? Skvělá práce, Elone.
Ať ty červené pilulky přicházejí!! ??
2-11-21 Gene Decode
To [zatýkání] kongresmanů, senátorů atd. byla operace Helo Op s Ospreys.. Ti byli převezeni do Camp Century & jsou teď, jak mi bylo řečeno, v tom novém [vězeňském] zařízení na Měsíci s průhledným předělem, aby měli dobrý výhled.
2-9-22 Q Bouřkový jezdec
DOJDE K FALEŠNÉMU PRVNÍMU KONTAKTU S MIMOZEMŠŤANY (BLUE BEAM), ale přímo za falešnou elitní světovou autoritářskou akcí pod falešnou vlajkou… bude skutečné ]] ODHALENÍ [[ SKUTEČNÝ [ KONTAKT ]
ANDĚLÉ, DÉMONI, DUCH, MEZIDIMENZE, DUCHOVÉ, MIMOZEMSKÉ RASY.
VNĚ A UVNITŘ ZEMĚ Ledové stěny Montánní prstenec Moře stínů Propastný oceán Vypálené pustiny [ ODHALENÍ ]
Celý život jste byli obelháváni. Dějiny byly po tisíce let lží vytvořenou KABAL za účelem KONTROLY.
TUNELY, KTERÉ VEDOU Z UKRAJINY – 2. NEJVĚTŠÍ NA SVĚTĚ →PŘEKONÁVAJÍ LEDOVÉ STĚNY ←
Velké PROBUZENÍ je mnohem víc, než si člověk dokáže PŘEDSTAVIT zdroj

Elon Musk: „Poprvé v historii existuje raketa schopná zřídit stálé základny na Měsíci a Marsu“
Velitel Valiant Thor / Strážce vesmírných sil / Vesmírné síly * Digitální voják
Je koniec zdroj

Rwanda a Kongo skĺzavajú k vojne

Hrozba vojny so susedným Kongom vrie pod upraveným povrchom hlavného mesta Rwandy, pretože táto východoafrická krajina hostí budúci týždeň britského premiéra a ďalších svetových lídrov na samite Commonwealthu.

Desaťročia trvajúce napätie medzi Rwandou, ktorá má jednu z najefektívnejších afrických armád, a Kongom, jedným z najväčších a najnepokojnejších štátov kontinentu.

Ruský Gazprom znížil dodávky zemného plynu do Nemecka o 60 % – západná Európa sa chystá na nočnú moru „zelenej energie“, ktorú vždy chcela zdroj

Dnes jsem byl v bance PNC. Ptám se ředitele banky, zda mají novou americkou měnu? Řekla, že ještě ne. Ptám se, zda si byla vědoma toho, že novou měnou je státní pokladna Spojených států namísto Federálního rezervního systému? Řekla ano. Federální rezervní systém byl zlikvidován. zdroj

Fox News konečně přiznává, že volby 2020 byly zmanipulovány a přiznává, že Big Tech, Demokratická strana, CI@ a Fake News se spikli, aby zmanipulovali prezidentské volby 2020 proti prezidentovi Donaldu J. Trumpovi! zdroj

Kash Patel > přiznává, že Q měl v mnoha věcech pravdu a měl by si za to zasloužit uznání// >> a přiznává, že Q je hnutí

(~Patel dává skvělé náznaky, že využití hnutí Q a jeho opětovné vyladění je důležité _>náznaky<)

Proč Patel předstírá, že neví, kdo je Q ?

Patel byl náčelníkem štábu úřadujícího ministra obrany Spojených států za prezidenta Donalda Trumpa. Patel pracoval v Radě pro národní bezpečnost Spojených států ,jako federální prokurátor pracující na případech týkajících se národní bezpečnosti a jako právní >zástupce ozbrojených sil Spojených států. Je „Trumpovi věrným“ poradcem Devina Nunese, Patel hrál klíčovou roli při pomoci republikánům v pokusech bojovat proti vyšetřování Donalda Trumpa..> KASH PATEL má prověrku vysokého stupně do hlavních vojenských zpravodajských agentur////>>>>

Už jen tato pověření mu dávají technologii. Power a INTELIGENCE utajované sítě, aby snadno zjistil, kdo je Q.
(Důvody, proč PATEL hraje hru, aby předstíral, že neví, kdo je Q…. Nebo proč se TRUMP nikdy nezmíní o Q nebo proč FLYNN řekl Lynn Wood/ Alexi Jonesovi, že Q je nesmysl……>>> Je proto, že se musí od vojenských operací Q veřejně distancovat….. To vše souvisí se zákony o národní bezpečnosti a přísahou, a to nemluvím o tom, jestli někdo z nich přiznal, že je uvnitř nebo součástí operací Q… Hluboký stát v zajetí zahraniční vlády by kohokoli z nich obvinil z Vlastizrady/Vojenské operace převratu proti současné [DS] BIDENOVĚ administrativě.

Ale prostřednictvím *názorů.. Zejména od Patela, který se neustále objevuje na Q kanálech a v podcastech… Ve skutečnosti potvrzuje operace Q/////.

Jméno k zapamatování > Kash PATEL zdroj

Důležitá zpráva ….Čekali jsme na Irák …..V Iráku už Nesara začala …….. Zlato se již vrací lidem. ? Irácká centrální banka: Irák: Zahájili jsme rozvojové iniciativy v hodnotě 17 bilionů dinárů. link zdroj

Ještě jednou se vracím k tomuhle videu.
Vidíme na něm totiž tu nejextrémnější a v podstatě asi finální formu probouzení lidí. USA jede nejvyšší level, a podle zpráv to funguje. Lidé zajímající se o politiku se tam ve velkém probouzí…ukázáno jim toho bylo dostatek a protože se většina pak ptá, co že se to ve skutečnosti opravdu děje, zákonitě skončí u Qanon. Jiná možnost neexistuje.
No a pak je tam spousta těch, co je politika nezajímá, a jsou skoro mrtví. Jak jinak víc se dá ještě probouzet než tím, že postavíte do TV kamer člověka v masce. I slepý to z toho vyčte. Slyším z toho „Haló, tady! Vidíš mě?! Tady! probuď se, vole, něco je špatně! Haló!“.

Už jen samotný obličej stačí. Tady k tomu máme ještě viditelný přechod mezi silikonovou maskou a tělem herečky. K zakrytí přechodu tady sloužil náhrdelník…tady je vidět, že se napojení “ rozbilo“ a odhalilo.
Klidně může ty lidi politika nezajímat dál, ale po shlídnutí toho se každý musí ptát, co to sakra bylo? zdroj

Fulford

Kolaps sa zrýchľuje, pretože chazarský mafiánsky „Bidenov“ režim upadá do statusu vyvrheľa.

Ako príklad možno uviesť, že minulý týždeň Bidenov avatar zvolal samit „Ameriky“ len preto, aby ho väčšina štátov v regióne bojkotovala. Kuba, Venezuela, Nikaragua, Mexiko, Guatemala, Honduras, Salvádor, Uruguaj a Bolívia boli medzi krajinami, ktoré bojkotovali toto stretnutie. Vedúci predstavitelia krajín, ktoré sa na stretnutí zúčastnili, ako napríklad Argentína a Belize, využili príležitosť kritizovať „Bidena“.

Zvyšok sveta vrátane Afriky, Blízkeho východu, Ázie (okrem otrockých štátov Japonska a Južnej Kórey) a veľká časť Európy sa tiež vyhýba otvorene zločineckej korporátnej vláde USA. Preto medzinárodný bojkot proti nej spôsobuje tamojší hospodársky voľný pád.

Preto Rusi začali rozmiestňovať vojská a vojenské lietadlá v Latinskej Amerike ako krok proti vpádom NATO na vlastné hranice, uvádzajú iné zdroje. Táto správa napríklad potvrdzuje, že nikaragujský prezident Daniel Ortega pozval Rusko, aby rozmiestnilo svoje ozbrojené sily v krajine „na humanitárne účely“.

Naše zdroje z mexickej vojenskej rozviedky USA tvrdia, že tieto jednotky sú tam už spolu s kontingentom čínskych špeciálnych jednotiek.
Táto vzbura proti americkej korporácii je dôvodom, prečo iberoamerické drogové gangy prestali dodávať adrenochróm západným elitám. Teraz začali konať. Minulý týždeň mexická polícia zatkla „Nelsona N“, údajného šéfa medzinárodného gangu pedofilov. Holandské orgány „Nelsona“ nevysvetliteľne prepustili napriek tomu, že v roku 2020 sa u neho našlo viac ako 10 000 pornografických snímok dojčiat a detí.

Španielsky článok, na ktorý odkazujeme vyššie, neuvádza, že podľa mexických spravodajských zdrojov boli počas zatknutia „Nelsona“ oslobodené stovky nahých detí, z ktorých každé malo identifikačné číslo.

Zdroje CIA zasa pripomenuli, že šéf kartelu Sinaloa Joaquin „El Chapo“ Guzman na súdnom procese „uviedol, že Comex pomohol prepierať 150 miliónov dolárov z peňazí kartelu pre [predsedníčku Snemovne reprezentantov USA Nancy] Pelosiovú“. Zdá sa, že o tom vedia len tí, ktorí boli na súdnom procese, poznamenáva zdroj zo CIA.

Odstrihnutie [DS]KABAL KAZARSKÉHO režimu

Afganistan odrezal hlboko štátny KABAL od heroínu napojeného na veľkú produkciu peňazí PHARMA
Blízky východ, Južná Amerika Venezuela odrezala od ropy BIDEN KAZARSKÝ režim
Viaceré krajiny v Amerike a EÚ prerušili styky s americkými korporáciami FIAT money system…. Viaceré krajiny sveta odmietli Bidena a povedali NIE účasti na jeho pozvánke na stretnutie na najvyššej úrovni v Amerike.
Mexické kartely prerušili dodávky ADRENOCHRÓMOV do HLBOKÉHO ŠTÁTU.

Joe Biden je AVATAR a nie skutočný Biden, ako je PUTIN…

Skutočný PUTIN bol zatknutý a obvinený z viacerých trestných činov vrátane “ krádeže štátneho majetku vo veľkom rozsahu, finančných podvodov, zneužitia právomocí, prípravy teroristického činu s cieľom zastrašiť obyvateľstvo a ovplyvniť vládu“.
… Súčasný PUTIN AVATAR je však potrebný na pokračovanie hnutia, ktoré sa deje a ktoré je spojené s Veľkým HNUTÍM PREBUDENIA na celom svete …. ///

Pápež František [očakáva sa], že odstúpi… Falošný AVATAR František…./// Zo správy INTEL skutočný František je už roky mŕtvy.

Po stretnutí Bilderbergu vo Washingtone ( OPERÁCIE BIELEHO Klobúka )… Justin Trudeau nebol videný… Len na starých záberoch a starých nahrávkach…..
VYSOKÉ OČAKÁVANIE, že bude verejne odstránený, aby ho všetci videli..////

Očakáva sa, že Elon Musk ODHALÍ chazarský režim v sociálnych MÉDIÁCH/ mainstreamových médiách, čím sa zvýši odtajnenie zdroj

Donald Trump: „Naše děti jsou zajatci marxistických pedagogů, kteří propagují sexuální, rasistické a politické obsahy již od útlého věku, kdy ještě nejsou schopny samostatně myslet! Současný vzdělávací systém je tak zaostalý, že ve školách jsou zakázány modlitby a místo toho se pořádají přehlídky drag queen. Nemůžete je učit Bibli, ale můžete je učit, že muži mohou otěhotnět a děti si mohou vybrat své pohlaví už ve školce. Těmto lidem byste nedovolili ani 30 minut hlídat vaše děti, a my jim nemůžeme dovolit, aby šest hodin denně vzdělávali miliony dětí.“
Nana i já jsme slyšeli, že na Zemi je víc klonů než kdykoli předtím.
Všimla jsem si, že tolika lidem jako by chybělo základní lidské chování, laskavost, jako by se jim nespojovaly mozkové synapse.
A důvodem, jak mi bylo řečeno, je to, že mnozí jsou klony.
Obrázek: Tak to funguje. Zabijí originál. Naklonují jeho tělo a do naklonované nádoby přenesou jiné vědomí / entitu. Tyto entity jsou obvykle démoni a nebo reptiliáni. zdroj
? Bezi to…. ??… padaji dalsi hlavy ?
? Uz i v nasem tisku ? zdroj

MEGA – VÝCHODNÍ BLOK?: RUSKO-ČÍNSKÉ VZTAHY ZAŽÍVAJÍ VZESTUP????

Když USA a jejich přátelé uvalovali sankce na Rusko, doufali, že poškodí ruskou ekonomiku a izolují zemi. Plán se však nezdařil ?.

Čínský prezident Si Ťin-pching na mezinárodním ekonomickém fóru v Petrohradě zdůraznil, že spolupráce mezi Čínou a Ruskem v současnosti zažívá vzestup.

Obchod se zbožím za prvních pět měsíců dosáhl 65,8 miliardy dolarů. Na konci roku lze dokonce očekávat nové rekordy. To ukazuje na vysokou odolnost vůči stresu a vnitřní potenciál rusko-čínských vztahů.

‼️ Zatímco Putin uzavírá miliardové dohody s Čínou a dalšími zeměmi, Evropa si navzdory všemu nechává otevřenou skulinku ve dveřích, aby si s Moskvou vydělala rubl nebo dva….. Důvod: ….protože to musí udělat Evropa. zdroj

Zdroj: https://vitazstvosvetla.org/spravy-20-06-2022/