Už se to stalo předtím a děje se to znovu. Mezi vůdci White Hat, kteří podporují prezidenta Donalda J. Trumpa, a těmi, kteří říkají, že Trumpův čas vypršel a že floridský gubernátor Ron DeSantisem nyní představuje budoucnost amerického konzervatismu, se otevřela další propast. Jak již bylo uvedeno dříve, důstojníci pod velením generála Davida H. Bergera opakovaně váhali, koho podpořit, přičemž napůl naříkali nad generálovou neochvějnou podporou Trumpa. A minulý týden tři vysoce postavení White Hats přeběhli do Deep State po krádeži voleb v polovině období.

„Ve vzduchu visí poraženectví. Jsou mezi námi tací, kteří si myslí, že Deep State je neporazitelný, že jsme zapojeni do války, kterou nelze vyhrát, že nemáme dost lidí, abychom ovlivnili změnu, takže vyskakují z lodi a plavou k tomu, o čem si myslí, že bude vítězný tým. To je opak toho, co jsme viděli před dvěma lety, po krádeži v roce 2020, kdy důstojníci a poddůstojníci nahoru a dolů po šachovnici volali generálu Bergerovi a říkali ‚dostaňte mě do tohoto boje.‘ Je to problematické,“ řekl zdroj z kanceláře generála Bergera pro Real Raw News.

Také řekl, že nedostatek politické podpory vrhl pochybnosti na to, zda White Hats mohou obnovit pořádek v republice.

„V roce 2021 jsme měli symbiotické spojení s mnoha konzervativními zákonodárci. I když nás otevřeně nepovzbuzovali, pomohli nám na backendu. Tato podpora se značně ztenčila, protože se zřejmě obávají, že spojení s námi jim překazí politickou kariéru. A náhlá nenávist konzervativních médií vůči Trumpovi nepomáhá generálu Bergerovi,“ řekl náš zdroj.

Řekl, že karikatura Donalda Trumpa jako Humpty Dumpty sedícího na zdi v New York Postu rozzuřila generála Bergera, ale vyvolala bouřlivý smích White Hats, kteří Trumpa považují za „poškozené zboží“. Zdá se, že i Newsmax se obrátil proti Trumpovi: Když Trumpův spojenec Mike Lindell vystoupil ve vysílání, aby předložil důkazy o volebním podvodu, moderátor Newsmaxu John Iadarola ho umlčel s tím, že ani on, ani Newsmax nebyli schopni ověřit tvrzení o volebním podvodu v polovině funkčního období.

„Nevíme, co by jim Lindell dal, protože mu nebylo dovoleno mluvit. Ale když máme důkaz o podvodu, sdílíme ho s konzervativními médii a bez výjimky ho odmítají odvysílat, protože se bojí FCC. Existuje přímá korelace mezi zlomem v hnutí White Hat a zlomem v republikánské straně,“ vysvětlil náš zdroj.

Rozvratnost, dodal, zesílily Trumpovy opakované útoky na guvernéry DeSantise a Youngkina, oba považované za potenciální soupeře v primárkách v roce 2024.

„Víme, že Trump je prostořeký a v minulosti přiřazoval oponentům pejorativní přezdívky. V minulosti to fungovalo v jeho prospěch, ale právě teď panuje pocit, že jeho neopatrné údery páchají víc škody než užitku. Generál Berger ho dokonce požádal, aby zmírnil rétoriku, ale Trump je Trump. Udělá to, co se chystá udělat. Trumpova přímočarost, pro nedostatek lepšího slova, bohužel způsobila, že lidé v našich řadách uvěřili, že je Deep State a snaží se hnutí zhroutit,“ uvedl zdroj.

Ale generál Berger, dodal, svým podřízeným neustále připomíná, že to byl prezident Donald J. Trump, kdo se před odjezdem z Washingtonu v lednu 2021 odvolával na zákon o povstání z roku 1807, který americké armádě umožnil zaměřit, zatknout, zadržet a popravit Deep Staters, jejichž vlastizrádné činy oslabily národ.

„Generál Berger bojuje za to, aby se Bílým kloboukům vrátila jednota. Situace je teď bouřlivá. Stále vyhodnocujeme hloubku volebních podvodů, které se zdají být rozšířené. Potřebujeme soudržnost, abychom jednou provždy porazili Deep State,“ řekl na závěr.

https://realrawnews.com/2022/11/white-hats-in-turmoil/