Holografická zdravotnická lůžka, která nyní nahrazují nemocnice po celém světě, budou k dispozici veřejnosti pro každodenní použití. Ve spojení s bezplatnými energetickými věžemi Nikoly Tesly se veškerá dostupná technologie přizpůsobuje těmto standardům. Pomocí pokročilé inteligence může lékařské lůžko vyléčit rakovinu, nádory a fibromyalgii-i poškození vakcínami lze zvrátit . “Stárnutí” již neexistuje – nebudete mít bolesti kloubů ani nebudete potřebovat průmyslově vyrobené doplňky – protože všechny nedostatky byly vytvořeny JIMI.

Popřemýšlej nad Jurassic Park Lysin Contingecy . Použití tachyonové a plazmové energie-uplně přesně tak jako ve “Star Treku – Příští generace” -l éčení bude rychlý proces, ke kterému bude mít přístup každý. Lékařské lůžko má schopnost skenovat vaše tělo od hlavy až k patě a detekovat jakýkoli problém. Pomocí tachyonových a plazmových energetických nástrojů budou schopni zcela obnovit DNA. Budeme schopni plně obnovit všechny chybějící končetiny nebo orgány – obnovit vidění nebo obnovit zdraví mozku. Dopřejte našim Starším a našim skvělým americkým veteránům omlazení, aby se cítili “o 20 let mladší.” Moji drazí Američané, bouře je nad námi ……..

 

Trochu paleohistorie, archeologioe a nedávné historie v aktuálním řešení dlouholetého problému GENOCIDY UK/RAJINSKÉHO OBYVATELSTVA.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Vrchn%C3%AD_velitelstv%C3%AD_spojeneck%C3%BDch_expedi%C4%8Dn%C3%ADch_sil

A tak jako má SHAEF (Euroafricomm) znak plamenný meč Archanděla Michaela, tak má jak ruský státní znak, tak i znak ruských ozbrojených sil???  Nanejvýš zajímavý detail, který je nejvíce zvýrazněn na emblému hlavního města Moskvy a nejlépe ze všech “znamení doby” reprezentuje SMYSL ruského úsilí a boje obecně:

vidíte dobře: “white hat” zabíjející Draka nebo drako-ještěra ?
a emblém ozbrojených sil jakbysmet ?

… kdo ví, ten ví ..

NĚCO JE ŠPATNĚ… hniloba začíná smrdět… otevřete oči

A TADY OPĚT PŘIPOMÍNÁME, ŽE ČESKÁ EXEKUTORSKÁ KOMORA A EXEKUČNÍ ZÁKONY VZNIKLY MĚSÍC A PŮL PO DATU 11.9. 2001, A TEDY PO PÁDU WTC. TAK ABY BYLO JASNO TĚM, KDO SI UMÍ SPOJOVAT BODY.

klikni na celý článek: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2022/03/06/ukrajina-zacatek-povrchove-cistky-vychodoevropske-pedofilni-sio-nacisticko-komunisticke-kabaly-pripijime-na-1-maj-v-berline-vladimire-nebo-v-praze/