PŘEPOŠLETE  “OČKOVANÝM”, SNAD JEŠTĚ NENÍ U NĚKTERÝCH POZDĚ …

ŠVÝCARSKÝ ODBORNÍK NA MIKROSKOPU UKAZUJE, JAK SE LIŠÍ KREV OČKOVANÉHO OD NEočkovaného, ​​JAK VZNIKÁ KORUNNÍ COHILITA KRVE! PROČ VLASTNĚ CHTĚJÍ GLOBAListé OČKOVAT MALÉ DĚTI? !

V posledních dnech se na alternativních serverech v USA, Kanadě, Francii a Německu stalo dostupné video švýcarského vědce a toxikologa, který se zajímal o fenomén srážení krve u lidí očkovaných vakcínami Pfizer, Moderna a AstraZeneca. Švýcarský vědec Armin Koroknay je ředitelem výzkumu v Institutu pro molekulární biorezonanci v Curychu.

Renomovaný vědec a odborník ve svém oboru výzkumu molekulární biologie začal zkoumat vakcíny proti Covid-19 kvůli neobvykle vysokému počtu úmrtí mladých lidí ve Švýcarsku po očkování vakcínami – Pfizer, Moderna a AstraZeneca. Koroknaye zaujalo především to, že vzorky lidské krve se ihned po očkování srazí a krevní systém začne produkovat mnoho krevních destiček, které fungují jako lepidlo a slepují červené krvinky dohromady a vytvářejí takzvané tromby, které vypadají jako vláčky nebo nudle.

Tyto tromby nedokážou přenášet kyslík a zpomalit průtok krve natolik, že když chtějí lékaři očkovanému odebrat krev na vyšetření, po vpichu jehly do prstu se nic neděje, krev z prstu vůbec nezačne vytékat. Srážení krve u očkovaných lidí probíhá přímo v těle a podle Koroknaye za ním nestojí jen elektro (magnetický) smog, ale především hliník obsažený ve vakcínách. Zatímco krev neočkovaného člověka je normální a červené krvinky jsou oddělené, krev očkovaného vypadá opravdu děsivě. Takový klinický stav s sebou nese riziko nejen srdeční zástavy, ale i mozkové mrtvice. Pokud očkovaný pije alkohol rozšiřuje cévy, takže se tromby v cévách uvolní. Začnou migrovat, až se dostanou do tenkých cév a kapilár v mozku, kde tromby přestanou procházet, ucpou přívod krve do mozkové tkáně a způsobí mrtvici.

Vakcíny způsobují tloustnutí a vyšší viskozitu krve, takže krev proudí pomaleji v žilách a přenáší méně kyslíku za jednotku času Očkované osoby by měly navíc užívat antikoagulancia, o kterých lékaři většinou ani nevědí, protože nejsou proškoleni farmaceutickými firmami. Když se takto koncentrovaná krev najde v těle těhotné ženy, dojde k tragédii. Krev matky ucpe přívod krve do placenty a plodu, což má za následek potrat.

V České republice vydalo ministerstvo zdravotnictví přísný zákaz zveřejňovat počty očkovaných u potratů a farmaceutické firmy soustavně žádají, aby ministerstvo zdravotnictví tyto informace nikdy nezveřejňovalo.

Srážlivost krve se u očkovaných lidí projevuje pásovým oparem, bolestmi hlavy, migrénami způsobenými krevními sraženinami, ucpanými cévami v mozku, bolesti kloubů jsou způsobeny trombózou v kloubních oblastech, podkožní výsev modřin je krevní sraženina z prasklé kapiláry, které vyživují podkožní epidermis.

Porovnání normální krve a krve očkované osoby


Nikdo z českých politiků nebyl zřejmě očkován roztoky hliníku, dostávali pouze vitamíny nebo fyziologický roztok. Je vidět, že politici vždy veřejně nosí roušky a masky jako největší strašáci pro obyvatelstvo a pláčou – manipulují. Sami osobně vůbec nedůvěřují vakcínám. Denně potají hltají články na nezávislých webech na internetu. Všechno skrytě, aby se to nikdo nedozvěděl, protože to by byl v politice vrchol. ( Všichni zaprodaní politici se již brzy nebudou stačit divit!!! Na všechny dojde, nikam se neschovají… Zločiny na vlastním národu, zločiny proti lidskosti, genocida, apartheid = zabavení veškerého jejich majetku a Norimberský tribunál 2 – už několik měsíců běží !)

Logicky by se nikdy nevystavili riziku mrtvice nebo ochrnutí úst a obličeje, což by byl v politice také nejvyšší průšvih. Vakcíny jsou podávány pouze běžné populaci s výjimkou migrantů a muslimů.

Teď si představíme, co vakcíny dělají s dětským tělem. Tělo snese opravdu hodně, ale při zhlédnutí videa Dr. Koroknaye z toho jde opravdu mráz po zádech. Globalisté tak moc usilují o očkování malých dětí, že i tupým lidem musí dojít, že něco za tím musí být, ale péče o zdraví dětí to rozhodně není!!!

Děti potřebují až třikrát více kyslíku za stejný čas, jako dospělý, aby se jejich mozek vyvíjel. Co se stane, když krev po očkování cirkuluje pomaleji? Stejně tak dítěti škodí nošení roušky a respirátoru. Při dlouhodobějším zakrytí úst a nosu se může poškodit mozek!!!

Dětský mozek se vyvíjí a potřebuje až třikrát více kyslíku než dospělý. Před pár dny při telefonickém dotazu na vysílání Alexe Jonese vyslovil velmi děsivý názor jistý muž, představil se jako lékař, který raději bude v anonymitě, aby nepřišel o práci.  Oznámil, že očkovaným dětem se srážlivost krve po očkování zpomalí a ztíží zásobení mozku dítěte kyslíkem.

Navenek se to viditelně neprojevuje, dítě nemá žádné příznaky, ale do mozku se mu dostává jen malé množství kyslíku. Vyvíjející se dětský mozek tedy nedostává to, co nejvíce potřebuje a přechází do nouzového režimu, tedy zpomalí vývoj mozku. Jinými slovy, děti zešílí, degenerují, ale ne nijak rozpoznatelným způsobem. Pouze jejich IQ trvale klesne o 25 až 35 bodů, což je dost na to, aby za 20 let vyrostla hloupá generace lépe ovladatelná a poslušná…

Poznámka redakce: 

Není nic jednoduššího, jak si nechat udělat hloubkový rozbor krve – darkfield. Na každém pracovišti visí fotografie ukazující normální obraz krve. Porovnejte se svým a vše bude ihned jasné. Pokud jakákoliv abnormalita – neplýtvejte časem. Je třeba se ihned postarat o vyčištění těla… tedy kdo bude chtít přežít… dnes je světový trend ZDRAVÍ…

Majetek a peníze? ???

K ničemu vám nebudou… 

Zdroj:  Ethicitizen – internet