Geniálně udělané rozbory lží a manipulací. Doporučujeme celé shlédnout a následně i druhý díl, který byl bohužel z youtube vymazaný…

Zde je odkaz na druhý díl:

https://odysee.com/@Jokozak:0/Josef-Koz%C3%A1k–%C5%98%C3%ADkaj%C3%AD-n%C3%A1m-d%C4%9Bjiny-pravdu–2-Video:a

Pravda a lži o Rusku ve fotografiích…


Protože mi stále nešlo do hlavy, jak je možné že fotografie ukazují něco jiného, začal jsem hledat. Kdo hledá najde:) Podle představ a současných fotografií rozpadlých Ruských vesnic, lze předpokládat, že opravdu staré domy sekal Bolševik sekerou, s hlavou plnou Samohonky. .

Jenže čím více jdu do historie, tím jsou řezby propracovanější, výšivky lepší a barevnější, vše je čistější a uklizenější. Postupně jsem nabíral dojem, že vše co jsem si o Rusku myslel je jen omyl. V této době mne ani nenapadlo, že jde o záměr, O plán zničit minulost Slovanů, degradovat a ponížit, jak jsem zjistil později- nepředstavitelně úžasnou civilizaci.
.

Velikost toho, co se otevíralo, jsem si nedokázal představit. Tisíce let skrytých a jsem si jist, že dodnes existuje silný zájem na tom, aby se minulost neobjevila. Schválně se vyhýbám slovu HISTORIE. Kdy tedy došlo ke zlomu??? Co se stalo a kdy k tomu došlo….to byly otázky.

Vlastně nejvíce mne upoutala zvláštní okolnost. Viděl jsem velmi staré obrazy  a tam se zdálo,  že čí je starší, tím více vidím různých výšivek, krajek, řezeb, barev…. prostě touhy po lepším, hezčím, dokonalejším…

Samozřejmě byly i takové snímky….

Ale teď nechám jen obrázky pro přemýšlení….

Domy na Sibiři

Zdroj článku:

http://pravda.tode.cz/?page_id=839