Proč je to v současnosti tak, jak to je? Myslím si, že se nám nepodařilo probudit mnoho lidí: Právě tato masová hypnóza a stádní mentalita lidí bohužel vypnula jejich zdravý rozum. Chtějí se připojit, protože jinak se cítí vyloučeni a to, co takzvaná široká veřejnost považuje za správné, nemůže být špatné.

Takto přemýšlejí a cítí. Vše, co se je snaží odradit nebo přimět k přemýšlení, považují za „nepřítele“, protože se intuitivně bojí, že o toto „pseudobezpečí“ přijdou. My, kteří jsme si od počátku uvědomovali, že něco nemůže být v pořádku, jsme po celý život věděli, že něco nemůže být v pořádku „tady“. Kvůli naší „jinakosti“ se na nás mnozí lidé často dívali s obavami nebo nás odsuzovali. Mnozí z „nás“ jsou samotáři, nezávislí lidé, bojovníci za svobodu a především „staré duše“, které mají tolik zkušeností ze svých předchozích životů, že se nenechají tak rychle porazit. Mohu jen říci, že se těším na svobodu a na nový svět míru, svobody, spravedlnosti (už nebude žádná chudoba) a LÁSKY!
(Clode) zdroj

Problémy v dodavatelském řetězci by se mohly zhoršit, protože Čína zavádí nové C. zákazy
Američtí výrobci se obávají, že čínská politika nulové tolerance vůči viru C. by mohla v letošním roce rozkolísat celosvětový dopravní pás se zbožím.

Dodavatelské řetězce
Čínská politika nulového C. představuje výzvu pro výrobce a dodavatelské řetězce
Uzavírky a omezení mohou způsobit větší narušení než předchozí pandemické vlny.
Obyvatelé Tchien-ťinu stojí fronty na testy C. poté, co byly objeveny případy Omicronu, kvůli nimž musely Toyota a Volkswagen uzavřít továrny.

Čína riskuje, že její přístup „zero omicron“ zasadí ekonomice a dodavatelským řetězcům velkou ránu
Hongkong – Neochvějný důraz čínské vlády na vymýcení jakýchkoli stop po C. čelí zatím největší zkoušce, protože úřady se potýkají se stále rychlejším šířením viru Omicron. A to by mohlo druhou největší ekonomiku světa letos přijít draho.

Čína čelí rostoucím rizikům v dodavatelském řetězci, varuje představitel centrální banky
Výpadek programu Omicron a tvrdá jednání o clech pravděpodobně otřesou dodavatelskými řetězci a podpoří inflaci

Kontejnerové lodě čekající na moři na vyložení svého zboží vytvářejí hektický a přeplněný losangeleský přístav, který je v provozu 24 hodin denně.
Nadpisy….. Posledních 24 hodin
Čína zpřísňuje uzávěry.
Hovoří se také o Pekingu zdroj

Hovorím to od minulého roka v januári 2020. Celý svet prejde na vojenský spôsob ///…

Všetko je to súčasťou PLÁNU
.. Aktivovať armd./
Rýchlo sa blíži ďalšia fáza> občianske nepokoje<
Davy rabujú. Výtržnosti
Potom maršalský zákon…

V posledných chvíľach SVETOVEJ KRÍZY…. Tí cez svet, ktorí vytvorili, sa spolčili ( MSM .big pharma. Banky, vlády, úradníci, lekári, vedci. big tech.. Budú všetci zatknutí v rámci najväčšej vojenskej operácie na svete, ktorá sa uskutoční.)

Existuje dôvod, prečo sa veľké krajiny chystajú na VOJNU uprostred pandémie… Namiesto toho, aby navzájom spolupracovali počas (falošnej) svetovej KRÍZY…. V skutočnosti naznačujú VOJNU<

(Z informácií, ktoré som zdieľal minulý rok…. Všetko je to obrovská ŠOU…… Ale s 💥 výbuchmi… /////
Ale nakoniec…>> aktivizované armády zatknú DS v každej krajine///////

VEĽKÉ PREBUDENIE

Kolaps CABALY a sveta mockingbird [, ktorý] vytvorili
__

Duchovné prebudenie bolí.

Duchovné prebudenie vás občas nechá cítiť sa osamelo.

Duchovné prebudenie vás bude skúšať až do krajnosti.

Duchovné prebudenie vás často zlomí skôr, ako sa dokážete dať dokopy.

Ale duchovné prebudenie stojí za to…
Ak by to tak nebolo, nikto by nepokračoval na ceste k rozbitiu svojich starých ilúzií a prijatiu nových paradigiem a autentickejšieho spôsobu života. zdroj

So 15. 1. Od bílých klobouků: Vakcína VÝSTŘEL, který byl slyšet po celém světě, byla nutná ke svržení Deep State, který kontroloval falešný tok mainstreamových informací ve všech zemích. Bílé klobouky musely nechat Kabalu Deep State rozpoutat plán Deep State a musely zaznamenat probíhající zločin v reálném čase. Byl to jediný způsob, jak mohla vojenská rozvědka sledovat peníze, hráče, zkompromitované instituce lékaře, vědce, Deep State armádu, banky atd. a zaznamenávat všechny jejich zločiny. Byl to zločin století a muselo to tak být. Odhalení se blíží, a to celosvětově. Vojsko zaujme pozice po celém světě a pak nastane ve velkých zemích vojenské stanné právo. Vojsko zatkne všechny, kdo se spikli s Plandem.

Miliony lidí budou zatčeny po celém světě, včetně 3000 nejvyšších elit, které ovládají světové banky, zdravotnictví, zpravodajské technologie a vytvářejí světové války. Toto byl Výstřel, který zazněl po celém světě. Tato Událost je spojena s Vojenskou rozvědkou ve 32 zemích, které spolupracují. Největší vojenská operace na světě. Operace Odhalení, Judy zdroj

🤔 To by mne teda zajimalo 👉 co se v Praze delo 👉 Kju vlna dorazila 😉 zdroj

Systematické ničení Bundeswehru…
⚠️Federální ozbrojené síly vyšetřují desítky případů odmítání očkování v uniformě⚠️
Po zavedení všeobecné povinnosti očkování zahájily německé ozbrojené síly podle informací SPIEGELu již desítky disciplinárních řízení proti vojákům, kteří se odmítají chránit proti Covid-19. Podle interního seznamu ministerstva obrany je v současné době vedeno 50 až 60 řízení proti vojákům, kteří i přes tzv. povinnost strpět odmítli očkování proti Covid-19.

Počet zahájených řízení, který zatím není znám, sdělilo ministerstvo obrany minulou středu na důvěrném zasedání Výboru pro obranu. Pro přibližně 180 000 vojáků je odmítnutí očkování od konce listopadu považováno za odmítnutí splnit rozkaz. Těm, kteří odmítnou očkování v uniformě, hrozí zpočátku disciplinární sankce. Odmítnutí očkování se však nakonec rovná vyřazení ze služby. zdroj

Keď sa nad tým zamyslím, je možné, že na zhromaždení rečnil prezident Trump, a nie jeho dvojník. Klobúk a chýbajúca kravata nás určite zaskočili. To, čo povedala čitateľka blogu Sarah, mi dávalo zmysel. V poslednom čase sme videli veľa Trumpových dvojníkov a zvykli sme si ho akceptovať ako pravého človeka. Napriek tomu to mohol byť INÝ dvojník. Aké je to ošemetné…!

Viete čo…? Nejde o detaily. Ide o plán Aliancie na oslobodenie ľudstva a o Vzostup, osobný aj kolektívny. To, ako dosiahneme tieto ciele, nezávisí od toho, či poznáme každý dejový zvrat a obrat v tom, čo je v podstate VOJENSKÁ operácia. Podľa samotnej definície slova vojenská je väčšina súčasných akcií strategizovaním v zákulisí pred tým, ako rozpútajú svoj ničivý vražedný úder na [D]eep S]tate. Ako povedal Q, máme len jeden pokus. Musí byť bezchybný.

Domnievam sa, že prezident Trump signalizuje, že sme veľmi blízko ku koncu filmu. Som veľmi rada, že sa táto s—show už takmer skončila. Ako komentujú mnohí Anoni, prezident Trump vyzeral unavene, akoby mal tejto s—show tiež dosť. Každý bojovník svetla na tejto planéte toho má už dosť. zdroj

Pro všechny může být zajímavé vidět, že se věci ubírají správným směrem. V dnešní televizní snídani na Sat1 se hovořilo o tom, že se na ní podílí řada celebrit, politiků a lidí z právního sektoru, včetně advokátů a soudců. Clinton byl také ukázán a bylo řečeno, že od nich přijal několik návštěv s nejméně 8 různými dívkami. zdroj

CELOSTÁTNÍ NEDOSTATEK 🚨
Ve skupině nazvané Supply Chain Pain (Bolest dodavatelského řetězce) je více než 7 000 GABBERŮ, kteří dokumentují, co vidí v místních obchodech s potravinami. Příští týden vstoupí v platnost kanadská povinnost očkování, která bude mít dopad na řidiče nákladních vozidel. Problémy dodavatelského řetězce ve Spojených státech již visí na vlásku. Pokud jste si ještě neudělali zásoby, je pozdě zdroj

Při vašem narození je již vše zaplaceno předem.
Váš rodný list byl přeměněn na dluhopis… v miliardové hodnotě! Vaše hodnota pro společnost se tehdy vypočítávala a stále vypočítává pomocí pojistně-matematických tabulek a podle této „průměrné hodnoty“ se vytvářely dluhopisy při narození. Domnívám se, že tato hodnota se v současné době pohybuje mezi jedním a dvěma miliony dolarů.Tyto dluhopisy jsou zajištěny vaším rodným listem, který se tak stává platebním prostředkem. „Nejlepším příkladem dopadu registrace je rodný list. Zkrachovalý subjekt – město, stát, provincie, země – nemůže provozovat obchodní činnost. Co tedy dělá? Jelikož USA již desítky let bankrotují ( platí to i pro Německo ) a nemají v záloze žádnou substanci, jako je zlato a stříbro, jediným majetkem, který mají, jsou muži a ženy a naše pracovní síla. Jsme zárukou za půjčku Světové banky. zdroj

TONGA
📌 Proč všichni říkají, že na Tonga došlo k výbuchu sopky? Vypadá to jako jaderný útok, stejně jako ve Fukušimě! Vyrostl jsem v Japonsku a mnohokrát jsem viděl, že erupce sopky má obvykle měsíc trvající zemětřesení a malé plivance, než přijdou velké erupce. Nebyla tam ani žádná sopečná hora!
📌 Nyní jsem se podíval na různé příspěvky o tom, podíval se na spoustu věcí, analyzoval a snažil se spojit body.

Mohu jen říci, že nikdy nešlo o sopečnou erupci, čemuž nás chtějí MSM (prolhaná média) opět přesvědčit.
U MSM byste si měli vždy položit otázku: od čeho se snaží odvést pozornost? Koho se snaží držet pod kontrolou?
MSM jsou hrotem kabaly, na to bychom nikdy neměli zapomínat.

📌 Titulek: „Sok obleti svet“……. tady pripominam Kju Drop 572 👇
Preklad: VÝSTŘEL, KTERÝ SLYŠEL CELÝ SVĚT.
VELKÉ PROBUZENÍ.
TÝDEN, NA KTERÝ SE NEZAPOMÍNÁ.
Q
📌 Už jen následující video ukazuje, že to musí být něco jiného. Možná vodíková bomba? Mozna, že jde také o zničení sítí obchodování s dětmi a lidmi bílými klobouky a všeho, co s tím souvisí. Jako například vymýcení digitálních krvavých peněz měn Bitcoin & Co.
📌 David Schwarz to zveřejnil a všichni se vrhli na minervu. Všimněte si však souřadnic na minci…..Vedou na toto místo (obr.1)… A co leží napravo od něj?

📌 Tongaaaa. Jak to tedy věděl deset dní předtím? Co ještě muselo zmizet. (obr.2)
📌 Jak víte, David Schwartz je technickým ředitelem společnosti Ripple (XRP). Zdá se, že Ripple je Deepe State (DS).

Ale položil jsem následující otázky. Schwartz kdysi řekl, že má s panem Poolem silné vazby. Možná je dokonce pan Pool? V jednu chvíli také řekl, co když necháte DS dělat jeho věci, pak uděláte zbytek a Ripple udělá dobro? Co když Schwartz hraje s DS jako White Hat, aby je nakonec všechny odhalil?
📌 Ministerstvo spravedlnosti vyšetřuje vedení Tetheru kvůli bankovním podvodům, tento týden bylo zmrazeno 160 milionů dolarů z Tetheru a Bitfinex tento týden bez udání důvodu oznámil zákazníkům v Ontariu, aby zrušili své účty. Je to vzrušující doba na honbu za horkým odpadem.

📌 „Proto jsme se obrátili na Komisi pro cenné papíry a burzy. Společnost Ripple během slyšení zveřejní toky peněz DS. Tether, Bitcoin, Etherium. Při tomto jednání bude svržen Thether. Tím se odstraní možnost pokračovat v tisku nekonečného množství virtuálních dolarů. Bitcoin bude zničen přerušením napájení nebo Božími pruty.“ zdroj

📌 Lidé možná nevědí, že TerraMar měl podmořskou základnu u pobřeží poblíž Čili a provozoval podmořský dopravní systém na Fidži a Tonga a poté na Nový Zéland a do Austrálie.
📌 Cílem společnosti TerraMar není zachránit oceány.
Do značné míry jde o praní špinavých peněz a zapojení dětí do „sítě“.
Propojení jsou hluboká:
Terra-Mar => Ghislaine Maxwell
Terra-Mar => Clintonova nadace
Ghislaine Maxwell => Ted Waitt
Waittova nadace => Clintonova nadace
Waitt Foundation => Gates Foundation
Ted Waitt + Ghislaine Maxwell => Water Island
Vodní ostrov => rodina Bidenových

📌 Německo s nejpřísnějšími opatřeními typu C, která jsou v současné době uvalena na jeho občany na celém světě, překonává pouze Fidži.
📌 Včera jsem si neuvědomil, jak je to obrovské a co to vlastně znamená.
[Fiji Water] VODA NA VODĚ🌊
Následuje několik repQst a PQst. Od března 2021! VELMI DŮLEŽITÉ, lépe porozumět dění tady a teď!!!
📌 Komunikace. Pozorujte. Trump a další lidé používali ke komunikaci zejména sklenice na vodu a lahve Fiji
📌 Kdo je vlastníkem společnosti? [Fiji Water]
📌 Lynda Resnick
Vláda se před dvěma lety pokusila uvalit podobnou daň na všechny stáčírny a pak od toho ustoupila. Společnost Fiji Water vlastní miliardáři Lynda Resnick a Stewart Resnick, kteří jsou v Los Angeles, kde společnost sídlí, dobře známí.
Společnost Fiji Water ukončuje provoz na Fidži – WSJ
Proč je voda Fiji Water škodlivá?
Je voda na Fidži nedotčená člověkem?
Proč je voda z Fidži tak drahá?
Jaká je nejzdravější voda, kterou můžete pít?
Je voda Fiji Water podvod?
📌 Pro ty, kteří říkají, že voda z Fidži není nic
▪️ Dědička likérky Seagram’s Clare Bronfmanová vlastní 80 procent Wakayi – soukromého ostrova o rozloze 3,1 km2 u pobřeží Fidži.
▪️ Ostrov má sloužit jako bezpečné útočiště pro vedoucí pracovníky NXIVM v případě trestního stíhání.
▪️ Bronfman byl v úterý obviněn ze spiknutí za účelem páchání organizovaného zločinu a po zaplacení kauce ve výši 100 milionů dolarů propuštěn na svobodu.
▪️ Americký okresní soudce Nicholas Garaufis stanovil její kauci na tuto ohromující částku poté, co ji žalobci považovali za nebezpečí útěku vzhledem k jejímu čistému jmění ve výši 200 milionů dolarů a jejímu zapojení do dění na odlehlém ostrově.
Toto je úžasný ostrovní ráj na Fidži, který si za rodinný majetek koupila dědička likérky Seagram Clare Bronfmanová, když údajně financovala sexuální sektu NXIVM Keitha Raina.
Bronfman, který se v úterý přiznal k nevině, vlastní 80 procent Wakayi – soukromého ostrova o rozloze 3,1 km2 u pobřeží Fidži – poté, co v roce 2016 koupil pozemek za závratných 47 milionů dolarů. zdroj

📌 Internet se zbláznil kvůli dívce z Fiji Water Girl, která pózovala s hvězdami na Zlatých glóbech 2019
Dělá si tato dívka s vodou z Fidži legraci ze všech celebrit, které jsou zákazníky sexuální sekty pedokrata Bronfmana NXIVX? Podívejte se na všechny ty tváře celebrit, žádné úsměvy. Vzpomínáte si na to, jak si Trump dvěma rukama lokl Fidži? Vzpomínáte si, jak Q říkal, že máte hlídat vodu? Žádné náhody!

📌 Voda z Fidži… Kanye West s dcerou North ve vtipných kostýmech
📌📌 Jaký je největší hřích na světě?
Ubližování dětem a páchání trestných činů na nich.
Jak napsal WhipLash.
„Těžba bitcoinů – mince pro obchodování s dětmi.
Wuhan, odebírání orgánů, laboratoře Big Pharma, vývoj virů, Yellow Brick Road, Hedvábná stezka – největší světová trasa obchodu s dětmi.
Projekt TerraMar atd. Všechno to spolu souvisí.“
Seznam je mnohem delší a je mnohem hlubší…. zdroj

👇👇

Trump měl tiskovou konferenci s podivnou interakcí s vodou z Fidži, když mluvil o své cestě do Asie.
Vzpomínáte si, jak se @potus napil z lahve Fiji při návratu z cesty po Asii a zejména po letu nad Fidži? To byl signál, který nám měl říct, že má pod kontrolou a zná Fidži a obchodníky s dětmi ze sexuální sekty NXIVM.
Nyní se na Zlatých glóbech podávají lahve Fiji, a nestačí, že „tajemná modrá dáma“ s lahvemi Fiji, která „ukradla show“, dává lahvím Fiji váhu, aby přitáhla pozornost. Sponzorují Zlaté glóby obchodníci s dětmi z Fidži? Důkazy ukazují, že ano. Níže je článek West Journal, který vysvětluje posměch @potus, který uprostřed tiskové konference v Bílém domě pije z lahve Fiji.

Ale ti z nás, kteří se zabývají gangy obchodujícími s dětmi, dobře vědí, že voda z Fidži podporuje mnoho gangů obchodujících s dětmi v Asii, a také víme, co měl @potus na mysli, když se takto napil z láhve a naznačil dvě spoutané ruce, a to na té zvláštní konferenci, když se právě vrátil z Asie. Nechte to na sebe působit. zdroj

Hloubka 10km 👉 niceni DUMB (tunelu)
SILNÉ ZEMĚTŘESENÍ V AFGHÁNISTÁNU O SÍLE 5,6 STUPNĚ!
Nečekaně často přichází, a tak to dnes v Afghánistánu začalo již v 9:35 UT silným předotřesem o síle M4,9, který kolem 11:40 UT přerostl v silné zemětřesení o síle M5,6, přičemž v mezidobí nedošlo k žádným dalším otřesům, – došlo pouze ke dvěma silným otřesům a pravděpodobně to dnes nebyl otřes poslední. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-18-01-2022/

Putinův tiskový mluvčí Dmitrij Peskov v rozhovoru pro CNN říká…..

Zajímavý vzkaz posílá Rusko na západ všem lidem. Možná se skrytou radou a tipem pro všechny myslící lidi.

***** **** ***** ****

***** NATO je v našem pojetí – organizace vytvořená pro konfrontaci, nikoli pro ochranu. A NATO není holubicí míru, stability a prosperity. A tato konfrontační zbraň se každým dnem přibližovala k našim hranicím.

**** Viděli jsme obrovské množství informací o postupu vojenské infrastruktury NATO na ukrajinském území, o dodávkách obranných a útočných zbraní a výcviku ukrajinské armády. A to nás přivedlo k červené čáře, k situaci, kterou již nemůžeme tolerovat.

***** A to byl hlavní důvod, proč prezident Putin řekl: „Lidi, tohle je pro nás skutečná hrozba“. A představuje skutečnou hrozbu pro stabilitu a bezpečnost v Evropě a evropskou bezpečnostní architekturu.

**** Nikomu nehrozí vojenská akce. Bylo by šílené to udělat. V případě dalšího rozšíření NATO však budeme připraveni přijmout protiopatření.

***** Ruská armáda v Donbasu neexistuje a na Ukrajině už vůbec ne.

**** Sankce navržené v USA proti ruskému vedení by mohly vést k ukončení vztahů mezi oběma zeměmi.

***** Rusko nebude s nikým diskutovat o stažení raket a zbraní z Kaliningradu. Protože Kaliningrad je ruské území.

Označujeme dvě věci.

1. pokud Američané zavedou sankce proti Putinovi, hrozí úplné přerušení všech vztahů, protože tato akce USA je považována za casus belli (vyvolání válečné události).

2. Rusko považuje Kaliningrad, bývalý Königsberg, za své území a NIKDY ho nevrátí, protože jsou tam strategické zbraně a baltská flotila!

Proto rada všem fanouškům Reichsobčanů, vraťte se na zem, a ne k zbožným přáním.

Německá říše v hranicích z roku 1937 nemůže být nikdy obnovena, pokud se Německá říše nestane součástí Ruské federace.

***** **** ***** ****

ruský zdroj = kdo hledá najde. Tříběte svou mysl a postřeh. Přeji úspěšné hledání. Když najdete, prosím dejte link. Děkujeme.

Přeložil a vložil carsten

p.s.

Omlouvám se za 16. slovo. Ale jinak výstižné pro následující časy. Kočičáci nás budou mít rádi.

Zdroj:

https://tadesco.org/putinuv-tiskovy-mluvci-dmitrij-peskov-v-rozhovoru-pro-cnn-rika/