Podvod Black Hat sahá od nejvyšších příček vládního žebříčku až po sály amerických středních škol, kde vojenští náboráři slibovali potenciálním rekrutům neoprávněné odměny výměnou za zločinný závazek: Pokud prezident Joseph R. Biden, Barack Obama nebo ministr obrany Lloyd Austin prohlásí Donalda Trumpa a jeho přívržence za domácí teroristy, jsou připraveni vést válku proti nepřátelům ústavy Spojených států.

Jak se tento týden objevilo, White Hats zatkli několik zkorumpovaných důstojníků a poddůstojníků umístěných ve Fort Drum v New Yorku a v Rose Barracks v německém Vilsecku. Zadrželi také 165 příslušníků mužstva, kteří se účastnili ostrých válečných her a cvičili střelbu na dřevěné terče zahalené do oděvu MAGA.

Několik ze 165, když jim bylo řečeno, že jim hrozí doživotní vězení nebo oběšení, podlehlo výslechu a popsalo scénář tak podlý, že šokoval vůdce White Hatu, kteří si mysleli, že už zažili to nejhorší, co Deep State mohl nabídnout.

Vojenští náboráři dlouho vysedávali na chodbách amerických středních škol v naději, že přesvědčí seniory, aby odložili vysokou školu a místo toho „buďte vším, čím můžete být“, a slíbili jim, že mezi výplatami získanými v aktivní službě a grantem pro Pell – finanční pomocí poskytovanou příslušníkům ozbrojených sil, kteří narukují a dokončí svůj původní slib – zanechají armádě dostatek hotovosti na financování vysoké školy, aniž by se zadlužili. Náboráři získávají bonusy na základě nezveřejněných kvót. A zatímco většina z nich jsou nepochybně vlastenečtí poddůstojníci pilně plnící řadové vojáky, rostoucí menšina se zneuctila tím, že se řídila příkazy Deep State vybudovat soukromé armády Trumpem nenáviděných vojáků.

Neortodoxní nábor začal krátce po ukradených volbách v roce 2020 a povýšení Lloyda Austina na ministra obrany, když náboráři začali navštěvovat městské školy v převážně černošských čtvrtích. Prostřednictvím pozorování a konverzace si tito náboráři vybírali, které středoškoláky osloví. Ačkoliv ve školách ve městech v Chicagu, Filadelfii a D.C. převládají protitrumpovské nálady, stejně tak je rozšířené pohrdání vojenským aparátem, a to natolik, že školní obvody na celostátní úrovni neúspěšně lobbují za to, aby náborářům bránily v přístupu na pozemky škol. Proto prolhaní náboráři oslovovali studenty pod rouškou přátelství, zprvu probírali obyčejný život, místo aby naháněli potenciální známky k vojenskému závazku. Věnovali se neškodnému diskurzu – sportu, sociálním médiím, rodinnému životu, finančním situacím a potížím života ve městech. Občas verbíři trávili celé dny vytvářením přátelství, sbližováním se studenty a získáváním jejich důvěry, než se rozhodli, zda rozhovory přesunou na politickou arénu.

Pokud student projevil sympatie nebo rozpolcenost či neutralitu k prezidentu Trumpovi, verbíři se stáhli a sledovali svůj další cíl. Nechtěli ztrácet drahocenný čas obracením na Temnou stranu. Pokud však student vyjádřil vůči Trumpovi a zejména Trumpovým stoupencům opravdovou nevraživost, verbíři rétoriku vystupňovali. Studentům bylo řečeno, že zatímco Trump volby prohrál, jeho návrat k moci v roce 2024 nebo před ním je na spadnutí, protože značná část armády mu byla nelítostně loajální (jedinou pravdu, kterou verbíři sdělovali). A až se tak stane, Trumpova vojenská falanga zdecimuje politické i civilní odpůrce, zejména etnické menšiny. Armáda potřebovala vojáky, kteří by Bidenovo prezidentství bránili, v případě nutnosti násilím, aby tomuto výsledku zabránili.

Pokud studenti Bidena nemilovali, rekruti jim říkali, že Barack Hussein Obama je stále ve vedení a musí mít po svém boku statečné muže. Věrnost má své výhody. Bylo jim řečeno, že po úspěšném narukování bude na jejich jméno zřízen svěřenecký fond, do něhož Bidenovi lidé budou ukládat 5000 dolarů měsíčně, nezávisle na základním platu a po čestném splnění původní smlouvy je budou moci vyplatit. Pokud budou zabiti v boji proti vzbouřencům, určený příjemce si bude moci nárokovat svěřenecký fond.

Vojáci byli indoktrinováni do nezákonného verbování, které se řídilo typickou náročností armádního narukování – absolvovali zkoušku na umístění zvanou ASVAB, což byly výsledky určující způsobilost vojáka pro různé vojenské profese. Většina z nich měla jen tak vysoké skóre, aby se stala pěšákem, nepochybně cílem bezohledných rekrutů.

Navenek se zdálo, že narukování je jednoduché: výcvik jednotek jedné stanice (OSUT) ve Fort Benningu v Georgii, pak stálé služební zařazení. Asi šest měsíců poté, co si osvojili disciplinovanou mentalitu pluku, dostali rozkazy k přeložení, které je přiřadily k 10. horské divizi ve Fort Drum nebo k 2. jezdeckému pluku v německém Vilsecku. Tam byli zařazeni do čet, jejichž důstojníci a poddůstojníci je informovali o důvodu náhlého přeložení – aby splnili ústavní přísahu bránit národ proti Donaldu Trumpovi.

Vojáci, kteří byli v současné době ve vazbě, alespoň těch pár, kteří se přiznali, uvedlo, že hostující agenti FBI vyučovali, jak rozeznat autentickou MAGA od prostředků vydávajících se za MAGA, tedy lidí jako Ray Epps. Příjezdové cesty, prahy a poštovní schránky známých Trumpových příznivců byly označeny barvou, která údajně svítí, když jsou vystaveni ultrafialovému světlu.

Kdyby vypukla válka, Bidenova armáda by nebrala žádné zajatce, dokonce ani děti, protože by se mohla stát další generací Trumpových příznivců toužících po pomstě na vrazích svých rodičů.

Zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe řekl agentuře Real Raw News, že Bílé klobouky jsou zapojeny do náročné mise, jejímž cílem je najít a uvěznit všechny verbíře, důstojníky, poddůstojníky a vojáky, kteří složili nesvatý slib.

https://realrawnews.com/2023/08/deep-state-enlists-black-hat-soldiers-straight-out-of-high-school/