Soud zprostil obžaloby matku, která odmítla děti očkovat

Zpravodajský server České televize uveřejnil na svých stránkách ČT24 dne 13.01.2011 článek o případu první české matky jménem Andrea Jasenčuková, která odmítla nechat dát své dvě děti očkovat. V případě prvorozené dcery se jednalo o přeočkování a v případě druhorozené o první očkování. Podle obžaloby, kterou na ní podala sociální pracovnice, jí hrozilo až dvouleté…

Soud zprostil obžaloby matku, která odmítla děti očkovat

YouTube: https://youtube.com/sueneeuniverse

“S kritikou vlády Petra Fialy (ODS) v sobotu jako jeden z prvních řečníků vystoupili někdejší premiér Jiří Paroubek a europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná. Vládu obviňovali z toho, že podporuje Ukrajinu na úkor českých občanů, které zadlužuje. Zemi chce vláda podle Paroubka zatáhnout do války, Konečná vládu označila za „fialový hnus“. Paroubek ani Konečná nevyzvali demonstranty k podpoře ani jednoho z kandidátů v prezidentské volbě, uvedli ale, že by neměli volit Pavla.”

/demonstrace Vrábel/. IMG_8084

11 Signál

Ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) hodlá řešit setkání českého velvyslance v Izraeli Martina Stropnického s proruským aktivistou Žarkem Jovanovičem. Potkali se tento týden na českém velvyslanectví v Tel Avivu. Lipavský si vyžádal zápis z jednání.

Odhaluje se se vším všudy./Super .cz patří pod Novinky CZ/


22 GP ochrana

Běloruský vůdce Alexander Lukašenko je příjemně překvapen chováním nejvyšších představitelů Ukrajiny, protože se nedopouštějí žádných provokací vůči Bělorusku, ačkoli je k tomu prý Západ aktivně vyzývá. Ve čtvrtek to řekl ruskému ministrovi zahraničí Sergeji Lavrovovi v Minsku.
IMG_8088

? Senátor Ron Johnson o protiopatřeních C19:

“Všichni jsme si přáli, aby tyto vakcíny ukončily pandemii. 

Ale neudělali to. Nebyly tak účinné a rozhodně ne tak bezpečné, jak jsme všichni doufali a modlili se. Nechrání před infekcí. Nezabraňují přenosu. Nikdo však nechce přiznat, že se mýlil, protože počet obětí je příliš vysoký.

Takže kvůli aroganci, kvůli aroganci lidí, jako je Fauci, kteří byli zodpovědní za naši reakci, jsme věc řešili zcela špatně. 

A v tuto chvíli nikdo nechce přiznat, že se mýlil. 

A upřímně řečeno, ani očkovaní to nechtějí vědět. Mohly by zde nastat skutečné problémy. Jsme tedy ve stavu naprostého popření. Lidé se však musí začít dívat realitě do očí. A to začíná u federálních zdravotnických úředníků – což nedělají. 

Transparentnost a upřímnost musí začít spíše dříve než později.”

13 Deep state

15 Vše připraveno

Poradce ukrajinského prezidenta Oleksij Arestovyč v úterý rezignoval. Učinil tak po kritice, kterou odstartovalo jeho sobotní prohlášení o ruském raketovém útoku na obytnou budovu v Dnipru. Arestovyč totiž uvedl, že se jednalo o střelu ukrajinské protivzdušné obrany.

Teď mě napadlo… Víme dopředu, že přijde zatčení, který bude šokovat celej svět. Nebude to “Joe Biden”? ? Myslím si, že jo.

Trump naznačuje, že Deep State má operaci na praní tajných dokumentů. Ukládají utajované dokumenty na nezabezpečeném a nemonitorovaném místě, prodávají přístup k místu (garáž/kancelář UPenn atd.), takže nedochází k přímému předání dokumentů, věrohodné popření.

Neexistuje žádný záznam, protokol nebo záznam z kamery, kdo měl k těmto dokumentům přístup. Biden se chová, jako by nevěděl, že tam jsou dokumenty, i když ve skutečnosti prodávali přístup ke státním tajemstvím.

Biden kompromitoval NATSEC.

???

Takže na některých středních školách dostávají studenti jako semin. práci zpracovat téma satanismus??.

Nemapatuju, že by tohle téma bylo někdy v minulosti součástí osnov. 

Tlačí se to!

???

Tak tohle už je…..

⛔️ Výstražný grafický obsah IMG_8091  IMG_8092

Kanibalismus a Subhman Zombies…….to je úroveň zla a schizofrenie, se kterou se dnes ve světě potýkáme. Jsme v duchovní válce.

13 Deep state

17 Q

Bomba ?

“… Naši piloti jsou velmi dobří a inteligentní. Vědí, že v případě úmyslu napadnout leteckou velmoc Rusko, budou sestřeleni dříve, než přeletí její hranice.

….” ???

Otevřený dopis vojenského experta Prof. Svobody ministryni obrany České republiky

11 Signál

? Tady chce někdo rubat do země kvůli uhlí a srovnat se zemí nějakou obydlenou část půdy, takže za aktivistama od začátku stojím a výjimečně dělají něco dobrého. To už jsou totiž ti Grétiny “noví”. 

Vidíte tu komedii v bahně? ?

?? Clandestine

“Podívejte se na rotaci, kterou se CNN nyní snaží vytáhnout…

“Bylo nalezeno méně než 10 dokumentů označených jako klasifikované”

.. jako by držení jednoho nebylo nezákonné ?

V Bidenově garáži jsme našli 5 mrtvých těl a CNN by se vám pokusila říct „alespoň to není 10“.
IMG_8098

?????????

? Kash Patel prave rekl Charliemu Kirkovi, ze pod Kapitolem jsou skutecne VEZENSKE CELY!!!!!. 

? Mohla to byt stavba, kterou jsme sledovali pres ploty z ostnateho dratu v lednu 2021??

? Pripominam vam Pow Flag ?

? Vlajka POW/MIA je vlajka obsahující zkratky POW jako anglickou zkratku pro “válečné zajatce” a MIA pro “nezvěstné v boji”. Byla založena v roce 1971 Národní ligou rodin amerických vězňů a pohřešovaných v jihovýchodní Asii.

Witowská má kolem sebe desetitisíce těch nejtragičtějších ovcí. Z ČT asi neměl nikdo z moderátorů větší vliv na lidi a proto taky byla jako první z ČT vytažena ?. 

Světlana teď burcuje ovce k porážce Babiše a to znamená jedno jediný. Vyhraje Babiš!

Je to psychologie války a od začátku víme, že ovce si budou procházet vnitřním osobním peklem. Ukrajina vyhrává, sláva Ukrajině!, Rusko už nemá ani na chleba,… a pak najednou BQQM? a přijde šok a obrovský zklamání a jako prémii možná zjistí, že jim celou dobu média lhala…

Bytostně nenávidí Babiše, tak je přes Světlanu ještě pořádně povzbudíme, Pavel je náš generál!, nechceme na Hradě StB Agro!, a pak BQQM❗️??

To probouzení a léčení ČR spočívá v první řadě v tom, že se ty ovce budou psychicky odrovnávat. 

Mohli by k tomu použít i Pavla na Hradě, ale větší efekt zařídí vítězství Babiše a zařídí to hned tím vítězstvím…

Takže takhle to měli? od začátku vymyšlený a skutečně to bude Andrej Babiš.

???

Proč se Babiš neúčastnil ani těch diskuzí, a měl to všechno tak nějak uprdele…?

Aby se to umocnilo. Babiš vyhraje a bude moct říkat, že lidi rozhodli, protože ho už znají a nemusel je o ničem v televizi přesvědčovat. Vyhrál i bez kampaně v podstatě, a to jsou takový ty drobný třešničky z toho scénáře.

???

A ještě se stihlo v závěru ukončit Čapí hnízdo a Babiše uznat nevinným. Už TO bylo pro hlupáky obrovský zklamání a oni dva měsíce věřili a těšili se, jak půjde Babiš za mříže…

IMG_8100

? A likvidace již probíhá…….??

? Republikáni ve Sněmovně reprezentantů právě schválili návrh zákona, který má zrušit 87 000 nových agentů IRS. 

221 R : 210 D

Sněmovna reprezentantů právě schválila svůj první návrh zákona “Repeal Funding for the IRS” (“Zrušení financování IRS”). 

Předseda parlamentu Kevin McCarthy po úderu kladívkem řekl: “Sliby jsou splněny.” (” Promises made “) ?

? Vysvetleni IRS ????

??????

? Internal Revenue Service (zkratka IRS) je federální daňový úřad Spojených států, který je podřízen ministerstvu financí. Byla založena v roce 1913 po přijetí 16. dodatku ústavy USA. Již v letech 1862 až 1872, za vlády …

https://de.wikipedia.org/wiki/Internal_Revenue_Service

? HA!!!….. jaka je sance, ze jich tolik odstoupi ❓?

? Předseda vlády Nového Zélandu:

https://www.npr.org/2023/01/22/1150051375/new-zealand-jacinda-ardern-resigning-takeaways-politicians

? Předseda vlády Tchaj-wanu:

https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-01-19/taiwan-premier-resigns-leaving-tsai-with-key-cabinet-decision

? Tchajwanský premiér 2:

https://www.reuters.com/world/asia-pacific/taiwan-premier-cabinet-submit-resignations-2023-01-19/

? Vietnamský premiér:

https://www.bbc.com/news/world-asia-64302745

? Vietnamský premiér 2:

https://www.reuters.com/world/asia-pacific/vietnam-legislature-approves-presidents-resignation-amid-graft-crackdown-2023-01-18/

IMG_8103  IMG_8104

Videa:

?? Zelnacka v Davosu 2023…… ? Na čem jede? Zase se předávkoval?

? “Nechápu, s kým a o čem mám mluvit. Nejsem si jistý, jestli ruský prezident, který se občas objeví na nějaké obrazovce…

Nevím tak docela, jestli ještě žije, jestli rozhoduje on, nebo někdo jiný. Kdo je ten okruh lidí? Nemám žádné informace.”

❌ S Gorsadem Kyjev je něco extrémně špatně a je to horší než Balenciaga. 

Gorsad Kyjev je kolektiv fotografů, kteří spolupracují s největšími světovými značkami. Všichni zjevně ignorují, že jejich dílo je o názorném zneužívání a sexualizaci dětí.

✨? Věřím, že život je spoluvytvářející proces. Je zde složka předem daných událostí a složka svobodné vůle.

Když jste v kontaktu se svou duší, a máte tedy lepší představu o tom, jaký je váš osud, probíhá vše hladčeji a život jako by zapadal na své místo.

V tvůrčím procesu spolupracujete s tím, co vám bylo předurčeno, a pak si uvědomujete synchronicity, které činí život kouzelným.

Nic z toho však není možné, pokud se necháte strhnout matrixem. Musíte ustoupit stranou a zaujmout určitou perspektivu, která vám umožní vidět věci takové, jaké jsou, ale hlavně musíte vidět sami sebe takové, jací skutečně jste.

Pochopení iluze systému, který nás zotročil, je nejen prvním krokem k jeho zhroucení, ale také prvním krokem k vaší osobní transformaci.

Iluze vás totiž nutí věřit nejen tomu, že mimo systém neexistuje žádný život, ale také tomu, že nejste nic víc než další bezvýznamné kolečko v obludné struktuře, která funguje buď s vámi, nebo bez vás. To však není pravda a součástí transformace je i znovuzískání vaší hodnoty.

Jak to krásně vyjádřil Rúmí;

“Nejsi kapka v oceánu, jsi celý oceán v kapce.”

Přiznejte si svou hodnotu, získejte zpět svou sílu a začněte žít život, který vám byl předurčen.

❤️❤️❤️ (Laura)

? Syn poslankyně Katherine Clarkové, druhé nejvyšší demokratky ve Sněmovně reprezentantů, byl včera večer zatčen za napadení policisty během akce Antify v Bostonu.

https://thepostmillennial.com/breaking-son-of-democrat-house-minority-whip-katherine-clark-arrested-for-assaulting-cop-during-boston-antifa-event?utm_campaign=64466
IMG_8113

? Ukrajinští nacionalisté zinscenovali démonickou hru v křesťanském pravoslavném kostele, který zabavily ukrajinské speciální služby. Chtěli kvůli tomu svaté chrámy?

? Velké značky už nějakou dobu v tichosti pašují hmyz do matrixových potravin ❕

Košenila:

Označení: CI 75470, 

Potravinářské barvivo: E 120

Červený pigment ze samic mšic košenily (šupinatého hmyzu rodu Nopal), které byly usmrceny sušením a vařením.

IMG_8115

????????

#PizzaGate je skutečná…… na německé RTL

I když v souvislosti se včerejší pizza orgie dvou účastníků nicméně Pizzagate #Priming v džungli

???  RUSKÁ MASIVNÍ OFENZIVA 

OPERACE

HLUBOKÉ ZAMRZNUTÍ NA CELÉ UKRAJINĚ ZAČALO A RUSKÉ SÍLY PŘESOUVAJÍ TĚŽKÉ SÍLY

SÍLY A ZAČÍNAJÍ ZNOVU DOBÝVAT KACHMUT 

.

Očekává se, že oblast jižní KRAJINY se dostane pod kontrolu RUSKA ,. Jižní země je pro NATO důležitá. EU a Ukrajiny, které přesouvají dělostřelectvo přes Krajinu, a.. Nyní však jižní Ukrajina padá a NATO začíná být zoufalé.

RUSKO se připravuje na třístupňový útok na severu. Východ a JIH s 2000 Novými ruskými tanky a 4000 jednotkami bojových vozidel pěchoty a 5000 raketovými dělostřeleckými systémy a taktickými raketovými systémy a RUSKO je opravdu na tahu.

Protože Ukrajina žádá o německé tanky a tanky NATO, tento nesplnitelný úkol zabere stovky hodin práce, aby se naučila tanky systémů leopard

A opravovat a UKRAJINA tyto znalosti nemá. Bojová vozidla Bradley, která chtějí poslat USA, musí být renovována a obsluha zbraňových systémů a oprava trvá jen několik měsíců.

_ V SOUČASNÉ DOBĚ RUSKÉ OPERACE ZABEROU VÝCHODNÍ, SEVERNÍ A JIŽNÍ REGIONY A PODLE AMERICKÝCH VOJENSKÝCH GENERÁLŮ ,…… RUSKO PŮJDE PO ZÁPADNÍM REGIONU a Rusko plánuje eliminovat všechny hrozby v UKRAJINĚ.

KABELY; OČEKÁVÁ SE, ŽE RUSKO PŮJDE PO

NATO VOJENSKÉ ZÁKLADNY A DÁ SILNÝ VZKAZ AMERICKÉMU NATO. EU. ⚠️

Obrovská vojenská MASIVNÍ OFENZIVA RUSKA začala.

KABELY; RUSKÁ ROZVĚDKA KOMUNIKUJE S UKRAJINSKOU ARMÁDOU. 

Nejvyšší velitelé….. VELMI SE OČEKÁVÁ, ŽE UKRAJINA ZAČNE PROTOKOLY*…..

 VÁLEČNÉ TERMINÁLNÍ CVIČENÍ< RUSKO svrhne Zelenského režim….

///

KABELY*// RUSKO má přístup k SATELITŮM, které mohou OVLÁDAT UKRAJINSKOU rozvodnou síť, rádiové systémy a plánuje překročit OPERACI FALCON STORM Y na maximum, což znamená ovládnutí všech regionálních rozhlasových vln a zpravodajství a DEKLASIFIKAČNÍ cvičení OPERACE< do všech UKRAJINSKÝCH REGIONŮ<<<<

____

Biden. Obama tají všechny utajované DOKUMENTY, které je a CIA PENTAGON spojují s praním špinavých peněz. Obchod se zbraněmi, obchodování s lidmi…. ECT ECT ECT////

> BIDENOVY SOUBORY?

DALŠÍ ÚNIKY INFORMACÍ BUDOU NÁSLEDOVAT< 

TRUMP OVLÁDÁ SNĚMOVNU<

ODHALENÍ] [ ODHALENÍ] [ ODHALENÍ]

> UKRAJINA. NATO. EU. BIDEN. OBAMA. <

VŠE JE PROPOJENO SE CIA. OBAMŮV VOJENSKÝ PUČ PROTI TRUMPOVI-<<

Zprávy Telegram Martin Cornel a Martha Scholler