Lidstvo se brzy probudí z dlouhé a strašlivé noční můry. Prastarý satanský kult, který nás terorizoval po tisíciletí, čelí konečné porážce. Židovský národ plánuje oslavit své osvobození z babylonského otroctví stavbou nového chrámu. Tentokrát se očekává, že bude trvat věčně. Pro lidstvo nastane nový zlatý věk. To je velký obraz, který se skrývá za nedávnými událostmi.

Nyní, když byli satanisté poraženi na Ukrajině, se chystá závěrečná bitva o poslední velké satanistické bašty v Evropě, USA a Asii, shodují se různé zdroje.

Největší událostí ve válce za osvobození planety bylo minulý týden to, že francouzští a britští Rothschildové hodili Rockefellerům a jejich falešnému prezidentovi Bidenovi klacky pod nohy. To se skrývalo za návštěvou francouzského prezidenta-otroka Emmanuela Macrona a předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové v Číně.

V diplomacii se navenek projevuje, kdo je ve skutečnosti pánem. Proto Macron letěl vlastním Airbusem A330 se skupinou osobností z oblasti médií, byznysu a kultury, zatímco von der Leyenová musela do hlavního města absolvovat 14hodinový komerční let se čtyřhodinovým mezipřistáním na Blízkém východě. Během pobytu v Číně se prezident Si Ťin-pching „choval k von der Leyenové tak, že to bylo docela ponižující“, uvedl jeden francouzský představitel.

Otázka v průzkumu: Řekli byste, že je dnes Emmanuel Macron více nebo méně… než v roce 2017, kdy byl poprvé zvolen?

„Si vyhodil Ursulu z důležitých jednání, protože chtěl Macrona postavit před hotovou věc a chůva Ursula měla od svých pánů ze Světového ekonomického fóra (WEF) mandát mu v tom zabránit,“ vysvětluje zdroj ze CIA. „Macron je chytrý, vybere si stranu vítězů jako každý správný oportunista, který si sám sebe váží,“ dodává.

Macron během své návštěvy slíbil, že se připojí k čínskému fóru Pásmo a stezka (Novodobá Hedvábná stezka – pozn. př.) . S Čínou se také shodl na tom, že je načase vyřešit ukrajinskou krizi „diplomatickými prostředky, aby bylo dosaženo trvalého míru v Evropě“.

Macron dokonce zašel tak daleko, že v podstatě souhlasil s opuštěním NATO a připojením se k alianci BRICS a jejímu návrhu na vzájemnou bezpečnost. Proto se Si a Macron rozhodli „prohloubit výměny“ mezi čínskou armádou a francouzskými jednotkami v asijsko-pacifickém regionu. Macron rovněž slíbil, že nepodpoří Tchaj-wan v případě jakékoli krize, kterou by tam vyprovokovaly Spojené státy.

Dalším důležitým bodem Macronovy návštěvy je, že íránský i saúdskoarabský ministr zahraničí byli ve stejnou dobu v Číně, kde se setkali se svými francouzskými protějšky. To je jasný signál, že Francouzům bylo řečeno, aby se buď připojili k BRICS, nebo byli odříznuti od blízkovýchodní ropy.

Aby Čína dohodu osladila, uvedla, že Evropa by měla být „nezávislým pólem v multipolárním světě“. To nahrává dlouhodobé francouzské podpoře evropské nezávislosti.

Nadcházející rozvod mezi Evropou a USA ovládanými Rockefellery je jedním z důvodů, proč ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov prohlásil, že mírové rozhovory o Ukrajině by se měly zaměřit na vytvoření „nového světového řádu“.

Macronovo podlézání Číňanům a Rusům ho samozřejmě nemusí zachránit před vlastními lidmi. Francouzští demonstranti dali najevo, že vědí, kdo je jejich nepřítelem, když minulý týden zapálili v Paříži sídlo Francouzské banky i společnosti BlackRock.

Průzkumy veřejného mínění ukazují, že drtivá většina Francouzů je Macronem znechucena na mnoha frontách.

V každém případě se zdá, že se Německo připojí k Francii a odmítne USA ovládané Rockefellery. Anglický král Karel III. (etnicky Němec) se minulý týden vydal do Německa, „aby upevnil anglo-německé mírové vztahy a splnil tak jednu z misí zesnulé královny“, uvádí zdroj z MI6.

Výsledkem tohoto setkání je brzké odvolání německého kancléře Olafa Scholze v důsledku parlamentního vyšetřování jeho korupčního skandálu. Protože téměř všichni západní politici jsou zkorumpovaní, „vyšetřování korupce“ znamená jen to, že se chystá jejich vyhazov. Bude nahrazen někým, kdo není Rockefellerovým poskokem, tvrdí opět MI6.

Všimli jsme si také, že rakouští poslanci odešli, když v jejich parlamentu promluvil satanistický ukrajinský prezident Vladimir Zelinsky.

Mimochodem, záměrně jsme použili ruský pravopis jeho jména, protože se ukázalo, že všichni tito takzvaní ukrajinští politici jsou ve skutečnosti rusky mluvící. To nás nutí k zamyšlení, zda celá ukrajinská show nebyla vždy ve skutečnosti ruským loutkovým divadlem.

O Zelinského se zajímaly i polské zpravodajské zdroje poté, co minulý týden navštívil Polsko. „Proč nemohl Zelenský dojít z hotelu do vedlejšího prezidentského paláce pěšky?“ ptali se.

Jeden ze zdrojů uvádí, že jednou viděl ománského sultána Al Kábúse, jak se bez ochranky objevil v kavárně, požádal o čaj a pak si se zákazníky povídal o jejich plánech: „To je pro Araby normální, protože jeho lidé mu neublíží,“ říká.

Naproti tomu u Zelinskyho „přijede herec, kterého veze drahá obrněná limuzína v doprovodu šesti goril, aby ujel 60 metrů, a před sedmi lety hrál na klavír se svým „ptákem“, nahý na kytaru a nebál se?“.

Také v Kanadě a dalších západních zemích se premiéři procházeli po ulicích. Teď je jejich lid nenávidí natolik, že se musí schovávat za gorily a brnění.

Příkladem toho, jaké vůdce máme nyní na Západě, bylo minulý týden ocenění od Zelenského a finské premiérky Sanny Marinové zesnulému nacistickému válečnému zločinci Dmitriji „Da Vinciho“ Kocjubajelovi (velitel 1. samostatné útočné roty Pravého sektoru – pozn. př.) „Da Vinci“ se za svého života chlubil tím, že krmil svého vlka kostmi rusky mluvících dětí. Byla to jeho manželka, která říkala: „Dobrý Rus je mrtvý Rus,“ tvrdí polské zpravodajské zdroje.

Není divu, že místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv říká: „Ukrajinu nikdo na světě nepotřebuje, proto přestane existovat.“ Američané podle něj brzy donutí politiky vysvětlovat, proč jsou posedlí „pro ně neznámou zemí“, místo aby se zabývali domácími americkými problémy.

Medveděv také upozorňuje, že z předválečných 45 milionů obyvatel jich v zemi zůstalo jen asi 20 milionů.

Jak jsme již dříve uvedli, nová linie vlivu mezi západní Evropou a Ruskem byla stanovena podél řeky Dněpr. Plán chazarské mafie na přeměnu Ukrajiny v novou chazarskou říši je mrtvý.

Rusové rovněž upozornili, že OSN se zcela zdiskreditovala, když odmítla zahájit mezinárodní nezávislé vyšetřování sabotáže plynovodu Nordstream. Konečně jim dochází, že jde o soukromou Rockefellerovu korporaci, a nikoli o skutečnou světovou organizaci.

Rusové také zjistili, že Mezinárodní trestní soud je další Rockefellerovou zástěrkou. Proto se cílem ruské generální prokuratury stali soudci Tomoko Akane, Rosario Salvador Aytala, Sergio Herardo Ugalde Godini a prokurátor Karim Khan.

MI6 spolupracuje s Rusy a Bílými klobouky, aby se zaměřila i na další satanisty. To znamená, že tento „nadnárodní a vysoce organizovaný kult“ je likvidován. Jejich slabinou bylo, že „krajní utajení bylo jediným způsobem, aby kontinuita přežila,“ poznamenává MI6. Nyní, když celou věc odhalují různé soudní procesy, je jen otázkou času, kdy tato pohroma v Evropě skončí.

V každém případě, bez ohledu na to, co se děje v Evropě, se skutečný boj odehrává ve Spojených státech.

Vidíme, jak se Donald Trump (přesněji řečeno jeho třetí verze) objevuje jako vrchní velitel a připravuje se na závěrečné zúčtování s Rockefellery a jejich falešným prezidentem Joem Bidenem.

Za prvé, Trump, kterého vidíme v poslední době, se liší od toho, který se objevoval ještě před několika měsíci. Tenhle opravdu vypadá prezidentsky a zodpovědně. Jak ukazuje tato fotografie, za skutečným Trumpem zcela jistě stojí americká vojenská rozvědka a generální prokurátor. To je znamení, že dlouho očekávané zatýkání může konečně začít.

Než se k tomu ale dostaneme, musíme si všimnout některých nadpozemských věcí spojených s Trumpem.

Za prvé, autor Ingersoll Lockwood napsal v 19. století tři knihy, v nichž vystupuje postava jménem Baron Trump, a ta třetí je o „posledním prezidentovi“.

Pak si všimneme vtipu Elona Muska: Kdyby demokratická strana měla stroj času, a že v roce 1980 Trump řekl: „Proč se mě cestovatelé v čase stále snaží zabít? Vždyť jsem jen realitní makléř!“

Možná, jen možná, jsou tedy různé Trumfy součástí bitvy v multivesmíru, v níž se sbíhají časové linie.

Bez ohledu na tyto tajemné věci, krok obvinit Trumpa z trestného činu má velmi reálný dopad na lidi kolem falešného Bidena. Byl totiž vytvořen právní precedens a nyní mohou být Biden, Obama atd. obviněni z mnohem závažnějších trestných činů, než je údajné podplácení pornohvězdy.

Wyatt: Věděli jste, že:

James Biden, bratr Joea Bidena, dostal za Obamovy vlády vládní zakázku na stavbu domů v Iráku v hodnotě 1,5 miliardy dolarů?

Kolik miliardových zakázek dostala Bidenova rodina v době, kdy byl viceprezidentem?

Proč se o tom nepíše?

První krok bude snadný, a to ten, že Trump obvinění smete ze stolu. To bude hračka, protože byla od začátku součástí psychologické operace. Jak říká moderátor talk show Mark Levin o obvinění Donalda Trumpa: „Tohle je blbost, kterou by neměl předložit ani student právnické fakulty před zatraceným soudcem.“

Vynikající potence bude i ve věku 70 let, pokud každý den …
2 šálky Denně Vám Vyčistí žíly Lépe Než Pilulky!

Obvinění vzbudila sympatie i ve světě. Například mexický prezident Andres Manuel Lopez Obrador označil obvinění proti Trumpovi za „pomlouvačnou kampaň“.

Ruský obchodník se zbraněmi Viktor Bout nabídl Trumpovi azyl v Rusku a varoval: „Bidenova administrativa se nezastaví jen tím, že vás protáhne soudně-vězeňským průmyslovým komplexem.“

Každopádně teď, když byla hozena rukavička právníkům, krysy opouštějí Bidenovu loď. Například bývalý americký prezident Barack Obama se chystá uprchnout do Keni (Tento článek z deníku The Standard byl ovšem označen za aprílový žert. Otázkou je, zda to je žert, nebo byl článek záměrně označen jako žert z důvodu právního krytí – pozn. př. – ODKAZ). Jak však říká zdroj ze CIA: „Můžete utéct, ale před globální Aliancí Bílých klobouků se neschováte!“

Další klíčová loutka, Jeff Bezos ze společnosti Amazon – jehož studia byla využita pro Bidenovy pořady – zřejmě chybí. Práce na jeho sídle v Beverly Hills se zastavily a jeho propagandistický deník Washington Post se v poslední době zdá být „bez hlavy“.

„Skrývá se na své nové jachtě z důvodů, které budou pravděpodobně brzy odhaleny,“ tvrdí zdroj ze CIA.

Jeho jachta za 500 milionů dolarů – téměř o polovinu větší než Velká pyramida v Gíze – využívá mimořádně vyspělou a ekologickou technologii a plachty může řídit jediný člověk. Součástí je i další „stínová“ jachta o zhruba poloviční velikosti, která nabízí spoustu skvělých vymožeností, jako je přistávací plocha pro vrtulník, vodní skútry a další. (ODKAZ)

Vypadá to tedy, že se Bezos snaží vyhnout zatčení tím, že se skrývá v mezinárodních vodách. Hodně štěstí.

Všichni tito zasvěcenci zřejmě vědí, že Bidenova show se zhroutí. Je v tom tolik korupce, že každý skutečný právní systém by celou tu falešnou Bidenovu divadelní skupinu už dávno zavřel do kriminálu.

Jak ukazuje toto video, konec ukrajinského konfliktu bude s největší pravděpodobností také koncem Bidenovy show, protože odhalí všechny zločiny s ní spojené.

„Poslali jsme 113 miliard dolarů do nejzkorumpovanější země na světě a nevíme, na co byly vynaloženy,“ řekl americký senátor James Vance pro Fox News.

Není divu, že „Výbor Sněmovny reprezentantů pro dohled předvolal Bank of America, Cathay Bank, JPMorgan Chase a HSBC USA N.A., jakož i bývalého obchodního partnera Huntera Bidena Mervyna Yana, a požádal je o finanční záznamy Bidenovy rodiny.“

Každopádně to vypadá, že i bez zatčení celá Bidenova show skončí bankrotem jejich Rockefellerových plátců.

Finanční systém USA se nyní definitivně hroutí. Vkladatelé od března vybrali z bankovního systému téměř 2 biliony dolarů a banky nyní nejsou schopny půjčovat peníze. Úvěry komerčních bank se za dva týdny do 29. března propadly o 105 miliard dolarů, což je největší propad v historii USA. Tento proces se zrychluje.

Také to vypadá, že Asie přestala posílat zboží do USA kvůli nezaplaceným americkým účtům. Přístavy Los Angeles a Long Beach, které odbavují 40 % amerického obchodu, byly uzavřeny. LA Times a další korporátní média se snaží svalit vinu za zastavení na stávku dělníků. Odbory však vydaly prohlášení, v němž se o žádné formální pracovní akci nezmiňují.

Stalo se tak právě v době, kdy z funkce odešel dlouholetý Rockefellerův služebník, guvernér Bank of Japan Haruhiko Kuroda. Jeho nástupce Kazuo Ueda zřejmě přestal platit americké účty. To může vysvětlovat zastavení přístavu.

Další známkou toho, že Japonsko opouští Bidenovo cirkusové představení, je skutečnost, že nakupuje ropu z Ruska za ceny vyšší než 60 dolarů za barel, které se Rockefellerovi snažili stanovit.

Možná se děje i něco ještě zlověstnějšího. Generálporučík Juiči Sakamoto, velitel 8. divize japonské armády, je nezvěstný od čtvrtečního odpoledne, kdy „pravděpodobně“ havaroval jeho vrtulník. Říká se „pravděpodobně“, protože všechny odpovídače (transpondéry) byly „záhadně“ vypnuty. Sakamotova divize je ta, která byla připravena bránit japonskou pevninu před Američany, než atomové bomby ukončily válku. Zdroje tajné společnosti Třínohé vrány tvrdí, že tato divize spolupracuje s americkými vojenskými bílými klobouky a japonskými císařskými silami v Severní Koreji, aby osvobodila Japonsko i Jižní Koreu od satanského vlivu.

Mimochodem, abyste viděli, jak působivé jsou císařské jednotky v Severní Koreji, podívejte se na tyto úžasné ukázky jejich speciálních jednotek.

Naproti tomu jihokorejští muži byli satanisty natolik zženštilí, že nemohou plodit děti.

Proto má Jižní Korea nejnižší porodnost na světě.

Slyšeli jsme také, že Dalajláma, jeden z největších satanistů na světě, bude odstraněn v rámci nadcházejícího kroku k osvobození Asie. Abyste pochopili skutečnou povahu tohoto vražedného pedofila, podívejte se na níže uvedené video, na kterém zneužívá dítě. (Už před několika lety jsme uvedli na našem webu, že Dalajláma je placený CIA – pozn. př.)

Nezapomeňte, že Dalajláma byl dlouho spojován s nacisty. Zdroje z Asijských tajných společností tvrdí, že je to velmi starý a zlý démon, a že jeho pád otevře skutečnou Pandořinu skříňku.

Níže uvedené vzácné záběry naznačují, co by se mohlo objevit.

Také další záběry jasně ukazují, že mnohé ze záhadných létajících objektů, které v poslední době pozorujeme, jsou rozhodně nepřátelské.

Dále si prohlédněte mapu ledové stěny kolem Antarktidy, která visí v budově OSN.

Nejnovější zpráva z Antarktidy je, že mají neutrinový teleskop (nikoliv neutronový, jak jsem řekl minulý týden v podcastu), který dokáže nahlédnout do nitra jiných planet. Nachází se přibližně 10 kilometrů pod ledovcem. Na projektu se podílí profesor Fedor Simkovi, špičkový vědec pro neutrinové teleskopy. Požádali jsme o zhlédnutí některých snímků z tohoto teleskopu a podělíme se o ně s našimi čtenáři, pokud je vůbec dostaneme.

Na závěr si tedy ještě jednou připomeňme některé z nedávných anomálií na naší obloze.

1. Rotující UFO s blikajícími světly, USA:

2. UFO spatřeno nad ostrovem Hokkaidó v Japonsku:

3. Dvě UFO sledují ISS:

4. Více „dronů“ nad Ruskem:

5. UFO nad Himálajemi:

5a: Možná morseovka na obloze nad Norimberkem na začátku dubna:

Doufejme, že ten poslední nad Norimberkem je znamením, že dlouho očekávané tribunály pro válečné zločiny proti satanistům brzy začnou. Až se tak stane, začne i stavba třetího a posledního židovského chrámu. V tomto chrámu nebudou povoleny žádné lidské ani zvířecí oběti, pouze dobročinné dary.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/za-skutecnym-trumpem-stoji-americka-vojenska-rozvedka-a-generalni-prokurator-to-je-znameni-ze-dlouho-ocekavana-zatykani-muzou-konecne-zacit/