V Praze demonstrovalo 70 000 (oficiální odhad, který asi bude značně podhodnocený, spíše 150 – 200 000, úsudek si udělejte sami) lidí proti vládě Petra Fialy a požadovali demisi vlády, odchod ČEZu z burzy v Lipsku, přímé nákupy plynu od Gazpromu bez účasti burzy, vystoupení z NATO a neutralitu! Petr Fiala prohlásil, že demonstraci svolaly proruské síly! Konceptuální poplach ale vyvolala účast Karla Janečka na demonstraci, v minulosti sponzoroval Milion chvilek a dokonce i TOP09! Máme se začít bát o únos protestního hnutí jako zažily Žluté vesty ve Francii? Řekl si Janeček o hlasy protestních voličů do nadcházející volby prezidenta?

V sobotu 3. 9. 2022 proběhla v Praze na Václavském náměstí dopředu avizovaná demonstrace národních a vlasteneckých sil, které do protestů ale nevyhnalo umenšování občanských a lidských práv, ani umlčování svobody slova, ani pošlapávání ústavně zaručených práv na ochranu integrity a nedotknutelnosti těla, ale vyhnal je tam kriticky se zmenšující obsah nákupního vozíku, do kterého už najednou nejde uložit laciný ruský plyn, laciná ruská ropa a ani laciná česká lipská elektřina.

Pokud posloucháte mé pořady na SVCS a čtete mé knihy a články, tak víte, k čemu právě v sobotu v Praze došlo. Ano, poloprázdný nákupní vozík vyhnal do ulic 70 000 lidí. Jistě si pamatujete, kolikrát jsem psal a rovněž na SVCS vysvětloval, že ke změnám v ČR nedojde do doby, dokud bude na nákupní frontě klid. A přesně k tomu teď dochází. Je na to opravdu smutný pohled, jak dlouho to trvalo dostat tolik lidí pod koně na Václaváku. Níže jsou živé záběry z demonstrace, které pro naši redakci natočil jeden z našich čtenářů.

Když politici v ČR a v celém západním světě po dobu 2 let covidové hysterie odebírali lidem občanská práva, zakazovali jim chodit nejprve do obchodů, potom i do škol a do práce bez podstoupení testů a později bez vstříknutí vakcínky pod kůži svojí nebo svých dětí, tak do ulic proti tomuto teroru vycházelo na protesty jen doslova a do písmene pár stovek lidí, v cizině to bylo lepší, jednalo se o tisíce lidí.

Když vlády berou lidem svobodu slova a 25. února tohoto roku Fialova vláda poprvé od roku 1989 v rozporu s Ústavou zahájila cenzuru a zablokovala 8 opozičních a vládě nepohodlných webů, na protest proti totalitě do ulic nevyšel nikdo, s výjimkou několika malých demonstrací v řádech stovek lidí. A teď si položte konceptuální otázku: Jak je možné, že likvidování občanských a lidských práv lidi do ulic v ČR nevyžene, ale vyžene je tam krize v jejich poloprázdném nákupním vozíku? Chápete? Pořád ještě nerozumíte mojí tezi o Nákupní frontě?

Energetická krize konečně vyhnala do ulic větší než malé množství demonstrantů

Ano, je to přesně tak. Lidé se začínají v ČR bohužel aktivizovat až v okamžiku, kdy jim někdo sáhne na obsah nákupního vozíku, ve kterém se nachází nejen potraviny, zboží a nemovitosti, ale i energie a paliva. Pokud někdo sáhne v ČR lidem na lidská a občanská práva, lidé nepohnou ani brvou. Jakmile jim ale někdo sáhne na obsah nákupního vozíku, okamžitě je oheň na střeše a na Václaváku je v tu ránu podle matematických odhadů 84 000 demonstrantů. Policie ČR číslo svým výpočetním systémem pomocí dronů odhadla na 70 000 lidí. Každopádně takováto obrovská demonstrace už má úplně jinou hybnou sílu a náboj. Ukázalo se, že když lidem hrozí, že nebudou mít čím svítit a topit, tak je to vyžene do ulic a protestují proti vládě Petra Fialy.

Jeden z transparentů na demonstraci

Kdyby Fiala zablokoval další weby, kdyby umlčel část opozice, kdyby nechal rozpustit nějakou stranu, do ulic by to tolik lidí nevyhnalo. Pouze krize na nákupní frontě a nedostatek obsahu nákupního vozíku má v ČR sílu vyhnat do ulic dostatek lidí. Bohužel. Jedinou výjimkou jsou demonstrace organizované globalisty, ale k tomu se ještě dostaneme. Na jedné straně je důvod k radosti. Konečně se začalo něco dít, ledy se pohnuly a lidé vyšli do ulic ve větším počtu než jenom v komorním duchu docházky do nedělní školy. Na straně druhé k tomuto občanskému vzedmutí dochází až ve chvíli, kdy objektivní procesy samovolného řízení v Evropě v důsledku konceptuálně navozené inflace začaly lidem likvidovat obsahy jejich nákupních vozíků a spolu s tím i sociální bezpečnost.

Český premiér se úplně rozešel s realitou a žije si ve vlastním světě, zatímco desítky a brzy stovky tisíc lidí mu řvou v ulicích strachem z toho, jak tu vládu v zemi vede

Petr Fiala pro CNN Prima News prohlásil [1], že za demonstrací proti jeho vládě stojí proruské síly. Péťa se prostě úplně zbláznil. On asi opravdu nechápe, že jeho vláda by nikoho nezajímala do chvíle, dokud by obsah nákupního vozíku, na který občané jsou zvyklí, zůstal politikou Fialovy vlády nedotčen. Jenže, došlo přesně k opačnému procesu. Fialova vláda od počátku krize na Ukrajině dělá všechno proto, aby občané v ČR měli v tom svém nákupním vozíku co možná nejméně jistot a zboží, protože odřezávání se od ruských energetických zdrojů, které dosud garantovaly nízké ceny zboží, je právě dílem Fialovy vlády. Je to destrukce a rozšlapávání nákupních vozíků a košíčků českého obyvatelstva. A výsledkem jsou obrovské demonstrace v Praze.

Římští císaři znali tento proces řízení pod názvem “Chléb a hry” a účinek tohoto řízení byl nevídaný. Na ulicích byl klid, kriminalita klesla prakticky na minimum, v dobách her se obyvatelstvo nezajímalo o své okolí, lidé se zajímali jen o bochníky chleba rozdávané zadarmo všem lidem během her v Koloseu. Z pohledu konceptuálních procesů řízení se jednalo o prototyp pozdějšího řízení populace skrze Nákupní frontu a nákupní vozík.

Podle Cicera jsou lidé ochotni minimalizovat své požadavky po státu pouze na “plný stůl” a je-li tento stůl plný, obyvatelstvo nepožaduje po vládě císaře nic dalšího a dokonce se o vládu císaře ani nijak nezajímá, protože se stará o obsah prostřeného stolu. Cicerův koncept plného stolu dokazuje, že od dob Římského impéria se vlastně nic nezměnilo. Je-li poskytnut lidu plný stůl, resp. plný nákupní vozík, potom lid se nestará o to, jaké lumpárny a zlodějny provádí jeho vlastní vláda. Lid se při plném vozíku o vládu nezajímá a nechává jí klid na práci.

Slovenská televize to nedala a vypustila kachničku o “stovkách” demonstrantů v Praze

Současnou energetickou a palivovou krizi v EU způsobila Evropská unie a rovněž Fialova vláda. Byli to přece politici evropských zemí, kteří po 24. únoru tohoto roku začali křičet, že Evropa se musí odpojit a odříznout od ruského plynu a ropy. To nebyl Vladimir Putin, který by toto prohlašoval. Ne, to byli evropští politici v čele s Petrem Fialou. To nebyl Vladimir Putin, který v EU zavedl program Green Deal a jeho předražené emisní povolenky na plyn, ropu a elektřinu. To nebyl Vladimir Putin, který by nařídil prodávat lacině v Česku vyrobenou elektřinu na burze v Lipsku za přemrštěné tržní ceny zpátky do ČR.Ani Putin nenařídil, aby ČR nakupovala plyn v Amsterdamu na burze za přemrštěné tržní ceny namísto za lacino přímo od Gazpromu. Petr Fiala si neuvědomuje, že jeho bláboly o Putinovi mu už věří čím dál tím méně lidí.

Lidi na demonstraci v Praze nesvolaly proruské síly, ty lidi na demonstraci svolaly drakonické faktury za plyn a elektřinu. Případem samotným pro sebe je sobotní reportáž [2] slovenské státní televize, která informovala o tom, že v Praze na Václavském náměstí se sešly “stovky” demonstrantů proti vládě. Ano, stovky demonstrantů a přitom doprovodné záběry slovenské RTVS jasně ukazovaly tisíce lidí. Těžko říct, jestli tohle je standard mlžení mainstreamových médií, nebo se jednalo o nějakou chybu korespondenta či zpravodaje. Každopádně demonstrace na Václavském náměstí je podle mého názoru jen zahřívacím kolem, generální zkouškou na mohutnou milionovou demonstraci, která se odehraje v listopadu u příležitosti 33. výročí Kabátové revoluce.

Karel Janeček spatřen na demonstraci v objetí se známou advokátkou

V té době bude plynová, ropná a elektrická krize dosahovat úplně jiných rozměrů než teď, kdy je ještě relativně teplo. Fialova vláda se nemusí dožít Nového roku. Konceptuální otázkou ale je, kdo by přišel místo Fialy? Neexistuje nic jako mocenské vakuum. Uvolněná moc je okamžitě uchopena někým jiným. Kým? No, když se to dobře zmanažuje, tak ta vláda padne! Víte, kdo je autorem tohoto citátu z roku 2013? Karel Janeček. Tehdy takto mluvil v jednom rozhovoru o vládě Petra Nečase. A ta vláda o něco později opravdu padla. A právě Karel Janeček se v sobotu na demonstraci objevil a byl zachycen takřka v objetí s advokátkou a právničkou Janou Zwyrtek Hamplovou, která je na alternativě velmi dobře známá, ale její téměř obětí s Karlem vyvolává velice divné pocity. Proč?

Zdroj: https://aeronet.news/v-praze-demonstrovalo-70-000-lidi-proti-vlade-petra-fialy-a-pozadovali-demisi-vlady-odchod-cezu-z-burzy-v-lipsku-prime-nakupy-plynu-od-gazpromu-bez-ucasti-burzy-vystoupeni-z-nato-a-neutralitu/