Brusel jakožto hlavní město EU se stává semeništěm drog – a to jak dodávaných bruselským úředníkům a politikům, tak určených pro tamní narkomany.

Obohacované město se „chlubí“ i jedním zajímavým prvenstvím: pochází z něj nejvíc evropských džihádistů, kteří se účastnili útoků na různých místech Evropy.

Muslimové z bruselského Molenbeeku dominovali také mezi evropskými džihádisty, kteří bojovali v řadách ISIS.

Drogová výspa plná muslimských radikálů nabízí i zajímavé obrázky, které může vidět návštěvník belgické metropole, pokud zavítá do metra, které se  v roce 2016 stalo terčem teroristických útoků.

Nyní můžete v jeho prostorách spatřit vskutku bizarní výjevy…

Ve stanicích metra, pod našima nohama, je to samá bída. Od letošního léta došlo k přesunu obyvatelstva, které se potuluje kolem stanic STIB v okolí Gare du Midi.

Užívání cracku, úplně nazí lidé, ohně na ohřátí jídla…: bruselské metro na stanici Porte de Hal je zahlceno drogovou závislostí.

A podobné výjevy můžete vidět nejen na Porte de Hal, ale také v Clemenceau, například na straně Anderlechtu…

 

https://necenzurovanapravda.cz/2023/12/bizarni-obrazky-z-bruselskeho-metra-video/

Co chce komu Brusel a celý Západ (rusky zachod) ukazovat? Jakou kulturu, hodnoty či hospodaření?

Podívejte se na “ty špatné” dle jejich mínění:

Více ZDE: https://www.radynacestu.cz/magazin/10-nejkrasnejsich-stanic-moskevskeho-metra/

 

Moskovské metro (Московский метрополитен) v Moskve a Moskovskej oblasti je historicky prvý a najväčší systém metra v ZSSRa v súčasnosti štvrté najzaťaženejšie metro na svete. Počas bežného pracovného dňa prepraví v priemere 9 miliónov pasažierov, čo ročne tvorí 2,4 miliardy pasažierov.

Moskovské metro je známe svojou bohatou architektúrou a výzdobou staníc. Vestibuly staníc a nástupištia sú bohato zdobené sochami, maľbami, mozaikami, vitrážami a inými umeleckými dielami, zobrazujúcimi obdobie socialistického realizmu a komunizmu.

Sieť moskovského metra je dlhá 333,4 km a nachádza sa v nej 200 staníc. Funguje od roku 1935. Do roku 2020 má byť podľa plánov vlády otvorených ďalších 64 staníc a sieť sa predĺži o 137 km.

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Metro_v_Moskv%C4%9B