Německá vláda připustila, že ‚u „alarmujícího počtu“ očkovaných lidí se rozvíjejí příznaky podobné AIDS‘.

Podle nových údajů zveřejněných německými úřady zaznamenalo Německo v roce 2022 více než 102 tisíc úmrtí, což je 276% nárůst nadměrných úmrtí zaznamenaných v roce 2020.

Zpráva Expose-news.com: Jak německá vláda zveřejnila data v lednu 2022, začaly narůstat obavy o účinnost vakcíny COVID-19.

Údaje naznačují, že u většiny jedinců, kteří byli plně očkovaní, se do konce měsíce rozvine plně rozvinutý Syndrom získané imunodeficience (AIDS) vyvolaný vakcínou.

Dále data potvrdila, že imunitní systém plně očkovaných osob se již snížil na minus 87 %.

V Německu v té době bylo podle zpráv 70,53 % plně naočkovaných, 2,97 % částečně naočkovaných a 26,5 % neočkovaných

Takže neočkovaní měli 186 případů z 26,5 % populace. Zatímco plně proočkovaní měli 4020 případů ze 70,53 % populace.

Incidence očkovaných případů Omicron byla tedy 57 na 1 procento populace (830 000 je 1 % z 83 milionů německé populace). Zatímco výskyt neočkovaných případů Omicron byl pouze 7,02 na 1 procento populace.

Takže očkovaní měli (57,0/7,02 =) 8,12x vyšší pravděpodobnost, že budou infikováni Omicronem než neočkovaní v Německu.

Kochův institut ve své týdenní zprávě z 30. prosince nepředložil pravidelný přehled účinnosti vakcíny.

Účinnost vakcíny není ve skutečnosti měřítkem vakcíny, je měřítkem výkonu imunitního systému příjemce vakcíny ve srovnání s výkonem imunitního systému neočkované osoby.

Vakcíny údajně pomáhají rozvíjet imunitu tím, že napodobují infekci. Jakmile imitace infekce vyvolané vakcínou odezní, tělu zůstane zásoba „paměťových“ t-buněk a protilátek, které si budou pamatovat, jak s touto nemocí v budoucnu bojovat.

Když tedy úřady uvádějí, že účinnost vakcín časem slábne, ve skutečnosti tím myslí to, že výkon vašeho imunitního systému časem slábne.

Naštěstí jsme byli schopni pomoci Němcům s informacemi, které Koch Institut nedokázal vytvořit, jednoduše jsme pro ně provedli výpočet pomocí vzorce účinnosti vakcíny společnosti Pfizer.

Účinnost vakcíny = účinnost imunitního systému = (1-8,12)/8,12 = -7,12/8,12 = minus-87,7 %.

Na začátku ledna 2022 tedy měli plně očkovaní Němci o 87,7 % nižší imunitní odpověď než neočkovaní na Omicron.

To znamená, že průměrnému Němci zbylo posledních 12,3 % ochrany imunitního systému na boj s určitými třídami virů a určitými druhy rakoviny atd.

Panika mezi německou vládou

Další analýza ukázala, že průměrnému plně očkovanému Němci by degradace imunitního systému do konce ledna 2022 mohla klesnout o minus 100%.

Vzhledem k tomu, že údaje a počty obětí nadále vyvolávaly obavy veřejnosti, německá vláda se ocitla pod tlakem, aby situaci řešila.

Ve snaze potlačit rostoucí nepokoje vláda na konci ledna oznámila, že původní údaje byly „nesprávné“ a že v analýze došlo k „chybě“. Tvrdili, že plně očkovaní jedinci nejsou ohroženi rozvojem AIDS a že imunitní systém plně očkovaných nedegradoval v průměru na mínus 87 %.

Mnozí však byli k těmto tvrzením skeptičtí a obvinili vládu, že se pokouší zakrýt pravdu. Kritici poukázali na to, že náhlá změna údajů bez jasného vysvětlení nebo transparentnosti vyvolala podezření ze zatajování.

Navzdory snaze německé vlády uklidnit veřejnost byly škody již způsobeny. Incident otřásl důvěrou veřejnosti ve vládu a farmaceutický průmysl a mnozí se divili, jaký skutečný dopad má očkování proti Covid-19.

Jak týdny plynuly, situace v Německu se stále zhoršovala.

Podle oficiálních údajů německé vlády do 49. týdne roku 2022 země utrpěla více než 102 000 úmrtí, což je ohromující nárůst z 27 292 nadměrných úmrtí hlášených ve 49. týdnu roku 2020.

To představovalo 276% nárůst nadměrného počtu úmrtí v roce 2022, a to navzdory zavedení vakcíny, která měla snížit úmrtnost kvůli údajné pandemii Covid-19.

Graf úmrtí v jednotlivých letech v korelaci s očkováním

Už jen tato čísla by měla veřejnost přimět k otázce, zda vakcína měla opačný účinek a zda se u plně očkovaných Němců skutečně do konce ledna 2022 rozvinul AIDS.

Vláda a farmaceutické společnosti budou samozřejmě nadále odmítat jakoukoli odpovědnost a trvat na tom, že vakcína je bezpečná a účinná.

Tato data však dokazují, že musíte zůstat skeptičtí a nadále vyžadovat další výzkum a vyšetřování důsledků prvního vydání experimentální mRNA genové terapie milionům lidí a příčinným souvislostem.

Protože jak počet obětí stále roste, ukázalo se, že něco není v pořádku a že je třeba plně pochopit skutečný dopad injekcí Covid-19.

Pokud injekce Covid-19 nezpůsobili AIDS na začátku roku 2022 a nenesou vinu na tom, že Německo zaznamenalo v roce 2022 nárůst 276% nadměrných úmrtí ve srovnání s rokem 2020, pak musí německá vláda vysvětlit veřejnosti, co se to proboha děje.

 

AUTOR:  Sean Adl-Tabatabai

ZDROJ

Překlad: Martin Kirschner/vipnoviny.cz