluvili třikrát, přičemž Putin inicioval každý hovor,“ řekl náš zdroj.

Trump a Putin udržují přátelské, ale opatrné vztahy, dodal.

„Nebudu mluvit s falešnými vůdci, ale budu mluvit s vámi,“ řekl Putin údajně Trumpovi.

Putin chtěl znát Trumpův názor na to, co označil za věrohodné důkazy, že Bidenův „zločinecký režim“ se spikl s ruskými separatisty, aby na Ukrajině spustili falešnou hru a obvinil Rusko z napáchaných škod a zmařených životů. Řekl, že FSB, nástupce KGB, získala od třetích stran zvukové nahrávky, na nichž ministr zahraničí Anthony Blinken a ministr obrany Def. Sec. Lloyd Austin diskutoval o všem od vedení kybernetické války až po odpálení bomby v centru Kyjeva.

Když si Trump vyžádal kopie zmíněných zvukových nahrávek, Putin se vzepřel s tím, že v současnosti nemůže nahrávky sdílet, aniž by znal Trumpovy záměry.

„Pokud ty nahrávky existují a jsou pravdivé, pak jsme vyhráli ve velkém. Ale já je nutně potřebuji. Musím si je nechat ověřit,“ řekl Trump Putinovi.

„Trump by Putinovi rád věřil, ale ví, že by mohl blafovat. Putin dělá to, co je v Putinově nejlepším zájmu, a nenechá se oklamat. Je to bývalý příslušník KGB. Takže přeřadil rychlost; chtěl znát dispozice americké armády,“ řekl náš zdroj.

„Prezidente Trumpe, chápu, že významná část americké armády je vám loajální, ale mnozí stále podporují  Josepha Bidena. Není mi jasné, co bude probíhat, pokud Biden nařídí zásah bojových jednotek,“ řekl Putin.

„Prezidente Putine, o tom s vámi nebudu diskutovat. Ale něco vám řeknu: Pokud a pouze pokud budu mít skutečný důkaz o falešné hře, nebudete se tím muset trápit. Naše armáda nepůjde do ilegální války s vaší zemí. Ale právě teď máte na svých hranicích 150 tisíc vojáků a tanků. Ohromný počet… počet, o kterém si myslím, že jste tak velký zásah zatím neřešili…jakékoliv rozhodnutí je vaše právo. Díky vzniklé situaci lidé, kteří vás sledují, chtějí vědět, co se děje,“ řekl Trump.

Putin trval na tom, že posilování vojsk je proaktivní, pro případ, že by ho událost pod falešnou vlajkou donutila zasáhnout. Slíbil Trumpovi, že Rusko podniká všechny možné kroky, aby se vyhnulo regionálnímu konfliktu. „Dojde-li k válce, historie nebude Rusko považovat za agresora,“ dodal Putin.

Podle našeho zdroje dopadly druhý a třetí telefonát podobně, Putin popřel invazní plány a Trump požadoval nezvratný důkaz o plánovaném útoku pod falešnou vlajkou.

https://realrawnews.com/2022/02/if-biden-is-really-president-why-is-putin-calling-trump/