Cisco Wheeler říká, že v roce 1968 věděla, že existují více než 2 miliony amerických MKULTRA, protože byla programátorkou a viděla o tom zdokumentované záznamy. Odhaduje (do roku 2019) „Řekl bych 10 milionů“ . Kolik na celém světě?

Jedná se o samoreplikační systém, protože oběti ovládané myslí jsou ovládány manipulátory, kteří jsou sami ovládáni myslí. Kdo je na vrcholu této ošklivé pyramidy ovládané myslí? Na mysl přijde Henry Kissinger.

Mělo by být uznáno kolosální množství otroků ovládaných myslí, protože důkazem je naprostý objem iluminátské symboliky na veřejných ceremoniích, např. Superbowl, olympiáda atd., Stejně jako hudební videa a hollywoodské (Pedowood) filmy, jsou obrovské.

Americký sport určitě obsahuje jednotlivce ovládané myslí, jak je popsali Brice Taylor a Cathy O’Brien. Toto bude podrobně uvedeno v samostatném příspěvku.

Varování spouště – Zde je několik symbolů Iluminátů, které se používají 666, Ďáblovy rohy, jednooké symboly, ovládání pyramidy, psst a monarchového motýla


A je to opravdu jen Amerika?

zdroj:

The FIVE Child Trafficking Networks and Structure of the Illuminati