1. Tvůj strach je jejich zbraní.

2. Lékaři “léčí”, ale příroda uzdravuje.

3. Politici neslouží lidem, ale nadnárodním korporacím.

4. Média neříkají pravdu, ale to, co by chtěli, abyste si mysleli.

5. Finanční systém neslouží lidem a společnosti, ale jen jeho tvůrcům a slouhům.

6. Ve škole se tě snaží odnaučit myslet a učí být poslušným otrokem systému a součástí davové manipulace.

7. Věda zde není proto, aby hledala pravdu, ale ujišťuje davy, že to, čemu mají věřit, je “pravda”.

8. Kapitalizmus i socializmus vymysleli proto, abychom nehledali opravdové hodnoty a lidskou pospolitost.

9. Vše co skutečně potřebujete, již máte. Oni se nás snaží rozdělit a poštvat proti sobě, jen tak nám mohou vládnout a ovládat nás.

10. Církve a náboženství nás chtějí odvést od Boha, kterého má každý ve svém srdci.

Nemoci pochází z mentálního úpadku lidstva

Každý člověk by se měl stát svým vlastním doktorem.

Když uvnitř vás není harmonie a ticho, tak všechny možné léky i ti nejlepší lékaři jsou k ničemu.

Podvědomí moderního člověka je velmi neklidné a je jako rozbouřený oceán s velikými vlnami.

Podvědomí plné dojmů dělá duši neklidnou.

Nezvládnuté emoce lze potom přirovnat k erupcím sopky, a pokud nepracujete na ovládnutí svých emocí, tak je vaše spiritualita jen domečkem z karet.

Jaký to je člověk bez klidu v duši?

Až když se vaše duše stane klidným mořem, tak tehdy teprve začíná LÉČENÍ.
Pamatujte si to, toto je zlaté pravidlo.

Zdroj většiny nemocí se nachází v duchu a duch také většinu nemocí překoná.

Nikola Tesla

Snad se konečně blíží oficiální ukončení 2. světové války

Ta 2. světová válka v roce 1945 sice skončila na bojišti, ale za oponou pokračovala dál a díky Sio nacistickým organizacím jako EU, OSN, NATO, WHO ad. byl plán 3. říše a genocidy lidstva skoro dokončen. Je třeba vzít na vědomí, že tehdejší Norimberské procesy byly jen fraškou a to samé platí o tehdejší smrti Hitlera, který odletěl do Norska a pak ponorkou proplul do Argentiny, kde si v klidu dožil. Většina nacistických válečných zločinců, odborníků, lékařů, vědců a dalších zrůd se uchýlila do Ameriky v rámci operace Paperclip a pomáhala Cabal vytvářet “Nový světový řád” a připravovat zotročeni a genocidu lidstva.

V roce 2001 došlo k destrukci dvojčat v New Yorku, což byl jeden z největších podvodů chazarské mafie na lidech a od té doby začal intenzivní útok Deep State na lidstvo, který stále zrychloval, protože ONI moc dobře věděli, že se lidé začínají více probouzet. Tito temní zločinci dostali celosvětově pod kontrolu mainstreamová média, šoubyznys, filmový průmysl i profesionální sport. MK ultra ovládání mysli lidstva se rozjelo na plné obrátky a většina lidstva tím byla zasažena. Cynické zrůdy dostaly pod kontrolu a zkorumpovaly všechny důležité politiky i celý zločinecký farmaceutický průmysl a Rockefelerova tzv. západní medicína vytvořila cíleně prostředí pro různé pseudopandemie. Hlavním cílem a posláním většiny tzv. lékářů, se nestalo lidi vyléčit, ale pouze dlouhodobě léčit a tak byli vytvářeni pacienti, na kterých mohl tento byznys nechutně parazitovat. Tyto tzv. elity ovládly také školství, které velmi intenzivně plnilo roli vyplachování mozků dětí a studentů. Všechny vlády musely plnit předepsané role, poslouchat, a když náhodou “zlobily”, tak přišel tvrdý trest třeba díky Haarp systému, umělým tornádům, či obrovským záplavám a povodním. Příkladem je tsunami v roce 2004, umělá havárie jaderné elektrárny Fukušima a zemětřesení v Japonsku v roce 2011. Také falešnou pandemii Covid 19 měly už naplánovanou mnoho let dopředu, včetně testováni, covid pasů, špejlováni, otrockého rouškování a hlavně vakcinace, prostřednictvím které chtěly zlikvidovat 90 procent lidstva a zbytek přeměnit v zombie otroky.

Poslední jejich baštou se stala Ukrajina, která se po rozpadu SSSR stala jejich strategickou zemí v obchodování s lidmi, lidskými orgány a hlavně byla klíčová pro obchod s dětmi. Budovaly zde velmi nebezpečné zdroje hromadného ničení – bio laboratoře. Je známo, že se ze Západu na Ukrajinu přesunulo mnoho nacistů, banderovců, kteří se zde podíleli na korupci a organizovaném zločinu. Hlava tohoto zla je už sice useknutá, ale zbytek stále a do poslední své chvíle zuřivě “kope”. Přetrvávání současného zoufalého stavu výrazně napomáhá velká nevědomost a “hluboká hypnóza” velké části populace. Tak tomu je i v naší neplatné Korporaci “Česká republika s.r.o.”, kde tomuto šílenému stavu přispívá docela velká většina “užitečných” idiotů v různých zbytečných státních funkcích a neziskovkách, plno zhlouplých úředníků, felčarů v bílých pláštích, advokátů, soudců, státních zástupců a další verbeže.
Je potřeba dokončit vypouštění bažiny do poslední kapky, ale přestože se zdá, že je to nekonečné, jde vše dobře, a vše je, jak má být. Nyní je potřeba si tvořit svoji vlastní realitu a co nejvíce ignorovat tento chcípající lichvářský systém. Hlavně se nesmíme bát a musíme zachovat vnitřní klid.

(podle R. Halouzky)

https://celostnivzdelavani.cz/snad-se-konecne-blizi-oficialni-ukonceni-2-svetove-valky