Nicholas: Dobrý den a vítejte. Dnes zde máme Gene Decode a budeme diskutovat o parazitech, senzorech na klonování, vrilech, lidských hostitelích.
Gene, děkuji, že ses ke mně připojil.

Gene: V USA jsme měli Den díkůvzdání. Takže přišlo pár mých dlouholetých studentů/ kamarádů a měli jsme pohádkové jídlo, šli jsme ven a sháněli všechny suroviny pro moji ženu, aby připravila jídlo. Byl jsem v kontaktu s lidmi a začaly na mě působit vyloučené spike proteiny. Vrátily se morgelony. Se zdravotním protokolem jsem se s tím velmi rychle vyrovnal. Zrovna mám strupy. Všechno se to zahojilo, rány jsou zavřené.

Dohromady to trvalo čtyři dny, možná tři a půl. Je to docela rychlé, abychom to nyní překonali s protokoly a se zdravotním koordinátorem, který nás navštěvuje, jsme dali dohromady protokol proti vylučování spike proteinů, který bude finalizován a který bude k dispozici světu v průběhu příštího, nebo do konce tohoto týdne. A to je opravdu důležité, protože jsem obdržel spoustu e-mailů od lidí, kteří mají masivní příznaky až po migrény a krvácení z nosu a doslova jim je tak špatně, že nemohou vstát z postele. A tohle všechno a toto pomůže lidem, kteří, víte, stále musíme být na veřejnosti a pravidelně chodit ven.

Takže, když jste vystaveni lidem, kteří byli očkováni, vylučování SP je vážné, zejména čím déle jste venku a čím vícekrát byli očkováni, tím více SP vylučují. Jel jsem s nimi v té době i do psího parku a držím se 30 metrů od nich, měl jsem nákrčník, svetr a cítil jsem, jak mi jedna z jehel přešla přes nákrčník, stáhl jsem ho a doslova jsem viděl, kam vnikla a viděl jsem malý černý kousek kovu, který trčel ven. Takže jsem z toho měl nějaké následky. A tak se s tím vyrovnávám, pracujeme na odstranění posledních chyb z webové stránky, snažíme se ji spustit, doufám, že koncem tohoto týdne nebo příští týden, a pak mám svou kancelář přeměněnou na studio se zvukovou izolací na zdi. V krátké době si pořídím mikrofon, protože vím, že mnoho lidí si stěžuje, že mají problém mě slyšet, takže to bude brzy. (smích)

Nicholas: Zdá se, že jsi byl velmi zaneprázdněný. Jsem rád, že se ti daří lépe, a doufám, že ty a samozřejmě i všichni diváci, kteří nás dnes poslouchají, jste prožili krásné a šťastné Dny díkůvzdání. Chci, aby tento rozhovor byl o klonování, o parazitech a podobných věcech. A důvod, proč Gene, je ten, že existují věci, které se právě teď dějí, které jsou velmi vážné, které se dějí již velmi dlouho ao kterých lidé na vysoké úrovni nejsou schopni mluvit, protože pravděpodobně chtějí, aby řekli světu o tom , co se děje, ale nemohou, protože vědí, že by je napadla média.

Takže jsem se rozhodl a společně jsme se rozhodli udělat tento rozhovor o těchto tématech o klonování, parazitech, společnosti vril, abychom mohli dělat věci na nižší úrovni, kde můžeme o tom diskutovat, protože víme, že nás média nenapadnou. Abychom to začali dávat do povědomí a začali posouvat vědomí, abychom se mohli ještě víc probudit. Protože moc se o tom nemluví. Když teď mluvíme o klonování, vrilech, parazitech někomu, kdo o tom nikdy, nikdy předtím neslyšel, nemá ani ponětí, co to je. Víš, co jim říct? Jak začneš? Co jim řekneš jako první?

Gene: No, záleží na člověku, povídám si s ním a tak či onak se dostane k tomuto tématu. Vidím, kde se nachází, takže si myslí, že se vůbec nedá klonovat. Nikdy se to nedělalo. Jdu do historie klonování. Takže bakterie byla klonována krátce poté, co se dozvěděli o DNA. Ve skutečnosti začaly klonovat bakterie. A pak je zde samozřejmě ovce Dolly, která byla naklonována, a lidé si to mohou velmi snadno vyhledat. Udělali to is kočkami, králíky, koňmi, psy, prasat, kozami, dobytkem atp. Myš v 2004 byla klonována pomocí jádra buňky. A pak si můžete jít přečíst článek. Všechno, co udělám, je, že sdílím historii klonování. Rok 1958. Klonování začalo.

Rok 1960 – klonování živočišných buněk. V Japonsku se už dostali až k tomu, že klonují z buněk nalezených v kravském mléce. Je zřejmé, že to přišlo už dávno. Není to něco úplně nového. A pak většina lidí zná film Chlapci z Brazílie. Ve skutečnosti je mnoho filmů jen odhalením hlubokého státu, aby v případě, že se tyto informace objeví, mohli jednoduše říci, že je to film, který není skutečný. Ale to bylo skutečné. Udělali 94 klonů. Další věc, které se budu věnovat, pokud by se zdálo, že je člověk dostatečně otevřený, je, že budu mluvit o různých typech klonů.

Takže mnoho lidí zná situaci, kdy jeden z našich prezidentů šel do Číny a pozvracel čínského premiéra, protože to byl typ klonu, tento člověk byl robotoid, které dělají v Marylandu, kde někoho posadí do kabinky, analytik ho zasáhne paprskům částic nízké úrovně. Ten přes něj přejde a analyzuje to jeho genetiku a stáhne to všechny jeho vzpomínky, myšlenky, pocity, emoce, všechno. Potom to uloží na pevný disk nebo disketu. Potom člověka vyberou a částicovému paprsku zvýší sílu. A je to téměř jako ve Star Treku. Ale vy nikoho nepřenášíte. Doslova z energie vytváříte kopii hmoty. Tyto kopie samozřejmě nemají vnitřní zdroj energie, takže se jako ve filmu

Tron časem začnou zvyšovat, a tak se musí pravidelně vracet do Camp David, aby se dobíjely. A tak v situaci, kdy byl ten prezident na návštěvě a zvracel, bylo to proto, že během projevu, a proto vidíte, teď mají prezidenti na každé straně dva předměty, které, odrážejí ty paprsky, ho zasáhly zvukovým paprskem, který byl na jeho rezonanční frekvenci, což by ho bývalo zabilo.

Ale protože byl klonem robotoidního typu, jak se frekvence snižovala, tak mu bylo velmi špatně. Proto později zvracel a poté se při jídle sesunul pod stůl. Myslím, že to byla Čína, mohlo to být Japonsko. A pak další typu klonu, je vril a vrily byly nalezeny, když procházely všechny staré tunely a důlní šachty.

Využívají mnoho důlních oblastí a mnoho starých dolů a starých tunelů a věcí. Našli tohoto maličkého asi dvou- až třímetrového plaza typu ještěra. A na vrcholu měl chobot a jeden z lidí, kteří se na tom podíleli, ten se mu dostal na tvář a vpíchl mu do očního nervu špínu. Ty materiály se dostaly do mozku toho člověka a ten zemřel, ale o něco víc než týden později ožil. Byl však jiný. A to, co se stalo bylo něco jako ve filmu Pod People, tento vril kromě toho, že ho doslova oživil a převzal jeho osobnost, jeho vzpomínky, všechno.

A to je případ u Bidena, ve kterém asi dva nebo tři roky, má plný přístup ke vzpomínkám, ale běží jen na prvních čtyřech energetických centrech, tedy neběží na srdečním centru, byť běží na kořenovém centru, centrum solárního plexu, takže ho dokáže ovládat . Ovládá člověka dva až tři roky a poté začne ztrácet kontrolu a začne ztrácet přístup k paměti. A v tom momentě osoba vypadá přesně jako někdo, kdo dostává demenci a Alzheimerovu chorobu, když začne zapomínat, kde se nachází, zapomíná, jak říct slova a jak si zapamatovat věci, dokonce i to, kdo je jako u Joea, když kandidoval, představil svou dceru jako svou manželku a všechny možné šílené věci, které si všichni pamatujeme. A je to pořád horší a horší a horší, až nakonec člověk na to zemře.

Potom je další typ jako ovce Dolly, kde se používá buněčná tkáň. A pak poslední typ, kde mohou doslova získat jakékoli buněčné tkáně nebo DNA a přenést je přes někoho jiného. A David Wilcock šel do toho, vlastně udělal experiment, kde prošel laserovým světlem přes žabí buňky do, myslím, že to byla salamandra, do vajíčka salamandry, a když vajíčko vyšlo ven, byla to žába. A tak vlastně mohou přepsat DNA tím, že ji přenesou z jedné buňky do druhé, a usnadní to tím, že vymažou centrální informaci v buněčném jádru.

A to je to, co jste viděli s Dolly. Šli do jádra, protože se snažili dělat o to, aby mohli jen přenést frekvenci přes někoho do některých kmenových buněk, které mají genetický kód vymazán a vytvořit kopii osoby. A problém, který mají s klony je, a to je důvod proč mají výzkumy v různých oblastech, v Kalifornii a také v Nevadě, výzkum určitých chromozomů, jako jednapadesát dvaadvacet, šestadvacet, čtyřicet sedm, čtyřicet jedna a tak dále, že klony nejsou zcela identické .

Například, rozdílné ušní lalůčky, nebo neshodné oči. Některé vzpomínky by mohly chybět. A tak se snaží, aby byly naprosto identické. Ale nedostali se do takového bodu, jak jsme viděli při Jeffreym Epsteinovi, kde osoba, kterou později ukázali, nebyla totožná s jeho fotografiemi, když byl naživu, protože to nebyl opravdu on. Byl to klon, který byl zabit. A tak je to dostatečně dobrý klon k tomu, aby to průměrný člověk, který se v těchto věcech nevyzná, nehledá to, zachytil. Ale není to dostatečné pro ty z nás, kteří to vědí.

Nicholas: Chápeme, že klonování a vrilové jsou poněkud odlišné, protože vám mohou vzít krev a mohou vás klonovat v klonovacích centrech a lidé, kteří řídí jejich klonovací centra, byli podle informací, které jsem našel, lidé, kterým ještěrky unesli tělo, chcete-li . A přenesli své vlastní vědomí do lidského těla, ale zabili lidské vědomí v tomto lidském těle. A proto vidíme pedofily a obchodování s lidmi a lidé si myslí: Jak to mohou dělat lidé? Jak to mohou lidé dělat? No, je to proto, že jejich vědomí není lidské. Jsou to paraziti. Ještěrky, které přesunuly své vědomí do těchto bytostí a nemají empatii. Jsou jen velmi, velmi dobří v předstírání empatie. Co si o tom myslíš?

Gene: Přesně tak. Je to ze dvou důvodů. Jak už jsem řekl, srdeční centrum je energetické centrum, malá počítačová koule z optických vláken, která vyzařuje ultrafialové světlo. Akupunkturní záření se pojí do kuliček, které jsou trochu jako servery v našem těle, podle hinduistů a starých Indů, kteří je pozorují. A ony se točí. Nazývají je tedy čakry, což je hinduistický termín. Myslím, že to znamená točící se kolo. A v nich se točí světlo a energie v různých barvách a frekvencích. Existují různé variace v závislosti na místě. No vril neaktivuje srdce, protože nechce empatii, chce člověka ovládat a nemít žádné jeho vzpomínky, ani buněčné vzpomínky. Navíc, když člověk zemře, v případě vrilu a všech ostatních situacích, klon nemá duši. Podle mých informací, duše do těla už nepřijde.

Takže naše morální centrum, naše duše, je to, co nám dává pocit toho, co je správné a co ne a to, že jsme laskaví a ohleduplní a máme určitou empatii a respekt vůči ostatním. Bez toho jste sociopat nebo psychopat. Častěji psychopat. A to je tedy další věc, kterou můžete rozeznat, jelikož u psychopatů v Japonsku to určují podle pohledu očí. Kde když se podíváte na oko člověka, podívám se ti nyní na oči a vidím jen bílé bílky vašich očí na pravé a levé straně duhovky. A tak nevidím bílou na spodní straně. Nevidím tři bílky.

Tři bílky, sociopat. Čtyři bílky, to je psychopat. A tak podíváte-li se na některé z nejhorších vrahů, které známe, na masové vraždy a tyto věci, uvidíte čtyři bílky, kde vidíte bílé vše v jejich očích, nemusí být tak široce otevřené. A doslova, časem to vypadá, jako by jim oči začaly vylézat z hlavy, protože se jim nedostává empatie. Ve skutečnosti to způsobuje změnu struktury oka, kde vidíte čtyři bílky, vidíte bílou barvu kolem celého oka, kolem duhovky.

Nicholas: Wow. Velice zajímavé. Vzpomínal si dvou- až třímetrové ještěry. Odkud pocházejí a jak se sem dostali?

Gene: Podle mých informací jsou vlastně původní a žijí pod zemí v tunelech, jeskyních a propastech a objevili je s projektem Mark Rand, což je velký projekt na výrobu všech DUMBs a všichni ti horníci o nich věděli už dávno. A byli opatrní, protože se vyskytly situace, kde někde uvízly a někoho omráčilo a skutečný ještěr přešel přes člověka, když byl v bezvědomí. Člověk zemře a později člověka znovu oživí. Poznáte, že někdo byl mrtvý. A pak se vrátí zpátky? Kdysi obvykle upálili takovou osobu, protože si uvědomí, že byli posedlí. Takže teď umožňují, aby to cabala využívala, aby měli kopii, která nebude mít empatii, soucit a bude schopna sloužit jim a tak, jak oni chtějí.

Nicholas: Pojďme si popovídat o klonování ao tom jak klonují člověka nebo celebritu, protože u celebrit se to děje často a jsou kontrolovány. Když se na ně díváme a vypadají opravdu jinak. Mučí je, pokud se nepodřídí, a pak je v klonovaném těle zabijí a potom přesunou jejich vědomí do jiného klonovaného těla a opakují stejnou situaci. Takže je nekonečná vražda, nekonečné mučení stejné osoby a nekonečná těla? Co si o tom myslíš? Pokud bys nám to mohl vysvětlit, prosím, Gene.

Gene: Záleží na konkrétní osobě. Pokud vědí, že se stanou velmi slavnými, nechají si originál v kleci. Protože pokud si stále kopírujete kopii, získáte genetické vyblednutí stejně jako ve starém videorekordéru nebo na kazetě. Brzy nebudete mít video kvalitní. Dokonce už nemáte ani zvuk. Totéž se děje s genetickou kopií. Nazývá se to genetický drift, přestane to být životaschopné. A tak pokud vědí, že budou potřebovat vytvořit hodně, hodně, spoustu kopií, budou držet originál v kleci a originál je kvantově provázaný s klonem.

Takže si uvědomuje a prožívá všechno, co klon dostává a má. Tyto hvězdy, když se podepisují, upisují svou duši. Nechají se naklonovat. Také ani nevědí, že to bylo součástí dohody, ale odvezou je do těchto klonovacích center a oni přežijí svůj život v kleci, dokud jsou klony. Vždy je tomu tak s vysoce postavenými lidmi v rámci médií a na vysoké úrovni, až na velmi malé výjimky. Potom i veřejní politici, kteří jsou řízeni cabalou, lidé, kteří se opravdu, opravdu proslavili.

Víte, je rozumné mít kolem sebe ochranku a lidi, které znáte, když vycházíte na veřejnost. Jedním z důvodů, proč nesmím moc vycházet na veřejnost, ve snaze udržet si to, kdo jsem, protože, víte, chtěl jsem jít na některé z těchto akcí, kde Flynn a všichni tito lidé přednášejí. A oni mi řekli, v žádném případě, nikdy. Protože mohou někoho chytit, píchnout mu injekci, použít na něj chloroform nebo cokoli jiného. Už na předchozím setkání mohli získat jejich DNA, mít připravený klon, pokud člověka uspí, originál odnesou do skříně, doslova za pár vteřin, když jde člověk do koupelny.

A většina lidí si to neuvědomuje. Ale možná si toho všimnete, protože nemají duši. Člověk začne měnit své chování. Začnou méně empaticky vnímat. Mají méně empatie a méně skořápek. Jsou ochotni vás podceňovat. Obrátit se proti vám. Nesouhlasí s vámi tak, jako kdysi v zásadních tématech. A časem to bude horší a horší a horší a horší a ztratíte nejlepší přátele a ztratíte lidi, se kterými se dlouhodobě stýkáte, protože jste zjistili, že to už není tentýž člověk. A u spousty klonů ani nevědí, že byli vyměněni. A tak na tyto konference a podobné věci nechodím, protože v rámci nich byli lidé, kteří byli vyměněni. A vy si také dlouhodobě můžeme začít všímat, že způsob, jakým mluví a o čem mluví, a věci, které mluví, už nedávají smysl, protože pravda dává smysl. A pokud si uděláte průzkum, všechno to do sebe zapadá. Ale lži, i když jsou rozsáhlé, nezapadají do sebe.

Nicholas: Takže řekněme, že teď vytvořili klon. A chtějí přenést vědomí této osoby z původního těla do klonu. Jak to udělají?

Gene: Měli tuto technologii a ve skutečnosti vždy používali předpřípravu. Takže filmy to vždy ukazují. Jsou to také původní vědecká díla. Původní seriál Star Trek, ve kterém kapitán Kirk a doktorka šli do stroje, který našli na jiné planetě. Ona ho uvedla do bezvědomí a vyměnila si své vědomí s jeho. Portály, které používaly ve vesmírném programu, vlastně neměly. Přenášeli tělo, klonovali tělo, které vytvořili, a kopírovali ho, rozkládali tělo na jednom místě a poté rozkládali druhé nové tělo z energie na hmotu a poté přenášeli vědomí přes portál. To, co skutečně procházelo, byla jen informace a vědomá energie. Byl to také typ klonu. Portálový klon. Něco jako robotoid, téměř to samé, ale nemá duši. A tak až do konce 90. let to všichni lidé z vesmírných programů zjistili. A pak si řekli: „Páni. A nastala zóna soumraku, ve které si je člověk uvědomil, že se to stane, a nešel přes portál. A tak teď vylepšili portály, kde je to vlastně jako ve Star Treku, nechci, aby se mé tělo roztrhalo, hodili ho přes vesmír a na druhém konci znovu poskládali. To je teď to, co to dělá.

Nicholas: Pokud bys mohl, vysvětli Gene, jaký je rozdíl mezi klonem a vrilem?

Gene: No, klon je vlastně kopie těla. A přesunulo se do něj vědomí, nebo je jen zkopírováno. A když klonujete všechny vzpomínky, ty lze nahrát do počítačových systémů a stáhnout do nového těla. Takže je to kopie. V případě vrilu se tělo nekopíruje. Vědomí k duši v původní osobě zemře a odejde a vril převezme tělo a znovu ho oživí. Tělo je tedy původní. Ale co je v něm? Osoba, kterou jste možná znali, která mohla být vaším přítelem, politikem nebo někým takovým, jako je Joe, to není původní Joe. To je vědomí a energetická struktura a část skutečného genetického materiálu ještěrčího tvora.

Nicholas: Myslíš si, že například původní Ospalý Joe před 10 lety byl vril?

Gene: Ne před 10 lety. Ne, ale pokud se podíváte na jeho tehdejší fotky… Je to opravdu bizarní, protože když se podíváte na obrázky toho, koho máme teď, a toho, koho jsme měli, tak nejsou stejné. Takže vrilové převzali klon. Takže máte skutečný klon, který byl vrilován. Takže teď tady máme dvojí problém.
Nicholas: Wow. Takže mluvme například o tom, kdyby vám vzali krev a naklonovali vás. Jak mohou vysvětlit, že klon bude stejně starý jako vy, z doby kdy byla krev odebrána a jak by vypadal? Jak starý ho mohou dostat?

Gene: Díky technologii vesmírného programu mohou někoho nejen zpětně omladit, ale mohou někoho zestárnout. Pokud by to bylo dítě, oni mu mohou velmi, velmi rychle během několika týdnů dát jakýkoli věk, který chtějí.

Nicholas: Myslíte si, že Michael Jackson se tak moc změnil, aby se ochránil před klonováním?

Gene: S tím bych souhlasil, ano.

Nicholas: Zajímavé. A teď, když vril nebo tělo plaz unese člověka a převezme nad ním kontrolu, čím se z něho stane dron nebo skutečný člověk, co se s ním stane? Co se stane se skutečnou lidskou rodinou? Máma a táta, pokračují pak s kradením těl i rodiny?

Gene: To, co se stane, závisí na důležitosti jednotlivce a jeho okolní rodiny. Obvykle to jednoduše udělají člověku, kterého potřebují, protože cabale jde o to, aby byla ekonomicky efektivní. Takže nebudou vynakládat prostředky tam, kde je nepotřebují. Jsou velmi uvědomělí. A co se týče Michaela Jacksona, ten pro mou informaci skutečně zemřel v reklamě. Uhořel k smrti. A tak ho vlastně dokázali pomocí vesmírné technologie zcela opravit. Ale v tom momentě řekl, že už nechce být na veřejnosti. Takže aliance vlastně vydala klon a klon je kvantově zapletený, což souvisí s mnoha změnami ve struktuře obličeje, zesvětlení pokožky, odpadnutí nosu a podobné věci, protože je neustále navázán na originál. V původní lebce měl něco tak velmi poškozeného, ​​genetika byla poškozena tak, že i když ji vrátili zpět, pořád tam byly nějaké problémy.

Nicholas: Takže předpokládejme, že je to správné, pro argumentaci, a že od tohoto bodu to byl klon. Michael Jackson byl klon, (Gene: ten, kterého vidíme na veřejnosti) ten, kterého vidíme na veřejnosti, koho vědomí je pak uvnitř toho klonu?

Gene: V případě aliance se při používání klonu osoba vyškolí, jak se má samostatně projektovat. A tak osoba promítne tělo, původní tělo bude chráněno tak, že v něm ponechá dostatek energie své duše, aby ji chránila, a také jsou ochranné technologie, které mohou použít k pomoci při udržování ochrany osoby. Takže je tam dostatek duše, aby ji ochránila před posednutím. A do klonu promítnou dostatek duše, aby ten klon měl soucit a pochopení a věděl všechno, co se děje. Aliance to nedělá jako cabala, když v sobě nemá vůbec žádnou duši.

Nicholas: Jsem přesvědčen, že Michael Jackson byl empatický a také proto, že ho deep state z různých důvodů neměli rádi, a když ho obvinili z pedofilie, bylo to ve všech médiích, zatímco u Epsteina a Ghislaine Maxwellové nevidíme v médiích nic. Co si o tom myslíš?

Gene: Ano, přesně tak, protože mu pomohla aliance, takže do klonu promítl duši, takže bude mít přesně stejnou osobnost, přesně stejné chování, přesně stejné emoce, přesně stejnou empatii, všechno přesně tak, jak má.

Nicholas: Pojďme si tedy popovídat o tom, co se právě teď děje s klonováním odkdy mají vrily. Jaká je situace právě teď? Co bys k tomu řekl?

Gene: Cabala je drasticky oslabená, ale není neschopná stále produkovat další. Mají toho hodně. Mají mnoho, mnoho, mnoho, mnoho, mnoho, mnoho zařízení. Přišli o většinu svých velkých přehrad v USA. Hodně jich ztrácejí v Kanadě. Proto je nyní obrovská věc s tím, že mnohé z hlavních přehrad jsou provozovány na jadernou energii. A tak se v Kanadě uskutečnily záplavy, kde se bojovalo, aby se vypláchly DUMBs. Ale naneštěstí ztratili ochrannou vrstvu na reaktoru.

Zaplavilo to reaktor. A tak je tam mnoho radiace, a proto lidé musí v těchto oblastech provádět radiační protokoly. Můžete jít na internet a najít si monitorovací stanice a podívejte se, jaké jsou úrovně, kde žijete, pokud jste v těch oblastech, kde jsou úrovně vysoké, měli byste se podívat na NIH, Ntional Institute of Health protokoly. Používáme jód k léčbě. Nedoporučuji jít a utíkat, protože právě teď jsou hranice Kanady uzavřeny. Nemůžete.

Ale kromě toho je zde mnoho dalších věcí, které se mohou dít. Řekl bych, že použijte jodid draselný a vytvořte vhodný roztok na základě dokumentů NIH, abyste mohli provést radiační protokoly, které jsou velmi životaschopné a velmi silné. Je velmi důležité, aby to lidé dělali. Takže mnoho těchto hrází se odstraňuje a přibývají další. Víte, cabala je po celém světě, takže mají pořád zařízení.

Nicholas: Teď nedávno bylo ve zprávách, že Britney Spearsovou osvobodili, a já nejsem přesvědčen, že to byl oficiální skutečný příběh. A slyšel jsem, že i ona se stala obětí klonování. Chceš nám říct, co víš o Britney Spearsové?

Gene: Ano, ještě musím prozkoumat, jestli vidím originál. (smích) Který je který?

Nicholas: Chápu to absolutně. Wow, Gene, bylo mi absolutní ctí s tebou o tom diskutovat. Myslím si, že je to velmi důležité téma, ačkoli zní velmi nadneseně a nám se zdá nadnesené jen proto, že nám je ještě nikdo nepředložil. Ale je to skutečné a o těchto věcech jsem viděl mnoho svědectví u Donalda Marshalla, což je velmi zajímavé. Je ještě něco, co bys chtěl divákům říct, než skončíme?

Gene: (odkazuje Kanaďanům, aby opravdu dbali na prověření radiace a dává informace, kde najdou protokoly) a pak bych chtěl všem oznámit, že brzy budu dělat otázky a odpovědi. Po celém světě, podíváte-li se na můj telegram, bude mít ta až data a časy těchto otázek a odpovědí na telegramu Real Gene Decode. Ne Gene Decode, ale Real Gene Decode. Ten má někdo jiný. Já nevím. Nejsem to já. Já neprodávám věci. Například protokoly… pokud je lidé chtějí, ať se obrátí na můj Gmail, dokud nebude webová stránka. Neúčtuji si za to poplatky. Neúčtuji si za to žádné poplatky.

Nicholas: Děkuji velmi pěkně, Gene. Jsi gentleman, děkuji ti a brzy si opět promluvíme. Bůh ti žehnej.

Gene: Bůh ti žehnej. Děkuji, Nicholasi.
Zdroj:

https://www.bitchute.com/video/yB44qx3sm6Dd/