Chazarská mafie se sídlem ve švýcarském městě Zug se snaží vyjednat mírovou dohodu se zbytkem světa, protože její nejvyšší představitel Evelyn de Rothschild zemřel a její impérium se hroutí. V rámci toho skupina Oktagon, šéf Interpolu, nový čínský císař a skupina švýcarských miliardářů (kteří ovládají oblast kolem Ženevského jezera) požádali Společnost bílého draka, aby do Švýcarska vyslala svého zástupce. Situace dokonce dospěla tak daleko, že se o slovo přihlásili ruští muži v černém, kteří se zabývají paranormálními entitami (o tom později).

Královna Alžběta II. však před svou nedávnou vraždou varovala před cestou do Švýcarska, protože „je to past“. Zdroje z Mossadu s tím souhlasí. Společnost Bílého draka (SBD) se tedy prozatím rozhodla vyčkat, až se starý „nový světový řád“, řízený švýcarskou chazarskou mafií, zhroutí.

Tento kolaps nyní probíhá stále rychleji, zejména v souvislosti s pokračujícím pádemSpojených států.

Zasedání skupiny G20, které se tento týden koná na indonéském Bali, může být poslední ukázkou kontroly ze strany ChM, která se bude snažit vykreslit Rusko jako „izolované“, zatímco opak je pravdou: Spojené státy se staly terčem posměchu celého světa.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov, který právě přicestoval na Bali, prohlásil, že situace ve světě je stále velmi napjatá kvůli „úporným pokusům západní aliance vedené USA odvrátit úplnou ztrátu svého globálního vedení v naději, že budou i nadále řešit své problémy na úkor ostatních členů mezinárodního společenství“. To je cílem neokoloniální koncepce světového řádu založeného na pravidlech, kterou prosazují Američané a jejich spojenci.“ Poté dodal, že „drtivá většina zemí“ tuto agendu nepodporuje.

Nejdůležitější je, že Německo a EU se rozešly s USA ovládanými ChM a uzavřely dohodu s Ruskem. To nyní potvrdil i ruský ministr obrany Sergej Šojgu, který nařídil svým vojákům, aby přešli na ruskou stranu Dněpru.

Jak uvádí ruská tisková agentura TASS: „Nezapomínejme, že Nizozemsko zrušilo sankce proti Rusku. (Pozn. př.: Psali jsme o tom ZDE.) USA nemají moc nastolit ve světě pořádek a zavádět nová pravidla.“

V tuto chvíli je kontrolní síť ChM omezena na Kanadu, USA, Ukrajinu a Švýcarsko.

Ani to však nebude trvat dlouho, protože USA okupované ChM se politicky i ekonomicky hroutí. Politickou paralýzu ilustruje skutečnost, že prý až do prosince či později nemohou zjistit, kdo vyhrál volby 8. listopadu. Proto jsou „arizonští volební úředníci připraveni pracovat i přes Den díkůvzdání a možná i přes Vánoce“.

Zde jsou další obrázky související s touto fraškou. Kamera zachytila další volební manipulaci:

I kdyby Rockefellerové dokázali ještě chvíli udržet svou klauniádu s Bidenem v chodu, pokračující ekonomický kolaps USA to všechno spíše dříve než později položí.

Nyní je zasaženo i Silicon Valley. Jen za poslední týden bylo propuštěno 20 000 lidí. Twitter, Facebook (Meta), Stripe, Salesforce atd. propouštějí zaměstnance a místa jako Amazon a Google jsou jim v patách.

To je teprve začátek bolesti, protože platební neschopnost USA od 14. října znamená, že dovoz ropy z Blízkého východu a zboží z Asie vysychá. Proto jsou prázdné kontejnerové lodě odvolávány z USA do jiných zemí.

V důsledku toho se začalo nedostávat zboží denní potřeby.

A co je důležitější, podle MI6 smrt Evelyna de Rothschilda pravděpodobně souvisela se stresem z toho, že rodina ztratila kontrolu nad finančními tiskařskými stroji, které udržovaly v chodu celou americko-ukrajinskou hrůzostrašnou show.

Není náhodou, že po jeho smrti následoval krach burzy FTX Sama Bankmana-Friedse a jeho hedgeového fondu Alameda Research. Podle zdrojů z Mossadu šlo o obří operaci na praní špinavých peněz, která převzala více než 100 miliard dolarů přislíbených pro Ukrajinu a poslala je na financování volebních krádeží v USA.

Tony Blair, Bill Clinton a Samuel Bankman

„Tato situace s FTX může být poslední kapkou, která položí finanční systém a ukončí cirkusovou show Fake Biden,“ poznamenávají zdroje.

Tato imploze nakonec pravděpodobně zničí celou davoskou světovou ekonomickou tragikomedii, jak uvádí tento tweet:

„Vážená elito Davosu a Světové ekonomické fórum: zdá se, že jste na svých webových stránkách omylem smazali zmínku o svém partnerovi FTX burze. Naštěstí pro vás jsme ji našli v internetovém archivu.“

A teď se podívejte na fotky Sama s jeho kamarády Billem Clintonem a Tonym Blairem.“

Vzhledem k tomu, že tato operace centrální banky na praní fiat peněz byla zastavena, není divu, že SBD minulý týden měla ze Švýcarska příval telefonátů.

Zde přicházejí ke slovu ruští muži v černém. Jak vysvětluje zdroj z FSB: „V Rusku máme skupinu bývalých generálů KGB, kteří zorganizovali ‚globální bezpečnostní radu‘, která identifikovala něco, čemu říkají ‚globální prediktor‘.“ Generálové si nejsou jisti, co to je, ale něco, „možná umělá inteligence nebo možná skupina mimozemských mozků, které žijí déle než 500 let, dokáže předvídat budoucí události a vkládat je do filmů, televizních pořadů atd.“, poznamenává zdroj FSB.

To je zajímavé, protože zdroje CIA a Mossadu zaznamenaly tento fenomén prediktivního programování i v seriálech, jako jsou Simpsonovi.

Říká se tomu hegelovský dialekt, Jimmy, v podstatě vytvoříš problém, abys získal reakci, kterou chceš, a lidé pak přijmou řešení, které jim nabídneš, a pokud se opravdu bojí, budou tě o něj prosit.

Je to další předpověď Simpsonů, která se v blízké budoucnosti vyplní?

Řekni tu větu!
Dostal jsem covid, ale jsem vděčný, že jsem třikrát očkovaný, jinak by to bylo horší.

Proto Rusové navrhují spojenectví se západními bílými klobouky, aby vytvořili konkurenční systém predikce, který by ukazoval lepší scénáře budoucnosti, než jsou ty, které se nyní většinou prezentují jako dystopické.

Ruské a západní bílé klobouky také upozorňují, že tento budoucí kontrolní mechanismus se stále více spoléhá na avatary.

Například zdroje MI6 se domnívají, že skutečný Donald Trump zemřel 10. října 1989. Vzhledem k roli, kterou měl Trump podle scénáře hrát, byl však nahrazen avatarem. Proto se s ním Ivana Trumpová po havárii rozvedla a dostala děti do péče. Čtenáři, kteří se s Donaldem Trumpem nedávno setkali, by však oponovali, že je to skutečný muž. Ať už je to jakkoli, nahrazení skutečného muže avatarem, který má hrát roli v manipulaci s dějinami, je stejným důvodem, proč se manželky Vladimíra Putina a Nelsona Mandely rozvedly poté, co byli skuteční muži nahrazeni herci, shodují se zdroje. (Pozn. př.: Zde má Fulford pravdu. Vladimír Putin byl opravdu nahrazen „putinem“ z druhého povrchu. Avšak i tento „nový“ putin má 4-5 dvojníků kvůli své bezpečnosti. Jde o to, že pouze „nový“ putin je schopný hrát multidimenzionální šach.)

Snad nejpodivnějším potvrzením bylo, když byl George Bush starší zabit před televizními kamerami při večeři s premiérem Kiichim Miyazawou, aby se po pádu pod stůl zázračně objevil mladší.

V každém případě má současný „Trump“ 15. listopadu oznámit Mar A Lago. „Nejde o jeho kandidaturu na prezidenta v roce 2024. (Podle mého skromného názoru) Cítím, že se blíží něco důležitějšího,“ říká zdroj z Mossadu.

„Nyní se Avataři objevují hned po Trumpově prohlášení. To se nedá vymyslet. Satanská cabal ChM vytahuje vše, co má. George W. Bush a Barack Obama uspořádají v úterý po Trumpově ‚velkém oznámení‘ zpětně ‚dezinformační konference‘ – ale podle organizátorů to nebylo v plánu,“ pokračuje zdroj.

Ať se děje, co se děje, zdá se, že mnoho událostí již neprobíhá podle scénáře.

Zde je příklad z Kanady. Sledujte avatara ChM nacistku Chrystia Freelandovou. Toto není původní Freelandová. Poslechněte si, jak pomalu mluví. Několikrát Kanaďanům připomíná, že ona je ta privilegovaná, zatímco my, rolníci, musíme rozhodovat o nájmu nebo jídle…

„Jsem velmi privilegovaná osoba, stejně jako ostatní federální volení (vyvolení) představitelé. Umm, dostávám opravdu značný plat a vím, že mě to staví do opravdu privilegovaného postavení. Lidé, kteří se v Kanadě potýkají s problémy, nejsou jako já – nejsou to federálně volení politici, jako jsem já.“

Chrystia Freelandová je Ukrajinka, jejíž dědeček Mychailo Chomiak pracoval pro Goebbelse jako šéfredaktor nacistických novin na Ukrajině. Pochodovala s ukrajinskou nacistickou organizací Pravý sektor. Spolu s Klausem Schwabem zasedá ve správní radě WEF. USA ji schválily do čela NATO.

Sen Klause Schwaba o „čtvrté průmyslové revoluci“ se podobá Čtvrté říši s vnučkou předního nacisty a zastánce velkého resetu v čele NATO.

Chrystia Freelandová byla osobně zodpovědná za vydání příkazu ke sledování a zmrazení bankovních účtů všech kanadských řidičů kamionů, kteří se počátkem roku 2022 účastnili Konvoje svobody, a jejich podporovatelů. A aby toho nebylo málo, je také osobní biografkou počítačem tvořeného George Sorose.

Kanaďané už toho mají dost. Například Danielle Smithová, premiérka Alberty, se vyjádřila k tomu, proč její provincie nepřijímá objednávky na pandemii a vakcíny od Klause Schwaba Rothschilda:

„Osoba, kterou zmiňujete (Klaus Schwab), není podle mě lékař, není to zdravotní sestra, není to zdravotník a není to ani zdravotnický pracovník. Asi mi přijde nechutné, když se miliardáři chlubí tím, jakou mají kontrolu nad politickými představiteli, jako má Klaus Schwab, a myslím si, že je to urážlivé. Lidé, kteří by měli řídit vládu, jsou lidé, kteří je volí.“

Na otázku ohledně WEF pak odpověděla:

„No, já nejsem mladý globální vůdce zítřka, nikdy jsem nebyla na žádné jejich akci a když se podívám na (kanadského opozičního vůdce) Pierre Poliviera, který říká, že na jejich akce nehodlá chodit a že se na nich nehodlají podílet ani jeho ministři, zastávám stejný názor.“

Proti Ottawě se již bouří provincie Manitoba, Saskatchewan, Alberta, Nový Brunšvik a Quebec spolu s územím Yukon.

Občané také začali bojovat proti vakcinační tyranii.

Pak vidíte, jak se tento pro-Trudeauův právník zhroutil při výslechu svědka v komisi pro zákon o mimořádném veřejném nařízení.

Podívejte se, co je nyní na titulní straně australských novin: Bidenovo dětské porno. Pravda je z pytle venku. Už ji do něj nevrátíte.

Tento článek byl na titulní straně novin v Austrálii!

Biden to opět podělal.

Podobné věci se dějí po celém světě. V Brazílii vyhlásil prezident Jair Bolsonaro po pokusu o volební krádež stanné právo. Na Nejvyšší federální soud, Nejvyšší volební soud a Národní kongres jsou nyní vydávány vojenské zatykače. Brazilská civilní vláda byla POZASTAVENA, dokud nebude vyřešena výjimečná situace.

Masivní protesty v Brazílii:

Není divu, že se korporátní tisk ovládaný ChM tématu Brazílie vyhýbá.

To se rozšířilo i do Peru, kde lidové povstání proti vládě zůstává bez ohlasu:

Podobná situace panuje v Izraeli, kde došlo k pokusu o přeměnu této země v theokracii vedenou Benjaminem Netanjahuem (Bibi). Zdroj z Mossadu tvrdí, že „volby stále nejsou jisté. Existuje velký odpor ze strany skutečných Hebrejců. Ne-Sionisté s ním nechtějí mít nic jiného než ho vidět ve vězení nebo ještě hůř“.

„Je to poslední pokus ChM udržet si Avatara Bibiho ještě na jedno kolo,“ říká další zdroj z Mossadu. Jako varovný výstřel pro ChM byla v Izraeli zničena továrna na jaderné zbraně Dimona, aby byla zajištěna neutralizace možnosti ChM, dodává zdroj. Není tedy divu, že Izrael vypadl i z korporátních zpráv. Vypadá to, že tamní Židé budou brzy osvobozeni.

Velkou otázkou je, kdy bude samotná OSN vyňata z kontroly ChM. Právě teď se snaží zinscenovat frašku, která jim má umožnit ukrást peníze Rusku, aby se jejich show ještě chvíli udržela.

Jak ruský vyslanec v OSN poznamenává: „Přál bych si, aby naši západní kolegové prokázali naprostou věrnost svým zásadám a projevili ochotu splatit škody, které rozvojovým zemím způsobili během staletí své koloniální politiky, otroctví a loupení jejich přírodních zdrojů. Nemluvě o stovkách agresí a vpádů.“

Z úst šéfa Interpolu a dalších zdrojů jsme se dozvěděli, že to budou norimberské tribunály v souvislosti se zločiny ohledně Covidu a vakcín, které konečně ukončí ChM.

Zde jsou, jak poznamenává soudkyně Anna von Reitz, skupiny, které byly zbaveny povinnosti dostávat covid vakcíny:

  1. Všichni členové Kongresu a všichni jejich zaměstnanci.
  2. Všichni zaměstnanci Bílého domu a jejich rodiny.
  3. Všichni vedoucí pracovníci společnosti Pfizer, jejich rodiny a zaměstnanci.
  4. Všichni vedoucí pracovníci společnosti Moderna, jejich rodiny a zaměstnanci.
  5. Všichni členové vedení společnosti Johnson and Johnson, jejich rodiny a zaměstnanci.
  6. Všichni vedoucí pracovníci společnosti CDC a jejich rodiny a zaměstnanci.
  7. Všichni vedoucí pracovníci FDA a jejich rodiny a zaměstnanci.
  8. Osm milionů čínských studentů na výměnných pobytech.
  9. Šest milionů nelegálních přistěhovalců.
  10. Všichni bezdomovci, kteří se pohybují po našich ulicích.

Máme také jasné důkazy, že Covid byl neúspěšným pokusem o masovou vraždu.

To nezůstane nepotrestáno a určitě to povede k pádu ChM.

Konec vlády ChM však může vyvolat události, které dalece přesahují obvyklé parametry, na které jsme zvyklí. Zde jsou některé z důkazů tohoto tvrzení:

Důkaz, že se v DUMBS opravdu bojuje. (ODKAZ)

Objekt nad jezerem Wheeler, Saskatchewan, Kanada:

Dron UFO zaznamenaný 10 dní po havárii v japonské Fukušimě v roce 2011:

Chevron amerických vesmírných sil za letu:

Logo amerických vesmírných sil:

Chevron amerických vesmírných sil na zemi:

Podle našich tajných zdrojů z vesmírných sil sídlí Chevroni na Antarktidě a v Thule v Grónsku.

Nicméně dokud nebudeme moci na těchto plavidlech jezdit sami, musíme místo čekání na vesmírné síly pokračovat v boji s nepřítelem, kterého vidíme.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/skupina-oktagon-ve-svycarsku-zada-o-smir-po-smrti-evelyna-de-rothschilda/