Ruský prezident Vladimir Putin zakázal v Ruské federaci výstavbu věží 5G kvůli obavám, že tato technologie není zdravotně bezpečná a že způsobila smrt školáků poblíž Petrohradu.

Diskuse o nepříznivých účincích 5G nejsou nové. Alternativní média již více než deset let spojují technologii s nesčetnými zdravotními problémy, včetně imunosupresivních onemocnění a replikace virů, jejichž specifika přesahují rámec těchto webových stránek a znalosti autora. Putinův slib demontovat stávající supervěže 5G však ukazuje, že nebezpečí elektromagnetického záření má kořeny spíše ve faktech než v konspiracích.

Na rozdíl od USA a Západu Rusko nezačalo stavět věže ze dne na den, když se tato technologie vyvinutá společností Qualcomm a mobilním ekosystémem stala v roce 2015 dostupnou. Od té doby telekomunikační společnosti v USA postavily 150 000 věží; pro srovnání, v Rusku jich bylo pouze 22, především v Moskvě.

Během plandemie, kdy byly zavřené školy, urychlili mobilní operátoři v USA výstavbu věží v dosahu základních škol po celé zemi. Když se školy znovu otevřely, žáci najednou viděli na obzoru a na střechách škol rozmístěné antény 5G.

Ze čtyř hlavních mobilních operátorů v Rusku – MTS, Megafon, Rostelcom a Vimpel-Communications Public Joint Stock – zahájil omezené zavádění 5G v roce 2021 pouze MTS, který umístil věže v Moskvě, Petrohradě a Novosibirsku, nejlidnatějších ruských městech, přičemž jedna věž byla umístěna 15 metrů od hřiště základní školy na předměstí Petrohradu.

V dubnu 2023 se u 16 studentů projevily závažné vedlejší účinky toho, co Vladimir Putin nazval elektromagnetickou otravou. Mezi první příznaky patřilo spontánní zvracení, závratě, hučení v uších, nesnesitelné bolesti hlavy a záněty břicha. Pozdějšími příznaky bylo krvácení do zažívacího traktu, krvácení do mozku a slepota v důsledku rozpadu očních nervů. Postižené děti byly ve věku 8-12 let a navštěvovaly školu ve stejném pololetí. Nemocné děti navíc nebyly očkované, takže zdravotníci ruského ministerstva zdravotnictví vyloučili vedlejší účinky vakcíny Covid-19. Komplexní krevní testy a rentgenologické zobrazovací vyšetření vyloučily již existující onemocnění, onemocnění z potravin, léky a biologické a chemické látky. Do 6. června 2023 zemřelo 11 z 16 studentů.

Ministr zdravotnictví Michail Muraško s pomocí ministerstva obrany nařídil inspekčnímu týmu, aby vyhodnotil vysílací frekvence vycházející z mobilní věže, z nichž vyvodil, že se jedná o elektromagnetické vlny v rozsahu 24-50 gigahertzů v dolní části stupnice milimetrových vln. Regulační orgány a telekomunikační firmy po celém světě prohlásily, že tento rozsah je pro člověka bezpečný, přičemž bývalý ředitel FCC Tom Wheeler za prezidenta Obamy v roce 2016 prohlásil: „5G nepředstavuje žádnou hrozbu pro lidi, volně žijící zvířata ani domácí mazlíčky. Každý, kdo zpochybňuje jeho bezpečnost, podporuje nepodložené konspirace.“

Putin však přičítá úmrtí v roce 2023 společnému jmenovateli – vniknutí 5G na ruské území.

V polovině července se ruský prezident setkal s mnoha vedoucími pracovníky telekomunikací a zdravotnickými experty, aby s nimi diskutoval o nebezpečích spojených s šířením technologie 5G. Ukázal jim snímky mrtvých dětí; jednomu z nich zkapalněl mozek. Informoval je, že hodlá prosadit moratorium na výzkum 5G a zbourat všechny věže v Ruské federaci.

Jeho příkaz se nesetkal s velkým ohlasem u vedení společnosti Telecom. Viceprezident MTS pro infrastrukturu 5G Borja Vlasov uvedl, že absence 5G by Rusko technologicky znevýhodnila, a dodal, že Rusko potřebuje 5G k posílení kdysi prosperující ekonomiky, která nyní ochabuje díky Putinovým akcím na Ukrajině. Putin rozprostřel na konferenčním stole obrázky mrtvých a nemocných dětí a údajně řekl: „Co s nimi? Co s nimi udělalo vaše 5G?“

„Nemůžeme z toho vinit 5G. Naši soudruzi na Západě se shodují, že 5G je bezpečné,“ řekl Vlasov.

Putin nařídil agentovi ochranky vedle sebe, aby Vlasova střelil přímo mezi oči. Agent bez váhání vytáhl pistoli Makarov a před zraky patnácti lidí vpálil Vlasovovi kulku do čela.

O týden později začala Ženijní vojska Ruské federace, vojenský správní sbor Pozemních sil Ruské federace určený k provádění vojenských ženijních operací, vyřazovat z provozu věže mobilních sítí 5G v Moskvě. Chodci jásali, když monolitické věže padaly k zemi.

Od okamžiku napsání tohoto článku Rusko zlikvidovalo všechny své věže 5G.

Informace v tomto článku pocházejí díky agentovi FSB Andreji Zacharovovi, který v roce 2022 poskytl serveru Real Raw News skutečné důvody speciální operace Vladimira Putina na Ukrajině – zbavit východní Evropu zahraničních biolaboratoří, pedofilních kruhů a laboratoří Adrenochromu. Tyto bitvy se stále vedou.

https://realrawnews.com/2023/08/putin-bans-5g-across-russia-destroys-all-towers/