Nevyhlášená občanská válka v USA spěje k vyústění, které bude zahrnovat spoustu nočních přestřelek. Na jedné straně satanisté pomocí Googlu a dalších sestavili seznam Američanů, které chtějí zabít, aby se udrželi u moci. Na druhé straně stojí vlastenci se seznamem více než milionu zapečetěných obvinění, na jejichž základě chtějí jednat, aby osvobodili USA od satanské vlády.

Nejprve si povězme něco o plánu satanistů. Německá rozvědka nás minulý týden varovala před plánovanou genocidou 15 milionů Američanů.

Americký vlastenec Goldberg byl zabit poté, co v únoru 2020 zveřejnil tyto informace. Vycházel z dokumentů Bílého domu, které mu podle jeho tvrzení byly poskytnuty. Jeho předpovědi na roky 2021 až 2023 se ukázaly jako přesné. Tvrdil, že sionistům (satanistům) vadí, že si příliš mnoho Američanů uvědomuje satanskou povahu sionismu a je třeba je vyřadit. Podle jejich plánu měli agenti šířit pravdu o sionismu (satanismu) v korporátních médiích, jako je YouTube, aby získali seznam jmen lidí, kteří tyto informace sledovali. Na ně pak měl být zaměřen virus.

Přesně to se stalo. Vakcíny, které byly vnucovány lidem na celém světě, byly toxické pouze pro lidi, kteří byli označeni za hrozbu satanismu.

Další fáze plánu nazvaná Projekt Zyphir je naplánována na roky 2024 a 2025. Jedná se o vyhlazení. Goldberg říká, že budou označovat lidi za antisemitské projevy, obviňovat je z trestných činů a úplně je eliminovat… To, o čem se nyní mluví, je výpadek proudu, po němž bude následovat čistka. Přijedou k vám ve vojenském vozidle a umístí vás do tábora. Je to velmi, velmi velká operace, kterou plánují. Udělají to pod rouškou noci během jednoho z těchto hnědých výpadků proudu. Mají třídenní blackout, mají celostátní blackout, který trvá dva dny, a spoustu lokálních blackoutů. Obviní z toho Írán. Plánují to na příští a přespříští rok. Ještě neskončili se sledováním a identifikací všech.

To potvrzují i vysoce postavené zdroje CIA: „Je to většinou přesné, ale je toho mnohem víc. Dávejte si pozor, jak to používáte, protože to vyvolává červené prapory u těch, kteří kontrolují téměř vše a neustále se dívají.“

Nedávné stěhování a vyvražďování bezdomovců v San Francisku potvrzuje, že je to skutečné. Dr. Pierre Corey mezitím tvrdí, že čistka „nežádoucích osob“ v nacistickém stylu již probíhá: „Afroameričané, Latinoameričané a starší lidé umírají častěji než kdokoli jiný. Je to nejzávažnější rozdíl, jaký jsem za svou lékařskou kariéru viděl.“

Sněmovna také schválila rezoluci, která říká, že „antisionismus je antisemitismus“, a vytváří tak „právní“ důvod pro zatýkání antisatanistů.

Jelikož je nepravděpodobné, že by američtí vojáci poslouchali rozkazy k zabíjení vlastních občanů, vysvětlovalo by to všechny ty cizince ve vojenském věku bez dokladů, kterým Světové ekonomické fórum vyplácí mzdu.

Podle Goldberga se „operace Warp Speed“ Donaldu Trumpovi „líbila“, protože mu slíbili, že ho prohlásí králem Izraele. Velkou roli v tom všem má podle něj Trumpův autor projevů Seven Miller. Od zednářů z P3 máme také potvrzeno, že v Mar a Largo pobývá samozvaný vrchní satanista Leo Zagami.

Bílé klobouky mají svůj vlastní plán. Podle nich se Donald Trump – ten skutečný – zdržuje na americké vojenské základně v hoře Cheyenne a že vede plán bílých klobouků na zatčení satanistů. Zde je to, co o plánu bílých klobouků řekl důstojník amerických tajných vesmírných sil:

„Zrádný bývalý náčelník generálního štábu Mark Milley je zatčen a držen v Gitmu. Bude držen tak dlouho, dokud nebude postaven před veřejný vojenský tribunál. Pokud bude shledán vinným, bude veřejně popraven (žádný tajný tribunál a poprava). Jakmile se tak stane, budeme vědět, že aliance má vše pod kontrolou. Zbytek Deep State bude následovat. Všechna jména znáte.“ (Na Real Raw News psali, že Milley je již popraven – pozn. př.)

Podle těchto zdrojů tedy existuje buď Trump v černém klobouku, nebo Trump v bílém klobouku, nebo obojí. Abychom tomu přišli na kloub, kontaktujeme Trumpa analogovými prostředky (lidským poslem), abychom zjistili, která verze je pravdivá.

Bez ohledu na to, když se podíváte na veřejný diskurz v USA, je zřejmé, že dvě velké frakce – s dvěma verzemi reality – využívají soudy k vynášení rozsudků proti sobě. To znamená, že nějaký druh zúčtování typu OK Corral je nevyhnutelný. Podle zdrojů, jako je Trump spojený s Q, by mohlo začít již tento týden.

Pokud tedy v místě vašeho bydliště dojde k výpadku proudu, popadněte zbraně a připravte se na obranu své rodiny. Nedovolte, aby vás a vaši rodinu zavřeli do dodávky.

V Izraeli se také odehrává zúčtování. To bylo vyvoláno tím, že premiér Benjamin Netanjahu sestavil po útoku pod falešnou vlajkou Hamásu kabinet jednoty. Nejvyšší nesatanističtí (židovští) izraelští generálové a politici byli překvapeni, když katarský ministr pro mezinárodní spolupráci Lolwah Al-Khater při návštěvě izraelského kabinetu rozhodoval ve jménu Hamásu. „Zvyklí na diskuse s ředitelem Mossadu Davidem Barneou zřejmě nepochopili, že ve válečném kabinetu nejsou jen věrní premiéra Benjamina Netanjahua,“ uvádí francouzský novinář Thierry Messyan.

Židé byli šokováni, když zjistili, že Katar řídí Hamás a že Katar řídí americká armáda. „V roce 2002 podepsaly Spojené státy s Katarem vojenskou dohodu. Na obří základně Al-Udeid zřídily své velitelství na Blízkém východě, CentCom. V ní je umístěno 11 000 vojáků a asi 100 letadel. Pentagon tehdy emírovi připomněl, že není v pozici, kdy by se mu mohl vzepřít: jednoho rána ho probudily speciální jednotky v jeho ložnici,“ uvádí Meyssan.

Zjištění, že za útoky ze 7. října jsou zodpovědní izraelští a američtí satanisté, vyvolalo v Izraeli občanskou válku, v jejímž důsledku bylo podle zdrojů Mossadu zabito nejméně 7000 satanistických agentů.

Bývalý izraelský velvyslanec v USA Michael Oren a mnozí další nyní říkají: „Rozhodně je zapotřebí Norimberský proces.“ Tento proces se bude týkat lidí, kteří vraždili Judejce (mylně nazývané Palestinci) v Gaze a jinde, a nejen těch, kteří vraždili Židy.

Bez ohledu na to, co se stane v USA a Izraeli, na globální úrovni byli satanisté poraženi.

Podívejte se na hlasování OSN, kde USA jako jediná země vetovaly výzvu k příměří v Gaze. Ukazuje to, jak izolované jsou současné režimy USA a Izraele. Jsou tedy v naprostém bludu, pokud si myslí, že mohou dosadit někoho, jako je Donald Trump, za krále Izraele a vládnout světu z Jeruzaléma.

Abyste pochopili zločinnou nekompetentnost amerického režimu, podívejte se na jejich „vyslance pro klima“ Johna Kerryho.

Kerry pracuje pro násilníky a vrahy dětí.

Dokázal to tím, že vyzval k zákazu používání fluorovaných uhlovodíků (HFC) v chladničkách a klimatizacích, protože se jedná o „klimatickou superznečišťující látku“. Skutečnost je taková, že společnosti Du Pont končí platnost patentů na HFC, takže používá BS, aby donutila lidi přejít na nový výrobek, na který má stále patent.

Jinými slovy, Kerry pracuje pro společnost Du Pont, která se snaží použít stejný trik jako v případě podvodu s ozonovou dírou, aby donutila svět kupovat freony, když jim skončily patenty na fluor.

Mimochodem, jedním z hlavních nástrojů, které k tomuto podvodu použili, byla NASA (nikoli vesmírná agentura). Podívejte se na toto povedené nedávné video NASA ve „vesmíru“ při teplotě minus 270 stupňů, s plátěnými dveřmi.

Francouzští zemědělci vyjádřili názor mnoha lidí na „změnu klimatu“ tím, že doslova vylili fekálie na vládní úřady.

Když to shrneme, máme tu „klimatického vyslance“ vlády USA, který lže, aby donutil svět platit více za klimatizace a ledničky a obohatil tak rodinu pedofilů a vrahů.

Pokud to nevíte, dědic společnosti Du Pont Robert Richards IV byl v roce 2009 odsouzen za znásilnění své tříleté dcery a přiznal se ke znásilnění svého malého syna. Nebyl odsouzen k trestu odnětí svobody. Další členové jeho rodiny byli odsouzeni za zločiny, jako je vražda.

Podobné věci mají na svědomí i další oligarchické rodiny. Například to vypadá, že Walmart prodává děti on-line.

Takové věci vypovídají o tom, jak se USA zvrhly.

Svět na to přichází.

V roce 1987 se jim podařilo oklamat celý svět a zakázat fluorový plyn. Tentokrát se podařilo oklamat pouze 60 států a můžete si být jisti, že jejich představitelé jsou zastrašováni a vydíráni, aby poslechli.

Ne však na dlouho. Zatýkání začalo i v bývalých koloniích, jako je Japonsko a Polsko.

Ve chvíli, kdy tento report měl vyjít, nám volali zástupci z japonských pravicových zdrojů, že byli zatčeni členové kabinetu premiéra Fumia Kišidy.

Volal nám také jeden japonský diplomat a ptal se, zda existuje způsob, jak zabránit zatčení bývalého ministra financí Heizo Takenaky. Takenaka je zřejmě vyděšený, protože jeho velký šéf a ochránce Henry Kissinger zemřel. Navrhli jsme mu, aby začal tím, že bude souhlasit, že mi v rozhovoru řekne, proč předal kontrolu nad celým japonským akciovým trhem Rockefellerům a Rothschildům.

Zatím jsme nedostali žádnou odpověď. Polské zdroje zase uvádějí, že probíhá čistka. Německý agent Donald Tusk se podle nich přidal k bílým kloboukům a začal zatýkat zkorumpované politiky otrocké ChM. Na polsko-ukrajinské hranici také probíhá situace podobná válce. Polští řidiči kamionů již několik týdnů blokují hranici, takže úřady reagují nakládáním kamionů na železniční vagony.

Nyní je jen otázkou času, kdy se Ukrajina zhroutí a dalším padlým dominem ChM se stane válečný zločinec Vladimir Zelenskyj. Jak ukazuje tento graf níže, praní peněz z ukrajinského politického úplatkářství bylo zastaveno.

To je důvod, proč političtí opičí divadelníci, jako je Lindsey Graham, najednou dělají obraty o 180 stupňů v tom, co říkají.

Zelenskému prý byl vydán americký pas a byl evakuován na Floridu, kde bude pod ochranou tajné služby. Ruská FSB tvrdí, že mohou předstírat jeho smrt.

Dalším, kdo padne, bude pravděpodobně izraelský Netanjahu. Proces s ním byl obnoven poté, co minulý týden vypršelo mimořádné válečné přerušení řízení.

„Izraelský premiér Netanjahu je nyní na pokraji krachu nebo bankrotu. A takové prohlášení může učinit kdykoli,“ říká turecký prezident Recep Erdowan.

Jakmile Zelenskyj a Netanjahu padnou, budou pravděpodobně v rychlém sledu následovat další politické kostky domina. Očekávejte, že jako další padnou Justin Castro-Trudeau, Emmanuelle Macron Rothschild, Olaf Scholz a Ursula von der Leyenová z EU. Poté by měli padnout Klaus Schwab Rothschild, Bill Gates, David Rockefeller mladší, Mark Zuckerberg Rockefeller, Hillary a Bill Clintonovi Rockefellerovi atd. Je třeba to udělat veřejně, aby to viděl celý svět.

V Kanadě petice na webových stránkách Dolní sněmovny, která vyzývá k hlasování o nedůvěře Justinu Trudeauovi, nasbírala během několika dní více než 243 000 podpisů.

Kanadská centrální banka byla mezitím nucena přiznat, že respondenti veřejného dotazníku jsou převážně proti digitálnímu dolaru a proti tomu, aby jej Bank of Canada zkoumala. Konstatovala, že veřejnost „v drtivé většině oceňuje soukromí a anonymitu, které bankovky poskytují, a domnívá se, že by banka neměla shromažďovat osobní údaje a údaje o výdajích Kanaďanů ani k nim mít přístup“.

V USA předseda výboru pro daně a prostředky Sněmovny reprezentantů Jason Smith uvedl, že nová obvinění proti Hunteru Bidenovi „dále potvrzují, že je třeba, aby Kongres pokračoval ve vyšetřování impeachmentu Joea Bidena, a odhalil tak všechna fakta, aby je mohl posoudit americký lid“.

Venezuela také dala Bidenovým šéfům Rockefellerům tříměsíční lhůtu na odchod z Guyany, jinak bude čelit vojenské akci. Společnost ExxonMobil objevila v roce 2015 v Essequibo ropu, čímž Guayaně, která má 800 000 obyvatel, pomohla získat největší zásoby ropy na světě v přepočtu na obyvatele. Dozvídáme se, že byla učiněna nabídka nahradit Rockefellery ovládanou společnost ExxonMobil britskou společností BP a vyjednávat o rozdělení výnosů. Jde však o to, že když byl David Rockefeller starší v čele společnosti, země jako Venezuela by jejich zájmy v žádném případě neohrozila.

Snaha ChM přinutit nás ke koupi elektromobilů se také hroutí. V Norsku přestala jezdit celá flotila elektrobusů, protože elektrické baterie v mrazu nefungují.

Podívejte se na skutečný dojezd elektromobilů v zimě.

Ukázalo se také, že v návrhu zákona o infrastruktuře na rok 2021, který předložil prezident Joe Biden, bylo v rámci plánu na instalaci více než milionu veřejných nabíječek pro elektromobily vyčleněno 7,5 miliardy dolarů, ale ve skutečnosti nebyla postavena ani jedna. Zdá se, že peníze byly ukradeny. Krysy opouštějí potápějící se americkou státní loď a berou s sebou „nábytek“.

ChM se samozřejmě bude do poslední chvíle snažit tomu zabránit.

V aféře EU „Pfizergate“ byla hlavní zákonodárkyně EU Michèle Rivasiová „vyřazena z provozu“ elektromagnetickým zařízením, které jí zastavilo srdce (stejně jako Kim Čong-unovi při setkání s Trumpem na hranicích), tvrdí zdroje ze CIA.

Rivasi vyšetřovala šéfku EK von der Leyenovou a společnost Pfizer, která se chystá prodloužit smlouvu na dodávku vakcíny do roku 2026 za nadsazené ceny při 40% přebytku dávek.

V Irsku se mezitím vláda snaží kriminalizovat memy. „To je jako z temného středověku. To není něco, co bychom očekávali od moderní, progresivní země, jako je Irsko,“ varuje novinář Michael Shellenberger. Podle něj je Irsko „testovacím případem pro další fázi globálního potlačování kriminality vojenskými zpravodajskými službami“.

ChM také horečně pracuje na plánu, jak získat dálkovou kontrolu nad lidmi. Výzkumník z Miami University Sakhrat Chizroev a jeho výzkumná skupina zdokonalují metodu, jak komunikovat s mozkem bez drátů a implantátů.

Klaus Schwab Rothschild o něčem takovém mluvil už v roce 2016.

V USA připravuje ředitel FBI Christopher Wray ovčany na velkou událost pod falešnou vlajkou: „Ještě nikdy jsem nezažil, aby se všechny hrozby nebo tolik hrozeb zvýšilo, a to přesně ve stejnou dobu.“

Wray také vyzval Kongres, aby obnovil platnost zákona, který opravňuje FBI špehovat neamerické občany po celém světě, a tvrdil, že jeho zrušení by se rovnalo „jednostrannému odzbrojení“. FBI byla zřízena k řešení kriminality uvnitř USA, zatímco NSA a CIA se měly zaměřit na hrozby mimo USA. Nyní se tyto agentury navzájem špehují po celém světě.

Bidenova administrativa nyní také otevřeně vyhrožuje Američanům kvůli Ukrajině. Ministr obrany Lloyd Austin včera na utajovaném brífinku ve Sněmovně reprezentantů informoval poslance, že pokud nepřidělí Zelenskému více peněz, „pošleme vaše strýce, bratrance a syny bojovat proti Rusku“. Zaplaťte oligarchům, nebo vám zabijeme děti.

Přiměli také svého „Bidenova“ herce, aby přišel se scénářem, v němž by americká vojska musela bojovat proti ruským jednotkám, a lživě tvrdili, že Putin má v plánu „pokračovat“ po Ukrajině.

Navzdory těmto hrozbám nebudou schopni rozpoutat třetí světovou válku, aby se vyhnuli bankrotu a soudům za válečné zločiny. Skutečná armáda již neplní jejich rozkazy a jejich žoldáci nedostávají výplaty.

Nezapomeňte však, že není konec, dokud opravdu není konec, a musíme pokračovat v útoku, dokud nezačnou VEŘEJNÉ procesy s válečnými zločinci. Mějte suchý prach a zbraně po ruce, přátelé.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/usa-se-blizi-k-prestrelce/