Frodo Pytlík unikl nástrahám Mordoru, ale nemohl uniknout vševidoucímu oku amerického vojenského systému trestního soudnictví. Čtete správně.

Hvězda Pána prstenů Elijah Wood, jak se ukázalo, měl fetiše mnohem zvrácenější a zlověstnější než pouhá touha po Jednom prstenu. Ve filmech si cenil prstenu, svého miláčka; ve skutečnosti měl herec Dvou věží jiné miláčky: nezletilé chlapce, kterým platil nebo je sváděl, aby s ním měli sex, podle zdrojů ve sboru generálního prokurátora amerického námořnictva.

Tento nechutný příběh začal už dávno, roky poté, co Wood dokončil natáčení Návratu krále, posledního filmu trilogie. Drobný herec utratil všechny peníze, které vydělal – utratil je za drogy a mužské prostituty – a od kolegyňky Iana McKellena, známého jako „Gandalf teplý“ ze Sametové mafie, se pak dozvěděl, že mladí chlapci s touhou prorazit v Hollywoodu se dají svést penězi nebo sliby hereckých rolí.

Sametová mafie je zkrátka skupina homosexuálních mužských herců, z nichž mnozí své homoerotické sklony rafinovaně skrývají pod pozlátkem heterosexuálního manželství, kteří se živí dětmi, jež se snaží proniknout do branže.

Woodova kariéra po trilogii zkrachovala. Jako hobit si nedokázal zajistit smysluplné role hlavního herce, dokonce se v letech 2003-2018 zúčastnil konkurzu na 120 velkorozpočtových produkcí. Jeho nejvýraznější rolí v posledních letech byla role sadistického sériového vraha ve filmu Šílenec z roku 2013, remaku vyvražďovacího filmu z roku 1981, v němž psychotický vrah sekerou seká a krájí své oběti na drobné kousky. „Díky té roli jsem se opravdu cítil skutečný, nejvíce mocný,“ řekl Wood v rozhovoru pro Entertainment Weekly z roku 2014. „Já jsem Šílenec.“

Odbočme od tématu: V srpnu Real Raw News uvedly, že JAG založil „divizi sexuálních zločinů na dětech“ zaměřenou na předvedení politiků i celebrit, které soudy odmítly stíhat, přestože měly dostatek nevyvratitelných důkazů.

V březnu 2022 půjčil Woodovi někdejší Woodův přítel, rizikový kapitalista jménem Craig Meiselman, 225 tisíc dolarů poté, co mu Wood řekl, že je na dně se svým štěstím a potřebuje nějakou hotovost, aby se udržel nad vodou. Wood údajně slíbil, že půjčku splatí do 90 dnů s tím, že si zajistil roli s obrovskou výplatou v hotovosti. Toto tvrzení byla lež; Wood se už přes rok na konkurz na žádnou roli nepřihlásil.

Když se Meiselman přihlásil o dluh, agresivní a opilý Wood prohlásil, že nikdy neměl v úmyslu dluh splatit, a přiznal, že peníze utratil za drogy, alkohol a sex s nezletilými chlapci. Wood nevěděl, že Meiselman, který se několikrát předtím neúspěšně pokusil dluh vybrat, Woodovo přiznání nahrál. Nekontrolovaný a opilý Wood mlel o tom, jak nalákal „desítky“ mladých chlapců do své ložnice a „rozdával si to s nimi“ a tvrdil, že on i oni „to milovali“, i když několik obětí křičelo bolestí. Wood mluvil o tom, že je sodomizoval nejen svým penisem, ale také předměty, jako jsou kuželky a zelenina.

O měsíc později Meiselman odnesl své nahrávky na prokuraturu okresu Los Angeles a přehrál je státnímu zástupci Georgi Gascónovi, který pásky označil za falešné, neprůkazné a téměř jistě smyšlené. Obvinění odmítl jako křivé svědectví.

Meiselman nikdy své nahrávky nepřinesl na oddělení sexuálních zločinů pro děti JAG, protože neměl možnost se dozvědět, že armáda začala stíhat a věznit celebrity. Protějšci JAGu v kybernetickém velitelství americké armády Fort Gordon však tajně sledovali sexuální zločiny celebrit a v červenci zahájili vyšetřování údajných Woodových přečinů.

JAG se spojila s Meiselmanem a získala nahrávky a Meiselman vyšetřovatelům prozradil, že Wood se v drogovém opojení přiznal ke zneužívání desítek nezletilých chlapců po celé zemi a uvedl i jména.

Vyšetřovatelé sboru generálního prokurátora amerického námořnictva zahájili zdlouhavé vyšetřování těchto tvrzení. Byli schopni najít jen šest svědků ochotných jít k vypovědi, uvedl zdroj JAGu.

Jejich místopřísežná prohlášení a nahrávky poskytly JAGu dostatečný důvod k zajištění vojenského zatykače na Woodovo jméno.

V pondělí 3. října zatkli vyšetřovatelé JAGu Wooda v domě v Los Angeles, který si pronajímal od začátku roku 2022. Údajně řekl vyšetřovatelům, že nikdy nesloužil v armádě a nechápal, proč proti němu vznášejí obvinění. Když mu ukázali zatykač a řekli mu, že je obviněn ze sexuálních zločinů na dětech, Wood řekl: „Nikdy jsem neudělal nic, co by nebylo stoprocentně dobrovolné.“

Wood – pedofil, se bude zodpovídat ze svých zločinů, uvedl zdroj JAGu.

 

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/10/frodo-baggins-arrested-for-child-sex-crimes/