Chazarská mafie a její otrokářské země se tajně snaží vyjednat mír s Aliancí pro osvobození planety, ale jejich nabídky jsou odmítány, tvrdí zdroje ze Společnosti Bílého draka. Místo toho Rusko požaduje zrušení Rady federálních rezerv a Čína se připravuje na invazi na Tchaj-wan, tvrdí zdroje ruské FSB a Asijské tajné společnosti.

Nevyhlášená občanská válka na Západě mezitím nabírá zlověstný směr, když MI6 zjistí, že královna Alžběta byla zavražděna chazarskou mafií pomocí zbraně s řízenou energií. Proto se britský vojenský a zpravodajský aparát rozhodl spojit s Ruskem a Čínou proti ChM.

V Japonsku, Indonésii a dalších zemích dochází k rozsáhlým akcím podsvětí, protože vláda ChM po celém světě se stále více hroutí.

Tento týden je toho hodně, takže začněme nabídkou, kterou Rusku učinil agent ChM vydávající se za papeže Františka. Falešný papež minulý týden přiletěl na kongres vůdců světových a tradičních náboženství v kazašském hlavním městě Astaně a prosil o setkání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem a arcibiskupem Kirillem, hlavou ruské pravoslavné církve. „Papež“ František byl však odmítnut.

Podle zdrojů ruské FSB „papež“ nabídl, že se „vzdá Doněcké a Luhanské oblasti a uzavře mírovou dohodu“. Rusové však novou mírovou nabídku odmítli jako „pouhou manipulaci s cílem získat čas a získat zdroje plynu a ropy“. Podle nich „Sorosova nadace a Rothschildové financují aktivity v Arménii, Ázerbájdžánu a Kazachstánu s cílem zopakovat ukrajinský scénář“.

FSB rovněž upozorňuje, že „USA již podepsaly smlouvu o financování zbraní a vojenských základen ukrajinských nacistů až do roku 2025, aby se připravily na nové kolo války s Ruskem“.

Rusové navrhli, že je v jejich zájmu „počkat do zimy“ a teprve poté začít jednat: „Mír začne od ukončení činnosti Federální rezervní banky a současného finančního systému a od vytvoření nového multipolárního světového řádu s rovností pro všechny země.“

Podle zdrojů z Asijských tajných společností „papež“ také zopakoval svou nabídku Číně, že bude mít pod kontrolou ASEAN, Japonsko, Korejský poloostrov, Austrálii a Nový Zéland, a přisladil ji nabídkou Tchaj-wanu. Jediné, co ChM chtěla výměnou, bylo pokračující financování jejich korporace UNITED STATES OF AMERICA po 30. září.

Číňané samozřejmě vědí, že lidé, kteří stojí za papežem, se jen snaží získat čas, aby mohli pokračovat v pokusech udržet se u moci vyvražděním 90 % světové populace. Proto se Si Ťin-pching odmítl s papežem vůbec setkat.

Mají také velmi oprávněnou obavu, že ChM by setkání využila k tomu, aby Si zabila, stejně jako zabila severokorejského vůdce Kim Čong-una a královnu.

Dobrá, nyní se podívejme, proč si je MI6 jistá, že královna byla zavražděna. Šéf MI6 poznamenává, že její smrt přišla jen několik dní poté, co byl zavražděn jeho osobní tajemník. „Někdo velmi blízký královně nám v téže době oznámil, že Její Veličenstvo je až na stařecké problémy v naprostém pořádku.“ Vražda královny přišla těsně poté, co Aliance dosadila do funkce premiérky Liz Trussovou namísto loutky Rishiho Sunaka, kterého určilo mafiánské Světové ekonomické fórum, poznamenal. „Královna nezemřela přirozenou smrtí. Vím to, protože by mi to řekla předem,“ dodal.

Vedení ChM je „banda hajzlů, kteří teď mají všechny důstojníky MI6 a SAS po celém světě za zády, aby na můj rozkaz stříleli a zabíjeli,“ slibuje šéf britské rozvědky.

Proto MI6 minulý týden otevřela zadní kanál s Ruskem. „Víme všechno o ChM a ruské genocidě téměř pěti milionů (spíše 50 milionů) Rusů. Masových hrobů je mnoho. ChM je hlavní příčinou veškerého světového terorismu,“ konstatuje MI6. „Nejsme v tom sami. V posledních dnech jsem měl řadu tajných kontaktů,“ dodal.

Proto Britové souhlasí s následujícím prohlášením čínského ministerstva zahraničí: „Čína je připravena spolupracovat s Ruskem na podpoře rozvoje mezinárodního řádu spravedlivějším a rozumnějším směrem.“

Podobně se vyjádřil i ruský prezident Putin, když řekl: „Pokusy o vytvoření unipolárního světa nabyly v poslední době naprosto ošklivé podoby a jsou pro drtivou většinu států na planetě naprosto nepřijatelné.“

Ruská oficiální tisková agentura TASS rovněž oznámila, že Rusko a Čína se připojují k Velké Británii a odmítají falešnou Covid pandemii, a poznamenala, že když „Putin hovořil se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem, neuchýlili se k omezením proti Covidu: hovořili z blízka, bez masek“.

Toto je pohled na soudní síň Nejvyššího soudu Spojeného království shora.
Soudci sedí doslova kolem vševidoucího oka. Teď už víte, kdo celý tento systém ovládá.

Pohled zpředu

Číňané dále dali světu najevo, že vědí, že jsou pod elektromagnetickým útokem 5G, a reagují na to ničením příslušné infrastruktury, jak je vidět na tomto videu, na němž je zachyceno vypálení rozsáhlého zařízení pro mobilní telefony.

Čína a Rusko minulý týden na summitu Šanghajské organizace pro spolupráci (ŠOS) v Uzbekistánu ukázaly sílu svého spojenectví. Si tam vyhlásil válku ChM slovy: „Měli bychom zabránit vnějším silám, aby podněcovaly barevnou revoluci.“

Místo toho prosazoval „vzájemnou důvěru, vzájemný prospěch, rovnost, konzultace, respekt k rozmanitosti civilizací a snahu o společný rozvoj“.

Mezi země, které jsou spojenci nebo signalizují spojenectví s ŠOS, patří Indie, Čína, Rusko, Pákistán, Tádžikistán, Uzbekistán, Kazachstán, Kyrgyzstán, Írán, Bělorusko, Egypt, Saúdská Arábie, Katar, Bahrajn, Maledivy, Spojené arabské emiráty, Kuvajt, Myanmar, Afghánistán, Bělorusko, Mongolsko, Kambodža, Nepál, Srí Lanka, Turecko, Arménie, Ázerbájdžán a Mongolsko.

Skutečnost, že Turecko, země s největší armádou NATO po Spojených státech, vstoupilo do této aliance, znamená pro NATO vojenskou zkázu.

Objevily se také náznaky, že se Čína s touto obrovskou aliancí za zády připravuje na převzetí Tchaj-wanu. V neděli Tchaj-wan zasáhlo zemětřesení o síle 7,2 stupně. Zemětřesení bylo téměř jistě umělé, protože k němu došlo v hloubce 10 kilometrů a jeho epicentrem byla obrovská letecká základna v okrese Hualien na východním pobřeží Tchaj-wanu.

Americká armáda se nemůže bránit, protože má takový nedostatek finančních prostředků, že vojáci v aktivní službě potřebují potravinové lístky, aby mohli nakrmit sebe a své rodiny.

Vzhledem k tomu, že členem ŠOS je většina hlavních světových zemí vyvážejících ropu, znamená to, že jejich pokračující odpojení od dodávek ropy do EU a USA způsobí naprostý hospodářský chaos.

Indonésie, další významný producent ropy, se pravděpodobně také brzy připojí k Alianci proti ChM. Podle indonéských zpravodajských zdrojů zuří občanská válka uvnitř vojenských a policejních sil. Indonéské Bílé klobouky odhalily „hazardní syndikáty, prostituci, obchod s nezletilými dětmi, drogy a tuny peněz… speciálně určení externí vyšetřovatelé již vystopovali několik set milionů dolarů v off-shoreových bankách, které se nacházejí v Singapuru a Hongkongu“. Níže odkazované články odrážejí jen malou část vnitřní války, která tam zuří. (ODKAZ), (ODKAZ)

„To s největší pravděpodobností povede k pádu indonéské vlády ještě před koncem října,“ říká zdroj.

K Alianci se tajně připojuje také Japonsko. Skutečnost, že Rusko jim stále dodává plyn a ropu, ukazuje, že Japonci již uzavřeli tajnou dohodu.

Vysocí představitelé japonského podsvětí se minulý týden setkali se zástupcem SBD a uvedli, že došlo k uzavření aliance mezi všemi hlavními japonskými organizacemi ninkyo (správný výraz pro široce používané hanlivé slovo jakuza). To znamená, že skupiny, které si u ChM objednaly subdodávky nezletilých dětí, vraždy politiků atd. si nyní budou muset vybrat mezi kapitulací a smrtí.

Aliance ninkyo slibuje, že převezme zpět kontrolu nad všemi japonskými společnostmi kótovanými na burze od ChM a jejich poskoků.

Minulý týden se na SBD obrátily také polské zpravodajské zdroje a oznámily, že ChM vyhlásily válku. Uvádějí, že:

Světu vládnou čtyři korporace: Black Rock, State Street Corp., Vanguard Group a FMR, které vlastní několik rodin, včetně: Rockefellerů, Rothschildů, Onassisů, Kennedyů, McDonaldů, Disneyů, Bundyů, Bushů a Collinsů. Tyto korporace vybudovaly své jmění na obchodu s lidmi, zbraněmi, drogami, prostitucí, globálním terorismem a operacemi pod falešnou vlajkou. Jsou zastoupeny v dozorčích radách Mezinárodního měnového fondu, všech centrálních bank, Světové banky a Federálního rezervního systému. Vlastní také ropné, potravinářské, farmaceutické, chemické a technologické giganty.

.

.

.

Nikdy nezapomeňte, že světová elita jezdí limuzínami za miliony dolarů na letadlech za miliardy dolarů po celém světě, aby vám řekla, že máte snížit svou uhlíkovou stopu.

Polská armáda se podle nich chystá převzít dceřinou společnost ChM ALTRIA holding, která řídí polskou ekonomiku, politiku, politické strany, politiky, soudy a podniky.

Polský zpravodajský zdroj k tomu poznamenal:

„Rusko ví, že směřuje k odchodu z Matrixu. Opouští zkorumpovaný finanční systém, média a internet. Odhaluje Nový světový řád, EU, USA, NATO, OSN, CERN, WHO, CIA a MOSSAD. Všechno je to jedna velká jáma s hady, plná temnoty spojená do pyramidy zla elity. Brzy bude zcela zničena.“

Hierarchie římskokatolické církve se také chystá podniknout rozhodné kroky, protože většina arcibiskupů si uvědomuje, že „papež František“ je agentem pracujícím pro „Mamona“. Arcibiskup Carlo Vigano říká, že „v krátkodobém horizontu se církev bude muset vypořádat s katastrofami, které způsobil Bergoglio („papež František“) a jeho malý okruh zkorumpovaných spolupracovníků“.

ChM samozřejmě jako obvykle nehodlá navzdory sílící opozici odejít jen tak bez boje. Na internetu a ve zpravodajských agenturách se šušká, že na židovský nový rok nebo kolem něj, počínaje 24. zářím, se plánuje nějaká masivní událost typu 11/9 nebo Fukušima. Ať už však udělají cokoli, z díry, kterou si sami vykopali, se jim nepodaří vraždit ani zastrašovat.

V sobotu 24. září dopoledne jsou potřeba dobrovolníci na cvičení v plném rozsahu.

Velkou otázkou však je, zda se dlouho plánovaná „vesmírná/UFO“ událost odehraje právě tehdy nebo někdy kolem toho data.

Na závěr se, jak je v poslední době zvykem, budeme věnovat nejnovějším důkazům o UFO a neidentifikovaných prostorových jevech (UAP).

Video 1 – Starověká mozaika nalezená v Palmýře v Sýrii. Starověké mimozemské plavidlo:

Video 2 – UFO pozorované z osobního letadla:

Video 3 – Drony létající nad městem sledující vrtulník:

Video 4 – UFO viděné v přímém televizním přenosu:

Video 5 – Vojenské plavidlo SSP střílí ze zbraně:

A na závěr, ve znamení toho, že žijeme v zajímavé době: „Ukrajinští astronomové pozorovali nad Kyjevem bizarní, neidentifikované letecké úkazy.“ (ODKAZ)

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato:  https://tadesco.org/cina-odmita-falesneho-papeze-zatimco-rusko-pozaduje-zruseni-federalni-rezervni-banky/