„Jen ve filmech utíkají dvaaosmdesátiletí muži z věznice s maximální ostrahou,“ řekl úředník JAGu, když ho Real Raw News požádala, aby se vyjádřil k tomu, zda Paul Pelosi utekl z Guantanáma, aby se znovu setkal se svou milovanou ženou Nancy – jen aby se stal obětí krutého napadení.

Včerejší zprávy o údajném napadení dominovaly televiznímu vysílání. Jak se vyprávělo, otrhaný feťák, který měl na sobě jen spodní prádlo, rozbil skleněné dveře do Pelosiho domu v San Francisku za šest milionů dolarů a podrobil si Paula Pelosiho, nemilosrdně ho udeřil kladivem do hlavy a přitom v šíleném vzteku křičel „Kde je Nancy? Kde je Nancy?“.

„Podezřelý“ byl rychle identifikován jako dvaačtyřicetiletý výrobce konopných balíčků David DePape, vyšinutý kanadský nudista, který údajně bojoval s drogovou závislostí a šílenstvím. Policisté uvedli, že byli na pozemku v exkluzivní čtvrti Pacific Heights, když viděli podezřelého, jak se s Pelosim popral, vzal kladivo a pak ho jím udeřil, čímž mu způsobil vážná zranění hlavy, ruky a ruky.

„Je možné, že byl někdo napaden – o Nancy je známo, že si najímá mužské eskorty. Pokud došlo k útoku, nebyl to Paul Pelosi. Nebyl to Paul Pelosi, protože je uvězněn v GITMO,“ řekl zdroj JAG RRN.

Paul Pelosi, ujistil RRN, neutekl před spravedlností. Stal se doživotním rezidentem ve vazebním bloku Camp Delta společnosti GITMO poté, co ho vojenský tribunál počátkem září shledal vinným ze sexuálních zločinů na dětech. Tehdy se za své zločiny omluvil a řekl, že ho léta manželského zneužívání dohnala k šílenství. Naznačil, že vězení je lepší než strávit další den s Nancy.

Zdroje JAG se domnívají, že „útok kladivem“ je říjnovým překvapením, dobře zorganizovanou akcí False Flag, která měla za cíl nedovolené sympatie demokratů a levičáků před blížícími se volbami do Kongresu. Bezprostředně po útoku se liberální média pokusila s odvoláním na mužova sociální média tangenciálně spojit útočníka s prezidentem Trumpem. Jeho sociální média ukázala, že zpochybnil oficiální Covid příběh, platnost voleb v roce 2020 a události z 6. ledna na Capitol Hill. Mluvčí MSNBC Chris Hayes řekl, že prezident Trump „zrodil“ lidi, jako je David DePape.

„Deep State ovládá sociální média. Mohou si zařídit, co chtějí,“ řekl náš zdroj. „Zatím jsme neviděli jediný obrázek nebo video z útoku, ale nepochybuji, že nám brzy ukážou fotky zkrvaveného a zbitého chlapa s protetickou maskou Paula Pelosiho. Myslím, že si ho zapomněli předem vyrobit,“ uvedl zdroj.

„Vidíme dvě možnosti: buď nějaký ubohý trouba – ale ne Paul – má proraženou lebku, nebo je celá ta zatracená věc teatrální. Deep State se ale opět dopustil kritické chyby – vzhled a životní styl toho chlapa nejsou typické pro Trumpovy příznivce; ve skutečnosti jsou protikladné,“ pokračoval zdroj.

Také řekl, že je vysoce nepravděpodobné, že by náhodný šílenec mohl proniknout do domu Pelosiových.

„Z minulých sledování víme, že dům Pelosiových má ozbrojenou ochranku, i když tam Nancy není,“ řekl.

JAG, dodal, nebude útok vyšetřovat. Jsou spokojeni, že Paul Pelosi, skutečný Paul Pelosi, je tam, kam patří – uvězněn a prožívá poslední léta jako vzorný vězeň.

„Jestli tam ten DePape opravdu byl pro Nancy, je škoda, že nebyla doma. Mohl nám ušetřit spoustu problémů,“ řekl zdroj na závěr.

https://realrawnews.com/2022/10/false-flag-paul-pelosi/