Ví se o každém všechno, a pochytají se všichni. Ti nejdůležitější už nežijí, někteří z nutnosti spolupracují. Washington DC je jejich největší semeniště, a aby ani ti nejmenší v pozadí neunikli a nemuselo se po nich pátrat, před definitivním ukončením války bude celý DC uzavřen, v rychlosti oplocen, a pod kontrolou bude každý kanál.

Stane se z něj armádou obsazená zóna. Nikdo ze starousedlíků neuteče a všichni budou muset město kontrolovaně(po prověření)?opustit. Vyčištění a evakuace bude práce na mnoho měsíců, možná i přes rok. Washington bude uzavřen, vyčištěn, a postupně srovnán se zemí. 

Příroda volá.

Zdroj: https://t.me/QMartinCornel/7295

Všichni kolem jsou už díky ? mrtví.

Federální budovy, jejich parkoviště, ulice, metro, atd. v centru Washingtonu DC jsou prázdné.

Washington D.C. je město založené a vybudované Svobodnými zednáři. Až donedávna sloužil jako sídlo a kuchyň pro ty největší psychopaty a zrůdy, jaké Země kdy zažila. 

Budoucí americký prezident proto ve Washingtonu sídlit nechce, a tím pádem nebude. Nabízí se New York. Bílý dům i Kapitol jsou na seznamu satanistických objektů, které budou srovnány se zemí v rámci scénáře nadcházející falešné třetí sv. války.

Podle nových zpráv se v budoucnu postupně srovná se zemí velká část historického Washingtonu, a plocha bude určena přírodě. Má zde vzniknout volná ptačí rezervace, jako symbol a vzpomínka na jejich dětské oběti.

???Likvidace DS USA a probouzení lidí pokračuje ve velkém stylu i nadále❗️?

Dnes: Americký Senát schválil novou pomoc Ukrajině ve výši 12 miliard dolarů.

IMG_6511

Video z Washington DC, 26.9.2022.

Kolem úředních budov ani FBI nebyli žádní pracovníci, žádný pohyb.?⚡️

“Nikdo na ulicích, nikdo nechodil dovnitř a ven z budov. Bylo to děsivě prázdné, zejména v době oběda.”

https://t.me/QMartinCornel/7279