Nic není takové, jak se zdá, a venku to začíná být opravdu bláznivé. Pro ty z nás, kteří mají nadhled, interní informace ze zákulisních kanálů a víru v srdci, to začíná být opravdu dobré. Pro ostatní to bude obtížnější.

Británie je ve zmatku a nemá téměř žádnou vládu, Amerika se snaží zvrátit převrat z roku 2020, Kanadu řídí děsivý dick-tator a vystrašený globalista, hluboký stát se snaží vymyslet způsoby, jak se udržet u moci a vyhnout se zatčení, zadržení a popravě.

Doufám, že kdyby byl Trump obviněn, zatčen, zadržen… jakkoli by to vypadalo, že by pak zasáhla armáda a dala věci do pořádku. To by v Americe znamenalo VELKÉ rozrušení. Samozřejmě víme, že to, že mnoho věcí nasvědčuje tomu, že Trump bude zatčen, ještě neznamená, že bude. Bílé klobouky mohou vypouštět jakékoli dezinformace, aby zmanipulovaly situaci a odradily nepřítele.

Už dávno bylo provedeno mnoho práce, aby se připravila půda pro současnou dobu. Cabala ve většině ohledů a na většině míst je v tuto chvíli jen papírovým tygrem. Had byl zneškodněn. Netvor byl vypitván a jejich „moc“ je jen kouř a zrcadla. Existuje několik oblastí, které stále vyvolávají obavy a vy pravděpodobně víte, které to jsou, t. j. Ukrajina.

Doufám, že většina lidí, kteří jsou již obeznámeni se situací na naší planetě a rozumějí jí, má útěchu v tom, že situace je pod kontrolou, jak jen to jde. Bylo vysvětleno, že armády mnoha národů koordinují své úsilí k odstranění satanské cabaly. Důkazy této koordinace vidíme na naší obloze i na zemi.

Nyní je důležitý klid:

Není náhoda, že prezident Trump je právě teď v komunitě Patriotov rozvracený. Byly tam spící buňky, které čekaly na aktivaci.

Následující dva týdny mohou být nejkritičtější, jaké jsme za poslední období zažili.

Dobří vlivní lidé budou stále rychleji demolováni jinými. Toto všechno bylo naplánováno, je to určeno k tomu, aby nás rozdělilo. Nenechte se spustit. Jen dýchejte a zůstaňte klidní během všech událostí v nadcházejících dnech.

Bůh zvítězil, máme to v rukou… Buďte skálou pro ostatní. Více se ještě dozvíte.

Hlubokí státníci by se měli obávat. Nikdo z nich není nenahraditelný a klíčoví lidé mají zvláštní zvyk umírat dříve, než je lze vyzvat, aby svědčili o zločinech svých přátel přisluhovačů. Někteří lidé si této souvislosti všímají a je už téměř nemožné zavřít ten zip na bezedném Clintonově pytli na mrtvoly. Tato konkrétní žena šla po Billu Clintonovi. Zajímalo by mě, jaká tajemství mohla poznat:

Konzervatívna autorka Lucianne Goldbergová, ktorá zohrala významnú úlohu pri obžalobe Clintona, zomrela vo veku 87 rokov

Čo sa týka toho, čo môžeme očakávať do konca októbra/novembra…

Veľkú pozornosť sme venovali tomu, aby sme pochopili viacero možných scenárov a aby nikto nevedel s istotou, čo sa stane, takže si budeme musieť počkať, čo sa počas nasledujúcich 12 dní vyvinie. Je to napínavé, však?

Varovali nás, že v nasledujúcich dňoch budeme počuť veľa negatívnych informácií. Je mi jedno, čo sa hovorí, pretože sa rozhodnem sám. Mali by ste aj vy. Nepriateľ urobí všetko, čo bude môcť, aby nás rozdelil a rozptýlil klebetami a vraždami charakterov.

To, čo sa stane v Amerike v najbližších týždňoch, je rozhodujúce pre celý svet. Som presvedčená, že Aliancia bude kontrolovať to, čo je dôležité, inak by nepokračovala vo svojej agende. zdroj

? Mohammed bin Salman kupuje Credit Suisse

Je to legrace ? pouze přebírá většinu akcií krachující společnosti a své bezcenné dolary vkládá do Švýcarska ?

? Švýcarský sýr se již krájí a dělí.

? Nestlé Novartis bude další na řadě

? Švýcarsko bude vykastrováno a nakonec bude vyrábět jen sýr.

? Po Londýně Anglie, nyní i Švýcarsko

Bez peněz oligarchů
Bez gangsterských bank
Bez Vatikánu
Bez BIS
Bez Červeného kříže

Bez všeho… pápá

? Mohammed bin Salmán přispěchal na pomoc Credit Suisse – proč to není náhoda.

Ze všech míst právě v Saúdské Arábii. Tato myšlenka napadla mnoho švýcarských pozorovatelů ve čtvrtek ráno, když bylo oznámeno, že Saúdská národní banka (SNB) se stane jedním z největších akcionářů významné švýcarské banky Credit Suisse (CS). De facto to znamená, že se saúdskoarabský stát připojuje k CS. Nejvýznamnějším akcionářem saúdské SNB je královský státní investiční fond, kterému předsedá korunní princ Mohammed bin Salmán. odkaz

? Izraelský soud nařizuje izraelským úřadům, aby oznámily očkovací status osob, které zemřely během pandemie. 27. října 2022

V září zveřejnila izraelská výzkumnice a novinářka Dr. Yaffa Shir-Razová nové šokující informace o svých zjištěních, které odhalily izraelské utajování nežádoucích účinků očkování Covid-19.

Izraelské ministerstvo zdravotnictví zjistilo závažné bezpečnostní problémy vakcín COVID a tyto informace před veřejností záměrně zatajilo. Ministerstvo zkreslilo závěry znalce. odkaz zdroj

Twitterový účet Kanye Westa je opět veřejně viditelný!
Elon Musk přebírá kontrolu nad společností.

Propagandisté čínské komunistické strany vyzývají Elona Muska, aby odstranil nálepky „státních médií“ z některých účtů na Twitteru.

Několik společností údajně zastaví reklamní výdaje na Twitteru, pokud Elon Musk obnoví účet bývalého prezidenta Donalda Trumpa.

Itálie ukončí zákaz neočkovaných zdravotníků a zruší pokuty udělované lidem ve věku 50+, kteří se odmítli nechat očkovat proti COVID, oznámila nová ministryně zdravotnictví Schillaciová.

Italští lékaři a zdravotní sestry pozastavené z práce, protože nejsou očkováni proti Covid-19, budou brzy obnoveni, řekl v pátek nový ministr zdravotnictví Orazio Schillaci.
Tento krok je motivován znepokojivým nedostatkem zdravotnického personálu spolu s klesajícími případy onemocnění Covid-19. Nová vláda také zruší pokuty udělované všem lidem nad 50 let, kteří se nenechali očkovat.

Elon Musk říká, že „každý, kdo byl pozastaven z menších a pochybných důvodů“ na Twitteru, bude obnoven.

General Motors říká, že po převzetí Muska „pozastaví“ reklamy na Twitteru.

„Nezisková výzkumná skupina Marco Polo konečně zveřejnila svůj opus o notebooku Hunter Biden, důkladné forenzní prozkoumání každého dokumentu na nechvalně známém počítači MacBook First Son, který opustil v dubnu 2019 v opravně v Delaware.

634stránková zpráva (plus 2 020 poznámek pod čarou) uvádí šest údajných zločinů spáchaných Joe Bidenem – včetně daňových úniků a porušení zákona o registraci zahraničních agentů (FARA) – spolu se 459 zločiny, které údajně spáchal Hunter, včetně nezákonného zahraničního lobbingu a peněz. praní.

Zakladatel skupiny Garrett Ziegler, 26letý bývalý zástupce poradce Trumpova Bílého domu Peter Navarro, zaslal zprávu více než 4 000 lidem, včetně každého člena Sněmovny a Senátu, zaměstnanců Bílého domu, amerických státních zástupců a každý kontakt na notebooku.

Také poslal kopii každému z Hunterových bývalých spolužáků ve třídě v roce 1988 na tony Archmere Academy v Delaware. zdroj

Zákulisie:

Ako som vám povedal viackrát streleckého masakru v Las Vegas a ako skutočný príbeh o udalosti pod falošnou vlajkou bol zinscenovaný hlbokým štátom CIA, FBI.Mossad zabiť > Mohammed bin Salman korunný princ Saudskej Arábie ( premiér)… Ale mil. Intel napojený na trumpa mu zachránil život a zabránil [ ds] v prevzatí Saudskej Arábie a jej biliónových zdrojov. /// týždne po masakre prišiel bin Salmán za trumpom a prisľúbil mu vernosť a pridal sa k aliancii. krátko nato bin Salmán zatkol vlastnú rodinu, ktorá bola súčasťou deep state napojeného na kabalu/ Clintonovcov/ Davos atď. Vyčistil svoju krajinu od infiltrátorov a uväznil stovky vládnych úradníkov, ktorí boli súčasťou [ ds] plan….. Neskôr pozval trumpa do svojej krajiny a usporiadali posvätnú oslavu trumf bol prvý biely muž a cudzinec, ktorý kedy držal posvätný meč rodinnej moci saudskej kráľovskej rodiny. ( táto pocta mala dať všetkým moslimským národom najavo, že Saudská Arábia je verná trumpovi…..až do smrti… Krvavá prísaha cti viery)

pred niekoľkými týždňami išiel Biden za bin Salmánom, aby ho požiadal o viac ropy… Princ niekoľkokrát odmietol pozvanie do Bieleho domu, aby sa stretol s Bidenom, a tak ho Biden prišiel požiadať o ropu. Korunný princ súhlasil, aby mu Biden dal o 500 000 barelov denne viac… Po dvoch týždňoch však Saudi Bidena odrezali a znížili množstvo ropy na 2 000 000 miliónov barelov denne.
tento bin Salmánov úmyselný podraz priamo súvisel s tým, že vedel, že Biden vedel o pokuse o vraždu v las vegas v roku 2017 a Obama ( Biden to vedel)/CIA dali bin Salmánovi zelenú na smrť.
keďže bin Salmán spája sily s Ruskom a Čínou a pripravuje sa na vstup do systému BRICS … CIA Biden. Deep state teraz dali do operácií na zvrhnutie arabského princa verného Trumpovi a začatie vojenského prevratu v SA.
v SA prebieha niekoľko operácií proti prevratu, pretože deep state sa pripravuje na svoje kroky)////// ………….. \\\môžete sa staviť, že Trump, Putin Xi sa niekde usmievajú, keď sa ich plán rozvíja a deep state dochádza ropa, zdroje a peniaze po celom svete. Bolesť bolesť bolesť bolesť

Zákulisie: bin Salmán vlastní viac ako bilión$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ v sociálnych médiách, prostredníctvom niekoľkých dcérskych spoločností a stoviek investorov, ktorých ovláda……..Dal som vám niekoľko kvapiek musk by kúpil Twitter už dávno, dávno, dávno a muž, ktorý ťahá za nitky v pozadí, je bin Salmán</////

♟️ šachy ♟️

Vnútri DNC [DS] ako Musk preberá kontrolu nad twitter pred voľbami a okamžite vyhadzuje top elitných manažérov!!!!!!

ako operácie amerických spravodajských vesmírnych síl pokračujú v operáciách monitorujúcich druhé nadchádzajúce voľby podvody a korupciu operácie sting sú spojené s prevzatím Twitteru a do rúk operatívneho agenta /// a odhaľujú spoločnosti sociálnych médií prostredníctvom botov a korupcie prepojených na [ ds] spravodajské agentúry. _ _ _ _ _ ako budú USA smerovať k odhaleniu veľkých technológií v súdržnosti s agendami hlbokého štátu, musk operátor vystúpi so všetkými dôkazmi, servermi a otvoreným vyšetrovaním jeho spoločnosti ( to spojí všetky Facebook, google a youtube .. Zasahovanie a korupcia do volieb v USA >>>dôvod<<//////)

? tieto hlúposti, ktoré musk hovorí verejne, sú všetko kohosi …. Či je to proti Rusku. Putinovi. Xi. Alebo jeho odchod od trumpa v roku 2016………. Všetko je optika. Všetko má význam.

Už dávno som hovoril, že Musk sa chystá na Twitter a je bielym klobúkom. Povedal som to dávno predtým, ako o tom MSM informoval… Povedal som vám to z nejakého dôvodu. Stále je veľa ľudí, ktorí muskovi neveria. To je v poriadku.>ncswic

Nedostanete sa do svetovej veľmoci, do umiestnenia najvyspelejších štatistík na svete. V atmosfére bez kontroly alebo na zemi von narazí na ussf, čo je americká vojenská rozviedka, ktorá kontroluje všetky vojenské satelity.

Jednoducho sa nestanete jedným z najbohatších ľudí na svete a nevyberiete si strany alebo vás neumiestnia do citlivých operácií bez nášho vedomia……..( vojenské spravodajské služby jednoducho nemôžu nechať najbohatšieho človeka voľne behať a míňať peniaze na akékoľvek projekty, ako sa mu páči a podporovať akéhokoľvek prezidenta, ktorého si želá
.. Pretože keď je človek taký bohatý… Môže ovládať vlády. Prezidentov. Predsedov vlád. Vojenské zložky ľahko. Ľahko so 100 miliónmi alebo 100 miliónmi.. alebo dokonca miliardami…..Takto bohatý človek je hrozbou a problémom pre národnú bezpečnosť!……………. Preto musím. Je hlboko v zákopoch tejto vojny a je operátorom……………. Často sa hrá na šedú eminenciu. Je to úloha ? je potrebná…
.] infiltrácia [. nie invázia. Q//////

Ako musk tajne spolupracuje s ussf a trump je na muska hrdý……… Vraj musk bude podporovať ye (Kanyeho westa). V roku 2023 s miliardami!!!!!
CNN sa zmení podľa očakávania a pomaly sa to deje///-

Niekde sa usmieva bin Salmán. Rovnako ako Putin

Dôverujte plánu

Svet je prepojený

Bidenova zločinecká rodina /Obamova zločinecká rodina
Rothschildovci atď Davos gates atď

všetci upozornení ⚠️ <<<

ako bol bývalý čínsky prezident Chu Ťin-tchao verejne odvolaný Si. (aliancia bielych klobúkov) režim hlbokého štátu a je v šialenej panike, keďže ich najväčší majetok prezident Chu Ťin-tchao najvyšší elitný veliteľ vojenských síl ČKS bol verejne odsunutý od moci a hlboký hviezdny puč proti Siovi sa nepodaril DNC. Obama.>>>>bidens sú v panike.

ako biele klobúky. Cruz. Cotton. Prichádzajúca sila 2023 mocenskí republikáni a kongres idú po Joeovi Bidenovi a odhalenie huntera Bidena ako operátora vojenskej rozviedky ČKS začína presakovať a svedkovia whistlebloweri, 3 listové agentúry sa hlásia o odhalenie lovca Bidena a jeho napojenie na Obamove päťoké agentúry sa stáva jasnejším… Svet smeruje k šokujúcim odhaleniam, keď sa začnú odhaľovať elity viacerých krajín , premiéri, šéfovia mil. štátov, ktorí sú napojení na celosvetový kruh kabaly ČKS///

udalosti sa odvíjajú, ako hovoríme… Existuje dôvod, prečo biele klobúky tiež potlačili Hunter laptop príbeh tak dlho a dovody prečo Epsteinov zoznam, videá a masívne svetové vydieranie, pranie špinavých peňazí, obchodovanie s ľuďmi.. ešte neboli úplne odhalené bielymi klobúkmi ( vojenská rozviedka / Trump / kongres) ……… Čakajú, kým moc ovládne snemovňu.///// všetko sa muselo udiať v tomto poradí…….////

Trump má pravdu, keď povedal, že v roku 2024 prepustí tisíce vládnych predstaviteľov
(a státisíce z nich zamieria do väzenia a pred tribunály////////

Všetko čo sa deje… dláždi cestu k vojenskému zásahu.

[NATO] [OSN] [Davos] [Gates] [DS armd]
Všetko v panike, pretože sa očakáva, že Čína> začne vo veľkom rozsahu spúšťať odtajňovanie v období zimy Majú viac ako sto miliónov technikov kybernetickej armády po celom svete v každej krajine, ktorí čakajú na príkazy//// ? zdroj

Zdroj: https://vitazstvosvetla.org/spravy-29-10-2022/