Prezident Donald J. Trump v pátek odsoudil MAGA, která ho kdysi podpořila, ale která ustoupila, když ji ohrožovalo kriminální ministerstvo spravedlnosti Bidenova režimu, sdělily dva nezávislé zdroje z Trumpovy kanceláře v NYC agentuře Real Raw News.

Trumpova zuřivost, uvedl jeden zdroj, byla namířena přímo proti vůdci Proud Boys Jeremymu Bertinovi, který se ve středu přiznal k obvinění z „pobuřujícího spiknutí“ a řekl federálním prokurátorům, že bude „plně spolupracovat“ na jejich křížové výpravě, aby identifikoval, lokalizoval a na neurčito uvěznil osoby, které navštívily Kapitol 6. ledna.

Bertino nebyl ani v Kapitolu – Lidovém domě – 6. ledna 2020, aby protestoval proti ukradeným volbám. Bertino byl obviněn, že se spikl s rozzlobenými Trumpovými příznivci, aby překazil Kongres, když se zákonodárci sešli, aby potvrdili výsledky voleb. FBI, ATF, tajná služba a zástupci šerifa později provedli razii v jeho domě v Severní Karolíně a zabavili mu střelné zbraně. Bertino nebyl ozbrojen, když 6. ledna navštívil Kapitol.

Vzhledem k možnému pětiletému trestu uzavřel Bertino „dohodu o shovívavosti“, jejíž specifika prokurátoři zpečetili.

Do dnešního dne bylo obviněno nejméně 919 lidí z toho, co Bidenův režim nazývá „povstáním v Kapitolu“. Stále není jasné, kolik jich bylo nastrčených nebo federálních agentů, ale polovina se přiznala, prohlásila, že se mýlila, když se postavila proti legitimitě volebních výsledků, a vrhla se na milost soudu v naději, že dostane nižší nebo odložené tresty.

„Prezident Trump říká, že jsou to zrádci a nikdy nebyli MAGA,“ řekl jeden zdroj. „Že jim nasadili šrub a najednou, byť s božím vedením, změnili loajalitu. Mnozí byli požádáni, aby do záznamu uvedli, že Biden je skutečným demokraticky zvoleným prezidentem Spojených států, a oni to udělali.“

Trump, dodal, je na pokraji toho, aby se distancoval od takzvaných vlasteneckých milicí, které tvrdí, že ho podporují.

„Trump řekl, že jakmile se oficiálně ujme úřadu, udělí plné milosti, a diskrétně přispěl 25 miliony dolarů z vlastních peněz na vzájemný obranný fond pro lidi neoprávněně uvězněné ve vztahu k 6. lednu,“ řekl druhý zdroj.

„Pokud se mohu bránit proti obviněním od velmi, velmi špatných lidí a zvítězit, mohou i oni. Pokud se klaní Bidenovi a Merricku Garlandovi pod tlakem, nikdy to nebyli skutečně vlastenečtí Američané. Zrádci MAGA jsou všude,“ řekl Trump údajně.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/10/trump-maga-traitors-everywhere/