Donald Trump a Alex Soros jsou nyní ve stavu otevřené války, která vypadá jako boj na život a na smrt o místa na potápějícím se Titaniku. Lze se vsadit, že Soros, jeho otrok Barack Obama a celá jejich frakce tuto válku prohrají. To však nezastaví skutečnost, že korporace The USA dluží svému lidu 200 bilionů dolarů a zbytku světa 53,4 bilionu dolarů, a tak nebude moci pokračovat ve stávajícím stavu. Mezitím Izrael bude ovládnut Egyptem a Tureckem.

V každém případě, zatímco byla americká veřejnost rozptýlena tímto bojem, americká armáda, Rusové, Britské impérium a Asijské tajné společnosti se minulý víkend na mimořádném setkání Bilderbergu a americké a čínské armády dohodly na založení organizace pro plánování budoucnosti. Dohodli se také, že korporaci The USA nahradí Spojenými státy severoamerickými.

Každopádně začněme politickým divadlem v USA, protože ukazuje, že politické boje v USA a na Západě směřují k určitému vyvrcholení. Zdroje z amerických vesmírných sil nám nyní sdělují, že vrchní velitel Donald Trump je stále na vojenské základně Mt. Cheyenne. Tvrdí, že je to on, kdo ovládá americký jaderný arzenál. Dokazuje to skutečnost, že když byl v lednu takzvaný ministr obrany USA Lloyd Austin hospitalizován s rakovinou, nikdo z “Bidenovy administrativy” o tom nevěděl. Kdyby “Biden” ovládal americký jaderný arzenál, nebylo by to možné.

Zdroje z vesmírných sil každopádně tvrdí, že skutečný Trump nyní provozuje dva různé Trumpovy avatary. Jeden se nachází v Mar A Largo a vede volební kampaň proti falešnému Joe Bidenovi. Druhý se nachází v New Yorku a účastní se všech tamních právních dramat (Ocenili bychom, kdyby čtenáři v New Yorku a na Floridě tato tvrzení prošetřili). Zdroj také tvrdí, že Biden je rovněž ovládán Bílými klobouky a je mu nařizováno, aby se záměrně choval tak, jak se chová, a pomohl tak probudit další ovčany.

Podle tohoto zdroje je umožnění odsouzení Trumpa jako zločince za to, co by mělo být jen drobným přestupkem – zatímco lidem proti němu prochází mučení a vraždy dětí – součástí psychopatie, která má probudit dosud spící část populace.

Zdá se, že to má kýžený účinek, protože to zvyšuje Trumpovu popularitu a způsobuje obrovský příliv darů.

Drama bude pokračovat. Alex Soros nyní ovládl levicovou propagandistickou mašinérii a bojuje za to, aby pomstil popravu svého otce George Sorose. Ukázal to, když svým služebníkům na Twitteru napsal, že “demokraté by měli při každé příležitosti označovat Trumpa za odsouzeného zločince. Opakování je klíčem k úspěchu…” To je přímo z příručky šéfa nacistické propagandy Josepha Goebbelse.

Aliance Bílých klobouků reagovala přívalem informací o Georgi Sorosovi a zlu, které má na svědomí. Například:

V roce 1993 Soros doporučil NATO vést válku proti Rusku s využitím obyvatel východní Evropy.

Za globální invazí nelegálních přistěhovalců stojí Soros.

Elon Musk tvrdí, že George Soros “od základu nenávidí lidstvo” a že dělá věci, které “podkopávají strukturu civilizace”.

George Soros financoval revoluci na Ukrajině a řadu dalších barevných revolucí.

Uniklé dokumenty z jeho nadace Open Society Foundation vysvětlují, jakým způsobem ovládal volby a zahraniční vlády v Evropě i jinde. Jeho plánem bylo zničit Evropu otevřenými hranicemi a zničit Evropu a USA.

Je to Soros a jeho chazarští mafiáni, kdo platí všechny ty cizince vojenského věku, kteří zaplavují Evropu a USA.

Aliance také zveřejnila dříve utajované e-maily o Baracku “Satanu” Obamovi, včetně tohoto:

“Chlapec ve věku 5 let. Bude z něj dokonalý „milenec“ pro prezidenta. V úterý dorazí z Rumunska. Jsem si jistý, že prezident bude mít radost.” Jména uvedená ve zprávě nejsou ničím jiným než tím, kdo je kdo v americké politice a Hollywoodu:

  • Bill Clinton
  • Hillary Clintonová
  • Tim Kaine
  • Elizabeth Warrenová
  • Jimmy Carter
  • Harry Reid
  • Ben Affleck
  • Cory Booker
  • Al Franken
  • Nancy Pelosiová

Odhalení mučení a vraždění dětí je důvodem, proč vedoucí představitelé ChM doslova bojují o život. Robert de Niro je toho příkladem. “Je k smrti vyděšený z toho, co na něj a jeho pedofilní kumpány čeká,” říká zdroj ze CIA. Podle BBC byl De Niro v roce 1998 zadržen a vyslýchán francouzskými úřady poté, co byl nalezen v “malé černé knížce” a seznamu zákazníků Jeana-Pierra Bourgeoise, vůdce mezinárodní operace obchodování s lidmi a dětmi. Případ odhalil brutální metody, jimiž byly získávány mladé ženy, z nichž některým bylo pouhých 15 let. De Niro se přiznal, že s ženami, s nimiž ho Bourgeois seznámil, smilnil.

Proto před dvěma měsíci prohlásil, že pokud Trump vyhraje, “přijde si pro mě”.

Nyní říká, že “vláda zmizí ze světa”, pokud bude Trump znovu zvolen prezidentem USA.

Asijské tajné společnosti v tom budou hrát významnou roli. Významná skupina s desítkami milionů členů a stovkami tisíc profesionálních vrahů se dostala pod nové vedení. Tato skupina nyní tvrdí, že dosáhne spravedlnosti pro 500 000 Japonců, kteří byli zavražděni očkováním od roku 2021. Japonské podsvětí je v tom také namočeno. Nejvyšší šéfové yakuzy se minulý týden setkali se západními zástupci Bílých klobouků a dohodli se na spolupráci při celosvětovém zátahu na chazarskou mafii. Slíbili, že podniknou kroky na základě seznamu se stovkami jmen, který dostali.

Podle zdrojů z podsvětí jsou mezi těmi, na které se aktivně zaměřují, falešný velvyslanec USA Rahm Emanuel a vrcholný satanista Richard Armitage.

Podle japonských pravicových zdrojů, kterým byly úplatky nabídnuty, se americké velvyslanectví v zoufalství pustilo do velkého úplatkářského podvodu, aby si udrželo kontrolu nad Japonskem. V rámci tohoto schématu Japonsko nakoupí americké zbraně a japonská strana dostane úplatek ve výši 60 % ceny zbraní. Zbývajících 40 % připadne americké straně. Jinými slovy, jedná se o praní špinavých peněz Fedu, který se pomocí předražených zbraní snaží najmout ochránce. Nebude to fungovat. (Že by stejné schéma bylo aplikováno i v ČR v případě předraženého šrotu v podobě amerických stíhaček F-35? Třikrát předražená zakázka oproti běžné ceně – pozn. př.)

Na znamení, že současná japonská vláda je odsouzena k zániku, demonstrovaly 31. května desetitisíce Japonců před ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a obvinily jej z masového vraždění.

Jeden řečník za druhým varoval, že japonská vláda plánuje v září zavést “replikační vakcínu”, která způsobí, že každý očkovaný nakazí lidi ve svém okolí. Podle Richarda Koshimizua z Japonské strany nezávislosti tuto operaci řídí společnost Fuji Film, která je napojena na Rockefellerovu Trilaterální komisi. (V současné době očkovaní „vakcínou“ proti údajnému korona viru dokáží nakazit neočkované Spike proteiny – pozn. př.)

Bývalý japonský ministr vnitra Kazuhiro Haraguči se na demonstraci stal posledním významným politikem, který se omluvil za tsunami úmrtí mezi očkovanými. Toho si je vědoma i japonská policie a armáda. Spravedlnosti bude učiněno zadost.

K tomu dojde i v dalších zemích. Tento australský politik je toho příkladem. Nechal se s nadšením očkovat, zde vidíte výsledek.

Australský soud nyní nařídil vládě státu Victoria, aby zveřejnila všechny “tajné” dokumenty, které byly použity při tvorbě a formulování politických rozhodnutí v rámci programu COVID-19.

Netřeba dodávat, že chazarská mafie se bude snažit vypustit další biologické zbraně, aby vyhubila lidstvo dříve, než bude sama oběšena.

Pro tohoto pisatele (B.F. – pozn. př.) to začíná být osobní. U jedné známé byl nedávno diagnostikován neznámý typ tuberkulózy a byla umístěna na izolační oddělení. Úředníci ministerstva zdravotnictví a sociálních věcí se ji pak snažili přesvědčit, aby řekla, že jsem také nakažený, aby měli záminku mě do nemocnice nahnat. Přesně tímto způsobem zabili Roberta Davida Steela. Netřeba dodávat, že lidé zodpovědní za tento pokus jsou stíháni.

Asijské společnosti se také chystají odstranit všechny politiky napojené na ChM nebo zkompromitované politiky v Jižní Koreji, na Tchaj-wanu, v Číně a jinde, tvrdí zdroje z tajných společností.

Asiaté jsou si také jisti, že i bez atentátů se celá kontrolní síť ChM zhroutí.

Příkladem jsou Spojené státy. Na znamení toho, jak zoufalá je tamní situace, Mexiko za posledních 60 dní deportovalo 240 000 amerických ekonomických uprchlíků. Přemýšlejte o tom: Američané prchají do Mexika. Mexické vládní zdroje tvrdí, že američtí uprchlíci způsobují inflaci tím, že utrácejí americké dolary vytvořené ze vzduchu za nákupy skutečných věcí. Tyto dolary již zbytek světa nepřijímá; pouze Kanada a Mexiko. Jsou také používány k růstu akciového trhu na halucinační úroveň.

Připomeňme, že americké dolary, které se nyní tisknou v USA, byly odděleny od 53,4 bilionu dolarů, které drží zbytek světa. Tyto dolary budou podle ruské FSB a dalších zdrojů brzy převedeny na měnu BRICS.

Bidenovy směšné peníze způsobují problémy i v Kanadě. Každý čtvrtý Kanaďan nemá dostatek potravin a kanadský systém potravinových bank je na pokraji zhroucení. Vzhledem k tomu, že Kanada je jedním z největších vývozců potravin na světě, je to jasné znamení, že vláda Justina Castrudeaua je trestuhodně nekompetentní.

Je jen otázkou času, kdy se celý systém zhroutí. Brzy “500 až 1 000 menších bank pravděpodobně zanikne z důvodu platební neschopnosti nebo konsolidace,” říká Scott Rechler, generální ředitel společnosti RXR. Jak jsme již dříve ukázali, velké banky jsou de facto také v platební neschopnosti, protože jejich dluhopisy a úvěry ztratily 50 % své hodnoty a ceny komerčních nemovitostí se vypařily. Všichni jsou nyní ztuhlí jako jeleni v záři reflektorů, ale je jen otázkou času, kdy začarovaný kruh výprodejů celý systém imploduje.

Zbytek světa slíbil, že poskytne Severoamerické republice finanční prostředky, které nahradí současné zkorumpované a neschopné režimy v USA a Kanadě, jakmile dojde ke kolapsu.

Spouštěčem tohoto kolapsu bude pravděpodobně pád satanského režimu, který nyní vládne v Izraeli. Dny Izraele jsou definitivně sečteny.

Turecký prezident Recep Erdogan vydal výzvu do zbraně, v níž uvedl, že “Izrael není hrozbou jen pro Gazu, ale pro celé lidstvo”. A dodává: “Žádný stát není v bezpečí, dokud se Izrael nebude řídit mezinárodním právem a nebude se jím cítit vázán.”

Turecko i Egypt přislíbily, že podpoří žalobu Mezinárodního soudního dvora na genocidu proti Izraeli.

Aby toho nebylo málo, Izrael právě porušil mírové dohody s Egyptem z Tábora míru, když převzal kontrolu nad hraničním přechodem Rafáh-Egypt, aniž by překročil pásmo Gazy, a vtrhl do Filadelfského koridoru. “Káhira se však okamžitě domnívala, že jí Tel Aviv vyhlásil válku. Pokud se Egypt bude bránit, dojde k regionální válce, kterou Izrael nemůže vyhrát,” říká francouzský novinář Thierry Meyssan.

O několik zemí dál jsou mezitím američtí vojáci vytlačováni z Nigeru a Joe Biden nechává proruskému režimu americkou leteckou základnu za 100 milionů dolarů.

Máme také podezření (ale nemůžeme to dokázat), že za nedávnými problémy na francouzském území Nové Kaledonie stojí Rusko. Hlavním zdrojem bohatství Nové Kaledonie je těžba niklu, který je nezbytný pro výrobu elektrických vozidel. Až do přijetí zákonných změn skrývajících vlastnictví v roce 1988 toto odvětví zcela ovládali Rothschildové, bývalí zaměstnavatelé Emmanuela Macrona.

Tato niklová medaile vydaná společností SLN v 60. letech 20. století obsahuje na jedné straně vyobrazení francouzských, nizozemských a řeckých mincí a na druhé straně logo společnosti.

Ztráta koloniálních zdrojů je jedním z důvodů, proč agentura Standard & Poor’s nedávno snížila úvěrový rating Francie z AA na AA-.

To pomáhá vysvětlit, proč se francouzský prezident Macron-Rothschild tak usilovně snaží dotlačit NATO do války s Ruskem.

Němci si to však nenechají líbit, protože jsou příliš zaneprázdněni obnovou německé říše ve východní Evropě. Zdroje polských zpravodajských služeb nás informují, že německý agent a polský prezident Donald Tusk v prvních týdnech svého působení v úřadu nezákonně ovládl veřejnoprávní média a státní zastupitelství. Zrušil nebo odložil také všechny polské investiční projekty, které snižovaly závislost zemí na Německu. Současná polská vláda plánuje předat zbytky polské suverenity do rukou Německa, tvrdí zdroje.

Obnovující se německé impérium se rovněž snaží zajistit si energetickou nezávislost. Vládní zdroje uvedly, že německý kabinet ve středu schválil návrh zákona o urychlení výstavby vodíkové infrastruktury, dovozních a výrobních zařízení, protože Berlín sází na to, že toto palivo pomůže dekarbonizovat největší evropskou ekonomiku… Zákon o urychlení výstavby vodíkových zařízení udělí infrastruktuře status “nadřazeného veřejného zájmu”, což znamená, že úřady ji budou ve schvalovacím procesu upřednostňovat.

Podle zdrojů MI6 se Němci rovněž snaží zvrátit Brexit a znovu převzít kontrolu nad Spojeným královstvím. Náhlá rezignace britského premiéra Rišiho Sunaka a jeho sebevražedná strategie volební kampaně mají zřejmě za cíl předat kontrolu předsedovi Labouristické strany Keiru Starmerovi. Starmer si za ničím nestojí a říká jen to, co se mu řekne, i když to zcela odporuje tomu, co říkal předtím. Na znamení toho, kdo jsou jeho skuteční šéfové, když dostal na výběr mezi Westminsterem a Davosem, jeho odpověď zněla jednoznačně “Davos”.

Podle zdrojů MI6 bude Starmer “usilovat o dvě funkční období, přičemž v prvním se přiblíží k EU a ve druhém se k ní opět připojí, čímž riskuje občanskou válku”.

Pravděpodobnější je likvidace německých operací ve Spojeném království. Když Aliance Bílých klobouků vypsala odměnu na hlavního tajemníka vlády Simona Case, Case kontaktoval MI6 s tím, že problémem je bývalý šéf MI6 John Scarlett. Když byla na Scarletta vypsána odměna, otočil a řekl, že problémem je předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová.

Podle německých médií je von der Leyenová hluboce zkorumpovaná politička. Posledním z mnoha skandálů, které ji obklopují, je to, že využila svého vlivu, aby pomohla ruské společnosti “Krasnij Oktjabr” vyhnout se sankcím, které na ni uvalila Evropská unie po zahájení ruské speciální operace na Ukrajině. “Krasnij Oktjabr” vyrábí 40 procent nerezové oceli v Rusku a dodává ji německému automobilovému průmyslu.

Každopádně na její hlavu nyní vypsala odměnu Aliance Bílých klobouků. Ne proto, že pomáhá Německu, ale proto, že: Ženevský mezinárodní institut pro výzkum míru (GIPRI) obvinil předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou ze spoluúčasti na válečných zločinech a zločinech proti lidskosti páchaných Izraelem na Palestincích v Gaze. Stížnost na šéfku Evropské komise podal GIPRI u Mezinárodního trestního soudu (ICC) 22. května. Stížnost, kterou podpořily různé lidskoprávní skupiny a významní vědci a odborníci na mezinárodní trestní právo, vyzývá prokurátora ICC, aby na základě informací poskytnutých proti von der Leyenové zahájil vyšetřování.

V zákulisí se davoská frakce za von der Leyenovou snaží kapitulovat. Vyplynulo to z diskusí na právě skončené konferenci Bilderberg ve Španělsku.

Důvodem je skutečnost, že po dvou letech jednání selhala snaha Světové zdravotnické organizace prosadit celosvětovou pandemickou smlouvu. Sám generální ředitel WHO Tedros oznámil neúspěch pandemické smlouvy.

Cílem smlouvy bylo využít uměle vytvořenou pandemii nebo krizi k tomu, aby WHO získala moc kontrolovat vlády, nutit lidi k očkování a umisťovat je do koncentračních táborů.

“Sbohem, teroristo Tedrosi. Ty a tví sionističtí kumpáni jste prohráli. Vojenské tribunály si pro tebe přijdou už brzy,” komentuje zdroj ze CIA.

Dlouholetý reportér Bilderbergu Daniel Estulin vypráví Alexi Jonesovi o některých věcech, které se probíraly na nedávném Bilderbergu.

Říká, že Bilderberg je místo, kde se lidé na střední úrovni dozvídají, co rozhodli lidé na vysoké úrovni.

Mluví o tom, že elita má plán na totální ovládnutí lidstva prostřednictvím technologického otroctví. “Bilderbergové sní o vytvoření nového syntetického člověka. Harari a Soros o tom mluvili. Vytvoříte umělou dělohu a inkubujete ji stejným způsobem jako kuřata. Provedete umělé oplodnění a geneticky zkrátíte dobu březosti. Pak můžete vytvořit tolik lidských otroků s omezeným vědomím, kolik potřebujete,” říká.

Estulin však říká, že po neúspěchu tohoto plánu byla shromážděná elita vyděšená a nevěděla, co dál.

“Jedním z důvodů, proč vidíme odpor proti Trumpovi, je skutečnost, že vědí, že pokud Trump vyhraje, mnoho z nich bude zabito a většina z nich bude ve vězení, takže říkají buď my, nebo oni,” poznamenává.

Estulin také říká:

“To, čeho jsme nyní svědky, se za posledních 2000 let stalo pouze dvakrát. Poprvé to bylo kolem čtvrtého a pátého století, kdy se zhroutila římská říše a vznikl feudalismus. A pak asi o tisíc let později mezi 16. a 17. stoletím se feudalismus zhroutil a byl nahrazen moderním kapitalismem, který je dnes ve své současné podobě na smrtelné posteli, takže problém je, že nevědí, čím ho nahradit. Na Západě není nikdo, kdo by dokázal vysvětlit, jak bude tento model vypadat.”

Faktem však je, že naše vlastní zdroje v Asijských tajných společnostech, Pentagonu, ruské FSB, MI6 atd. vědí, jak to bude vypadat. Všichni tvrdí, že bylo rozhodnuto nahradit pět stálých členů Rady bezpečnosti OSN radou zastupující sedm regionů. Bylo také rozhodnuto vytvořit budoucí plánovací organizaci, která převezme funkční části BIS, Světové banky, MMF atd.

Jak Estulin dodává, šéfka ruské centrální banky pracuje přímo pro MMF. MMF s novým plánem souhlasil, tvrdí více zdrojů včetně šéfa MI6.

Podle zdrojů z Pentagonu došlo k podobné dohodě na setkání v Šangri La v Singapuru minulý týden mezi vojenskými delegáty 45 zemí. Nejprve je však třeba dokončit implozi současného zkorumpovaného systému. Proto definitivně směřujeme k létu nespokojenosti.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/donald-trump-a-alex-soros-bojuji-na-zivot-a-na-smrt-zatimco-korporace-usa-a-izrael-se-hrouti/