Lidé postižení infarktem ve stejnou dobu a společně. Záběry desítek lidí, kteří během oslav Halloweenu utrpěli infarkt a zároveň byli ošetřováni‼️ Soul Jižní Korea‼️ 147 mrtvých, přes 150 hospitalizovaných…  Ale proč‼️⁉️ IMG_6985

? SCHUMI S NERVOZITOU A ZTUHLOSTÍ – 29.10.2022

Nervozita v pozadí pole se začíná uklidňovat, – amplitudové náboje vykazují nerovnoměrné a jen minimální náboje, což svědčí o velmi slabé rezonanci v poli. Také frekvence vln stojatého řádu se při jejich kmitání pohybují jen málo, – pouze F1 je těsně nad konduktancí, zatímco všechny ostatní jsou pod ní, ale vykazují malou protirotaci, což svědčí pouze o nízkém řádu v Schumiho rezonančním orchestru. Impulsy přicházející zvenčí přicházejí jen nejasně a je třeba času a soustředění, aby bylo možné co nejobjektivněji interpretovat vnitřní impulsy k impulsům vnějším, aby bylo možné jim harmonicky přizpůsobit životní pohyb.?

? 

? ATMOSFÉRICKÁ ELEKTŘINA DNE 29.10.2022

Po více než 9 hodinách stagnace klesla energie kolem 22:00 o 5 mV. Extrémně rychlá změna stavu, ke které došlo během 1 hodiny. Následoval trvalý nárůst energie přibližně od 23:00 s masivními náboji, které se snižovaly až s časem, kdy energie dosáhla hranice 1486 mV ve 4:00, což znamenalo extrémně náročnou noc s přílivem kinetické/anabolické energie, která byla v rozporu s klidným hlubokým spánkem. Následovaly 4 hodiny stagnace, než energie kolem 8:00 hod. oscilovala směrem nahoru pro 2. fázi, a i když člověk nespal, energie jela poměrně masivně, zejména když bylo dosaženo nábojů až 3 mV. Od 10:00 energie stagnuje a nyní dává organismu možnost reagovat na “energetizaci”.

? SLUNCE AKTUÁLNÍ DNE 29.10.2022

Od včerejší 15:00 UT začala komplexní třísložková sluneční bouře, která dosáhla svého předběžného maxima s KP 5- kolem 8:00 UT. Na monitoru bylo změněno škálování barev, takže škálování červené bouře je aktivní až od verze KP5+. Ozářenost silně vzrostla a také sluneční vítr je v bouřkovém pásmu s rychlostí asi 600 km/s, zatímco hustota částic a pole IM jsou poměrně nízké, – velmi vlastní energetická směs slunečního větru, která zůstává s výkyvy v průběhu WE, zatímco na Slunci dochází k explozi sluneční skvrny. Na Slunci je 87 skvrn ze 6 aktivních oblastí, což je o 15 více než včera. Centrum se nachází v SV části Slunce, kde se vytváří mohutný komplex, který je však (stále) brzděn tamními CH a při slabém slunečním magnetismu může aktivace slunečních skvrn ještě nějakou dobu trvat.

✨ MARS: SEVERNÍ PÓL V ELEKTRICKÉM MODRÉM SVĚTLE

Mars má být červený. Když se však amatérský astronom Thomas Williamson podíval 26. října, uviděl jinou barvu. Williamson fotografoval severní polární čepičku, obrovský oblak vodního ledu, který se v zimě tvoří nad severním pólem Marsu. Modrá je barva slunečního světla rozptýleného drobnými krystalky ledu v mracích. Mars se k Zemi přiblíží 1. prosince 2022, kdy se jeho jasnost zdvojnásobí na -1,9 magnitudy a jeho velikost se zvětší na 17,2 úhlové vteřiny, což umožní ještě lepší pozorování.

?? Nelegální policie působí po celém světě: Čína pronásleduje disidenty v Německu.

Čínské úřady provozují nelegální policejní stanice po celém světě. Zdánlivým cílem je přimět zločince k návratu domů. Bezpečnostní složky však vyvíjejí masivní nátlak i na kritiky režimu, a to i v Německu, kde policie dosud bezmocně přihlížela.

https://www.n-tv.de/politik/China-macht-in-Deutschland-Jagd-auf-Dissidenten-article23682179.html

? Xi provadi cistky a Cina se zbavuje komunismu

? ROZŠÍŘENÍ MOCI “VŮDCE

Xi “čistka” v řídících orgánech: Je Čína stále iracionálnější?

Si Ťin-pching toho na sjezdu strany dosáhl hodně: v kruhu sedmi nejvyšších představitelů a 24 funkcionářů politbyra jsou jeho lidé.

https://www.epochtimes.de/politik/ausland/xis-saeuberung-der-fuehrungsgremien-wird-china-irrationaler-a4011608.html

? Tráva, Corona a Oktoberfest: Söder s frontálním útokem na Lauterbacha – ten kontruje a mluví o pití do kómatu.

https://www.operanewsapp.com/de/de/share/detail?news_id=f676c1399df96e7990843aee46f3720f&news_entry_id=631bfba4221028de_de&open_type=transcoded&from=newseu&request_id=share_request

? Urcite ne s B*denem ?

? Překvapivě přátelské tóny

Xi chce nyní zajistit světový mír s USA.

https://www.n-tv.de/politik/Xi-moechte-mit-USA-jetzt-den-Weltfrieden-sichern-article23678393.html?fr=operanews

??? Německé vojenské bílé klobouky zablokovaly dodávky zbraní, které německá vláda slíbila UKRAJINĚ.

>Současný KOLAPS německé ropy, ekonomiky a masivní INFLACE souvisí s jejich infrastrukturou a hrubými domácími příjmy, které jsou v hrozném rozkladu.

Německo již podruhé během několika let nezaplatilo své poplatky NATO a odmítlo smlouvy NATO a jejich dceřiných bank a holdingů konglomerátů.

_Slibování zbraní UKRAJINĚ a odmítání plateb NATO má na svědomí operace DEEP STATE v EU. NATO.OSN v panice, protože napětí v Evropě roste.

Tento záměrný úspěch z plánu NATO ze strany německých bílých klobouků v armádě a bílých klobouků uvnitř VLÁDY se blíží k bodu varu, protože hlavy států se tajně scházejí, aby naplánovaly nový plán na převrat ( ale zdroje odhalují, že převrat nemá žádné významné zisky a ztroskotal již před jeho zahájením)//// >}DĚJINY; Německo již jedná s RUSKEM a uzavřelo TAJNÉ SPOJENECTVÍ, to je důvod, proč Němci zastavili výrobu vojenských zbraní a dodávky do UKRAJINY a zastavili platby NATO.

ROZHOVOR ve městě ( německé elity dobré i zlé) je MUSK< a jeho nadcházející operace na osvobození všech pravicových konzervativců, kteří byli poslední dva roky cenzurováni a blokováni v otevřené komunikaci prostřednictvím TWITTERU. ODHALENÍ TWITTEROVÝCH botů a falešných účtů ovládajících německé geopolitické výhledy prostřednictvím hlubokým státem kontrolované sociální sítě MEDIA se brzy blíží k POLITICKÉMU ROZBITÍ. <

Za kulisami: [NATO] se hroutí

[DS]> JEJICH POSLEDNÍM POHYBEM K ZACHRÁNĚNÍ [NATO] JE VYTVOŘENÍ VELKÉ MASIVNÍ FALEŠNÉ VLAJKY NA UKRAJINĚ, KTERÁ VŠECHNY ZEMĚ NATO ZAPOJÍ DO VÁLKY.<<<< ( tím se mezi politiky vytvoří zmatek v protokolech a postupech v době války)////////

_VELMI se to očekává. TURECKO. RAKOUSKO, SRBSKO, ITÁLIE, ŠVÝCARSKO, RUMUNSKO, SLOVENSKO, POLSKO, BĚLORUSKO, LITVA a nyní i NĚMECKO NEPODPOŘÍ TUTO FALEŠNOU VLAJKU A VÝSTUP, ALE BUDOU PŘIPRAVENI SE STÁT PROTI [DS] ……….. VŠECHNY tyto země jednají prostřednictvím zákulisních kanálů o rozbití NATO><

? Železniční dohoda mezi Čínou a Pákistánem v hodnotě 10 miliard USD signalizuje prohloubení vazeb

V době, kdy se premiér Šehbáz Šaríf připravoval na návštěvu Pekingu, byl představen historický železniční projekt v hodnotě 10 miliard USD a řada dalších společných projektů, včetně výstavby silnic, výzkumu v oblasti informačních technologií a uhlí.

Užší spolupráce mezi oběma stranami se prohloubila v rámci čínsko-pákistánského hospodářského koridoru, který Pákistán nyní považuje za svou nejvyšší prioritu. (TOI.)

? Železniční dohoda mezi Čínou a Pákistánem v hodnotě 10 miliard USD signalizuje prohloubení vazeb

V době, kdy se premiér Šehbáz Šaríf připravoval na návštěvu Pekingu, byl představen historický železniční projekt v hodnotě 10 miliard USD a řada dalších společných projektů, včetně výstavby silnic, výzkumu v oblasti informačních technologií a uhlí.

Užší spolupráce mezi oběma stranami se prohloubila v rámci čínsko-pákistánského hospodářského koridoru, který Pákistán nyní považuje za svou nejvyšší prioritu. (TOI.) IMG_6990

? Rusko zve “přátele”, aby se připojili k megaprojektu Arctic Oil

Ruský energetický gigant Rosněfť, který v Arktidě rozvíjí mnohamiliardový ropný projekt Vostok, vyzval společnosti z tzv. spřátelených zemí, aby se k iniciativě připojily.

“Realizace projektu bude probíhat podle dříve oznámeného harmonogramu. Budeme rádi, když mezi účastníky tohoto projektu uvidíme všechny naše přátele, včetně Socaru [ázerbájdžánské ropné a plynárenské společnosti],” řekl ve čtvrtek generální ředitel Rosněfti Igor Sečin.

Podle Sečina by projekt Vostok Oil mohl umožnit uspokojit rostoucí poptávku na trzích jihovýchodní Asie, Indie a Číny. Poukázal na to, že Rusko systematicky zvyšuje dodávky energetických zdrojů do asijsko-pacifického regionu v návaznosti na strategické rozhodnutí “otočit se na východ”. Vývoz ruské ropy do Číny a Indie v roce 2021 přesáhl 80 milionů tun.

? Sedm z deseti Britů tvrdí, že se Británie ubírá špatným směrem

Nad Británií se rozprostřela mlha pochybností, podle průzkumu se na směřování země zlobí více lidí než v roce 2019.

Před novým premiérem Rišim Sunakem stojí nezáviděníhodný úkol provést ostrovní zemi rozbouřenými vodami ekonomické nejistoty a rostoucích životních nákladů, přičemž většina lidí má na jeho vládnoucí stranu negativní názor.

? Pentagon zřejmě profituje z obchodování s lidmi – zpráva

Americké vojenské základny v oblasti Perského zálivu využívají služeb subdodavatelů, kteří by mohli být klasifikováni jako oběti obchodování s lidmi, uvedl deník Washington Post. Federální zákon zakazuje vyplácet peníze daňových poplatníků dodavatelům, kteří takové praktiky umožňují.

Zahraniční pracovníci v arabských zemích, včetně Kataru a Kuvajtu, jsou zaměstnáváni v rámci kontroverzního systému kafala, který vyžaduje, aby občan, obvykle zaměstnavatel, převzal za pracovníka právní odpovědnost. Kritici tvrdí, že tento systém je náchylný ke zneužití a znemožňuje pracovníkům opustit zaměstnání, pokud chtějí.

? Podle deníku Washington Post se na tomto zneužívání podílejí američtí vojenští dodavatelé, kteří najímají na základnách Pentagonu v arabském světě pracovníky s nízkou kvalifikací.

Cituje výpovědi desítek pracovníků, kteří uvádějí, že jim byly odebrány pasy, aby se mohli pohybovat, nebo že zaplatili vysoký vstupní poplatek, aby získali práci v americkém zařízení, který se splácí roky.

IMG_6993 

??? Elon ? “Máš padáka!”

? Elon Musk vyhodil šéfku cenzury Twitteru ON AIR!…..?? to je bozi!!! ??…. nemuzu ?…. jak ten zmrad ?? kokta ????

? 1️⃣7️⃣

? Ruská aktiva

:Komisař EU: 17 miliard eur zmrazeno.

EU dosud zmrazila majetek 90 ruských osob v hodnotě přesahující 17 miliard eur. Informoval o tom komisař pro spravedlnost Reynders. To však nestačí.

https://www.zdf.de/nachrichten/politik/eu-17-milliarden-vermoegen-eingefroren-ukraine-krieg-russland-100.html

? 1️⃣7️⃣

? Očekává se rekordní schodek ve výši 17 miliard eur: Zákonem pojištěné osoby se musí připravit na vyšší dodatečné příspěvky.

Spolková rada schválila zákon o stabilizaci fondů povinného zdravotního pojištění. Pro pojištěnce to znamená vyšší dodatečné příspěvky, ale pravděpodobně ne snížení dávek.

https://www.tagesspiegel.de/gesundheit/rekorddefizit-von-17-milliarden-euro-erwartet-gesetzlich-versicherte-mussen-sich-auf-hohere-zusatzbeitrage-einstellen-8808931.html

‼️ Viceprezident RKI potvrzuje, že masky jsou k ničemu ? ‼️ IMG_6995

? Elon Musk o nákupu Twitteru: Platforma se nesmí stát “pekelnou krajinou”.

https://www.rnd.de/medien/elon-musk-zu-kauf-von-twitter-plattform-darf-nicht-zur-hoellenlandschaft-werden-IGIC6ZIKYJAC7FAGXR6ESPLQY4.html

?? EU se dohodla na zákazu aut s novými spalovacími motory od roku 2035

Evropská unie v pátek na svých internetových stránkách (https://www.consilium.europa.eu/en/press/press-releases/2022/10/27/first-fit-for-55-proposal-agreed-the-eu-strengthens-targets-for-co2-emissions-for-new-cars-and-vans/) oznámila, že se dohodla na zákazu registrace nových automobilů se spalovacími motory do roku 2035.

Rada a Evropský parlament se dohodly na prozatímním souboru pravidel, podle nichž budou moci být od roku 2035 nově registrována pro silniční provoz pouze vozidla poháněná palivy s neutrálními emisemi CO2, jako je elektřina a vodík.

http://EU zakazuje nová auta na fosilní paliva (https://news.yahoo.com/eu-agrees-ban-combustion-engine-134000942.html)

?? Itálie zruší zákaz pro zdravotníky, kteří nejsou očkováni proti C.

 Italští lékaři a zdravotní sestry, kteří byli suspendováni z práce kvůli tomu, že nebyli očkováni proti Covid-19, budou brzy znovu zaměstnáni, uvedl v pátek nový ministr zdravotnictví Orazio Schillaci.

Důvodem tohoto kroku je znepokojivý nedostatek zdravotníků a pokles počtu případů Covid-19. Nová vláda také zruší pokuty pro všechny starší 50 let, kteří se nenechali očkovat, dodal.

“Připravuje se opatření, které umožní zdravotnickým pracovníkům, kteří byli suspendováni za nedodržení povinného očkování, vrátit se do služby před vypršením suspendace,” uvádí se v prohlášení na internetových stránkách ministerstva.

https://www.usnews.com/news/world/articles/2022-10-28/italy-to-end-ban-on-health-workers-not-vaccinated-against-covid

? Nebojte kluci, zacnu sbirat vicka ?

? Jeff Bezos, Mark Zuckerberg, Bill Gates a další velcí majitelé tech.firem přišli za týden o 46 miliard dolarů.

– Jeff Bezos, zakladatel a bývalý generální ředitel společnosti Amazon, přišel o 10 miliard dolarů poté, co se akcie Amazonu 27. října propadly o 20 % v návaznosti na slabé čtvrtletní výsledky a varování ohledně příjmů společnosti.

– Larry Page a Sergey Brin, spoluzakladatelé a největší akcionáři společnosti Google, tento týden rovněž přišli o téměř 10 miliard dolarů poté, co mateřská společnost Google Alphabet zveřejnila horší než očekávané čtvrtletní výsledky.

– Propad velkých technologických společností tento týden zasáhl zejména Marka Zuckerberga. Majetek spoluzakladatele a generálního ředitele společnosti Meta se snížil o téměř 14 miliard dolarů na 37,7 miliardy dolarů poté, co akcie společnosti Meta 26. října klesly o více než 24 %.

– Bill Gates, který v posledních letech snížil svůj podíl ve společnosti Microsoft, byl z velkých technologických miliardářů postižen nejméně. Tento týden po zveřejnění výsledků společnosti Microsoft 25. října přišel o 2 miliardy dolarů.

Jeff Bezos, Mark Zuckerberg, Bill Gates and Other Big Tech Owners Lost $46 Billion in a Week

✨ Žádný sen není příliš velký. Žádná výzva není příliš velká. Nic, co chceme pro svou budoucnost, není mimo náš dosah.

DONALD TRUMP

⚠️ Jestli to tak bude probihat, nemohu zarucit ?‍♀️

? Pokyny týkající se válečného stavu budou oznámeny prostřednictvím systému nouzového vysílání (aktivovaného novou satelitní stanicí Star Link – satelity hlavních médií, které mají být vypnuty) všem telefonním, televizním a rozhlasovým stanicím na světě.

Zpočátku obdržíme sedm zpráv EBS.  Jednou z nich bude, že se musíme dostat domů do 3 hodin nebo zustaneme tam, kde momentalne jsme, příštích deset dní.

V rámci stanného práva budou uzavřena velká města (v USA nejméně 70) a v některých případech i celá země a všichni budou muset nejméně deset dní opustit ulice.

Je doporučováno mít po ruce potraviny, pohonné hmoty, hotovost, vodu a základní věci alespoň na deset dní až tři týdny.

Armáda pomůže zajistit potřebné služby, jako je lékařská péče.  Budou také rozdávat potraviny těm, kteří jich nemají dostatek pro své potřeby.

Během těchto deseti dnů skončí masové zatýkání 450 000 hráčů Deep State po celém světě.  Těchto 450 000 osob je obviněno a bude zadrženo a souzeno před vojenskými tribunály v GITMO, Washingtonu, Buckinghamském paláci a na dalších klíčových místech.

????❗️Lodě Černomořské flotily odrazily útok bezpilotního letounu ve vodách Sevastopolského zálivu – gubernátor Razvožajev.

“Ve městě nebyly zasaženy žádné objekty. Zůstáváme v klidu. Situace je pod kontrolou. Všechny operační služby jsou v pohotovosti.”

Také místní úřady informovaly, že silnice v Sevastopolu byla dočasně zablokována, trajekty a lodě zálivem neprojíždějí.

??❗️Vitali Kličko: Potřebujeme deky a generátory, mrzneme – The Telegraph

Hlava Kyjeva se obrátila na Západ s žádostí o pomoc. Město se připravuje na krutou zimu.

???? Vandalové potřísnili barvou ruský pravoslavný chrám Panny Marie v Ženevě.

Ruské velvyslanectví v Bernu zaslalo švýcarskému ministerstvu zahraničí protestní nótu a vyzvalo ho, aby okamžitě identifikovalo a potrestalo osoby odpovědné za potřísnění ruského pravoslavného chrámu barvou.

“Považujeme tyto kriminální činy za další jasný příklad rusofobie, která zachvátila Evropu a která se bohužel stále více projevuje i ve Švýcarsku,” uvedlo ruské velvyslanectví v prohlášení.

? VEČERNÍ AKTUALIZACE SLUNEČNÍ AKTIVITY 

Plazmové erupce ze severovýchodní části Slunce nadále stabilně setrvávají ve vesmíru, což dokazuje pokračující aktivitu těchto mohutných oblastí směřujících k Zemi, které se právě přesouvají přes severovýchodní okraj do slunečního disku. Mezitím se na SV formuje mohutný konglomerát slunečních skvrn, který byl dnes velmi klidný. Bylo zaznamenáno 5 erupcí C, ale pouze 1 CME, zatímco sluneční skvrny se držely na ranní hodnotě s denním MAX 85, – stejně jako rentgenový tok, který je nyní na úrovni B8. Sluneční bouře si dává pauzu a sklouzává pod KP 4, zatímco bouřkový index (DST) vykazuje hodnoty v normálu, ale další bouřkové shluky jsou již na cestě, a tak klid dlouho nezůstane. IMG_6997

????❗️Ve směru na Ugledar naše jednotky aktivně útočí na nepřátelské pozice. V dopoledních hodinách nečekaně pro nepřítele pracovalo a nadále pracuje naše letectvo: otočné letouny Ka-52 a útočné letouny SU-25, jakož i SU-34. Kromě práce dělostřeleckých systémů se aktivně používají těžké plamenometné systémy “Solntsepyok”. Nepřítel utrpí kolosální ztráty a to je v pořádku.

Kéž dá Bůh sílu naší pěchotě, přesnost dělostřelectvu, obratnost a štěstí letectvu!

????⚡️ V Záporožské oblasti byla zničena skupina čečenských ozbrojenců, kteří bojovali na straně Ozbrojených sil Ukrajiny, uvedl člen hlavní rady oblastní správy Vladimir Rogov. Podle něj bylo mezi žoldáky také velké množství občanů Polska a Gruzie.

????⚡️Naše jednotky zahájily ofenzivu u Ugledaru. Letectvo a dělostřelectvo udělalo nepříteli peklo.

????⚡️Ukrajinský pokus o výsadek byl v oblasti Záporožské JE odražen, nepřítel utrpěl ztráty a ustoupil – úřady oblasti

? Naši drazí bratři Achmed Dudajev @akhmeddudaev, ministr národní politiky, vnějších vztahů, tisku a informací Čečenské republiky, a Isa Ibragimov @Isa669, ministr pro záležitosti mládeže Čečenské republiky, při své pravidelné cestě do Donbasu navštívili základnu slavného praporu “Somali” v Doněcku. Jménem naší republiky předali velení dvě vozidla UAZ Patriot a tři vozidla UAZ SGR, dále vrtulníky s termovizními kamerami a potraviny zakoupené Regionální veřejnou nadací Achmata-Chadjiho Kadyrova, pojmenovanou po Hrdinovi Ruska.

Na základě pokynů vedení RAF v čele s milovanou Aimani Nesijevnou jsou naši zástupci v neustálém kontaktu s jednotlivými jednotkami. Díky tomu můžeme bojovníkům pravidelně pomáhat, poskytovat jim jídlo a potřebné zásoby a vybavení. Je také příjemné slyšet slova vděčnosti od velitele praporu “Somali”, volací znak Bojkot, Čečenské republice. 

Jsem upřímně vděčný Ajmani Nesijevně za vše, co dělá ve jménu vítězství míru, dobra a spravedlnosti v našem boji proti satanistům. Kéž ji Alláh Všemohoucí odmění za její dobré skutky a činy!

(Kadyrov)

? Naši drazí bratři Achmed Dudajev @akhmeddudaev, ministr národní politiky, vnějších vztahů, tisku a informací Čečenské republiky, a Isa Ibragimov @Isa669, ministr pro záležitosti mládeže Čečenské republiky, při své pravidelné cestě do Donbasu navštívili základnu slavného praporu “Somali” v Doněcku. Jménem naší republiky předali velení dvě vozidla UAZ Patriot a tři vozidla UAZ SGR, dále vrtulníky s termovizními kamerami a potraviny zakoupené Regionální veřejnou nadací Achmata-Chadjiho Kadyrova, pojmenovanou po Hrdinovi Ruska.

Na základě pokynů vedení RAF v čele s milovanou Aimani Nesijevnou jsou naši zástupci v neustálém kontaktu s jednotlivými jednotkami. Díky tomu můžeme bojovníkům pravidelně pomáhat, poskytovat jim jídlo a potřebné zásoby a vybavení. Je také příjemné slyšet slova vděčnosti od velitele praporu “Somali”, volací znak Bojkot, Čečenské republice. 

Jsem upřímně vděčný Ajmani Nesijevně za vše, co dělá ve jménu vítězství míru, dobra a spravedlnosti v našem boji proti satanistům. Kéž ji Alláh Všemohoucí odmění za její dobré skutky a činy!

(Kadyrov)

Zprávy by Martha Schollova

Od Martina Cornella official:

A co vůbec tehleten? Ještě to pokračuje? /fakt jsem tam dlouho nebyl/

? Akcie Facebooku klesly o 27 % a společnost právě dostala pokutu 24,7 milionu dolarů (maximální povolená částka) za podvodné zveřejnění financování kampaně. Největší pokuta za kampaň v historii USA.?

??? IMG_7001

“”Demonstrace 28.10. v Praze proti protiruským sankcím. Demonstranti obviňují politiky a EU z prohlubování energetické krize a požadují rezignaci českého premiéra Fialy.””

?? Brazílie kandidáti na prezidenta

Felon Lula Da Silva:

“Měli bychom zvýšit vládní kapacitu OSN, aby to nebyla jen dekorativní instituce, ale instituce, která přijímá účinná rozhodnutí… Byl jsem ve vězení, když OSN v Ženevě povolilo, abych se mohl stát kandidátem na prezidenta… … Proč existují země, které stále neposlouchají OSN? Světová vláda je důležitá pro řešení krize……Máte právo nenechat se očkovat, ale nebudete se moci účastnit s lidmi, navštívit rodinu, svou matku, své děti, vnoučata…… vaše děti nebudou chodit do školy…… proč by někdo řekl, že nevěří vakcíně? Dobře, tak se zamkněte doma”

Bolsonaro:

“Proč se snaží nasadit to vodítko na brazilský lid. Raději zemřu, než ztratím svou svobodu……Ti, kteří se vzdávají své svobody kvůli

 Bezpečnost skončí ztrátou bezpečnosti i svobody. Respektujte svobodu jednotlivce před čímkoli jiným“

??Rusko nyní oficiálně obviňuje vládu Spojeného království ze sabotáže ropovodu Nordstream.

Eskalace

Opička Joe IMG_7002

Smrt Hillary Clintonové byla oznámena hned poté, co se stala, 10. září 2016. IMG_7003

“Ptal jste se, proč nás prostě nezabíjejí… To, co pro nás zamýšlejí, je mnohem horší než smrt. Lidé jsou hostitelem pro vznik tohoto nového druhu umělé inteligence.”

Karen Kingstonová

Karen je obchodní analytička farmaceutických a zdravotnických zařízení, dříve zaměstnána společností Pfizer v oblasti prodeje a marketingu. IMG_7004

“”Trump odtajnil soubory JFK, které ukazují, že „Adolf HITLER byl stále naživu“.

Což je přesně důvod, proč Rusty Shackleford napsal všechny ty příspěvky o PROVOZU VALKYRIE JE V ÚČINKU

…což byla operace k odstranění Hitlera a nacistů

“Pravda ŠOKUJE svět” ohledně tohoto Q řekl, a to je důvod, proč 4. říše přežila až do roku 2021.””

https://www.cntraveller.com/gallery/burj-al-babas-turkey-an-abandoned-town-of-castles

Záhada tureckého města duchů Disneyresort.

Začalo to v roce 2014 a náhle zkrachovalo 2018 [během Trumpova předsednictví]

???Q The Storm Rider

V zákulisí:

Asi vám několikrát vyprávěl o střeleckém masakru v Las Vegas a o tom, jak skutečný příběh události FALSE FLAG zinscenované DEEP STATE CIA, FBI.MOSSAD s cílem zabít > MOHAMMED BIN SALMAN, korunního prince Saúdské Arábie (předseda vlády)… Ale Mil. INTEL Připojený k TRUMPovi mu zachránil život a zabránil [DS] ovládnout Saúdskou Arábii a její biliony zdrojů. /// Týdny po masakru Bin Salman přišel k TRUMPOVI a slíbil svou věrnost a připojil se k ALIANCE., brzy poté, co Bin Salman zatkl svou vlastní rodinu, která byla součástí hlubokého státu spojeného s kabalami/ CLINTONS/DAVOS ECT. Ect…. Očistil svou zemi od INFILTRATORŮ a uvěznil stovky vládních úředníků, kteří byli součástí plánu [DS]… Později pozval TRUMPA do své země a uspořádali posvátnou oslavu a TRUMP byl ten první bílý muž a cizinec, který kdy držel posvátný meč FAMILY POWER saúdské královské rodiny. (Touto ctí bylo dát všem muslimským národům vědět, že Saúdská Arábie je loajální k TRUMPOVI…AŽ DO SMRTI…KRVACÍ PŘÍSAHA ČEST VÍRY)

_Před několika týdny šel BIDEN k bin Salmánovi, aby požádal o další ropu… Princ několikrát odmítl pozvání do Bílého domu na setkání s BIDENEM, takže Biden za ním přišel, aby požádal o ropu. Korunní princ souhlasil s Bidenem, aby mu dal o 500 000 barelů denně více… Ale po dvou týdnech Saúdská Arábie odřízla BIDENA a snížila ropu o 2 000 000 milionů barelů denně.

> Toto úmyslné bodnutí do zad Binem Salmanem přímo souviselo s jeho vědomím, že BIDEN věděl o pokusu o vraždu na jeho životě v Las Vegas v roce 2017 a OBAMA (Biden věděl)/CIA atd. zeleně zapálil bin Salmana na smrt.

_Jak se Bin SALMAN spojuje s RUSKEM a Čínou a připravuje se na vstup do systému BRICS… CIA BIDENS. Deep State nyní zahájily operace s cílem svrhnout arabského prince loajálního k TRUMPOVI a zahájit vojenský převrat v SA.

>>>>>V SA probíhá několik operací proti převratu, zatímco se deep state připravuje k pohybu)////// ………….. \\\\\Vy můžete vsadit TRUMP, PUTIN Xi se někde usmívají, když se jejich PLÁN rozvíjí a hlubokému státu dochází ropa, zdroje a peníze po celém světě. BOLEST BOLEST BOLEST BOLEST.

 V ZÁKULISÍ: BIN SALMAN vlastní přes několik bilionů $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$ v SOCAL MEDIA prostřednictvím několika dceřiných společností a stovek investorů, které ovládá. …….Dal jsem ti několik DROPS MUSK, které by si TWITTER koupil už dávno, dávno a muž, který tahá za nitky vzadu, je Bin Salman</////

♟️ ŠACHY ♟️

Iulian Adrian příspěvek:

Charlie Ward, mluvčí QFS: Dnes pro vás mám obrovskou novinku…. dlouho jsem je schovával, bylo to pro mě velmi těžké, dnes se o ně mohu podělit… Všichni víme, že země BRICS, Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika přešly na měny kryté zlatem na začátku tohoto roku …. Víme, že se připojila Saúdská Arábie, Argentina … víme, že se některé země připojily … . Velká Británie má token v librách libra, banky doteď nevěděly …. Před 48 hodinami byly připojeny ke kvantovému finančnímu systému … uvedly do provozu … co to znamená …. Znamená to, že DS, kabala mají jen papír … USA mají stále dolar …. Za oponou mají USN, FSN … USN je kryto zlatem …. Právě teď je dolar 1:1 ve srovnání s Americká bankovka …. Právě teď čekám na oznámení od Rena, že USN jde do provozu …. Je aktivní, ale ještě nebyla uvolněna …. Ale jsme blízko, a když řeknu blízko, jsme extrémně blízko. … Je tam spousta lidí

strach… Musíme být ostražití, DS se zlobí, léta ovládají finanční trh…. Nyní ztratili kontrolu…. A jako u každé mafie, jakmile ztratí kontrolu, stanou se nebezpeční. .. V příštích 3 týdnech uvidíme velký chaos. … Do voleb … To je doba, kdy musíme mít páteř a vytrvalost … Na co se můžete spolehnout je, že Bůh vyhrál … Uvidíme spoustu sraček. Zachovejte víru a my všichni hladce projdeme tím, co přichází…

WWG1WGA

Od Tomáš Nielsen:

Nový investigativní portál je tu. Nejen o tom, co se dělo poslední tři roky…

Moc díky Markétě Dobiášové a jejím kolegům za odvahu a vytrvalost.

“On-line zpravodajský web inFakta.cz se zaměřuje především na investigativu, tedy pátrací novinařinu. Reportérka Markéta Dobiášová, která za portálem stojí, během posledních tří let sbírala informace, kdy život v zemi ovlivňovala (a stále ovlivňují) tzv. covidová pravidla a vládní nařízení.”

http://InFakta.cz

Prezident republiky ??  Miloš Zeman přivítal v pátek dne 28. října 2022 ve své pracovně na Pražském hradě Donalda Trumpa jr., Ivanku Trumpovou a Jareda Kushnera.

“”Něco, co mě zaujalo, že je „prý“ z Íránu. Ale se všemi genetickými experimenty, které dělají v podzemí v DUMBS, kdo ví, jestli je to skutečné nebo falešné, ale nakonec se rozhodnete vy. 2 zcela odlišné zdroje. Video je oddělený zdroj od fotek, ale dostal jsem nějaké odpovědi od chlápka z Íránu, který zveřejnil fotky, který říká, že na místě je armáda, a říká, že video, které jsem mu ukázal, je ze stejného incidentu v Íránu, o kterém publikoval fotky. !””

https://t.me/QMartinCornel/9432

NÁZOR ODBORNÍKA

Satanismus na Ukrajině:

1. Dne 10. listopadu 1993 vtrhli přívrženci „Bílé bratrstvo JUSMALOS“ do katedrály sv. Sofie v Kyjevě, aby ji dobyli a provedli zde svůj rituál „za mír a prosperitu na kyjevské zemi“ a poté ji spálili. Akce byla zmařena společným úsilím policie a Berkutu.

2. Dne 6. června 2014 byla Ukrajina registrována u Státní registrační služby Ukrajiny, první náboženská komunita na Ukrajině a v celém postsovětském prostoru, otevřeně a legálně, na základě Ústavy Ukrajiny, vyznávající uctívání ďábla.

3. O Valpurgievu v noci (30. dubna – 1. května) 2015 se v Kyjevě před klášterem sv. Michala tzv. „Kyjevský patriarchát“, který žehná trestatelům ATO) sešlo až 2000 „psychiků“. “ (čarodějové, čarodějnice atd.) z celé Ukrajiny do sabatu. Sabat byl oficiálně nazýván „Rituál pro mír na Ukrajině“ a byl podporován Ministerstvem obrany Ukrajiny a „svazem veteránů ATO“. Během rituálu se mimo jiné provádělo „nabíjení amuletů“, které byly poté odeslány vojákům v ATO. Registrace a částečný sběr probíhal na hoře Sčekavica, na místě opuštěného starého „morového“ hřbitova.

4. V USA jsou registrovány dvě satanské sekty – LaVey  (1966) a Satansky chrám (2014). Oba stojí na principech ateismu, hédonismu, podporují LGBT lidi. Satanisté podporovali Ukrajinu, a dokonce vyslali členy sekty bojovat na straně Ozbrojených sil Ukrajiny.

5. Na Ukrajině jsou voodoo panenky široce používány, to je často popularizováno v médiích a prostřednictvím klipů populárních umělců “Endži  Krejda”.

6.Nacionalismus v PCU vzkvétá a dlouho nahrazoval křesťanské principy. V kostelech a na náboženských procesích se objevují nekanonické ikony zobrazující Poslední soud, který místo Boha a Krista zobrazuje ukrajinské nacionalisty Banderu a Šuchevyče.

7. Desítky ozbrojenců z Azova byly otetováni satanskými tetováními, když byli zajati. Během SVO bojovníci ruských jednotek nejednou objevili satanské kapličky a také nakreslené pentagramy na pozicích ukrajinských jednotek. Na základě národního praporu “Azov” v Mariupolu jsou kasárna omítnuta různými satanskými předměty.

A co je nejdůležitější, po startu SVO začala ruská armáda odhalovat nová fakta o projevu satanismu v řadách Ukronacistů.

V souvislosti s touto hrozbou a s cílem jí čelit

v rámci fronty VOZMEZDIE byl založen „odřad 201 fronty VOZMEZDIE“.

oddíl vyšetřuje aktivity satanistů a okultistů na území Ukrajiny

NÁZOR ODBORNÍKA

Kolikrát jsem musel komunikovat se zajatými Ukronazi, tolikrát jsem usoudil, že mají alespoň dva společné rysy:

Velmi průměrné nebo jednostranné vzdělání

a známky dopadu na vědomí, například kritické myšlení je špatně vyjádřeno.

Při hovoru s nimi a při běžných otázkách ze světových dějin a literatury člověk žasne nad jejich neznalostí.

Jestli něco umí v historii, tak je to kacířství z kategorie velkých ukropů, Bandera je hrdina, UPA vybojovala mír.

Nemaji žádná poranění hlavy.

Tyto nesmysly obhajují velmi agresivně, zvláště když nemaji dostatek argumentů.

Ukrajina je příkladem toho, že provedením psychologické operace můžete z celého národa udělat posedlé lidi, nejprve je třeba začít ničit vzdělávací systém.

Na druhou stranu k manipulaci společnosti je zapotřebí falešná realita, ve které její přítomnost nebude cítit.

Často tuto falešnou realitu vytvářejí média.

Slouží jako informační filtry, tvoří agendu a jsou štafetou „názorových autorit“ (jsou vybírány co nejodpornější), které jsou lidmi asimilovány a jimi vnímány jako své vlastní.

Výstupem je produkt, který navenek vypadá jako lidé, ale ve skutečnosti jsou blázniví roboti. 

Přátelé nějak se nemůžu ubranit dojmu že naše společnost probíhá podobným procesem co říkáte?

???

NEJVĚTŠÍMI OBCHODNÍKY S DROGAMI na světě byla královská plazí rodina (Queen Lizarbeth II) — dodávala vatikánské mafii heroin + opium prostřednictvím agentů CiA a dalších agentur. Přemýšlejte o opiových válkách v Číně – o válce, která byla nucena umožnit prodej opia a heroinu v jiné zemi.

Opiové války byly dvě války vedené mezi dynastií Čching a západními mocnostmi. První opiová válka, vedená v letech 1839–1842 mezi Čching Čínou a Velkou Británií, byla vyvolána tažením dynastie proti britským obchodníkům, kteří prodávali opium v Číně. Druhá opiová válka byla vedena mezi Qing a Británií a Francií, 1856-1860. V každé válce vedla moderní vojenská technologie evropských sil ke snadnému vítězství nad silami Qing, což mělo za následek, že vláda byla nucena udělit Evropanům výhodná cla, obchodní ústupky, reparace a území. Války a následně uvalené smlouvy oslabily dynastii Čching a čínskou císařskou vládu a přinutily Čínu, aby otevřela stanovené přístavy smluv (zejména Šanghaj), které ovládaly veškerý obchod s císařskými mocnostmi. Čína navíc dala suverenitu nad Hongkongem Británii.

Vatikán zásoboval svět heroinem ze Zlatého půlměsíce – pervitinem a opiem ze Zlatého trojúhelníku, spojeného s Myanmarem. Myanmar je největší zemí na světě, která obchoduje s drogami a dětmi. Zlatý trojúhelník byl vypnut.

???

Rusko, Čína a mnoho dalších zemí, které nejsou členy NATO, prosazují, aby OSN vyšetřila biologickou aktivitu USA/Ukrajiny, kterou odhalila ruská speciální vojenská operace.

To se nestalo přes noc. To trvá od náletů 24. února. Rusko předkládá svůj masivní případ OSN. Důkazy o výrobě biologických zbraní, experimentování na lidech, nedbalém zacházení s lidstvem, likvidujícím patogeny a další.

https://tass.com/politics/1527317

Bidenův dezinformační příspěvek na Twitteru je doplněn tabulkou se skutečnými fakty a odkazy.?? 

“”Bidenův účet POTUS na Twitteru je nyní kontrolován Twitterem, který je nyní pod kontrolou Elona.

To je OBROVSKÉ! Můj mozek jen stěží dokáže pochopit svět, kde jsou ověřovatelé faktů skutečnými a již ne ozbrojenou propagandou a dezinformacemi.

Tohle všechno změní. Míra vymývání mozků normiů se právě výrazně zrychlila.

Vypadá to, že Elon ten stroj jen nepřevzal, ale ještě ho na ně zapnul.””

Clandestine

“”Je čas. Konec bude novým začátkem

Spravedlnosti bude učiněno zadost

VŠECHNY JE VYSTAVÍME!

Toto je stará zpráva CIA z roku 1967 určená všem vedoucím kanceláří po celém světě.

Tato poznámka je ZDROJEM fráze „konspirační teoretik“.

Poté, co Warrenova komise zveřejnila své závěry o Kennedyho vrahovi, byly vydány knihy zpochybňující závěry zpráv.

CIA nařídila svým agentům, aby ukončili veškeré debaty tím, že každého, kdo klade otázky, označí za konspirační teoretiky.

Čeho se CIA tak bála?

Co je špatného na otázkách a diskuzích? Co se snažili skrýt?

Proč je každý, kdo zpochybňuje povahu COVID-19, potenciální léčbu a obavy z vakcín, označen za konspiračního teoretika?

Proč se nás snaží mlčet, když je vše v pořádku a dobré pro náš národ?””

?Představ si to. Nejlépe placený dodavatel americké armády a skupina doslova raketových vědců se hluboce ponoří do kódu Twitteru…

Nebude to dlouho trvat, než objeví seznam praní orwellovské aktivity vymývání mozků.

-Politická diskriminace

– Cenzura faktů

-Použití robotů

– Manipulace s hashtagy/trendy

-Zákaz stínů

-Rozšíření dětské pornografie

-Manipulace s krmivem

-Vypočtené volební rušení

Brzy se ovce dozví o zbrojení sociálních médií.

-Utajený

https://t.me/WeTheMedia/78427

https://t.me/QMartinCornel/9469