Nelegitimní generální prokurátor Merrick Garland bude příští týden popraven v zálivu Guantánamo poté, co byl usvědčen ze zrady a spiknutí za účelem vraždy J6ers, kteří jsou v současné době drženi ve federálních věznicích a v tajných věznicích Deep State, o kterých není žádná veřejná zmínka.

Ďábelský, maniakální Deep Stater se ve čtvrtek ráno dozvěděl o svém osudu ne v soudní síni, ale ve své cele Camp Delta, když okusoval plátek suchého toastu z podnosu se snídaní. Admirál Crandall v doprovodu tří stráží doručil zprávu osobně.

“Takže jsi se rozhodl, Crandalle,” ušklíbl se Garland. “Tohle jídlo je hrozné.” Můžeš mě porazit, ale nemůžeš mě zlomit.”

Garland měl oteklé zavřené levé oko a na obličeji měl fialový flek velikosti grapefruitu.

“Mám. Shledávám tě vinným a budeš viset,“ řekl mu admirál.

“Špatné rozhodnutí, admirále Crandalle,” řekl Garland.

“To si nemyslím,” odpověděl admirál. “Užij si snídani.”

Jejich krátké vis-à-vis následovalo po nejodvážnější ukázce teatrálnosti v soudní síni od doby, kdy JAG začala před několika lety stíhat Deep Staters. Garland požadoval svobodu a propuštění 32 zadržených a dodal, že pokud ho JAG popraví, desítky J6erů, mezi nimi i neprávem uvězněné vojenské osoby, budou mít stejný osud. Tato hrozba poskytla admirálovi Crandallovi dlouhou pauzu; vyklidil soudní síň a odebral se do své kanceláře a slíbil, že ve čtvrtek znovu zahájí tribunál.

Ale admirál Crandall se rozhodl vzdát se dalšího svědectví po sérii schůzek a telefonátů toho odpoledne, řekl zdroj GITMO Real Raw News. Jelikož byly konverzace soukromé, zdroj nemohl sdílet podrobnosti o tom, kdo co řekl; věděl však, že admirál naplánoval dlouhé hovory s generálem Ericem M. Smithem a prezidentem Donaldem Trumpem. Výsledek konvoje naznačoval, že ani Trump, ani Smith nepovažovali Garlandovu hrozbu za důvěryhodnou, protože se zdá nepravděpodobné, že by kterýkoli z mužů obětoval nevinné životy.

Náš zdroj řekl, že si myslí, že prezident Trump povzbudil admirála Crandalla, aby nařídil „porazit“ Merricka Garlanda; okamžitě poté, co promluvili, dva vyšetřovatelé JAG odvlekli Garlanda z jeho cely do výslechové místnosti. Garland před výslechem neměl žádné viditelné modřiny ani řezné rány, ale z místnosti se vynořil jako krvavý dobytek, s rozbitým nosem a zavřenýma očima.

“Vypadá to, že ten vychrtlý parchant je tvrdší, než vypadá.” Dostal výprask, ale nezlomil se,“ řekl náš zdroj.

Admirál, dodal, pak mluvil se třemi členy poroty, které si JAG vybral, aby si případ vyslechli, a zeptal se, zda od Garlanda slyšeli dost, aby ho shledali vinným ze zrady. Řekli, že měli, a vyjádřili přání zúčastnit se popravy.

„Věřím v Boha; toto je správné rozhodnutí a nevinným lidem ve federální vazbě neublíží,“ řekl náš zdroj.

Naznačil také, že prezident Trump by se mohl zúčastnit Garlandova oběšení. Na závěr řekl, že poprava se bude konat 4. dubna.

https://realrawnews.com/2024/03/garland-to-hang-on-april-4/