🙏 Signál EBS společnosti STARLINK: 

Odpočítávání globální konektivity začíná, poplach DEFCON 1, operace Q, Trumpova předpověď a globální komunikační revoluce

Starlink, ambiciózní projekt Elona Muska v oblasti satelitního internetu, se chystá uvolnit revoluční signál EBS (Emergency Broadcast System), který bude slyšet na každém mobilním telefonu na světě. Svět se zatajeným dechem sleduje, jak se blíží závěrečná akce, a nachází děsivé paralely s významnou operací tajemného Q. Jakmile se rozezní poplach DEFCON 1, Starlink je připraven a čeká na to nejdůležitější zelené světlo.

STARLINK’s EBS Signal: The Countdown to Global Connectivity Begins, DEFCON One Alert, Q’s Sting Operation, Trump’s Prediction & Global Communication Revolution

👹 EU se zaměřila na Telegram: může aplikace pro zasílání zpráv čelit novým cenzurním příkazům?

Evropská unie chce Telegram zahrnout do působnosti svého zákona o cenzuře online, zákona o digitálních službách (DSA), a prohlásila, že Telegram má dostatek uživatelů na to, aby byl považován za velmi rozsáhlou online platformu (VLOP), která pak může být regulována DSA.

Únorové údaje aplikace pro zasílání zpráv uvádějí, že má 41 milionů aktivních uživatelů měsíčně v 27 členských státech EU. Pokud by však EU našla způsob, jak tento počet oficiálně zvýšit na 45 milionů, mohla by Telegram podrobit řadě přísných pravidel DSA. A za tímto účelem bylo údajně zahájeno „vyšetřování“.

Blokování „jedná“ s provozovateli aplikace, sdělily nejmenované zdroje agentuře Bloomberg. O čem přesně se jedná, není v současné době jasné, ale Telegram již na svých stránkách ToS DSA nezmiňuje, zatímco stránka, která uváděla číslo 41 milionů, byla z webu odstraněna.

Telegram je již dlouho trnem v oku úřadům po celém světě, které jsou náchylné k cenzuře, a EU – některé její členské země více než jiné – není jiná.

Ačkoli Telegram není tak velký a vlivný jako Facebook, Google nebo dokonce X, na rozdíl od těchto platforem zůstává „nemoderovaný“ a „nezodpovědný“ – což znamená, že vlády, které chtějí potlačit online projevy, toho v aplikacích, jako je Telegram, jen těžko dosáhnou.

Zdá se, že hlavním zájmem EU je plně kontrolovat narativ kolem probíhajícího konfliktu na Ukrajině a mít možnost blokovat obsah zveřejňovaný ruskými kanály jako „dezinformace“ – poté, co dlouhodobě cenzuruje tradiční média a platformy se sídlem v této zemi.

Nyní se zdá, že se EU snaží kontrolovat dosah Telegramu „analýzou“ počtu uživatelů. Pokud zjistí (nebo rozhodne), že jich je v EU více než 45 milionů, dalším krokem bude snaha zavést pro aplikaci pravidla DSA.

Sankce EU pro ty, kdo tato pravidla porušují, se pohybují od pokut ve výši 6 % obratu až po zákaz platformy.

EU Targets Telegram: Could the Messaging App Face New Censorship Orders?

☝️ Podle zpráv od některých uživatelů již v ojedinělých případech dochází k cenzuře. Některé ruské kanály a skupiny prý již nejsou přístupné. Nekogram také uvádí, že od července pravděpodobně přestanou existovat oznámení v aplikacích třetích stran. Na zařízeních s operačním systémem Android bude moci Telegram pomocí kontroly integrace do Google Play kdykoli zkontrolovat, zda je používána „skutečná“ aplikace Telegram, a mohl by tedy aplikace třetích stran zablokovat.

Možná je to také zajímavé:

Whatsapp v současné době také způsobuje problémy mnoha lidem, kteří používají aplikaci třetí strany. Mnohým byla zablokována na jejich mobilním telefonu s jejich mobilním telefonním číslem. Whatsapp pak mohli používat oklikou, např. na druhém mobilním telefonu. U společnosti Huawei je situace ještě složitější, protože nejnovější verzi nelze nainstalovat pomocí služby Gbox.

💀 https://pbs.twimg.com/media/GPHjR-YWUAA47bn?format=jpg&name=mediumKongresmance Sheile Jackson Leeové (D-TX) byla diagnostikována rakovina slinivky.

Byla to kongresmanka, která nosila prsten s FBI uznaným pedofilním symbolem pro „milovníka chlapců“.

Bezostyšně se také zastávala George Sorose, když řekla, že je „přínosný Američan a ohrožuje svůj život tím, že neustále předhazuje své jméno… Soros si to nezaslouží. Je to Američan a vlastenec“.

Proč nosila jako prsten symbol pedofila?

🔴 Lidé, kteří pomáhali Dr. Anthonymu Faucimu s koordinací biologických laboratoří na Ukrajině v USA.

Barack Obama: V roce 2005 podepsal s Ukrajinou dohodu o partnerství s cílem zahájit v zemi programy biologických zbraní.

Joe Biden: Koordinoval činnost vykonavatelů vojenských biologických programů zapojených do finančních podvodů na Ukrajině.

Hilary Clintonová: Vedla přijetí strategie USA pro boj proti biologickým hrozbám a prosazovala legislativu týkající se výzkumu dvojího užití.

George Soros: Hlavní sponzor vojenského biologického výzkumu na Ukrajině a lobbista společnosti Big Pharma.

🔴 Velká krize u třetí největší německé cestovní kanceláře. Společnost FTI podala návrh na insolvenci. Ta zahrnuje německou značku 5vorFlug, společnost BigXtra GmbH a značky autopůjčoven DriveFTI a Cars and Camper.

Úpadek se týká desítek tisíc Němců, kteří jsou v současné době na dovolené s FTI nebo chtějí na dovolenou vyrazit v příštích několika týdnech. Od zítřka nebudou dovolené organizovány vůbec nebo jen v omezené míře.

🤷‍♀️ Žádné náhody neexistují! 

Senzační 👏

20.06 Začátek léta ☀️

📌 Dnes začíná proces s Hunterem. Do začátku léta zbývá 17 dní „Bude to horké léto“ – Q

📌 O rakovině nám to nikdo neříká.

Všechny typy rakoviny mají dvě společné vlastnosti. Prvním z nich je šílená replikace DNA, všechny druhy rakoviny jsou tvořeny abnormální replikací DNA. Za druhé, všechny druhy rakoviny začínají v prostředí s nedostatkem kyslíku (hypoxie), v prostředí, které bylo zbaveno kyslíku.

☝️ Když lidem vyprávím o své minulosti ve výzkumu úmrtnosti, ptají se mě, jak je možné, že dokážu tak přesně předpovědět, kdy lidé zemřou? 

Pak jim řeknu, že nejprve určíme, kdy nemoc začne, a pak předpovídáme její závažnost. Jak jsme předpověděli začátek a závažnost nemoci? Podívali jsme se na to, jak dobře nebo špatně je tělo schopno zajistit zásobování kyslíkem. 

Zamyslete se nad následujícím: Každý člověk opouští zemi stejným způsobem, což znamená, že všichni umíráme ze stejného důvodu.  A tím důvodem je nedostatek kyslíku, hypoxie. Definice smrti je nedostatek kyslíku v mozku. Mohu mít střelné zranění, infarkt nebo mrtvici, ale pokud tělo již nedokáže mozek dostatečně zásobovat kyslíkem, pak je to definice smrti. My však máme tendenci o tom všem uvažovat jako o události, jako o něčem, co se nám stane, ale to není pravda. 

Všichni jsme na křivce nabídky kyslíku, kterou lze předvídat (ukazuje klesající křivku). Buď své tělo zásobujete kyslíkem špatně (ukazuje rukou přímo k zemi), a pak svou cestu k hrobu zrychlujete, nebo své tělo zásobujete kyslíkem velmi dobře (jeho ruka nyní ukazuje téměř vodorovnou dráhu), a v tom případě se k hrobu pohybujete velmi pomalu. Čím méně strmou křivku tedy udržujeme, tím více oddalujeme nástup nemocí a tím méně závažné tyto nemoci budou.

🙈🙈 🇺🇦🇵🇭🇷🇺 Bývalý ukrajinský prezident Selenski je v současné době na žebráckém turné na Filipínách. V rozhovoru pro filipínskou televizi varuje, že po porážce Ukrajiny by Rusko mohlo jako další napadnout Filipíny 🤡.

🟣 Stručné shrnutí energie.

Přicházejí v červnu se zakódovanou plazmou, informacemi a aktivací DNA.

Obrovská transformace a pro většinu znervózňující a logická, ale takto energie funguje.

Jedna důležitá věc, kterou je třeba poznamenat, aby každý uplatnil ve své individualitě, je, že spousta fyzických a emocionálních potíží, které zažívají asi před 10 dny, souvisí také s otoky, aby pochopili, nebo záněty vznikající v Elsy, Měsíc, nový nervový systém spojující se s páteří, záda snižuje žebra, boky spojuje vše.

Toto energetické nasycení nervového systému způsobuje, že mnoho částí těla, různé svaly téhož, dokonce i orgány, jsou oteklé a způsobují nepohodlí, křeče atd.

Důležité je zapojení některých planet Jupiter Venuše Mars a dalších, které vedle Novoluní tvoří jakoby trychtýř energie, proudící do různých částí a zřejmě i na Zemi. To také souvisí s otázkami DNA a souvisí to také s nepohodlím, o němž jsme se zmínili dříve, a s různými uvolněními, která se projevují již několik dní.

Jedná se o dílo epigenetiky, které modifikuje geny, a to jsou také potíže v hlavě, stejně jako plíce, žebra, uši, zuby, srdeční centrum chacras země.

Protože země má svou DNA, stejně tak aktivovanou právě těmito energiemi.

Ta hýbe vodou, klimatem, chladem teplem, živly.

Být velmi emocionální je vaší součástí. 

Pocit, že chcete jíst víc. 

Tyto planety a tato Luna, budou nadále vnitřně rekalibrovat, což je nachlazení, někdy silný kašel, kýchání, špatné vidění, bolesti hlavy závratě, nachlazení, svědění, podivné sny, úzkost, nevolnost, nepříjemné pocity v různých částech těla, jako jsou revmatické bolesti, náhlá chuť k jídlu.

V následujících hodinách nás čeká sluneční erupce.

Pochopte tento proces, pochopte sami sebe!

(E.O.)

🇺🇸 Ekonomika USA má nyní:

1. 63 bank na pokraji platební neschopnosti, podle FDIC

2. více než 500 miliard dolarů papírových ztrát v držení bank.

3. klesající růst HDP s rostoucí inflací

4. více než 50 % Američanů se domnívá, že se nacházíme v recesi

5. nejnižší poptávka po hypotékách za posledních 30 let

6. rekordní zadlužení domácností ve výši 17,7 bilionu USD

(F.W.U.)

🇮🇹 Italský vicepremiér Matteo Salvini vyzval Macrona, aby se sám vydal na Ukrajinu a zúčastnil se bojových akcí.

„Nechci, aby synové Itálie byli posíláni na Ukrajinu umírat a bojovat. 

Nechci, aby italské zbraně bombardovaly a zabíjely Rusko. Itálie není s nikým ve válce. 

Macrone, chceš rozpoutat válku? Nasaď si helmu, oblékni vestu a jeď na Ukrajinu, ale neotravuj Italy! 

Jdi a bojuj, ale neotravuj nás, kteří chceme žít v míru.“

Salvini nedávno ostře kritizoval hlavy států a vlád zemí NATO a EU za jejich záměr zvýšit vojenskou podporu Kyjevu a zrušit omezení útoků na Rusko s použitím západních zbraní.

❗️ Spoluzakladatel společnosti Google a předseda představenstva hotelů Hyatt Tom Pritzker je mezi miliardáři, kterým bylo vydáno předvolání k soudu v souvislosti s vazbami banky JPMorgan na Jeffreyho Epsteina.

https://x.com/LizCrokin/status/1642205336906989573?t=GmsBUs5KGAGOL-skRLOhxg

✨ Červená pilulka za červenou pilulkou, uvědomění za uvědoměním, šok za šokem, zlomené srdce za zlomeným srdcem, neměli jsme jinou možnost než se zbavit svého starého já. Museli jsme se proměnit, abychom přežili ve světě, který se stával stále nepřátelštějším.

Jsem si jistá, že nám všem občas chybí lehkovážnost a naivita toho, kým jsme bývali, ale celkově můžeme uznat, že jsme se stali lepšími verzemi sebe sama. Jsme silnější, moudřejší, odolnější, duchovně propojení, emocionálně vyspělejší a nekonečně uvědomělejší.

Nyní jsme připraveni odolat všemu, co nám přijde do cesty, a stejně jako orel se budeme transformovat a vyvíjet tolikrát, kolikrát to bude nutné.

Neexistuje pro nás žádný „tichý odchod do noci“, došli jsme příliš daleko na to, abychom neodešli s velkou pompou.

(Laura)

Překlad: Martha Scholler

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk

🔴 BOMBSHELL!!! ZLATO ZABIJE FED, STŘÍBRO HO POHŘBÍ: Jak Basilej III a IV zažehnou trh s drahými kovy!

Basel III a IV: Výbušný vzestup zlata a stříbra, který svrhne Fed!

Ve finančním prostředí plném nejistoty září jeden maják stability a příslibu jasněji než ostatní: drahé kovy. Regulační rámce Basilej III a IV, které vstoupí v plnou platnost, slibují nejen přetvořit globální bankovní systém, ale také vyvolat seismický posun na trzích se zlatem a stříbrem. 

BOMBSHELL!!! GOLD WILL KILL THE FED, SILVER WILL BURY IT: How Basel III and IV Will Ignite the Precious Metals Market!

🟣 POSUN PÓLŮ/MAGNETOSFÉRY 

Posun pólů postupuje; – při slabém slunečním větru je index DST – 23 nT již hluboko na hranici bouře, což je způsobeno slunečními kosmickými částicemi, které pronikají široce otevřenými pólovými otvory v důsledku migrace severního pólu k jihu, ale také Van Allenovou hlavou, jejíž červené uzavřené siločáry pole se destabilizují s migrací severního pólu, jak je dobře vidět na dlouhodobém snímku magnetosféry. To je patrné i na slunečním záření, které nese mnohem intenzivnější energii. Kromě manipulace s počasím se slunečně-kosmické záření v hlubších vrstvách atmosféry také silně podílí na silnějším nabíjení a vybíjení bouří – v ionosféře například opět dochází k ohniskům migrace elektronů, které se rovněž shodují s migrací na severní pól!

Video:

💥 Rosenheim…. 👉 původ Nejvyšší iluminátské lóže….  jsou tam policejní školy 😉…..zaplavování tunelů 

🇩🇪 Německo  (03/06/2024)

V Horním Bavorsku vedly vydatné deště ke značným záplavám v oblasti Rosenheimu a Miesbachu.

Řeka Mangfall v Rosenheimu a řeka Inn u Wasserburgu rychle stoupají.

🌊🌊 DEŠŤOVÁ KATASTROFA I V AUSTRÁLII! 

Sydney o víkendu zaplavila měsíční úhrn srážek za méně než 24 hodin, což způsobilo v některých částech města bleskové záplavy. Déšť byl vyvolán rychle sílící oblastí nízkého tlaku nad Tasmánským mořem. Deprese se vytvořila v sobotu a zesílila tak rychle, že její centrální tlak klesl během 24 hodin do nedělních 16 hodin našeho času o 19 hPa.

V zeměpisné šířce Sydney tato rychlost změny tlaku stačila na to, aby byl systém klasifikován jako „bombardovací tlaková níže“, což je termín pro systém nízkého tlaku vzduchu ve středních šířkách známý jako explozivní bombogeneze, a jednalo se o druhou bombardovací tlakovou níži v Austrálii během jednoho týdne.

https://watchers.news/2024/06/04/bombing-low-drops-more-than-a-months-worth-of-rain-over-sydney-in-just-one-day-australia/

🌊🌊 VELKÉ ZÁPLAVY V POLSKU – 4. června 2024 

Ani Polsko nezůstalo ušetřeno, když přes ně přešly obrovské bouřkové fronty – všude stejné obrázky!

📌 NATO se chystá vyslat americké vojáky do první linie boje proti Rusku. 

NATO oznámilo přípravy na vyslání amerických vojáků na evropské fronty v případě plnohodnotného konfliktu s Ruskem.

Hlavy států a vlád NATO se dohodly, že dají k dispozici 300 000 vojáků pro rychlé nasazení.

Na zasedání Bilderbergu, které se konalo minulý víkend, se projednávala následující témata:

– Budoucnost válčení

– Geopolitická krajina

– Ukrajina a svět

– Blízký východ 

– Čína

– Rusko

https://x.com/ShadowofEzra/status/1798001888207519820?t=nDI2J-8ahgbm3_BFnbIVOQ&s=09

📌 Generálmajor Xu Hui z Čínské lidové osvobozenecké armády: 

„Chtěl bych Zelenskému poradit, aby se zamyslel nad hodnotou životů ukrajinského lidu. 

Aby pochopil, za co bojuje. Prezident Spojených států amerických Joe Biden učinil prohlášení, které považuji za velmi děsivé, totiž že bude Ukrajinu v této válce podporovat do posledního Ukrajince. 

Pokud budete bojovat do posledního Ukrajince, za co bojuje ukrajinský lid? 

Pak už nemáte nikoho. Biden nebojuje do posledního Američana, on prodává munici Ukrajině. 

I kdyby to byl poslední Ukrajinec, prodá mu munici. To je velmi hrozné. 

Zelenskij by se měl velmi dobře zamyslet nad tím, co to znamená pro Ukrajinu, co to znamená pro svět a co to znamená pro Evropu.“

🌊🌊 Částečné zřícení hradu Falkenstein

V důsledku přetrvávajících povodní v Bavorsku v posledních dnech zemřeli tři lidé, nefunguje železniční doprava a řada měst je zaplavena.

V Horním Bavorsku se v důsledku deště zřítila také část pevnosti Falkenstein, která byla postavena před zhruba 700 lety (první fotografie).

🔴 Ruští vědci dosáhli průlomu, který se dosud nikomu nepodařil. A sice vytvořit plně automatizovanou metodu čtení uzavřených starověkých svitků pomocí umělé inteligence. Samotné svitky není třeba otevírat, což znamená, že se při zkoumání nepoškodí, a tím se zachová mnoho cenných a velmi křehkých písemných pramenů. Za tímto účelem ruští vědci a společnost Smart Engines zkombinovali rentgenovou tomografii a strojové vidění, informuje agentura RIA Novosti. Vývojová společnost agentuře sdělila:

„Vědci z ruské společnosti Smart Engines a Federálního výzkumného centra informatiky a managementu Ruské akademie věd vycvičili umělou inteligenci k tomu, aby dokázala extrahovat obsah křehkých svitků, aniž by je musela rozbalovat. Nyní je možné získat obnovený text z rukopisu pouhým stisknutím tlačítka. Díky této inovaci bude možné zkoumat texty svitků z papíru, březové kůry a stříbra i tištěných knih, které byly poškozeny přirozeným stárnutím, vlhkostí nebo požárem a jsou uloženy za zvláštních podmínek.“

https://dert.online/russland/207967-ohne-oeffnen-russische-wissenschaftler-bringen/

📌 Anderson: „Covid byl jen zkušební balónek na kontrolu populace“

Německá europoslankyně Christine Andersonová: 

„Jen si vzpomeňte, co vám vaše vlády udělaly, omezení, která na vás uvalily, byla naprosto směšná, nesmyslná a bez jakéhokoli vědeckého základu. A po celou tu dobu nikdy nešlo o veřejné zdraví … Vždy šlo o to, aby se lidé zlomili. A o to se také snažili. 

☝️ Covid byl jen zkušební balónek. Prostě začali a snažili se zjistit, jak daleko je možné zajít, aby lidé dělali to, co se po nich chce, a co je třeba udělat, aby lidé dělali to, co se po nich požaduje … Uznali, že existuje problém. Protože vám říkám, že vlády, převážně opět v západních demokraciích, by na vás rády uvalily mnohem tvrdší opatření a omezily vaše základní práva mnohem více, než ve skutečnosti udělaly, ale nemohly. Proč ne? Inu, zvolení zástupci a vlády jsou voleni a znovu voleni. Nemohli tedy zajít tak daleko, jak by chtěli. 

A právě zde přichází na řadu WHO. Problém, na který narazila, spočívá v tom, že zvolené vlády nebyly schopny prosadit omezení, která skutečně prosadit chtěly. Takže to, co nyní dělají, je, že WHO dávají tuto odbornost, tuto moc a umožňují vládám věrohodně popírat, protože nyní mohou říci: „My bychom vám to neudělali. Nikdy bychom vám to neudělali. Tohle je WHO, my s tím nemůžeme nic dělat. „… Jde jim o věrohodné popírání“.

‼️‼️‼️‼️ Republikánské shromáždění Lee County na Floridě, konzervativní republikánská občanská organizace, schválilo rezoluci, kterou předložil Joseph Samsone a která prohlašuje OSN, Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) a Světové ekonomické fórum (WEF) za teroristické organizace. Rezoluce rovněž prohlašuje spolupráci s těmito organizacemi za akt zrady Spojených států a státu Florida… Podobná rezoluce byla již dříve přijata ve státě Louisiana a doufá se, že ji budou následovat i další státy. 

UN, WHO, and WEF Have Just Been Declared Terrorist Organizations By a Republican County Assembly in Florida

🇬🇪 V poslední době je financování ze strany EU a USA často spojováno s násilím a terorem, prohlásil předseda gruzínského parlamentu.

Šalva Papuašvili například komentoval prohlášení vládnoucího Gruzínského snu, že členové mládežnického hnutí „Zahanbení“, které je financováno z amerických a evropských fondů, volají a urážejí poslance.

„Už dva roky o tom všem mluvím a varuji představitele Evropské unie a Spojených států na všech úrovních. 

Bohužel jsme se dočkali jen povrchního a nedbalého postoje. 

Je důležité, aby všechny zahraniční země přehodnotily svou politiku financování,“ napsal.

Gruzínský premiér navíc označil za zbytečnou stížnost k Ústavnímu soudu na základě zákona o zahraničních agentech, kterou podá opozice.

Není možné dokázat, že transparentnost je špatná.

Gruzínský parlament 28. května přehlasoval prezidentovo veto zákona, který ukládá nevládním organizacím a médiím financovaným ze zahraničí povinnost registrovat se a vyplňovat finanční prohlášení.

Velké nevládní organizace prohlásily, že tento zákon nebudou dodržovat. V důsledku toho byly v Tbilisi uspořádány protesty.

Západ slibuje Gruzii sankce a USA vízová omezení, ačkoli podobný zákon platí v Americe již od roku 1938.

Ale to není všechno: 

Gruzie se nyní také vypořádává s posvátnou krávou západního liberalismu:

Vládnoucí strana Gruzie předložila parlamentu 19 zákonů zakazujících propagandu LGBT a změnu pohlaví.

Kromě hlavního návrhu zákona „O rodinných hodnotách a ochraně nezletilých“ mají být provedeny změny v občanském a pracovním zákoníku, zákonech o vzdělávání atd. informuje předseda gruzínského parlamentu Šalva Papuašvili.

K přijetí pozměňovacích návrhů je zapotřebí tří čtvrtin hlasů v parlamentu – opozice zatím neoznámila, zda tento legislativní balík bude novým důvodem k protestům.

🇷🇺 Mezitím vydal varování náměstek ministra zahraničí Ruské federace Michail Galusin:

Západ se snaží do října realizovat nový „majdanský“ scénář v Gruzii, aby vytvořil nový zdroj napětí v blízkosti hranic Ruské federace.

Zdroj: Marta Scholler Telegram