Odvolání nejvyšších představitelů řádu maltézských rytířů Vatikánem znamená, že celé vedení NATO bylo vyhozeno, tvrdí zednářské zdroje z P3. Rovněž uvnitř Vatikánu probíhá čistka, neboť jsou odstraňováni členové „sionistické cabaly“, tvrdí zdroje. To způsobuje vakuum ve vedení skupiny zemí G7, protože se hroutí celý jejich ekonomicko-sociální systém.

Ze zdrojů zpravodajských agentur po celém světě také dostáváme četné zprávy o tom, že se na tento měsíc chystá nová událost typu 11. září nebo Fukušima. Vysoce postavené zdroje uvádějí data jako 8., 11. a 23. září. To vše je součástí pokusu chazarské mafie vylákat peníze od zbytku světa, protože 30. září se blíží termín plateb pro korporaci UNITED STATES OF AMERICA a její vlastníky ChM.

V této souvislosti existuje velmi reálná pravděpodobnost, že se EU a většina evropských vlád zhroutí, a to možná ještě před koncem měsíce. Důvodem je to, že Rusové přerušili dodávky plynu do Evropy a zbytek světa přestal do regionu posílat ropu. Nejde přitom jen o vytápění evropských domácností: přerušení dodávek jistě povede k zastavení většiny průmyslových odvětví v západní Evropě. Například podle podnikatelské lobby hrozí, že kvůli vysokým cenám energií bude již nyní uzavřeno 60 % britských továren.

Zdá se, že britská vláda začala v rámci řešení této situace používat dříve zakázanou energetickou technologii Tesla, jak ukazuje tato fotografie cívek Tesla pořízená nedávno v Anglii. Je možné, že ostatní země budou muset následovat jejího příkladu.

Teslova technologie

O zastavení plynovodu Nordstream 1 do Německa z „technických důvodů“ se již široce informovalo, ale to je pouze špička ledovce. Dosud neoznámené je, že ruská ponorka vplula minulý týden do Středozemního moře a přerušila plynovod, který posílal palivo z Alžírska do Francie, tvrdí zdroje z lóže P3.

Další ranou bylo odpojení Záporožské jaderné elektrárny od národní sítě poprvé v její historii, poněvadž bylo přerušeno přenosové vedení, což způsobilo výpadky elektřiny na celé Ukrajině.

„Většina myslících lidí na celém světě si uvědomuje, že je to Rusko, kdo stojí na straně pravdy a snaží se zabránit globálnímu návratu nacismu,“ vysvětlil 3. září ředitel Služby zahraniční rozvědky Sergej Naryškin. „Jsem přesvědčen, že nevyhnutelné zničení hegemonie liberálně-totalitních režimů Západu také učiní svět otevřenějším, čestnějším a spravedlivějším,“ dodal.

FAKE NEWS. Počítačově vytvořený údajný úprk lidí z Kyjeva

 

Váš nepřítel není v Rusku

 

Video: Trudeau za velezradu a daň z uhlíku. Odstraňte Světové ekonomické fórum.

V této souvislosti pokračují masové demonstrace po celé Evropě, zejména v České republice a ve Francii. Situace dospěla tak daleko, že Německo v očekávání masových občanských nepokojů vytvořilo novou vojenskou jednotku, která bude od 1. října (den po uplynutí lhůty pro platby 30. září) hlídat v ulicích a prosazovat stanné právo.

Protest v Praze:

Protest v Paříži:

Zatímco se tak děje, na samém vrcholu světové moci dochází k řadě atentátů a intrik. Například minulý týden byla Christine Chadwicková – soukromá sekretářka šéfa MI6 – zabita při „pravděpodobně skrytém atentátu na dálku skalárního typu, maskovaném jako pravděpodobná sebevražda,“ tvrdí zdroje z MI6. Dodávají, že její tělo bylo zpopelněno dříve, než mohla MI6 provést soudní pitvu, aby určila příčinu smrti.

Atentát byl spáchán proto, že se Chadwicková sblížila s lidmi, kteří zavraždili bývalého M1 (člověka, který ovládá peněžní kohoutek FEDu) Adnana Sakliho a převzali kontrolu nad aparátem pro tisk peněz Federální rezervní banky, tvrdí zdroje. George Bush starší byl popraven jako odplata za tuto vraždu, ale kontrola nad tiskem peněz uvnitř USA zůstává v rukou nacistické frakce ChM, říkají.

Zdroje z ruské FSB uvádějí, že mnohé z těchto intrik a chaosu pramení z toho, že minulý týden zemřel bývalý ruský prezident Michail Gorbačov, který tento řetězec satanských událostí spustil.

„Když si přečtete komentáře Rusů, většina z nich ho proklíná a posílá do pekla. Dokonce ani křesťanský patriarcha nevyjadřuje soustrast a ani nezmiňuje jeho jméno,“ říká zdroj z FSB.

„Jeho prezidentství se podobalo Judově misii. Pentagon si vždy přál, aby se Sovětský svaz rozpadl, a proto ho Západ chválí. My jako občané SSSR jsme ztratili svou zemi, imperiální slávu a jednotu mnoha ruskojazyčných národů. Chceme to zpět a dostaneme to zpět, ale novým způsobem,“ dodává zdroj.

Zdroj také poznamenal, že jazyková kódová slova jako „perestrojka“ a „glastnost“ mu dali američtí poradci.

Zdroje MI6 potvrzují, že Gorbačov měl v Kremlu obrovské kanceláře a měl velkou moc ještě dlouho poté, co údajně ztratil moc.

Americké křesťanské fundamentalistické skupiny šly dokonce tak daleko, že ho označily za antikrista.

I když se Gorbačovovi přisuzují příliš velké zásluhy (nebo diskreditace), je jasné, že satanisté jsou nyní bez vůdce.

Abychom pochopili toto vakuum ve vedení, podívejme se blíže na to, proč jsou intriky v Řádu maltézských rytířů tak důležité. Můžeme začít tím, že si připomeneme, že celá falešná pandemie a pokus o přeměnu planety v obří zvířecí farmu začala u společnosti Wuhan Biotech Company, jejíž logo (Maltézští rytíři) je stejné jako logo společnosti Umbrella Biotech Company ze série Resident Evil (podrobnosti viz naše zpráva z 3. února 2020).

Poznamenáváme také, že před lety nám MI6 zaslala seznam členů Maltézských rytířů. Vypadal jako seznam „kdo je kdo“ mezi západní vojenskou a mocenskou elitou. Bohužel seznam, který nám byl zaslán, byl z našeho počítače vymazán třetí stranou dříve, než jsme měli možnost jej zveřejnit. Nicméně částečný seznam zde na Wikipedii zahrnuje velkou skupinu evropských královských rodin a aristokratů. (ODKAZ)

Navzdory své obrovské moci se Řád v posledních několika letech rozdělil na dvě protichůdné frakce, z nichž jedna podporovala falešnou vládu Joea Bidena a druhá Donalda Trumpa.

Boj mezi těmito frakcemi, které využívají nástroje jako FBI a loutkové politiky, způsobil, že americká vláda už několik let pobíhá jako bezhlavé kuře.

Podle zdrojů z P3 se také „odehrává ošklivý příběh“, který zahrnuje spoustu vzájemného vydírání ohledně věcí, jako je pedofilie. Mossad má podle nich rozsáhloudokumentaci s takovým vyděračským materiálem na většinu západních mocenských činitelů. Malou ochutnávku toho, co se děje, naleznete na tomto videu.

Adrenochrom na očích:

Za těchto okolností je jasné, že když se minulý týden sešli všichni nejvyšší kardinálové ve Vatikánu, rozhodli se raději vyhodit vůdce obou frakcí, než aby přistoupili na jejich plán pokusit se oklamat svět dosazením otrockého papeže s černou tváří.

P3 však upozorňuje, že existuje i mocná skupina, která se snaží odstranit herce v gumové masce, který se vydává za papeže Františka.

Nezapomeňte, že papež František a falešný prezident Joe Biden prosazují vakcíny, i když počet úmrtí na ně roste.

Dopad očkování na C19 v přímém přenosu!!! Moderátoři padají jako hrušky:

Zelený kruh: velikost pórů jednorázové nebo látkové masky. Bílá tečka: šest krát větší než kovid.

To znamená, že všichni jsou zřejmě subdodavateli Rockefellerovy nadace, protože právě tito lidé plánují nějakou pandemickou akci přinejmenším od roku 1975. Dokonce i nyní, kdy jsou hlášeny všechny nežádoucí reakce na vakcíny, najímá Rockefellerova nadace „kohortu sociálních a behaviorálních vědců z celého světa“, aby se pokusila přijít na to, jak vymýt mozky více lidem za účelem očkování.

To je vzhledem k rozsáhlým důkazům o poškozeních, které tyto vakcíny již způsobily, trestuhodné. Například ve Spojeném království vláda uvádí, že k 24. srpnu 2022 bylo vakcínami, které tito zločinci prosazují, poškozeno více než 460 tisíc lidí!

Je zřejmé, že tito zoufalí zločinci doslova bojují o život a stále doufají, že zavraždí dostatek lidí, aby se udrželi u moci.

Celkově lze říci, že chaos a boje ve vedení Západu se v příštích týdnech a měsících budou jen prohlubovat, protože kolaps systému bude pokračovat.

V Číně, na Blízkém východě, v Japonsku i jinde dochází k nepokojům a intrikám na vysoké úrovni, protože mocenské vakuum pokračuje.

Bagdád v plamenech:

V Číně probíhá tajná válka a masové čistky (shazování lidí z budov atd.), které již proběhly v Šanghaji, se nyní přesouvají do velkých metropolí, jako je Čcheng-tu a Šen-čen.

Padající z oken a křik:

V této souvislosti je zajímavé, že Vatikán se zřejmě snaží dosáhnout nějaké finanční dohody na vysoké úrovni mezi Východem a Západem, když minulý týden pozval do Vatikánu na devítidenní návštěvu tchajwanskou císařskou rodinu Chenů. Vatikán je jediným evropským diplomatickým spojencem Tchaj-wanu.

Očekává se, že boj o moc vyvrcholí na říjnovém shromáždění komunistické strany v Pekingu. Asijské tajné zdroje tvrdí, že prezident Si Ťin-pching bojuje za rozpuštění komunistické strany, obnovení původní vlády a znovusjednocení Tchaj-wanu s Čínou.

V Japonsku mezitím pokračují čistky ve spojenecké Církvi sjednocení, která ovládá více než 150 politiků. Podle japonských pravicových zdrojů je součástí snah o vyhlášení stanného práva a obnovení japonské nezávislosti. Pokud tak neučiní, očekává se, že počet obyvatel Japonska bude nadále klesat až na úroveň vymírání.

Podle zdrojů z Asijské tajné společnosti probíhá stejný druh boje i v Koreji. Abychom pochopili, jak destruktivní pro lidský život je vláda satanské ChM, všimněme si, že v roce 2021 dosáhl počet dětí na jednu ženu v Jižní Koreji rekordně nízké hodnoty 0,81, což znamená, že populace klesne o více než 50 %.

Naproti tomu v „chudé a represivní Severní Koreji“ má průměrná žena 1,92 dítěte.

Všechny země pod vládou ChM mají ve skutečnosti tak nízkou porodnost, že počet obyvatel prudce klesá. Jedinou výjimkou je Izrael, kde má průměrná žena více než tři děti.

V této souvislosti je zajímavé, že ChM kontrolovaná OSN upustila od předstírání neutrality a vydává zprávy odsuzující lidská práva v zemích jako Rusko a Čína, zatímco zločiny ChM kontrolované G7 ignoruje.

Smlouva OSN o lidských právech z roku 1948 zahrnuje do definice genocidy „opatření k zabránění narození, násilné přemístění dětí nebo záměrné vytvoření životních podmínek, jejichž cílem je fyzická likvidace skupiny“. Podle této definice jsou Jižní Korea, Japonsko, Singapur a země G7 oběťmi.

Není divu, že občané těchto zemí jsou nyní blízko otevřené vzpouře, protože jejich vedení se je stále snaží zničit chemikáliemi (které narušují hormony a způsobují rakovinu), nepřirozenými životními podmínkami atd.

Vzpoura proti vládě ChM se zrychluje také na Blízkém východě. Hromadné útoky proti ChM jsou hlášeny z Libye, Iráku i dalších zemí.

Všimli jsme si také, že na celém světě stále probíhá intenzivní válka o počasí v rámci mocenských bojů. Jasným příkladem jsou záplavy, které zasáhly třetinu Pákistánu. Zdroje z P3 poznamenávají, že Rusové se minulý týden pokusili tyto útoky zastavit zničením „amerických radarů hvězdných válek“ na Sicílii.

Záplavy v Pákistánu:

V souvislosti s hvězdnými válkami na závěr opět přinášíme nejnovější důkazy o tom, že lidé z tajného vesmírného programu záměrně ukazují svá futuristická UFO velké části světa. Doufejme, že brzy přistane jedno z jejich antigravitačních plavidel na trávníku Bílého domu.

Vstup zatahovacím vchodem:

Hasiči spatřili neidentifikované letecké jevy (angl. zkratka UAP):

 

Převzato: https://tadesco.org/cele-vedeni-nato-bylo-propusteno-a-zacalo-obdobi-mezivladi-britska-vlada-pouziva-teslovu-technologii/