Ministr obrany Lloyd Austin a ředitel FBI Christopher Wray spojili své zdroje, aby vytvořili pracovní skupinu, jejíž poslání zahrnuje identifikaci, izolaci a terorizování „kolaborantů“ White Hatu, informátora FBI nebo „5. sloupkaře“, řekl pro Real Raw News.

„5. kolona“ označuje rostoucí počet agentů FBI, kteří po nezákonném zátahu agentury na Mar-a-Lago začali tajně pomáhat White Hats v jejich poslání očistit Deep State. Zdroje v kanceláři generála Erica M. Smithe odhadují počet „5. sloupkařů“ na asi 500, což informátor potvrdil. Přísahali, že pomohou White Hats svrhnout zločinný Bidenův režim a jeho zkorumpované Ministerstvo spravedlnosti.

Christopher Wray však zjistil, že agenti pod jeho velením pracují po boku White Hats, aby podkopali jeho autoritu, ale neměl tušení, kteří agenti sdílejí jeho zlověstnou agendu – připravit Američany o práva a svobody, které jsou jim drahé – s komunitou White Hats. Pátrání po dvojitých agentech poslalo paranoidního Wraye střemhlav dolů do spiklenecké králičí nory plné skutečných i vymyšlených spiknutí, která ho měla vystrnadit z FBI. Oznamovatel řekl, že Wrayovo věčné pátrání po „zrádcích podporujících Trumpa“ ho dohánělo k šílenství.

V lednu Wray pověřil supervizory skupin a zvláštní agenty ve vedení v D.C., Spokane, Dallasu, Houstonu, Chicagu, Oklahoma City, New Yorku a Miami, aby vyšťourali „5. kolonáře“, a dal jim tři týdny na předložení seznamu jmen. Když uplynuly tři týdny a supervizoři a agenti pověření velením neodhalili ani jediného „5. kolonu“, Wray zešílel a obvinil je z toho, že jsou špioni, a požadoval, aby šli na detektor lži, aby dokázali, že nejsou agenty kontrarozvědky tajně pracující pro Donalda Trumpa a generála Smithe. Všichni prošli a Wrayovo šílenství se vyšplhalo do nových výšin; viděl všude špiony a spiknutí, která se kolem něj líhla.

„Došlo to tak daleko, že Chris Wray nevěří nikomu; dokonce i jeho nejbližší podřízení jsou v jeho očích podezřelí. Když řeknu, že je to magor, je to slabé slovo. Využil tisíce člověkohodin a spoustu dolarů daňových poplatníků, když se bez štěstí snažil přijít na to, kdo jsme,“ řekl whistleblower.

Wrayovo frenetické šílenství pokračovalo až do února, kdy degradoval zástupce agenta pověřeného velením pro nekázeň a vymyšlený přestupek: neschopnost oslovovat ho „pane“, když je v přítomnosti členů vlády nebo vysoce postavených vojenských úředníků.

„Někdy koncem února, a nepamatuji si datum, se Chris Wray – a to už byl úplně ponížený, že nemohl nikoho z nás najít – sejde s Lloydem Austinem, skutečným dílem, a přivede si do vedení agenta FBI s definitivou. A tenhle chlap, a nechci ho jmenovat, je v FBI už 15 let. A přímo před Austinem Wray prostě začne tomu chlapovi žvýkat novou prdel a říká, že kvůli němu nás FBI nemůže najít. A tenhle ubohý trouba je prostě chlap, který dělá svou práci. Chris Wray ho obléká a říká Austinovi, jak ho degraduje na kancelářskou práci. A já to vím, protože se tím Wray chlubil a z pověřeného zvláštního agenta se stal kancelářská krysa,“ řekl oznamovatel.

Wray, dodal, skrýval stud tím, že ze svých neúspěchů obviňoval ostatní. Během schůzky s Austinem Wray navrhl, aby se FBI připojila k Austinově armádě, aby odhalila a vymýtila „povstalce“ z White Hatu, což je označení, které používal pro disidentské agenty a kohokoli jiného, kdo se stavěl proti zločinnému Bidenovu režimu. Řekl Austinovi, že nedůvěřuje svým lidem a chce, aby vojáci pomáhali „zajmout nebo zabít“ povstalce, a speciálně žádal, aby tuto roli plnily speciální jednotky. Austin byl nucen přiznat, že už speciální jednotky neovládá, ale nabídl jiné řešení: řekl, že „Bidenův kámoš“ v týmu pro přesné nasazení USAF se bude řídit jeho rozkazy.

Wray, řekl whistleblower, vybral 75 agentů, aby pracovali vedle Austinovy padesátičlenné jednotky, ale ve spěchu s odhalením svých nepřátel nakonec vybral několik „5. kolony“, aby se zúčastnili společné operační skupiny FBI-Black Hat, a ti předávali informace do kanceláře generála Smithe.

Společné síly cvičily 60 dní v ústředí FBI v Quanticu a v Travis AFB v Kalifornii, ovládané Black Hatem, kde cvičily střelecké dovednosti na střeleckých terčích s využitím obličeje prezidenta Trumpa a generála Smithe místo terče. Prováděly povstalecká cvičení a předstírané výslechy a učily se pohlížet na všechny Trumpovy stoupence s podezřením.

Wray mezitím psal seznam za seznamem potenciálních pachatelů. Prošel profily stovek agentů – aktivních i penzionovaných – na sociálních sítích a hledal známky zrádného chování, jako je pomlouvání Bidena nebo hlásání podpory prezidenta Trumpa, podle Wraye ohavné zločiny.

„Wray by na svůj seznam přidal jména. Jména škrtněte. Znovu doplňte jména, která škrtl. Řekl, že sympatizanti White Hatu jsou vinni zlobou a přísahali, že nás všechny dostanou,“ řekl oznamovatel.

2. dubna si Wray myslel, že narazil na zlatou žílu. Náhodou narazil na profil bývalého agenta Garyho Belvina na sociální síti, který krátce po incidentu v Kapitolu 6. ledna odstoupil z FBI. Na profilu byla fotografie Belvina, sedmačtyřicetiletého černocha, který měřil sto osmdesát centimetrů, měl na sobě tričko s nápisem Trump 2024 a v ruce držel prapor s hvězdami. V jeho komentáři pod obrázkem stálo „Potissimum libertas“, což latinsky znamená „svoboda celkově“. Dalším obrázkem byla selfie Belvina, jak stojí v Buckman Tavern v Bostonu, s popiskem „na dovolené v Massachusetts“.

„Wray se podělal, když uviděl profil,“ řekl informátor. „Myslel si, že Gary Belvin opustil úřad, aby se přidal k Bílým kloboukům, a chtěl ho dostat pořádně.“

Wray se dozvěděl, ve kterém hotelu Belvin bydlí, a shromáždil členy své čerstvě vycvičené operační skupiny, aby ho zadrželi a vyslechli. Mezi operační skupinou rozeslal Belvinovu fotografii a varoval je, že Belvin je pravděpodobně ozbrojený a výjimečně nebezpečný, a povolil použití smrtící síly.

4. dubna agenti FBI a Černé klobouky vtrhli do hotelového pokoje v Bostonu a udeřili jediného obyvatele, bělocha kolem třiceti let, paralyzérem, až v agónii upadl na podlahu. Muže spoutali, odtáhli do koupelny a přivázali k židli. Jeden Černý klobouk se vykoupal, údajně aby muže utopil, kdyby odmítl spolupracovat. Nikdo z agentů si zřejmě neuvědomil, že vstoupili do špatného pokoje a přemohli nesprávnou osobu. Vyslýchali ho 30 minut a vyhrožovali, že ho zabijí, pokud nejmenuje všechny „příslušníky 5. kolony“. Až po 45 minutách zkontrolovali mužův průkaz a pochopili svou nehoráznou chybu.

„Ten chlap byl pilot aerolinek, který měl mezipřistání. Tihle hlupáci měli Belvinovu fotku, ale stejně si spletli bělocha s černochem. Jsou nebezpečnější sami sobě než nám. Belvin v hotelu ani nebyl, když ho přepadli. Belvin nemá ani vazby na „5. kolonu“ nebo Bílé klobouky,“ řekl oznamovatel.

Když se zpráva o zpackané razii dostala na veřejnost, FBI a ministerstvo obrany si vymyslely historku, která zamlžila skutečnou událost. Federální agenti a vojenští pracovníci podle nich prováděli cvičení v bostonském hotelu a vyslýchali nic netušícího civilistu poté, co omylem vešli do špatného pokoje.

„Je děsivé, že Wrayovi lidé a vojenští černí kloboučníci spojili síly. Pokud se dají dohromady, mohli by být skutečnou hrozbou. ‚Pátá kolona‘ je teď v bezpečí a my se snažíme, aby to tak zůstalo,“ řekl informátor.

https://realrawnews.com/2023/04/feds-and-military-traitors-train-together-to-expose-white-hats/