Bývalý White Hat Officer, který povzbuzoval letce a další osoby, aby přijímali podpůrné injekce Covid-19, je nyní podle vojenských zdrojů zadržován ve stísněné cele ve vězeňském bloku Camp Delta základny Guantanamo Bay.

Jak v úterý informoval generál USMC David H. Berger, odvolal plukovníka letectva Blaina L. Bakera z rady White Hat poté, co potvrdil, že posledně jmenovaný byl autorem mise nutící letce na Altus AFB, aby se nechali očkovat a povýšit v souladu s pověřením ministra obrany Lloyda Austina ředitelkou CDC Rochelle Walensky pokyny Covid-19. Tento dokument, jak se dozvěděly noviny Real Raw News, vyhrožoval letcům trestnou činností, včetně možného vyhození od letectva, pokud nebudou striktně dodržovat očkovací protokol.

Po přezkoumání dokumentu a propuštění Bakera generál Berger požádal své spolupracovníky na kybernetickém velitelství americké armády, aby pronikli do Národního střediska osobních záznamů, záznamů vojenského personálu (NPRC-MPR) a vytáhli Bakerův spis. NPRC-MPR je úložiště obsahující zdravotní záznamy milionů příslušníků aktivní služby, vysloužilců a zemřelých vojáků a jejich rodinných příslušníků. Oficiálně tato databáze neukládá záznamy z aktivní služby; neoficiálně uchovává vše – aktivní službu, vysloužilce, propuštěné, nečestně propuštěné, zemřelé atd.

To, co Kybernetické velitelství objevilo, bylo podle našeho zdroje šokující. Baker se nikdy nenechal očkovat Covid-19. V březnu 2021, se staly injekce široce dostupné, Baker předložil ministerstvu obrany formulář o „náboženské výjimce“ a Lloyd Austin osobně žádost schválil.

Takže Baker na jedné straně vyhrožuje neočkovaným letcům disciplinárním řízením, na druhé straně pokrytec injekci proti C19 odmítl.

„Když to generál Berger zjistil, stáhl Bakera ze služby,“ povrdil zdroj. „A všechno, co uviděl, jen přililo víc oleje do ohně.“

Ukázalo se, že Baker byl s nepřítelem po celou dobu ve spojení a rozsah jeho zločinů dalece přesahoval schvalování očkování.

Generál Berger odhalil dokumenty, které dokazují, že Baker se spikl s ministrem amerického námořnictva Carlosem Del Torem, sympatizantem Bidenovců, který ani není původem Američan, aby narušil dva plynovody v Baltském moři, které spojovaly Rusko a Německo, dokud oba minulý týden nevyvolaly velké úniky. Dokumentace, byť vágní, zmiňovala použití protiponorkového letounu P8 Poseidon k „přerušení“ toku paliva mezi Evropou a Ruskem.

Přestože Boeing P8 není letadlo pro pozemní útok, lze ho dovybavit torpédy a pozemními útočnými zbraněmi. Navíc byl P8 jediným vojenským letounem, který byl zjištěn nad místem, kde došlo k detonacím – útokům u Nord Streamu.

„Generál Berger je nyní přesvědčen, že v tom měl prsty Baker, a jeho záměrem bylo svalit vinu na Rusko. Typická falešná vlajka. Rusko právoplatně popřelo účast, ale MSM a Bidenův režim přesvědčily Ameriku, že je to ruská sabotáž,“ řekl náš zdroj. „Na základě jeho zjištění generál Berger spolupracoval s JAG na tom, aby Bakera zatkli pro obvinění z velezrady.“

Ve středu 5. října pronikla jednotka průzkumníků a odstřelovačů USMC na leteckou základnu Altus AFB a Bakera formálně zatkla, obvinila ho z pobuřování, velezrady a spiknutí s nepřítelem. Byl spoután, vzat do vazby a letecky převezen do GITMO, uvedl zdroj.

„Tohle je konec pro Bakera. Nyní bude postaven před vojenský tribunál,“  prozradil zdroj. „A brzy budeme mít i Del Tora.“

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/10/former-white-hat-officer-becomes-gitmo-detainee/