📌 10 způsobů, jak rozpoznat podzemní tunely

Následuje seznam ukazatelů, které vzbuzují podezření:

1. parkoviště u pošty plné aut, přičemž uvnitř pošty je vidět pouze jedna nebo dvě osoby.

2. Sporadická noční aktivita v budově vládního úřadu.

3. Bezpečnostní opatření nepřiměřená předpokládanému využití objektu.

4. Nevyvážené dopravní toky. Příklad: lidé nebo vozidla vcházejí, ale nevycházejí, nebo naopak.

5. Velikost objektu je neúměrná dopravnímu toku. Příklad: mnoho dodávkových vozidel v malé vládní budově.

6. Komunální služby jsou neúměrné velikosti objektu. Příklad: velké elektrické zařízení zásobuje malou vládní budovu.

7. Zásobování neodpovídá předpokládanému využití objektu. Příklad: 40stopý chladírenský vůz nebo lékařská dodávka vykládají na úřadě sociálního zabezpečení.

8. Umístění zařízení není vhodné pro zamýšlené použití nebo funkci. Příklad: Úřad sociálního zabezpečení se nachází v průmyslové oblasti.

9. Konstrukce a/nebo uspořádání zařízení je nevhodné pro zamýšlené použití. Příklad: Kancelářská budova s předimenzovanou nakládací rampou připomínající sklad.

10. počet a/nebo druh zaměstnanců v zařízení neodpovídá předpokládanému využití nebo funkci zařízení. Příklad: vysoký poměr počtu vedoucích pracovníků (obchodní apartmá) k počtu kancelářských pracovníků”.

📌 – Laboratoře 

– Tunely 

– Věznice

– Antigravitační kolejnice

– Vojenská zařízení 

– Konferenční místnosti

– Kuchyně 

Tento obrázek vám poskytne představu o tom, co se děje pod Washingtonem DC. 

V podzemních prostorách je uloženo mnoho citlivých dokumentů a informací, včetně utajovaných informací a národních bezpečnostních tajemství.

Můžete tak lépe porozumět videozáznamu, na kterém byly před několika lety děti uprostřed noci vyvedeny tajnou službou z Bílého domu. 

Naši vládní úředníci tam dole žijí alternativním životem. Všechny tyto informace se nakonec dostanou na veřejnost. Nebudou varováni předem. Probudí se a uvědomí si, že se všechno změnilo. 

Samozřejmě, když se podíváte na takovéto obrázky, můžete přidat Gettyho muzeum. Můžete přidat Sochu svobody. Nebo třeba denverské letiště. 

Protože všechny mají stejný účel, pokud jde o tyto podzemní systémy, které jsou dokonce propojeny s oblastmi, které bychom považovali za odlehlé, opuštěné oblasti, o nichž si myslíte, že nejsou osídlené. Ale to je jen proto, že se díváte na povrch.”

📌 To je důvod, proč o tom mluvím. Vzpomínáte si na rok 2004, kdy se Bílý dům snažil zabránit zveřejnění fotografií ukazujících tajná podzemní zařízení? Fotografie zveřejnila internetová zábavní síť LantisTV. 

Fotografie pořízená v únoru 2004 z neznámého místa ukazuje obrovskou stavební jámu pod americkým Kapitolem. Oficiálně zde mělo být vybudováno zcela nové podzemní návštěvnické centrum. My však víme, že se tam dělo mnohem víc. Myslím, že tu fotografii mám. Zveřejním ji, jakmile projdu své archivy. 

Ale je to něco, co se nedostalo na titulní stránky novin. Jeden člověk dokonce řekl, že si myslí, že se děje něco nekalého. 

Cituji: “Rozkopávají National Mall a něco hledají,” řekl rozčilený americký senátor z jednoho z velkých průmyslových států, který si přál zůstat v anonymitě. “Dělají to už léta, a to vše pod záminkou ‘renovace’ památek nebo ‘zlepšení bezpečnosti’. Řeknu vám, že pod Mall ve Washingtonu je toho k vidění víc než nad zemí. Mluvíme o stínové vládě. Myslím, že jde o děsivé zneužití peněz daňových poplatníků.” Konec citátu.

Lidé, vidíte, jak nám byly věci zatajovány? Biliony dolarů z vašich daní šly na černé projekty a genetické experimenty, aby se vytvořily obludy, které nedokážeme pochopit. Takových tunelových systémů je samozřejmě více než 132 a jsou rozesety po celé zemi a propojeny s místy, jako je Kanada a Antarktida.”

📌 National Geographic o podzemním systému natočil reportáž (soft disclosure), ve které uvedl, že jediným podnětem ke kopání byly záplavy, které se v oblasti v minulosti vyskytovaly, a že to dělají proto, aby zmírnili potenciál městské infrastruktury vytvořením většího odvodnění v nějaké formě.

Ale takový příběh je samozřejmě jen pro “normální lidi”, kteří nic lepšího nevědí. Protože když si přečtete tento článek, je to prezentováno tak, jako by s tím začali teprve před 10 lety. A my víme, že je to lež. To vám řeknou i dodavatelé.

Protože se vymlouvají na to, že nový tunel je ústřední součástí projektu Clean River za 2,6 miliardy dolarů, což je dvacetiletý projekt, který trvá od roku 2005 do roku 2025. Cílem je, aby se v řekách Potomac a Anacostia dalo opět plavat a rybařit. Jistě, je to zajímavý příběh. Ale jen potvrzuje to, co bylo řečeno před několika měsíci.

Protože podle mého názoru v roce 2014 pouze rozšířili to, co už tam bylo. Ale protože byli blízko obydlenější oblasti, museli vymyslet nějakou krycí historku. Ale brzy se dozvíme, co se v těch DUMB skutečně dělo.

Co všechno je “neexistující” a nenápadně ukázáno ve filmech…?

Teroristický útok na Crocus připomíná úvodní scénu filmu Tenet.

Film https://en.wikipedia.org/wiki/Tenet_(film) byl uveden do kin dne 03.09.2020 v USA (09.03.2020 podle psaní amerického data a trvá 2 hodiny a 23 minut (223).  To vše se odehrává 22. března – 322 je známé číslo tajné společnosti Skull & Bones (nejznámějšími členy jsou George Bush a John Kerry).

Náhoda?

🎥https://youtu.be/g7gPegf76Mw

Info: Telegram Martha Scholler