…..jak jste si mohli všichni během dvou let všimnout, svět už není tím, čím byl. A už nikdy nebude. Nevrátí se do starých kolejí. Naštěstí. Čeká nás ale ještě mnoho nepříjemných momentů v blízké budoucnosti, kterým je důležité odolat. Ukážeme Vám směr. Určitě všichni vše perfektně zvládnete. Pokud jste s námi došli až sem, tak jsem o tom pevně přesvědčen, že tomu tak bude. Věřím Vám….

***** **** ***** ****

Nyní to nejdůležitější v kostce…..

Důležité momenty popíšu jenom bodově, jsou to pravděpodobné budoucí děje, které mohou, ale také nutně nemusí nastat.

V krátké době bude mnoho lidí velice nepříjemně probuzeno do tvrdé reality. Jsou to spáči. Probuzení bude pro ně kruté. Nebudou chápat.

Jak jsem psal, nacházíme se poslední dny v oku uragánu a nyní se z něho posuneme na okraj. Zde je už pořádný fičák a následně bude ještě větší. Přímo megafičák. Pochopíte, co tím myslím.

Všímáte si některých absurdních rozhodnutí politiků? Škoda je popisovat, vše jste už sami viděli a slyšeli. Vše je do očí bijící a na hlavu postavené. Jsou v naprosté panice. Politici to nejsou, jsou to komedianti, herci tragikomedie a loutky Deep state (DS), které nejednají na základě vlastního rozhodnutí. Je jim diktováno, co mají dělat.

V následujících dnech bude mnoho dějů nabírat na rychlosti

Pokud máte ještě EURO, snažte se ho rychle zbavit. Jako papír na podpal neposlouží, špatně hoří a na vytírání čehokoliv je příliš jedovaté.

Není tajemstvím, že si USA zatím drží EURO z nutnosti, žijí z toho. Jinak by ho dávno nechali padnout. Inflace, kterou vyvolali v EVROPSKÉ UNII (uměle!!!!!), má sloužit na podržení DOLARU do té doby, dokud je to ještě nějak udržitelné. Vše zaplatí předraženým plynem, elektrickou energií a drahými pohonnými hmotami občané v EU. Je to příkaz DS a jeho nohsledů. No príma. Za tím účelem byla nastolena inflace a následující hyperinflace. Pohonné hmoty budou chtít zdražit na nepochopitelných 100 až 130 Kč za litr. Pozor, to není vtip.

Pokud ještě máte peníze v bance, snažte se je rychle vybrat a smysluplně investovat. Pokud to jde. Po pádu eura půjde i koruna ke dnu. Očekává se na podzim.

Banky v EU mohou zabavit vklady a úspory lidem, kteří ještě bankám věří a mají u nich na účtech peníze. Psal jsem o tom v roce 2015, že to přijde a je to zde. Prý HOAX. Výsměch. O zabavování úspor psali dokonce minulý týden v německých novinách. Udělali si na to dokonce krizový zákon. Takže dnes už žádná konspirační teorie. Dokonce i jakékoli úspory, zlato, či jiné drahé kovy, uložené v bankovních trezorech, budou patřit bance.

V Německu je pro následující měsíce připravena operace s názvem Operation Sunrise(Operace východ slunce). (ODKAZ)

Jedná se o akci připravenou už v roce 2021(!!) na obyvatelstvo Německa a možná i jiných států. Zjistili, že na COVID a OMICRON SHOW už nikdo nebude věřit, a proto na udržení strachu mezi lidmi použijí OPERATION SUNRISE. Uměle vyvolali „nedostatek“ zemního plynu, ropy a elektřiny (plánováno již loni!) a poté vyvolají nedostatek potravin, vody a zároveň nebude možné kamkoli jet autem. Vše chtějí udržet za pomoci armády. A politici se budou v zákulisí smát lidem, jak jsou blbí.

Potraviny budou pouze na příděl prostřednictvím potravinových lístků. Prý už jsou na obecních úřadech v Německu deponovány.

Proto každému naposledy doporučuji udělat si zásoby na několik měsíců. Už to píšu několik let, ale toto je poslední výzva, protože za pár dnů už to nemusí být možné. Nyní už je to definitivní.

Budu jenom rád, když k tomu nedojde, ale nezapomeňte, že připraveným vždy přálo štěstí. Takže nyní ještě jednou: Nakupte si jídlo.

Samozřejmě, že nedostatek potravin a energií hodí na hlavu putina. To už je takové novinářské klišé, jak jinak….

Něco velkého je naplánováno na 24.09.2022, možná další 11/9. Uniklo z různých vyšších kruhů. Není ale vyloučeno, že termín mohou přesunout a uspíšit, popřípadě o několik dní posunout. Politici moc dobře vědí, že lidstvo je hodně naštvané a že po dobrém už nic nepůjde…..

Prosím, uvědomte si, že Vám hrají politici ohromné divadlo, záměrně se přeřeknou a dělají chyby. Chtějí divadlo dokončit!

Nezapomeňte, že všechny diktatury musejí mít silnou propagandu. V případě, že nefunguje, následuje násilí. Následně nahánění strachu čímkoliv. Pokud lidé jejich propagandu nepřijmou a přestanou se bát, elity vědí, že končí. Skončilo tak už mnoho diktatur.

Covid probudil mnoho lidí. Ti neprobuzení (a je jich pořád většina), si myslí, že vše jednou přejde zase do starých kolejí a život bude opět „normální“, jako v minulosti. Upozorňuji Vás, nic už nebude jako dřív. Žádný „návrat do normálu“, který nám slibovali loni a předloni, neexistuje. Procházíme hodně těžkým obdobím do nového světa.

Tak. To bylo několik momentů shrnutých do kostky, abyste věděli, co vás nyní (asi) čeká.

***** ****

Upřeme náš zrak do budoucnosti a podíVáme se, co můžeme v horkých třech měsících 9-10-11 a část 12, očekávat.

Změnily se některé časoprostorové linie díky odchodu šesti padlých andělů. Díky této konstruktivní změně se mnoho vizionářských předpovědí nesplní. Například jsem psal v minulosti o IRLMAYEROVI, vizionáři, který napsal o současném dění. Měl pravdu. Nesplní se ale jeho proroctví v bodě, kdy psal, že Rusové přes noc obsadí Evropu a hranice Ruska bude končit u Atlantiku. Není to už potřeba.

Předesílám, že současná speciální operace na Ukrajině je pouze zastíracím manévrem na mnoha úrovních. Lidé nesmějí vidět pravdu. Čtenáři tadesca to vědí.

Jak bude tedy celá situace probíhat? Následující scénář…..

….operace na Ukrajině byla plánována s Bílými klobouky (WH / White Hats) na odstranění laboratoří s děsivými biologickými zbraněmi. Zdrogovaného (povoláním šaška) snad nikdo nebral a nebere vážně. Pohůnci DS ano. Tak to byl jenom nutný začátek.

Z našich zdrojů víme, že 80% americké armády je převedeno pod Bílé klobouky, které spolupracují s ruskou armádou. Je to na denním pořádku. Ale pozor, těch 20% pod velením DS může ještě udělat značné problémy.

Rusové kvůli denacifikaci Evropy obsadí Polsko, následně Německo a hlavně Švýcarsko. Vše se odehraje bez jakékoli války v Evropě. Švýcarsko bude nutné oprostit od vysoce destruktivních bytostí žijících v podzemí pod horami. Byly tam tajné skrýše a laboratoře CIA a jejich vedení. Hlavně CERN a okolí. To z našich článků ale víte.

Důvod, proč vše nyní musí zařídit ruská armáda, je následující: Švýcarská policie ani armáda nemá možnosti, ani potřebné vybavení a techniku pro tento druh operace. Dokonce ani americká armáda nedokáže ZLO pod horami eliminovat. Má už navíc stanoveny jiné úkoly a cíle. Proto přichází na řadu armáda z Ruské federace po projednání s WH. Doba určená k tomuto úderu je stanovena právě na následujících 90 dní.

S velkou pravděpodobností se odehraje ze strany NATO blíže nespecifikovaný úder, který citelně zasáhne určité území Ruska a zde přijde očekávaná a připravovaná odveta. Bude to připravená provokace. Ostřelování atomové elektrárny ze strany Ukrajiny je naprosto za hranou. Naštěstí se jim nedaří trefit klíčová místa. Rusové se chovají na můj vkus až velice zdrženlivě. Asi je to jejich nutná taktika.

Souběžně s těmito ději je možné, že Čína obsadí Tchaj-wan.

Připravenou provokací může být také vyjádření nově zvolené premiérky Anglie Liz Trussové, která se netajila možností a dokonce povinností zaútočit na Rusko atomovými raketami. Necháme se překvapit, určitě se něco odehraje. Bude to spouštěčem další eskalace.

Po této akci proběhne denacifikace Polska, následně Německa a dalších států

Mohli jste si doposud všimnout, že Rusko použilo stejné zbraně, jaké má ve výbavě armáda Ukrajiny. Nepoužili zatím žádnou novou techniku. Je to taktický záměr. Putinovi bylo i v parlamentu vyčteno, proč nebyly doposud použity nové technologie na boj proti Ukrajině. Odpověď byla kratičká: Všechno má svůj čas.

Právě po nějakém provokativním úderu na Rusko či ruská území na Ukrajině, který citelně zasáhne ruský stát, vyrukují s technikou, která zabrání další eskalaci a umožní výše popsané. Zmíněné státy v Evropě budou obsazeny bez války. A zde přicházíme k zajímavému momentu: Laik se diví a odborník žasne. Lidé nebudou chápat.

Na tomto místě je nutné se zastavit a uvědomit si následující. Opět opakuji. V televizi, v novinách a v rádiu Vám nikdy neřeknou pravdu. Potřebují před lidmi vždy odehrát „hollywoodskou“ SHOW americké velikosti. Za jakým účelem bude nyní odehrána? Protože COVID a OPIČÍ NEŠTOVICE či OMIKRON už nezabírají, potřebují v lidech probudit hrůzu, strach a nenávist. Nyní se asi ptáte jak a za jakým účelem? No přece aby ovládli lidi, co se už nebojí jejich fiktivních pseudonemocí.

Je připraveno několik kolejí a několik možností. Znovu opakuji, žijeme v době velkých divadelních představení a další může vypadat následujícím způsobem:

Pomocí jakékoliv techniky, například BLUE BEAM, nechají třeba v Berlíně nebo v Londýně na televizních obrazovkách explodovat atomovou bombu (samozřejmě tam žádná nebude). Vše za pomoci policie a armády uzavřou, aby se tam nikdo nedostal a jejich nechutný FAKE ihned neodhalil. V místě údajného „úderu“ vypnou elektrický proud, aby se nedalo ani nikam dovolat. Povolají opět krizové herce, kteří jsou na takové akce zvyklí, vycvičení a používají jejich vynikající herecké výkony s ubrečenými „ksichty“ na emocionální ovlivnění všech pozorovatelů televizních přijímačů (chcete-li vymývačů a vyplachovačů mozků). Zahrají profesionálně divákům na city. Takto psychicky zdecimované jedince lehce ovlivní s potřebným záměrem. Třeba začnou vyplašeným lidem ihned zdarma rozdávat tabletky s jódem, které budou v podstatě třeba očkovacími tabletkami pro všechny ty, kteří nepřijali vakcínu a pak se budou smát, jak jsou ti lidé úplně blbí.

Opakuji. Pokud doposud nemluvili pravdu, ke konci Vám ji rozhodně nepoví a otočením na podpatku před Vámi udělají nevídanou SHOW, kterou jste ještě neviděli.

Není také vyloučený program BLUE BEAM, kterým nasimulují invazi údajných mimozemšťanů na planetu Zemi. Psalo se však o této možnosti už mnohokrát a nevěřím proto, že ji použijí. Protože by byla průhlednější, než zcela fiktivní scénář s výbuchem zcela fiktivní atomové bomby.

Tak či tak, buďte velice podezřívaví, pokud přijdou s novou velikou hrozbou a ihned Vám nabídnou zázračný „lék“ na tuto hrozbu. Budou se Vám snažit podstrčit vakcínu, kterou nechcete, v něčem jiném. Nemusí to být atomovka a jodová tabletka, můžou na nás zkoušet i jiné věci, třeba náplasti.

Buďte bdělí a naprosto nedůvěřiví ke všemu, co Vám MSM-sračkomety podstrčí.Bude to léčka, ostatně jako všechno, co na nás kydali poslední roky.

Ničeho se nebojte, všechno dobře dopadne. Naší zemi nehrozí jaderný konflikt, ani válka, ani nic podobného. Pokud máte jídlo a topíte dřevem v krbu, nic Vám nehrozí. Udělejte si doma popcorn, buďte v teple u krbu a sledujte show, bude masivní.

p.s.: Tady ve Švýcarsku vydali v novinách pokyn, aby sousedé udávali jiné sousedy, pokud jim naměří v místnosti teplotu nad 18 stupňů. Odměna za toto udavačství je 300 švýcarských franků (7700 Kč). Jestli toto není blázinec, tak už nevím co. Nebo noviny převelely svou redakci do Chocholouškova ústavu? A pak tuto prasárnu možná budete brzy číst i u Vás.

…..s Láskou a úsměvem tm….

A jak vás MSM mohou oblbnout? Malá ukázka zde:

Převzato: https://tadesco.org/okenko-tm-18-q9-2q22-chysta-se-denacifikace-dalsich-evropskych-zemi/