White Hats o víkendu našli a zatkli tři z dvanácti porotců Deep State, kteří nezákonně uznali prezidenta Donalda J. Trumpa vinným ve 34 bodech obžaloby z falšování obchodních záznamů, řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe Real Raw News.

Trojice – dva muži a žena – byli známí demokratičtí agenti, jejichž nyní smazané stránky na sociálních sítích byly kdysi plné hanebných protitrumpovských příspěvků a finančně přispívali na Bidenovu prezidentskou kampaň v roce 2020. Žena, jak řekl náš zdroj, měla vazby na ANTIFA, protože se v letech 2016-2018 účastnila jejich shromáždění v několika státech. Zjevně byla také čarodějkou; den po Trumpově odsouzení se na jejím spořicím účtu Bank of America magicky zhmotnily dva miliony dolarů, které tam byly převedeny z, říkají White Hats, offshore slush fondu, kde Deep State hromadí hotovost z nezákonného prodeje narkotik.

Náš zdroj by neřekl, zda White Hats věděli o loajalitě tria Deep State před verdiktem z 30. května, ani nespekulovali, jak jejich loajalita unikla pozornosti Trumpovy legální armády, místo toho naráží na zdlouhavý plán.

„Odhalit Deep State je pracné. Existuje metoda k šílenství a my věříme prezidentu Trumpovi, protože vložil svou důvěru do nás,“ uvedl zdroj.

Podle zdroje k zatčení došlo společně v sobotu pozdě v noci, provedli je američtí mariňáci a oddíl speciálních sil z Fort Liberty. Odmítl komentovat specifika mise s odkazem na nedostatek povolení, ale řekl, že tyto tři byly snadnými cíli, neměli ochranu Deep State a při operaci nebyly zraněny žádné přátelské síly. Dodal, že další podrobnosti poskytne, jakmile bude všech dvanáct odsouzeno za velezradu, kdy se jejich jména stanou věcí veřejných záznamů.

„Teď je nebudeme jmenovat. Pokud to uděláme, Deep State se zaměří na jejich rodiny a obviní z toho MAGA. Neříkám, že je budeme mít všechny zítra nebo pozítří, ale dostaneme je. Několik se jich schovalo ihned poté, co shledali Trumpa vinným. Mohou utéct, ale nemohou se schovat před vlastenectvím,“ řekl náš zdroj.

Na otázku, zda White Hats jednali příliš brzy, protože zmizení porotců mohlo vyprovokovat kabalistu soudce Juana Merchana k vynesení tvrdšího rozsudku 11. července, odpověděl: „Právě teď se [Merchan] pravděpodobně třese strachem, protože už jsme se dali do pohybu. proti kanceláři D.A. Ví, že Trump je nevinný, a pokud uvalí trest odnětí svobody, bude ve stejný den za mřížemi, zatímco prezident Trump bude volný.

https://realrawnews.com/2024/06/white-hats-arrest-three-of-the-twelve-deep-state-jurors-who-unlawfully-found-president-trump-guilty/

🔥🔥🔥

Bílé klobouky vracejí úder zaměstnancům manhattanského státního zastupitelství. 

Začíná velký úklid… 

Bílým kloboukům se zatím nepodařilo zatknout Alvina Bragga, ale dopadli jednoho z jeho ohavných spolupachatelů: šéfku vyšetřovacího oddělení Susan Hoffingerovou, podezřelou transvestitku, zkušenou právničku a bývalou obhájkyni v trestních věcech, která se v roce 2022 vrátila do kanceláře manhattanského prokurátora s jediným cílem: dostat Trumpa.

Zeptali jsme se našeho zdroje, proč se JAG – nebo jiné bělošské složky – zaměřil na Hoffingerovou, místo aby šel Braggovi rovnou po krku.

„Bragg se v současné době skrývá, ale víme, kde je. A skutečně má kolem sebe celou řadu federálních agentů. Všichni přijdou do GITMO a snad dostanou provaz – Bragg, celá jeho kancelář a taky porota. Prezident Trump odhalil zrádce a ti teď půjdou tam, kam chodí zrádci.“

White Hats Strike Back Against Manhattan D.A’s Office Staff