Američtí mariňáci zatkli 1. listopadu zneuctěného kalifornského guvernéra Gavina Newsoma, což zasadilo další velkou ránu plánům hegemonie Deep State na zavedení trvalých blokací a zotročení amerických občanů.

K zatčení, jak nyní mohou ohlásit Real Raw News, došlo v okázalém sídle společnosti Newsom za 4 miliony dolarů ve Fair Oaks v Kalifornii. Několik dní poté, co údajně dostal 3 dávku na Covid-19, kdy následně onemocněl. Jeho posledním veřejným vystoupením 27. října byl trik v oblasti vztahů s veřejností, kde předváděl, že dostává třetí očkování. 31. října jeho twitterový účet, který mohou ovládat i jiné osoby než Newsom, tweetoval fotografii jeho rodiny ozdobené halloweenskými kostýmy. Dokonce i oznámení MSM, jako je Daily Mail, vyvolaly obavy z nevysvětlitelného mlčení Newsoma.

Vojenský zdroj hovořící pod příslibem anonymity řekl RRN, že Newsom „vážně onemocněl“ 36 hodin po očkování, ale rozhodl se zotavit doma, než aby šel do nemocnice.

“Když se Úřad vojenských tribunálů dozvěděl, že Newsom je oslabený a bez větší ochrany, rozhodl se jednat,” uvedl zdroj.

Během časného rána 1. listopadu neznámý počet mariňáků vyslaných zvláštním velitelstvím námořní pěchoty Spojených států obsadil panství Newsoma, napadli dva policisty státu Kalifornie, kteří byli pověřeni hlídáním guvernéra Deep State. Námořní pěchota, uvedl zdroj, nabídla státní policii šanci se vzdát, ale důstojníci vytáhli zbraně a přinutili mariňáky reagovat ozbrojenou silou. Oba důstojníci utrpěli několik zásahů a zemřeli. Při přestřelce nebyli zraněni žádní mariňáci.

Poté, co zlikvidovali Newsomovu ochranku, mariňáci obsadili rezidenci. Spatřili Newsomovu manželku Jennifer a jejich čtyři děti, jak běží chodbou, která končila falešnou zdí vedoucí do „Safe Room“, opevněné místnosti. Tato byla instalována v soukromé rezidenci pro poskytování bezpečného sídla nebo úkrytu pro obyvatele v případě vloupání, domácí invaze, tornáda, teroristického útoku nebo jiné hrozby.

Paní Newsomová a děti vstoupily do bezpečnostní místnosti dříve, než je mariňáci stačili chytit a vyslechnout, uvedl zdroj.

“Vojáci prohledali zbytek sídla a našli Gavina Newsoma a jeho soukromého lékaře v hlavní ložnici.” Doktor okamžitě zvedl ruce nad hlavu a řekl, že je tam jen proto, aby se staral o Newsoma, a nechce žádné potíže,“ uvedl zdroj.

Newsom upoutaný na lůžko ležel na zádech s intubační trubicí zastrčenou v krku a nosní kanylou upevněnou v nosních dírkách. Vedle postele stála řada přenosných lékařských monitorů.

„Když mariňáci oznámili, že zatýkají Newsoma, doktor je varoval, že zemře, pokud bude odpojen od zařízení na podporu života. Velitel týmu zavolal vysílačkou o pomoc a brzy přijela vojenská sanitka. Odvezli Newsoma i doktora, pravděpodobně na výslech. Nechali na místě jeho ženu i děti.”.

Newsome byl převezen do neznámého zdravotnického zařízení k ošetření, a až bude zdravotně fit, bude zpracován JAG a poslán na Guantánamo, kde bude čelit vojenskému soudu.

Na otázku, proč mariňáci jednoduše „nevytáhli zástrčku“, pokud má armáda v úmyslu požádat o trest nejvyšší, náš zdroj odpověděl: „To není jejich práce. Newsom může mít informace, které potřebujeme. Pokud přežije, bude čelit stejným obviněním jako Cuomo.

Mezitím MSM omluvilo Newsomeovo dlouhé mlčení z „rodinných povinností“, což je zjevná lež.
Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/11/military-arrests-bedridden-gavin-newsom/