Chazarská mafie plánuje na 8. dubna holocaust nebo masové vraždění v křesťanském srdci USA. Celá událost zatmění slunce 8. dubna byla forenzně odvozena kultem smrti Chabad (kult co chce vyvraždit 90 % lidstva a zbytek zotročit).

Prostřednictvím lidí, jako je falešný generál Mike Flynn a politik Ron Paul, také telegrafují “černou labuť”.

Probíhá též rozsáhlá příprava na hromadné neštěstí, jak je vidět například na této pohotovostní nemocnici zřizované v kanadském Calgary.

Pohotovostní polní nemocnice v Calgary. Obslouží více než 200 pacientů denně

Aby bylo jasno, zatmění slunce nastává, když Měsíc zakryje slunce, a nikdy nebylo spojeno s masovými oběťmi. To znamená, že to, co se plánuje, není zatmění slunce.

Naše zdroje z amerických vesmírných sil nám sdělily, že Chazarská mafie (ChM) plánuje použít satelitní zbraně z dob Reaganových hvězdných válek, letadla střílející laserem a další metody, aby zabili co nejvíce lidí jako zápalnou oběť Molochovi alias Satanovi. Znak používaný Molochovým kultem je oficiální insignií satanistické nacistické vlády Ukrajiny.

Znak Ukrajiny, Molocha a Chazarie

Tito mesiášští fanatičtí zločinci chtějí tuto událost provést jako přípravu na plánovanou oběť červené jalovice Molochovi.

Masivní oltář pro obětování červené jalovice v Izraeli

Poté bude následovat stavba třetího chrámu. Od Mojžíšových dob bylo obětováno pouze devět červených jalovic. Nyní byl v Izraeli postaven “masivní oltář” pro desátou oběť červené jalovice a existuje obrovské množství spekulací, že by k ní mohlo dojít brzy… v roce 2023 proběhl “cvičný průběh očistného obřadu”. Oficiální obřad však musí proběhnout dříve, než jalovice zestárnou natolik, aby se daly k takové oběti použít… podle rabínů Chrámového institutu doufají, že se obřad uskuteční před Pesachem 22. dubna 2024.

Holokaust plánovaný pro tuto oběť bude zastaven. Americké vesmírné síly a armáda Bílých klobouků tyto satelity a další zbraně sestřelí, pokud budou nasazeny.

Pokud se jim podaří provést masovou vražednou akci v srdci USA, pak budou mezikontinentálními jadernými střelami zničeny Jeruzalém, Ženeva, Kyjev a norská základna na Antarktidě, slibují zdroje z amerických vesmírných sil. (Jaderné střely to určitě nebudou, nejsou na Zemi již dovoleny – pozn. př.)

Důvodem, proč se ChM zoufale snaží provést masové vraždění, je to, že ztrácí moc a ví, že až se tak stane, budou čelit soudům za válečné zločiny a trestu smrti.

Události kolem britské královské rodiny jsou znamením tohoto blížícího se kolapsu. Král Charles, jeho manželka Camilla, princ Andrew, princ Edward, korunní princ William a jeho manželka Kate Middletonová zmizeli z očí veřejnosti. Podle našich zdrojů z MI6 byli všichni zabiti Bílými klobouky poté, co obětovali Kate Middletonovou Satanovi.

Ať už je to pravda, nebo ne, veřejné události kolem královské rodiny naznačují, že se děje něco velmi neobvyklého. Došlo k přehlídce královské gardy s vlajkou potaženou černým suknem a bílým koněm bez krále na něm. To je tradiční znamení, že král zemřel. (VIDEO) Také Kate Middletonová se neobjevila po “operaci břicha”.

Poté následovaly neobratné pokusy, aby se zdálo, že je vše v pořádku. Fotografie Kate zveřejněná královskou rodinou byla rychle odhalena jako falešná. Poté bylo zveřejněno video, na kterém údajně byla s princem Williamem.

Reportérka BBC Sonja McLaughlanová mimo jiné uvedla, že žena, která byla vyfotografována a viděna na videu s princem Williamem, “zjevně není” princezna Kate.

Pak se dozvídáme, že osoba na videu byla profesionální imitátorka Middletonové Heidi Aganová. (Psali jsem ZDE – pozn. př.)

V dalším díle tohoto dramatu BBC sdělila, že lidé mají očekávat významné oznámení královské rodiny. Na vládních budovách Spojeného království byly vidět vlajky stažené na půl žerdi, což vedlo ke spekulacím, že bude oznámena smrt krále Karla.

To vše se stalo po veřejném oznámení smrti Jacoba Rothschilda (Roth = Rudý, Schild = Satanův štít), o němž mnozí tvrdí, že je skutečným otcem prince Williama (naše vlastní zdroje MI6 ovšem tvrdí, že otcem je španělský král).

Zdroje MI6 tvrdí, že to, co se skutečně stalo, byla rozsáhlá operace Bílých klobouků proti satanistům v nejvyšších kruzích britské vlády. Poté, co byl ze scény odstraněn „rudý satanův štít“, mělo být veřejně oznámeno, že Kate Middletonová byla zabita při satanistické oběti a že královská rodina, která se na tom podílela, byla popravena.

Proto byly vlajky na půl žerdi a chystalo se důležité oznámení, tvrdí zdroje.

Než se tak však mohlo stát, Barack Obama, Satanův hrom (Lukáš píše v 10. kapitole 18. verši, že Ježíš řekl: “Viděl jsem satana ‘padat jako blesk’. Hebrejský překlad zní “baraq o bamah”) se objeví v sídle britských premiérů.

(Obama – VIDEO)

V návaznosti na to BBC zveřejnila nové video, na kterém Kate Middletonová říká, že má rakovinu.

Zveřejnili také fotografii, která ukazuje, že „král Karel“ je stále naživu.

Falešný Charles (Karel III.)

Problémem je, že zveřejněné video Kate Middletonové bylo hlubokým podvrhem. Poznáte to podle toho, že prsten na její ruce zmizí a zase se objeví. Také pokud je na chemoterapii, proč má plnou hlavu vlasů?

(Kate Middletonová – VIDEO)

Dvojnice princezny Kate, vpravo Kate

Dvojnice Kate

K obrázku Charlese se vyjádřil zdroj z kanadské zpravodajské agentury: “Z družice ve vesmíru mohou přečíst jméno na uniformě vojáka, ale ze silnice jasný snímek pořídit nedokážou. Cirkus pokračuje.”

Ve skutečnosti by veřejné oznámení, že Kate Middletonová byla obětována Satanovi, vedlo k úplnému zhroucení vlády ChM na Západě, a proto se to tak usilovně snaží ututlat.

Problémy kolem Rothschildů a britské královské rodiny souvisejí s vraždou agenta NSA Roberta Davida Steela. Šéf MI6 nám řekl, že Steele byl zavražděn, protože objevil finanční temnou síť, která sídlila na Antarktidě. Steele vyšetřoval finanční podporu mezinárodních pedofilních sítí ChM, když narazil na superpočítač se sídlem v Antarktidě. Tento počítač používali bývalý papež Maledikt (“Benedikt XVI.”), Evelyn de Rothschild, David Rockefeller, prezidenti USA, Dick Cheney “a celá ta generace západního establishmentu”.

Takto byly financovány různé teroristické skupiny, jako je ISIS a Al-Káida. Používal se k obchodování s adrenochromem, praní peněz z drog, placení za zbraně atd.

V době, kdy se Steele a NSA zaměřovali na tuto finanční temnou síť, se na Steela obrátila osoba jménem Sacha Stone, alias Simon Jean Paul Sacha Adams. Níže odkazované články ukazují, že Stone je agent napojený na Rockefellerův hluboký stát, který má za úkol infiltrovat hnutí pravdy.

Stone Steeleovi nabídl, že bude financovat jeho kandidaturu na prezidenta Spojených států. V rámci toho Steele absolvoval autobusové turné po srdci USA. Zdá se, že Steeleovi to bylo nabídnuto výměnou za jeho mlčení o dark netu. Steele mi však řekl, že se se Stonem nepohodl. Poté byl převezen do nemocnice na Floridě, zaintubován a zabit. Když jsem požádal své tehdejší kontakty v MI6 a CIA, aby zasáhly a pomohly mu, řekly mi, že byl zachráněn a dostal pěkný důchod.

Ty samé zdroje nyní přiznávají, že lhaly a že byl zabit, aby se finanční temná síť na Antarktidě udržela v neporušeném stavu.

Naše zdroje z amerických vesmírných sil nám sdělily, že “v Antarktidě probíhá válka mezi světlými a temnými silami, obě mají velmi vyspělou technologii.” A dodává: “Místo je uzavřené.” Vše souvisí s masovou obětní akcí plánovanou na 8. dubna. “Sledujte oblohu,” říká zdroj poněkud tajemně.

Vypadá to, že Obamova návštěva u otrokářského premiéra Rišiho Sunaka měla za cíl získat čas na nějaký tah ChM. Kromě toho, co je plánováno na 8. dubna, jsme viděli hlavní snahu o zahájení třetí světové války s Ruskem prostřednictvím masového vražedného útoku v Moskvě.

Obama zjevně věděl o plánovaném útoku na koncertní místo v Moskvě a doufal, že to vyvolá dlouho očekávaný Armageddon. Proto se snažil získat čas oddalováním odhalení o králi Karlovi atd.

K útoku se přihlásila ISIS (Israeli Satanic Intelligence Service). Americký prezident Donald Trump tvrdí, že ISIS založil Obama. V níže uvedeném videu můžete také vidět, jak se k podpoře této skupiny přiznal sám Obama.

(Trump – VIDEO)

“ISIS se přihlásil k teroristickému útoku v Moskvě. Obamova CIA vytvořila ISIS. Obama je stínový POTUS (prezident USA). CIA/MI6 již spáchala terorismus v evropském prostředí tím, že sabotovala Nordstream. Neexistují žádné náhody,” tvrdí zdroj z Pentagonu.

Polské i francouzské zpravodajské zdroje upozorňují, že ISIS a Hamás bojují v Sýrii proti Rusku. Ruské zdroje FSB vědí, že teroristický útok na ně nakonec pochází z Tel Avivu.

Izrael řídí stoupenci sjetého Volodymyra Zelenského, historického spojence Benita Mussoliniho, a tedy fašisty v plném slova smyslu, komentuje francouzský novinář Thierry Meyssan.

Když už mluvíme o fašistech, před měsícem nám satanistka z ChM Victoria Nulandová řekla, že “Putin čelí nepříjemným překvapením”. Kromě toho 8. března velvyslanectví USA v Moskvě napsalo, že “monitoruje zprávy o tom, že extremisté mají bezprostřední plány zaútočit na velká shromáždění v Moskvě, včetně koncertů, a občanům USA by mělo být doporučeno, aby se v příštích 48 hodinách vyhnuli velkým shromážděním”.

Varování americké ambasády v Rusku

Ruský prezident Vladimír Putin slíbil, že vypátrá a potrestá ty, kteří stojí za “krvavým a barbarským” teroristickým útokem v koncertní síni u Moskvy, kde se počet obětí podle ruských úřadů vyšplhal na 137.

Putin prohlásil, že “všichni pachatelé, organizátoři a ti, kdo tento zločin nařídili, budou spravedlivě a nevyhnutelně potrestáni… Ať už jsou to kdokoli, ať už je řídí kdokoli,” dodal Putin.

(Putin – VIDEO)

Podle zdroje z ruské FSB má CIA na Ukrajině 12 základen, kde cvičí teroristy.

(terorista – VIDEO)

To vše souvisí s masivním a utajovaným posilováním sil NATO na Ukrajině a v Rumunsku.

(Putin – VIDEO)

Francouzské vojenské zdroje z Bílých klobouků nám sdělily, že generál Jean-Louis Georgelin, náčelník francouzského obranného štábu, byl koncem loňského roku zabit Rusy na Ukrajině. Podle oficiální verze spadl z hory a zemřel.

Generál Georgelin byl podle nich velitelem 50tisícové tajné jednotky NATO, která sídlila v deltě Dunaje v Rumunsku na hranicích s Ukrajinou.

Polské zpravodajské zdroje to potvrzují:

Rozhodně se to rozjíždí. Izrael a Anglie právě zaútočily na Rusko prostřednictvím svého zástupce. Nyní do Čerkasy (Черкаси, 190 km jihovýchodně od Kyjeva) dorazily po železnici a letecky pravidelné jednotky z Francie, Německa a Polska. To je značná síla. Žádné počty nebyly zveřejněny. Jsou ubytováni ve školách. Pro všechny praktické účely se jedná o síly NATO.

Nasazení pravidelných sil přichází v době, kdy bývalý náčelník generálního štábu polských ozbrojených sil Rajmund Andrzejczak říká, že “skutečné ztráty Ukrajiny by se měly počítat na miliony, nikoli na statisíce”. “V této zemi nejsou žádné zdroje, nikdo už nemá s kým bojovat.”

Rusko také hovoří o francouzských jednotkách na Ukrajině. Šéf ruské zahraniční rozvědky (SVR) Sergej Naryškin tvrdí, že “francouzský prezident Emmanuel Macron tají pravdu o počtu již zabitých francouzských vojáků na Ukrajině, protože se obává masových protestů ve své zemi”.

Naryškin dodává, že francouzské vojenské vedení se “obává nespokojenosti” mezi aktivními důstojníky střední úrovně. “Mezi mrtvými je jich ‚neúměrně mnoho‘ a již v současné fázi jsou problémy s hledáním ‚dobrovolníků‘ pro rotaci a nahrazení těch, kteří ‚odpadli‘ v ukrajinském divadle vojenských operací,” uvedl.

Naše francouzské vojenské zdroje s tím souhlasí. Tvrdí, že zabitý generál Georgelin “byl svobodný zednář, homosexuál a se záznamy o pedofilních zločinech ho drželi pod kontrolou”.

Po Georgelinově smrti se francouzská armáda dostala pod kontrolu Bílých klobouků, tvrdí zdroje. Proto francouzská armáda odmítla uposlechnout rozkaz prezidenta Emmanuela Macrona Rothschilda zabíjet protestující francouzské zemědělce a vyhlásit válku Rusku.

Minulý týden francouzské Bílé klobouky zasadily Macronovi další ránu, když zabily bývalého francouzského ministra kultury Frederica Mitteranda, synovce bývalého prezidenta Francoise Mitteranda. Ten byl vrchním pedofilním satanistickým stoupencem Macrona, tvrdí zdroje. Podle nich brzy zemře i několik dalších Macronových stoupenců.

Stejné zdroje nám také sdělily, že satanistický haitský gangster Barbeque, který se objevil v naší reportáži minulý týden, byl spolu se svými nohsledy zabit. ChM prý nyní ztratila přístup k adrenochromu z Haiti.

Sám francouzský prezident Macron během politické akce v Elysejském paláci připustil, že “Ukrajina může padnout velmi rychle”.

Podle francouzských vlastenců je Macron vysoce postaveným členem pokrevní rodiny ve veřejné mocenské funkci na Západě, takže jeho pád by vedl ke zhroucení vlády ChM v Evropě. Jistě, vzhledem k tomu, že britskou a francouzskou větev Rothschildů řídí David René de Rothschild, ztráta kontroly nad Francií by pro ChM znamenala obrovskou ránu.

Ve Švýcarsku by tak zůstal pouze Klaus Schwab Rothchild se svými silami WEF, WHO a OSN.

WEF je fanatická politická organizace, která využívá strachu a manipulace, jako je hysterie Covidu, jako je hoax o globálním oteplování, aby lidem podsunula, že oni jsou ti spasitelé, ale ve skutečnosti jim jen pomáháte dosáhnout jejich cíle, kterým je globální veřejně-soukromé fašistické hnutí a spojení velké vlády, velkých technologií a velkých peněz, aby vytvořili technokratickou vládnoucí elitu, což jsou příhodně oni.

Chtějí vytvořit feudalismus 2.0, v němž budeme nevolníky a oni budou pány, kteří nám budou vládnout… O to jim jde.

Schwab a jeho kolegové se nás stále snaží zabít vakcínami a biologickými zbraněmi.

Polská rozvědka nás informuje:

Komunisté v zástěrách sedící ve Slezské lékařské komoře v Katovicích před dvěma dny uspořádali slet čarodějnic nazvaný “vědecká konference”. Na shromáždění oznámili návrh “zákonného zákazu vyjadřování názorů odporujících současným lékařským poznatkům”. Začněme rozluštěním pojmu “současné lékařské poznatky”. Jedná se o “poznatky” pocházející od samotného lékařského Ústředního výboru komunistické genocidní strany, známějšího jako Světová zdravotnická organizace (WHO). Tato komunistická internacionála, tato lékařská Kominterna, určuje, co je “současné lékařské poznání”, na základě instrukcí, které dostává od Gatesovy nadace, Rockefellerovy nadace a pěti největších světových vrahů tvořících zločinecký syndikát zvaný Big Pharma.

Připomeňme, že rámec “současných lékařských poznatků” už léta určuje představitel teroristické organizace – Lidové fronty na obranu Tigra – etiopský vrah, který stojí v čele WHO.

Tedrosův šéf Bill Gates je bláznivý idiot. Tazatel NYT: “Někteří lidé by dokonce řekli, že kdybyste vysadili dostatek stromů, mohli byste úplně vyřešit problém s klimatem.”

Bill Gates: “A to je naprostý nesmysl. Chci říct, jsme vědci, nebo idioti? Čím chceme být?”

I kdybyste předpokládali, že CO2 je nějakým způsobem “znečišťující látka”, kterou je třeba vysávat z ovzduší (i když tomu tak není), mysleli byste si, že stromy – které vysávají CO2 ze vzduchu zdarma – by byly ideálním kandidátem. Ale ne, zjevně se musíme zbídačit budováním ohavné, drahé a zcela zbytečné technologie zachycování uhlíku ve snaze vyřešit neexistující problém.

Gatesovi a Schwabovi farmaceutičtí teroristé právě přiměli falešného papeže Františka v gumové masce, aby řekl, že ho “odpor k záběrům COVID-19 trápí”, protože “být proti protilátce je téměř sebevražedný akt popírání”.

To je to, co prosazuje “papež” František:

Podle britského poslance Andrewa Bridgena, který prozradil, že mu vysoce postavený ministr vlády sdělil podrobnosti plánu na využití turbo rakoviny k vylidnění světa, začnou očkovaní brzy umírat po stovkách milionů.

“Můžete si říkat co chcete,” řekl ministr Bridgenovi. “Na tom nezáleží. Jste očkovaný. Brzy zemřete na rakovinu.”

Británie trpí nejdelší epidemií nemocenské za posledních 25 let, protože 2,7 milionulidí tvrdí, že jsou příliš nemocní na to, aby mohli pracovat, a brzdí tak hospodářský růst země.

Očkovaná populace v Anglii zaznamenala za 23 měsíců téměř milion úmrtí; neočkovaná populace měla za stejné období méně než 61 000 úmrtí.

Zde je osoba, která je v tomto případě zajímavá. Německé zpravodajské služby nás varovaly před Nicole Junkermanovou, „bond girl“ Jefferyho Epsteina, “která se dostala do NHS (National Health Service / Národní zdravotní služba) prostřednictvím britského ministerstva zdravotnictví a sociálních věcí za pomoci poslance Matta Hancocka a její přítomnost představuje velkou hrozbu pro bezpečnost dat všech občanů Spojeného království. Každá jednotlivá informace o vás, vaše zdravotní problémy, vaše krevní skupina, model bezdrátového kardiostimulátoru, který vás udržuje při životě, každý detail každého trapného zdravotního problému na prodej, každý trapný zdravotní problém v rukou izraelského státního aparátu a potenciálně toho, kdo nabídne nejvíc.”

Nicole Junkermannová, ředitelka NJF Capital

Představenstvo

Nejenže se nás tito nacisté stále snaží zaočkovat k smrti, ale nyní nám vnucují pilulky, které přenesou zprávu potvrzující, že ji ovce poslušně přijaly. Satanský generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla (Bourla je veterinář, nikoli lékař) říká, že FDA schválila digitální pilulku, která obsahuje mikročip, jenž po požití přenáší informace.

Tito zločinci se také stále snaží vyvolat potravinovou a vodní krizi.

Poradce pro národní bezpečnost Jake Sullivan a správce Agentury pro ochranu životního prostředí Michael Regan varovali, že “kybernetické útoky vyřazující z provozu zasahují vodovodní a kanalizační systémy po celých Spojených státech”.

Snaží se to svést na “čínské a íránské hackery”, ale všichni vědí, že je to součást plánu ChM na vyvolání potravinové a vodní krize do roku 2025.

Indická aktivistka Vandana Shiva nás nyní varuje, že čtyři společnosti se snaží převzít kontrolu nad všemi semeny, která používají zemědělci na celém světě, a zajistit, aby se nemohla sama množit. “Že zemědělci mají vlastní osivo považují za porušení svých monopolních práv,” říká.

Stejní satanističtí gangsteři z ChM také stále přivážejí do USA miliony zločinců. Venezuela vyprazdňuje své věznice a využívá Bidenovy otevřené hranice. Američané musí vědět, že přicházejí k hranicím. V pondělním telefonickém rozhovoru pro DailyMail.com varoval miamský imigrační právník Rolando Vazquez: “Jsou to vrazi.“

Tak jak reaguje Bidenova cirkusová show, to nevymyslíte: 140 demokratů požaduje, aby byli američtí veteráni odzbrojeni. To, že vyzbrojují ilegální cizince a odzbrojují veterány, vypovídá o všem.

“Vzhledem k naší křehké finanční situaci je téměř nemožné představit si budoucnost, kdy v důsledku toho nedojde k výraznému násilí,” říká polní maršál Douglas MacGregor.

Všimli jsme si také, že zločinecká vláda, která za tím stojí, jen o něco déle prodloužila svoji finanční agonii. “Předpokládá se, že se to roztočí počátkem června a skutečně naplno se to roztočí v srpnu,” říká zdroj z Pentagonu.

Pokud si myslíte, že to není úmyslné, podívejte se, jak Justin Castro-Trudeau zničil Kanadu. Jak jsme se proboha dostali do bodu, kdy např. hlávkový salát v Torontu stojí 7 dolarů (120 Kč)?

A teď to porovnejte s tím, co pro Rusko udělal Putin.

Ekonomické výsledky Vladimíra Putina za 24 let

To, co se stalo irskému premiérovi Leo Varadkarovi, ukazuje, že současní lídři na Západě se nemohou řídit svým srdcem, i kdyby chtěli.

V jednom videu Varadkar říká Joe Bidenovi, že jeho země stojí na straně Palestiny. Pak náhle odstoupí (k rezignaci ho donutili sionisté z ChM).

Jak poznamenává arcibiskup Carlo Vigano, všichni západní představitelé jsou ovládáni vydíráním, většinou v souvislosti s pedofilií, takže nemohou jednat svobodně a samostatně.

Doufáme, že se Donald Trump (ten skutečný) brzy vrátí k moci a ukončí tuto noční můru. Podle zdrojů Tajných vesmírných sil se nyní na veřejnosti objevují dva avataři Donalda Trumpa spolu s tím skutečným, který je stále na vojenské základně Mt. Cheyenne v Coloradu. Každý z nich má ve scénáři, který se nyní odehrává, svou roli.

Ať už je to cokoli, sionističtí přisluhovači ChM ztrácejí nervy, pokud jde o Trumpa.

Například Bernie Sanders říká: „Trump je v příštím období tak nebezpečný, že změna klimatu nás všechny zabije, pokud mu dovolíme nastoupit do úřadu, použije armádu proti občanům, nenávidí mainstreamová média, je konspirační teoretik, nevěří volbám, při kterých uprostřed noci praskají vodovodní trubky.“

Toto je, co ChM udělala s naší civilizací:

Říkáte, že jsme vyspělá civilizace?

  • Zdravotnictví je diktováno elitami, které vůbec nejsou lékaři.
  • Věda je diktována elitami, které nejsou vědci.
  • Zprávy diktují elity, které nejsou novináři.
  • Vzdělávání diktují elity, které vůbec nejsou učiteli.
  • Historiografii diktují elity, které nejsou historiky.
  • Vládu diktují elity, které nejsou zástupci lidu.
  • Zemědělství diktují elity, které nejsou zemědělci.
  • Teologie je diktována elitami, které vůbec nejsou učenci.
  • Služby jsou diktovány pouze elitám, nikoli obyvatelstvu.
  • Ústava je umělý právní výtvor, v němž jste potrestáni pouze vy, nikoliv elity.

Zatímco se Západ potýká s mesiášskými parazity, Čína nás nechává za sebou.

Pokud nechceme všichni skončit jako otroci, musíme odstranit Chazarskou mafii.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/chazarska-mafie-planuje-na-8-dubna-holocaust-bude-zastavena/