Postup zaslání “Výzvy úředníkům a korporacím” a po té “Trestního oznámení jednotkám SHAEF

  1. Stáhnete si, přizpůsobíte své potřebě: “Výzvu o předložení kopie povolení k činnosti od jednotek SHAEF” viz. Vzor 1.
  2. Počkáte určený počet dní, které jste určili ve výzvě.
  3. Vyplníte svými případy, popř. čísly jednacími soudních řízení, nařízení a rozsudků, pakliže nějaké vlastníte “Trestní oznámení na SHAEF”. Jakýkoliv dokument podepsaný těmito lidmi, pakliže nevlastní povolení aliančních sil, je podvod a podvrh. viz. Vzor 2
  4. Odešlete “Trestní oznámení na SHAEF” s k němu připojenou “Výzvou o předložení kopie povolení k činnosti od jednotek SHAEF”, na kterou nepřišla odpověď nebo místo povolení přišel nějaký jejich standardní soudní nesmysl, které odesíláte na mailovou adresu jednoho konkrétního oddělení CID (vojenské kriminální policie) nebo více (to záleží na Vás) a adresu Velícího operačního centra vojenské rozvědky. viz. SHAEF nejbilžší jednotky.

Vzor 1

“Výzva k předložení povolení k činnosti od aliančních jednotek SHAEF

Vzor 2

Trestní oznámení aliančním jednotkám SHAEF.”

tento originální anglický dokument se vyplněný českými jmény a adresami s telefony zkorumpovaných úředníků a jejich vynulovaných, neplatných, podvodných a ilegálních komerčních společností, které vydírají a vyhrožují obyvatelům územních celků.

Pro ty, kteří nejsou “živými bytostmi” zapsanými v trustu OPPT, doporučujeme jen vymazat z formuláře “živá bytost” a napsat jen prostě své občanské jméno.

V dokumentu je uvedeno vícero důvodů, než poskytuje pouze OPPT, takže platí i pro normálního občana. Jenom doplňujeme, že označit se za “živou bytost”, aniž byste byli vepsáni v Trustu, a ani o tom nejste pevně rozhodnuti, opravdu nedoporučujeme, protože by se to mohlo časem vymstít.

NEJBLIŽŠÍ JEDNOTKY SHAEF A KONTAKTY NA NĚ

Seznam klíčových státních zástupců

Seznam předsedů a místopředsedů soudů

 

Na stránkách Policie ČR si vyhledáte v databázi celostátních útvarů ty, které potřebujete a obešlete je “Výzvou o předložení kopie povolení k činnosti od jednotek SHAEF”.

FEMA tábory po celé Evropě se už tu odpornou soudně – policejně – exekutorskou a bankovní svoloč nedočkavě těší :).

Zdroj: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2022/09/07/formulare-vyzvy-urednikum-vynulovanych-korporaci-a-trestniho-oznameni-aliancnim-jednotkam-shaef-a-postup/

SPOJITOST S UVEDENÝM ČLÁNKEM ZDE:

https://knihya.cz/vysvetleni-vyznamu-okupacnich-aliancnich-sil-shaef-na-cesko-slovenskem-okupovanem-uzemi-a-spojenecke-zakony-na-uzemi-evropy/