David Bowie byl pravidelným přispěvatelem na bowie.com, fóru jeho oficiálních stránek, a jeho poslední zpráva, napsaná jen několik týdnů před svou smrtí v roce 2016, obsahovala prorocké varování o budoucnosti lidstva.

Bowie psal pod svým pseudonymem „námořník“ a prozradil, že „Google jsou Illuminati“ a varoval, že pokud Googlu dovolíme provozovat internet a kontrolovat tok všech informací, elity promění společnost ve „fašistickou dystopii“.

Než se do toho pustíme, nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek a připojit se ke komunitě stejně smýšlejících lidí pro exkluzivní a necenzurovaný obsah.

Sedm let poté, co napsal zprávu na smrtelné posteli, se Bowieho varování pro lidstvo zdá více prorocké než kdykoli předtím.

„Mottem Googlu je b.s. Ničí ten nejskvělejší dar, jaký lidstvo dostalo za posledních 300 let. Google je iluminát. Ilumináti jsou google. Budoucnost pod googlem je fašistická dystopie, na jejich cestě nebo dálnici, není žádný prostor pro disidenty, žádný prostor pro svobodu slova. Google je bota, která vám bude šlapat po tváři celou věčnost. námořník.“

Bowie také varoval, že internetový vyhledávač infiltrovala globální elita v rámci jejich plánu zotročit lidstvo. Další zpráva od Bowieho, napsaná ve stejném vláknu fóra, zní:

„Google je hluboký stát. Zapomeňte na konvenční války, zapomeňte na špiony, zapomeňte na zpravodajské agentury, zapomeňte na to všechno. Je to všechno o internetu a Google provozuje internet. Rozhodují o tom, jak se cítíte, co si myslíte, na jaké informace se můžete a nemůžete dívat a nakonec, kdo může nebo nemůže mít názor. námořník.“

Bowie, vždy napřed, si v 90. letech osvojil internet. Věřil, že je to ideální platforma pro individuální a tvůrčí svobodu. V roce 1998 spustil BowieNet, poskytovatele internetových služeb, který nabízel telefonické připojení do nového a vzrušujícího online světa svobody a možností.

V době, kdy se velké korporace stále snažily pochopit důležitost internetu, měl Bowie jasnou vizi budoucnosti. BowieNet nabízel necenzurovaný přístup k internetu a byl nadšený z možností, že kyberprostor je bez cenzury a regulací.

„Kdyby mi bylo znovu 19 let, vynechal bych hudbu a šel rovnou na internet,“ řekl tehdy. V 90. letech Bowie pochopil, že se blíží revoluce, ale BowieNet se uzavřel až v roce 2006 a jeho vize budoucnosti internetu výrazně potemněla.

Osobní svoboda, kterou slibovala raná fáze internetu, byla nahrazena něčím, co připomínalo iluminátské vězení pro lidstvo.

Osmnáct měsíců po smrti Bowieho se jeho poslední varování lidstvu o Googlu a Iluminátech ukázalo být stejně prorocké jako jeho předchozí tvrzení o internetu.

Google je v současné době pod kritikou kvůli potlačování svobody projevu, cenzuře internetu, a tomu, že straní elitám a Nového světového řádu.

Bowie věřil, že internet není jen nástroj nebo prostředek. Starý svět a nový svět internetu se spojily a staly se realitou. Kdo ovládá internet, ovládá vše.

V roce 2023 se Bowieho poslední varování pro lidstvo zdá více prorocké než kdy jindy. Klaus Schwab nedávno připustil, že „kdo ovládá AI, bude ovládat všechno“.

A WEF spolupracuje s Googlem ruku v ruce již desítky let. Klaus Schwab v rozhovoru se Sergeiem Brinem, spoluzakladatelem společnosti Google, mimochodem prozradil, že každý bude mít v budoucnu mozkové implantáty jako součást rozsáhlé kontroly matrixu.

Mimochodem, Sergei Brin byl v pátek předvolán Americkými Panenskými ostrovy jako součást vyšetřování případu Jeffrey Epstein-JPMorgan. Ale o tom jste pravděpodobně neslyšeli, protože Google a WEF jsou odhodlány potlačit zprávy, které odhalují hluboké vazby globalistické elity s Epsteinem a dalšími pedofily.

Google a obři sociálních média potlačují obsah z alternativních zpravodajských kanálů, které publikují informace, které nevyhovují jejich agendě. Tvrdí, že to dělají, aby vytvořili lepší svět.

Ale historie ukazuje, že jejich pokusy prodat nám liberální utopii jsou pastí.

Jak varoval Bowie, svoboda slova je nezbytná a politický diskurz je pro demokracii zásadní. Cenzurou oponentů a odebráním jejich práva vyjadřovat se ve společnosti, Google a globalistická elita ženou lidstvo směrem k fašistické dystopii.

Zde  jsme odhodláni pokračovat v odhalování zločinů globalistické elity. Ale sami to nezvládneme. Přihlaste se k odběru novinek, sdílejte tento článek s kýmkoli, o kom si myslíte, že by z těchto informací mohl mít prospěch, a připojte se ke komunitě stejně smýšlejících lidí pro exkluzivní a necenzurovaný obsah. Doufám, že vás tam uvidím.

Podívejte:

https://cz24.news/google-jsou-iluminati-posledni-internetovy-prispevek-davida-bowieho-desive-prorokovany-na-rok-2023/

ZDROJ

Překlad: Martin Kirschner