Bez ohledu na to, jak moc se snažíte vyhnout realitě, nakonec vás dostihne. To je lekce, kterou nyní dostávají západní soukromé centrální banky, když jejich blouznění o fiat penězích naráží na reálný svět. Plošný kolaps na finančních trzích, který jsme v poslední době zaznamenali, není běžným pohybem trhu. Je to kolaps systému.

Průmyslový index Dow Jones klesl jedenáctkrát za posledních dvanáct týdnů, což se nikdy předtím nestalo. Nejblíže tomu byl velký krach v roce 1929, kdy klesal 10 týdnů. Obvykle, když akcie klesají, dluhopisy rostou, protože lidé spěchají do „bezpečí“. Americké státní dluhopisy však zažívají největší propad od doby, kdy Nixon na počátku 70. let minulého století vyřadil americký dolar ze zlatého standardu. Trhy s kryptoměnami zase klesly o dvě třetiny oproti svému vrcholu a vypařily se tak 2 biliony dolarů v imaginárních penězích.

Mezi předními veterány finančního průmyslu panuje shoda, že akcie se do konce tohoto období propadnou o 90 %.

Dnes, 20. června, jsou všechny finanční trhy v USA zavřené, údajně kvůli svátku Juneteenth (Pozn. př.: Juneteenth je federální svátek ve Spojených státech, který připomíná osvobození zotročených Afroameričanů.). Protože však letní slunovrat 21. června je klíčovým dnem pro satanistické oběti, zdroje CIA tvrdí, že „oni“ se chystají to využít jako záminku k uzavření bank a okradení lidí o úspory.

Zdroje poznamenávají, že pád kryptoměn byl mnohem rychlejší než pád zbytku trhu, protože „Bitcoin a jeho blízcí souputníci jsou likvidováni, aby Fed a jeho spojenci z centrální banky ChM mohli vytvořit vlastní digitální měnu… Vždy jsme věděli, že Deep state cabal má zadní vrátka do Bitcoinu a koneckonců ho ovládá. Jelikož byl vytvořen Pentagonem,“ komentuje zdroj.

„Oni“ je samozřejmě malá incestní rodinná skupina uctívající satana, která vlastní západní centrální banky a 90 % nadnárodních korporací. Tuto kontrolu maskují prostřednictvím nadací a fondů. Můžete však potvrdit, že Vanguard, Black Rock, State Street a bankovnictví kontrolují 40 % amerických akcií. Pokud se podíváte, kdo je vlastní, najdete obvyklé podezřelé Rockefellery anebo Rothschildy a další. Ti jsou zase nyní otroky systému umělé inteligence, která ovládá 70 % všech obchodů s akciemi. Tato skupina se nyní snaží koupit také všechny domy a nemovitosti.

Naneštěstí pro ně a naštěstí pro nás se nyní učí starobylý šintoistický příběh o černém drakovi. Podle této báje, pokud vyvoláte černého draka, budete schopni vidět slabiny druhých a využít je ve svůj prospěch. Nakonec nashromáždíte velké bohatství a moc. Má to však osudovou vadu, protože jakmile získáte tuto moc, nebudete mít žádné přátele a v důsledku toho budete odsouzeni k záhubě.

Tato malá skupina lidí si za své peníze kupovala politiky, lékaře, svobodné zednáře, soudce, generály atd. a myslela si, že jsou mimo jakoukoli formu spravedlnosti nebo trestu.

Nyní se však stalo to, že nashromáždili tolik bohatství a moci, že naprostou většinu lidí jejich finanční halucinace nezasáhne. Jinými slovy, zhroucení trhů se dotkne hlavně 0,01 % těch, kteří je vlastní.

Zatímco se jejich finanční kontrolní síť rozpadá, jejich vlastní lidé se bouří, zatímco se k nim blíží mezinárodní aliance. Toto video, na němž je ve Venezuele napaden budoucí vůdce loutek chazarské mafie Juan Guaido, ukazuje, co čeká všechny falešné politiky ChM.

Jako první padne Evropa. Rusové a další jim odpojili plyn, protože nikdo nechce přijímat jejich ničím nekryté fiat peníze jako platidlo za skutečné zboží.

Minulý týden Itálie a Slovensko oznámily, že z Ruska dostávají méně než polovinu obvyklého objemu plynu. Francie nemá plyn od 15. června. Polsko, Bulharsko, Finsko, Dánsko a Nizozemsko již mají pozastavené dodávky ruského plynu. Podle zdrojů ruské FSB hrozí brzké přerušení dodávek také Německu.

Evropané nemohou najít plyn jinde. Například Alžírsko též přerušilo polovinu dodávek plynu, který posílá do Evropy plynovodem.

Falešný Bidenův režim slíbil Evropanům, že nahradí ruský plyn, ale jejich hlavní terminál pro vývoz plynu byl vyhozen do povětří a do konce roku nebude obnoven plný provoz.

Tlak je vyvíjen také na ropu. Ropa, kterou Evropané kradli z Libye od vraždy Muammara Kaddáfího v roce 2011, byla odříznuta.

Zničena byla také největší ukrajinská ropná rafinerie, čímž byl odříznut další významný zdroj evropské ropy.

Není divu, že německý poslanec Seffen Kofre říká, že „sankce a embargo EU škodí Německu, nikoli Rusku“.

Za těchto okolností se minulý týden na Ukrajinu vydali německý kancléř Olaf Scholtz, francouzský prezident Emmanuelle Macron, italský premiér Mario Draghi, britský premiér Boris Johnson a rumunský prezident Klaus Ichannis, aby se setkali s prezidentem Zelenským. Důvodem jejich cesty je, že „se snaží zjistit, jak získat poslední množství ukradených peněz. Všichni vědí, že je to pro ně KONEC HRY,“ tvrdí zdroj ze CIA.

Falešný Bidenův režim je také odsouzen k zániku. Možná proto Bidenův avatar minulý týden „spadl“ z kola. Může to být použito jako záminka k vysvětlení, že končí kvůli „zranění hlavy“, tvrdí zdroj.

Skutečným důvodem je samozřejmě to, že jeho režim je odříznut od světových trhů s energií. V současné době spaluje americké strategické ropné rezervy takovým tempem, že budou všechny vyčerpány do konce letošního roku.

Žádný režim nemůže takový šok přežít a společenský řád se již hroutí. Jak poznamenává Michael Snyder:

Krádeže v obchodech se v podstatě staly národní zábavou, drogové trhy pod širým nebem fungují volně přímo pod nosem lhostejných úřadů a narkomani si stahují kalhoty a odskakují si, kdykoli a kamkoli se jim zachce. Díky rekordnímu počtu nelegálních přistěhovalců naprosto exploduje počet členů gangů a obchod s lidmi dosáhl skutečně děsivých rozměrů.

Čína spolupracuje s Ruskem, aby „posunula mezinárodní řád a globální správu věcí veřejných spravedlivějším a rozumnějším směrem“, řekl čínský prezident Si Ťin-pching.

Proto Putin říká, že „éra unipolárního světového řádu je u konce“.

Tváří v tvář zhroucení paradigmatu trpí mnoho dosud vymytých mozků příslušníků západní vládnoucí třídy (brzy již bývalé) těžkou poruchou myšlení. Proto se „západní novináři prostě zbláznili“, uvedl mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

Nepochybujte o tom, že Rusko a v menší míře i Čína vyhlásily západním elitám válku. „Pokud jste ve válce proti Rusku, jednání obvykle vypadá jako bezpodmínečná kapitulace,“ říká americký vojenský analytik Scott Ritter.

Mezinárodní bojkot Západu je podle zdrojů CIA doprovázen raziemi mezinárodních speciálních jednotek na americké biolaboratoře po celém světě.

Podle těchto zdrojů jsou prováděny razie v amerických biolaboratořích v Bangladéši, Kongu, Nikaragui, Nigérii, Egyptě, Etiopii, Gruzii, Ghaně, Haiti, Indii, Indonésii, na Ukrajině, v Keni a jinde s cílem vymýtit aktivity USA v oblasti biologické války.

Pokud se podíváte na to, kdo tyto aktivity financuje, zjistíte, že jde o zločince, kteří se aktivně snaží zabít 90 % lidstva v zoufalé snaze udržet se u moci a zotročit přeživších 10 % lidstva. Mezi zdroje financování patří americký Národní institut zdraví (NIH), Světová banka (proč má sakra Světová banka biolaboratoř BSL-3 v Etiopii?), lékařský výzkum amerického námořnictva, Gatesova nadace, Centrum pro kontrolu nemocí (CDC), Clintonova nadace atd.

Hlavní zemí, která financuje nigerijské laboratoře NIH v USA, je… KANADA. Podílela se na tom loutka Světového ekonomického fóra Trudeau. Financoval to on.

Tito zločinci samozřejmě doslova bojují o život a nehodlají odejít jen tak bez boje.

V Číně komunistická strana využívá svou rozsáhlou sledovací COVID infrastrukturu k potlačování protestů tím, že lidem přepne jejich zdravotní QR kódy na červenou. Ti jsou pak zatčeni a uvězněni.

Na Západě chazarští mafiánští bossové stále zoufale přiživují pandemii strachu z nemocí ve snaze zavést podobné kontrolní mechanismy ve svých zemích.

Zkoušeli a plánovali to celé roky. Například v listopadu 2021 Bill Gates varoval před hrozbou bioterorismu na deseti letištích v deseti zemích. Pak 19. května 2020 vidíme zprávy o opičích neštovicích v deseti zemích.

Na znamení toho, jak šíleným se současný režim stal, přiměla epidemie „opičích neštovic“ CDC, aby lidem doporučila „masturbovat spolu ve vzdálenosti nejméně šest stop, aby se vzájemně nedotýkali“.

To jsou někteří z takzvaných vůdců Západu, kteří stojí za tímto šílenstvím.

Pravý Trudeau

Macron s jeho „ženou Brigitte“

V Kanadě Trudeau přiměl bývalého vrcholného úředníka Paula Telliera, aby varoval, že Trudeauův úřad, který se zabývá kontrolou, „ničí veřejnou službu… a slovo ‚ničí‘ není příliš silné“.

Tito blázni se stále snaží vyprovokovat třetí světovou válku. Naposledy to byl krok pobaltského člena EU a NATO Litvy, která zakázala veškerý tranzit zboží po železnici do ruské enklávy Kaliningrad. Byl to právě podobný zákaz Polska, který způsobil, že Německo zahájilo druhou světovou válku.

Jsme také svědky neustálých pokusů těchto hrdlořezů napadnout novináře. Například v posledních týdnech došlo ke třem pokusům o napadení Gordona Duffa z časopisu Veteran’s Today.

„Před několika dny se mě možná někdo pokusil zabít. Někdo projel stopku a vjel mi před motorku. Proletěl jsem jim oknem spolujezdce v docela slušné rychlosti. Mám spoustu stehů a mnoho dalších zranění. Moje manželka Carol má zlomenou nohu, dvě zlomená zápěstí, zlomený nos a další zranění. Neměl jsem přežít.“

Zdá se, že Duff se odchýlil od pravidel, když uvedl příliš mnoho pravdy o Ukrajině atd.

Mně minulý týden také vyhrožovali smrtí lidé, kteří dříve pracovali pro Rockefellery v Japonsku. Všimněte si slova dříve. Můžeme potvrdit, že v Japonsku začalo vydávání osob a že mnoho agentů deep state v této zemi je převáženo na americkou vojenskou základnu na Guantanamu.

Když už mluvíme o amerických vojenských základnách, bývalý důstojník námořní rozvědky William Cooper promluvil o základně Dulce v Novém Mexiku, a jeho svěděctvíse týká operace modrý paprsek (Blue Beam).

Jako obvykle doufáme, že jde o součást dlouho očekávaného odhalení tajných amerických programů. Je možné, že právě blížící se pád americké vlády tato odhalení urychlí. Uvidíme.

Přeložila tereza | Zdroj: BF

Zdroj: https://tadesco.org/financni-iluze-zapadu-narazi-na-realitu-jako-prvni-padne-evropa/