Lidé milují filmy a dramata, jsou vystrašení ke smrti a před spaním se musí podívat pod postel. Vedle vzrušení a mražení v tomto téměř desetiletí zvratů na horské dráze byl faktor zábavy vynikající.

Pro mnohé se však přitažlivost vytratila. Možná se příliš citově angažovali nebo neudrželi tempo. Jiní považují minisérii větší než život za vzrušující a každý den se probouzejí dychtiví po dalších stopách, důkazech Q, potvrzeních a hádankách, které je třeba vyřešit. Tady je malá rada pro válkou unavené od Dr. Scotta Younga na Telegramu:

Když se vás někdo pokusí naštvat tím, že vás urazí nebo udělá či řekne něco, co vás dráždí, zhluboka se nadechněte a vypněte své ego. Pamatujte, že pokud se snadno urážíte, snadno se s vámi manipuluje.

Mějte to na paměti, když se příště objeví titulek nebo příběh, který vás vyvede z míry a vyvolá ve vás emotivní reakci. To je přesně to, co nepřítel chce. Chce, abychom reagovali z emocí, abychom dělali chyby a ztratili schopnost jasně myslet. Chtějí, abychom fungovali z místa nízkých vibrací a hněvu.

Odmítněte to. Zůstaňte chladní, přátelé. Reagovat přiměřeně z vlastní volby – což může znamenat, že vůbec ne – je chytřejší cesta, než reagovat jako větrná kapsa na každý závan horkého vzduchu, který se objeví.

Když se na scénu vrací předchozí postava, je třeba vrátit se ke starším informacím. Steve Mnuchin byl jistý čas ve své funkci na ministerstvu financí USA očerňován, ale odhalili jsme jeho životopis, který byl výmluvný – dokonce i na Wikipedii.

Tady je Stevova nejnovější role ve scénáři, kdy se on, producent, objeví v dalším cameu. Neexistují žádné náhody, přátelé. Téměř VŠE je napsáno ve scénáři.

Trumpův bývalý ministr financí Steve Mnuchin nyní dává dohromady skupinu, která má koupit Tik Tok.

Zdá se, že je to koordinováno. Chce, aby se aplikace obnovila v USA. Chce, aby ji vlastnil americký podnik a aby společnost zůstala online a vytvořila konkurenci Facebooku, přičemž opakuje stejnou rétoriku jako Trump….

„Prezident Trump podepsal příkaz, že Tik Tok se musí prodat. Nadále tomu věřím. Myslím si, že by to mělo být vyřešeno. Rozumím této technologii. Myslím si, že by se měla prodat. Chystám se dát dohromady skupinu ke koupi Tik Tok. Měly by to vlastnit americké podniky. Celý problém se týká technologie. Musí to být pod kontrolou USA… Neměla by to kontrolovat žádná z velkých amerických technologických společností. Technologii, aplikaci je třeba nově vytvořit v USA… Myslím, že za šest měsíců se dá udělat hodně. Větší problém je, že by to neměli kontrolovat Číňané. Měl jsem přístup… Když máte tuto aplikaci v telefonu každého z nás, má možnost shromažďovat strašně mnoho údajů. Není pochyb o tom, že na základě doprodeje mají možnost ovlivňovat údaje a schopnost shromažďovat údaje. Dnešní problém, na který by se mělo zaměřit, by měl být vyřešen. Měl by ji kontrolovat americký podnik.”

Takže v podstatě se děje všechno, co chtěl Trump, aby se stalo. odkaz

Trumpovo výkonné nariadenie: tu

Boli sme tiež varovaní, že to bude BOLESŤ, a tá bola pravdepodobne extrémnejšia, než ktokoľvek z nás očakával. Nanešťastie, bolesť bola potrebná na prelomenie neprekonateľného programovania a znecitlivenia, ktoré na väčšinu populácie vyvíjala kontrola mysle založená na traume. Potom sú tu otvorené, nereálne, príliš vzdialené udalosti, ktorým sa nedá uveriť, a ktoré nás nútia škrabať sa na hlave, kým sa neodhalí stratégia Aliancie. Vnútorne chápeme, že celý príbeh je riadený “plánom”, ktorý Aliancia zostavila, aby pomohla formovať myslenie ľudstva a my sa mohli zmieriť s tým, čo sa stalo na našej planéte.

Takéto absurdné titulky sú jasným ukazovateľom psychologickej operácie a pre zdravo uvažujúcich vlastencov sú to skutočne príbehy z okraja šialenstva. Odkaz na Telegram.

KANADA – Absolutní ŠÍLENOST!

Torontská policie doporučuje občanům, aby si klíče od auta nechávali před vchodovými dveřmi do domu, pro zloděje. Takže abych si to ujasnila… Kanada zcela odzbrojila své občany jen proto, aby žili ve strachu před zločinci, kteří stále mají zbraně, a teď mají dovolit zločincům, aby jim kradli jejich prokletá auta? Usnadněte to zločincům. Vzdejte se zločinu a možná vám ušetří život! Co ti šibe?! video

Svět je bouřlivé místo, zatímco chaotické energie jara jsou v pohybu a mění se každým okamžikem. Zdá se, že každý týden přináší zvýšené napětí a emocionální vzruchy.

Letadla se stále setkávají s bizarními mechanickými poruchami a musí být přesměrována atp. Přítele, který nastupoval na let v Idahu do Phoenixu, evakuovali, když se zjistilo, že čelní sklo letadla je rozbito ještě předtím, než se odlepily od země, takže celý den strávili přesměrováním do Seattlu, v různých letadlech a na letištích.

Možná jste slyšeli o rozsáhlých výpadcích elektrické energie na Kubě v uplynulém týdnu. Oficiální verze souvisí se špatnou infrastrukturou a nedostatečnou kapacitou na dodávku energie, ale může jít io probíhající vojenskou operaci související s obchodováním s lidmi nebo jiné tajné operace. Podobné by k nám v blízké budoucnosti mohlo přijít kdekoli na plantech, a proto musíme být všichni co nejlépe připraveni na případné výpadky v energetice, dodavatelském řetězci atp.

Kuba: Od 17. marca pokračujú výpadky elektrickej energie v celej krajine v dôsledku problémov s infraštruktúrou.

Keď budeme všetci pripojení na globálnu bezplatnú energetickú “AETHERNET”, výpadky elektriny budú pravdepodobne minulosťou.

Čo ešte povedal Elon Musk? Mne to znie ako naša budúcnosť; NESARA/GESARA. Nech už sa za Elona vydáva ktokoľvek, hrá s bielymi klobúkmi.

Elon Musk predpovedá “univerzálny vysoký príjem”, keď sa postupne zrušia pracovné miesta a zamestnanosť sa stane zastaranou zdroj

Existují tři možnosti:

1. za útokem stály USA/NATO/Ukrajina ve snaze přimět Putina k eskalaci a vtáhnout NATO do 3. světové války v plném rozsahu.
2. Za útokem stálo Rusko, aby ospravedlnilo výraznou eskalaci.
3. Neznámý subjekt provedl útok z neznámých důvodů.

Možnost 1 se jeví jako nejpravděpodobnější, protože Západ je jediný, kdo by mohl mít z této situace prospěch. Putin už má veškerou podporu, kterou potřebuje, aby si dělal, co chce, nepotřebuje zabíjet vlastní civilisty, aby ospravedlnil válku, v níž už je, čerstvě po volbách, ve kterých získal 88 % hlasů.

Aktéři z hlubokého státu jsou ti, kteří se zoufale snaží rozpoutat globální válku. Vyřeší to všechny jejich problémy. Mohou zrušit volby v USA, dále rozšířit svoji moc a válečná mašinérie bude nadále placená.

Začali by třetí světovou válku, aby zastavili Trumpa? Určitě.

Představte si, jak jinak by o této situaci informovala média, kdybychom neměli X. Dříve než MSM vůbec dostala šanci vytvořit svůj příběh, občanští novináři už analyzovali situaci a rozšířili ji po celém světě. MSM prostě nedokáže držet krok.

Rusko zadrželo teroristy. Zpívají jako kanárci. Tvrdí, že byli naverbováni přes Telegram, aby spáchali útok výměnou za peníze.

Samotný Putin tvrdí, že Ukrajina se po útoku snažila teroristům pomoci dostat se na Ukrajinu. Je zřejmé, že nějaká organizovaná jednotka použila k provedení útoku paškvil jako zmocněnce. Učebnicové chování CIA. V kombinaci s Ukrajinou, která se snažila pomoci teroristům při útěku… důkazy by silně naznačovaly, že tento útok zorganizovaly západní zpravodajské služby.

Ať už jde o Ukrajinu, CIA, MI6, Mossad nebo jiný západní subjekt, všichni slouží týmž globalistickým pánům a mají stejný cíl – porazit Rusko jakýmikoli prostředky.

Bez ohledu na to, jaká je pravda, Putin bude mít odpověď. Tvrdí, že Ukrajina a všichni, kdo jí pomáhali, zaplatí vysokou cenu.

Putin zůstal tváří v tvář zlu vyrovnaný a logický. Přesto MSM tvrdí, že je to vyšinutý Hitlerův blázen, který chce jadernou válku a globální nadvládu.

Použijeme-li 11. září a 7. říjen jako precedens, Rusko nyní může svobodně napadnout nebo bombardovat kteroukoli zemi, kterou si přeje. Zdá se však, že Putin tuto návnadu nesežere. Uvědomuje si, že ho Západ provokuje ve snaze ospravedlnit další výdaje na Ukrajinu, nebo ještě hůře, přímou intervenci USA/NATO, a tedy plnohodnotnou 3. světovou válku.

Pokud Putin podnikne odvetná opatření, hluboký stát získá globální konflikt, po kterém touží, v naději, že uprostřed chaosu bude moci obnovit svou kontrolu. Putin je jejich plánu nakloněn. Nepředpokládám žádnou divokou eskalaci, ale nepřekvapilo by mě, kdyby se některá „rozhodovací centra“ v ne tak vzdálené budoucnosti ocitla na konci několika kinálů. Putin si uvědomuje vážnost situace a nebude riskovat svoji pozici z emocí  zdroj

Všechny ruské banky se postupně rozhodly odepsat dluhy všech, kteří zahynuli a byli zraněni při teroristickém útoku v Moskvě. zdroj

— V Prahe žiadali demisiu českej vlády. Na proteste sa objavilo aj niekoľko slovenských vlajok. — (https://standard.sk/606654/v-prahe-ziadali-demisiu-ceskej-vlady-na-proteste-sa-objavilo-aj-niekolko-slovenskych-vlajok)

Demonštrácia trvala približne dve a pol hodiny. Protestujúci sa zhromaždili pod sochou svätého Václava a zaplnili zhruba štvrtinu námestia.

Podľa organizátorov z mimoparlamentnej strany PRO a spolku Česko proti chudobe stráca kabinet premiéra Petra Fialu dôveru občanov a tým aj mandát vládnuť.

Sobotňajšia akcia nadviazala na vlaňajšie protesty tých istých organizátorov. Po jednej z demonštrácií sa časť účastníkov pokúsila sňať z Národného múzea ukrajinskú vlajku. zdroj

V Polsku nová vláda likviduje veřejnoprávní media, porušuje ústavu a vyhazuje diplomaty. Ohrožení demokracie to prý není zdroj

Brusel chce od sociálnych sietí likvidáciu dezinformácií, obáva sa ich vplyvu na eurovoľby zdroj

Peníze na zabíjení jako „mírový nástroj“? Hnát nás do války je zločin, vzkazuje Okamura zdroj

Japonsko chce zakázať ľuďom zaočkovaným proti covidu darovať „skazenú krv“ zdroj


Harabin nepůjde volit a nevyzve své voliče, aby volit šli! Pro něj je, jak řekl, schůdná jen třetí cesta, tedy žádný Pellegrini nebo Korček a to, jen kdyby byl on Prezidentem! Jiné ho nezajímá! SLOVENSKO HO TEDY NEZAJÍMÁ, POUZE JEHO EGO, to jediné je jeho prioritou! Harabin se tak z role vlastence PASOVAL ZA VLASTIZRÁDCE!! Takže si počkejme ještě na vyjádření lídrů SNS, ale tuším v tomto směru další katastrofu!!… Je to špatné Přátelé, je to velmi špatné, co se děje a co se dělo i během sčítání hlasů. Paní Monika Nemergut: Velmi se nyní přetřásalo v televizním pořadu, PROČ to obrovské zdržení ukončení hlasování, kvůli dvěma okrskům, které za záhadných okolností nepředaly své zápisy ani hodinu po půl noci, kvůli čemuž se nemohly výsledky stát oficiálními! Protože zásah do systému vyžaduje svůj čas, všude kde se manipuluje ve světě s výsledky, se děje přesně to samé, počínaje USA a Českem v posledních volbách, že se systém „zasekne“, nebo hlasování neukončí, ABY ZÍSKALI ČAS na dokončení svých „ operací”, zásahů! V našich parlamentních volbách na Podzim, nás zachránili p. Fico a p. Uhrík tím, že podchytili CELÝ PROCES zadávání údajů o hlasování do systému, proto nemohli nic udělat a proto eseťáci nevyhráli, neboť na jedné straně jsme se my zmobilizovali a na straně druhé, lídři stran SMĚR a Republiky ZNEMOŽNILI tento zásah a manipulaci do výsledků, což NYNÍ NEBYLO UMOŽNĚNO… Prosím proto nebuďme naivní a hloupí na jedné straně a na straně druhé, je třeba podtrhnout fakt, že polovina voličů NEBYLA volit az té poloviny co volit přišli, byla skoro polovina pro FAŠISMUS a LGBT ZLO! To nepotřebuje další komentář… Slováci, většinová část, se sami vženou do náruče zničující války, čímž nakonec strhnou s sebou i nás
zdroj

Do druhého kola sa musí jednak jasne zomknúť koalícia (koniec hier SNS na vlastnom piesočku), jednak sa musí ľuďom naozaj vysvetliť, o čom Ivan Korčok je.

Ivan Korčok sa už pred prvým kolom neudržal a naznačil, ako si chce od vlády zobrať niektoré právomoci (zastupovať Slovensko v zahraničí, uzatvárať zmluvy), odobrí všetko, čo mu chlebodarcovia nadiktujú (on aj teraz pokojne schvaľoval Irak či Juhosláviu, hoci vedel, aké je to nepopulárne, ale proti Washingtonu on nepôjde) a ako prezident by bol na čele permanentného vnútorného konfliktu.

Toto určite nepotrebujeme. zdroj

💀Dnes pred 25 rokmi, zacalo na prikaz americko-izraelskeho deepstatu bombardovanie nevinnych civilistov na uzemi byvalej Juhoslavie…

📍Novodoba genocida, aku Europa nepamata od 2.sv.vojny mala osobne pod dohladom masova vrahyna ‘balkanska masiarka’ Madeleine Albrightova….

📍Vtedajsia vlada Mikulasa Dzurindu vtedy bez mihnutia oka povolila prelety americkych stihaciek nad uzemim SR. odkaz

🤕Nastala skaza, vrazdenie zien, deti, tisice rodin v popole, roztrhnuta Juhoslavia, genocida Slovanov…

😡Rychlost Dzurindovho kyvnutia hlavou pripomina Caputovej kyvnutie DCA zmluve, zivo si pamatame, ako skocila na lusknutie prstom globalistov…

☝🏻Dzurinda je dnes tichym poradcom isteho Ivana Korcoka, pred ktoreho planmi som vas varoval skoro rok dozadu…

👀Moj prispevok citalo cez 100 000 z vas, a dnes – cuduj sa svete – pan Korcok kandiduje na prezidenta..

Dovolte mi vyjadrit sa velmi presne a pragmaticky:

  • nezamyslajte sa nad tym, co presne sa stane zo Slovenskom, ak bude Korckok prezidentom, jeho sponzori si uz cestu a sposob najdu..

‼️AK CHCETE NA SLOVENSKU VOJNU, VOLTE KORCOKA..ono vas to potom uz dostihne..‼️ zdroj

My Slováci sme národ, ktorý veľmi ľahko preberá názory a ideológie od iných národov, preto sme sa aj dostali do područia komunizmu, kde nám bolo diktované čo môžeme a čo nemôžeme, ak mám ísť do histórie ďalej, boli tu mocenské vplyvy zo susedných národov počas Rakúsko-Uhorska, Slováci boli vždy považovaní za národ malý a slabý, s ktorým nikto nepočíta na scéne veľkého spoločenského diania. Ale postupom času všetko dozrieva a dozrel aj „duch národa Slovenského“ a Slovensko sa v poslednom čase ukazuje v spoločenskom dianí ako rovnocenný partner.

Na rozdiel od národa Českého, ktorý posledné týždne akoby úplne stratil kontrolu nad svojim konaním a ženie nás do Tretej svetovej vojny, Slovensko sa stavia na stranu Rokovania o Mieri.

Je to neuveriteľné, ale Česko a jeho vrcholní politickí predstavitelia sa rozhodli aktívne podporiť účasťou svojich vojakov a technikov vojenský konflikt na Ukrajine. Čo to znamená? Každý triezvo uvažujúci človek si uvedomuje, že Ukrajina tento konflikt nikdy nevyhrá. Ukrajina prehrala podľa vojenských odborníkov tento boj asi po 3 týždňoch od začiatku konfliktu. Odvtedy to je už boj nie Ukrajiny, ale jej podporovateľov zo strany USA a NATO, boj do posledného Ukrajinca.

„Nech Rusko odíde z Ukrajiny a bude po konflikte“ , tak znejú hlasy mnohých. Áno, prekvapím Vás možno, aj s tým už Rusko súhlasilo, malo len jedinú podmienku – aby Ukrajina zostala nezávislou a ukončila rokovania o vstupe do NATO. „V žiadnom prípade nesúhlasíme“ znela odpoveď , bojuje sa ďalej, posielajú sa zbrane, teraz už aj ľudia, vojaci. Západ už dávno pochopil, že v globálnom ovládnutí sveta mu stoja v ceste teraz Slovanské národy, sú to národy iné, ako tie západné. Neplatí na nás to, čo platí na Američanov, na Nemcov či Francúzov. Máme iný pohľad na svet, máme a pevne verím, že sme ich nestratili nadobro, tie pravé hodnoty vo svojich srdciach. Uvedomil si niekto z Vás, čo ste za posielanie zbraní na Ukrajinu, že sa tým porušuje Božie prikázanie – Nezabiješ!!! Ak sa vyhrotí konflikt na Ukrajine do tej miery, že sa použijú zbrane zo západu na útok proti Ruským cieľom, čo si myslíte, čo bude nasledovať? Budú sa Rusi len prizerať, ako ich ničia? Samozrejme, že nie, oni budú útok opätovať a keď budú vo väčšom ohrození, použijú aj nukleárne zbrane, čo iné im ostáva. To je jednoduchá logika. A potom poviete – Tie Ruské svine, zaútočili, vyvolali vojnu. Je toto celé logické? Naozaj je to tak ťažké pochopiť, že štváč a agresor nie je Rusko?

Útočí sa len nato, čo má hodnotu, o bezcenné veci nikto nebojuje. Tu je tou hodnotou naša Slovanská hrdosť.

Už je mi zle z tých mainstreamových správ, kde sa šíria len lži a polopravdy, to západné Zlo a nenávisť ich ovládli dokonale a veľa ľudí ich prijíma bez toho, aby poznali súvislosti. Pozrite ako teraz penia, ryčia ako ranené zviera, keď sa ide urobiť poriadok aspoň vo verejnoprávnej televízii a rozhlase.

Slováci, nespime, už najvyšší čas sa prebudiť, dianie okolo nás sa nezastaví a nebude čakať, kedy sa nám uráči, lebo by to nebolo asi nikdy. Len trápenie a bolesť vytrhnú človeka z nečinnosti. Nebuďme už nečinní, buďme aktívni v tvorení svojej budúcnosti.

Čo tým je myslené? Vytvárajme si vlastné názory citom, nie rozumom, pozorujme, buďme kritickí, ale spravodliví, budujme v srdci mier, vypočujme si aj iný názor, ale nie preto, aby sme mu mohli hneď oponovať a presadzovať vlastný názor, ale preto, aby sme hľadali Pravdu, ktorej kúsok môže byť na oboch stranách. Žiadny boj sa nedá vyhrať zbraňami, lebo porazená strana vždy bude hľadať spôsob na odplatu. Dal by sa vyhrať jedine vtedy, ak jedna strana úplne zmizla – bola pozabíjaná. To je jednoduchá logika. V civilizovanej spoločnosti sa konflikty riešia za rokovacími stolmi, tam sa dohodne mier a mierové podmienky. Myslime na to, keď budem budúci týždeň voliť hlavu štátu, či chceme aby to bol prozápadne orientovaný vojnový štváč, ktorý nebude mať problém vzdať sa „práva veta“ za Slovensko alebo niekto, kto považuje Slovensko suverénny štát, ktorý má právo na vlastný názor a nebude už v područí iných národov ani kultúr, ale bude hrdo kráčať k Pravde. Toto je naša úloha, je väčšia, než si dokážeme teraz predstaviť, preto z toho vyplýva aj veľká zodpovednosť.

Ďakujem všetkým, ktorí si to prečítali až dokonca, a moja vďaka patrí ľuďom a priateľom, ktorí so mnou zdieľajú tieto myšlienky, ak nás bude viac a viac, dokážeme zastaviť túto strašnú hrozbu nukleárnej vojny a podporiť Pravdu a Spravodlivosť na našej krásnej Zemi, na našom milovanom Slovensku.

Prajem Vám všetkým krásnu a Pánom požehnanú nedeľu. Nech je Svetlo na Zemi.

Vrabel Karol

https://vitazstvosvetla.org/spravy-24-03-2024/