Zatímco většina Američanů seděla 8. listopadu večer přilepená k televizorům a elektronickým přístrojům, v ústředí Federálního rezervního systému ve Washingtonu D.C. se odehrála palčivá přestřelka mezi americkou námořní pěchotou oddanou obnově pořádku v republice a federálními agenty loajálními zločinnému Bidenovu režimu, přičemž námořní pěchota utrpěla drtivou porážku, Real Raw News nyní může informovat.

Ačkoli RRN nijak netěší zdůrazňovat ztráty White Hatu, máme povinnost o nich informovat, stejně jako o jejich triumfech.

Ráno 8. listopadu generál David H. Berger schválil operaci s cílem zmocnit se kontroly nad Federálním rezervním systémem poté, co se dozvěděl, že zločinný Bidenův režim právě upevňuje zabezpečení budovy 10“ vysokou obvodovou zdí, aby zabránil okolnímu světu zjistit, že zločinci uvnitř razí miliardy a miliardy dolarů – fiatovou měnu nebalenou zlatem – která se měla dostat do rukou ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

Zdroje z kanceláře generála Bergera sdělily RRN, že generál hovořil s prezidentem Trumpem i s Trumpovými poradci, než se k razii odhodlal. Dodal, že panuje shoda, že Fed bude temný a většinou prázdný, protože je volební den a šestipatrovou ocelovou nosnou konstrukci střeží jen malý kontingent agentů ministerstva financí.

Generál Berger, dodaly zdroje, osobně vybral dvě čety skautů a odstřelovačů námořní pěchoty složené z 24 mužů, aby splnil úkol, jehož cíle zahrnovaly sledování budovy, eliminaci nebo potlačení opozice a zničení gravírovacích a tiskařských strojů. Námořní pěchota dorazila k Fedu kolem jedné hodiny ráno a využila mezeru ve zdi, která byla ještě ve výstavbě. Zatímco odstřelovači zajišťovali dohled, ostatní mariňáci se kradmo přiblížili k hlavním dveřím – pak se rozpoutalo peklo.

Dveře se rozletěly a agenti ministerstva financí vybavení NVG a vyzbrojení automatickými puškami vypustili na námořní pěchotu falangu kulek, které zasáhly a zabily čtyři mariňáky, když se snažili prorazit dveře. Odstřelovači námořní pěchoty opětovali palbu a sestřelili tři agenty ministerstva financí, zatímco mariňáci na nádvoří se vrhli do úkrytu a stříleli do dveří vlastními puškami M27. Další tři námořní pěšáci byli zasaženi, když se pohybovali po křídlech dveří, a pak se v oknech horního patra objevili odstřelovači z berňáku, kteří stříleli hlavně směrem k oddílům odstřelovačů námořní pěchoty. Jeden odstřelovač z berňáku dostal ránu do hlavy a byl usmrcen, ale námořní pěchota si rychle uvědomila, že jsou v přesile a mají palebnou převahu, když vnější prostor osvětlovaly reflektory a ozvěnou se ozval hlas: „Vešli jste do pasti a jste kryti z vyvýšené pozice. Odhoďte zbraně a vzdejte se. Máme vás v přesile 20 ku 1.“

Námořní pěchota zahájila taktický ústup a potlačila palbu, když se stahovala po dvou mezerou ve zdi, odkud přišla. Odstřelovači námořní pěchoty se vrhali do oken a dveří, zatímco muži na zemi unikali krupobití střelby. Další námořní pěchota byla zraněna při odchodu a zbývající mariňáci vyvázli bez zranění.

„Tohle byla ztráta,“ řekl později zdroj z kanceláře generála Bergera agentuře Real Raw News. „Očividně věděli, že přicházíme; my nevíme jak. To místo tiskne peníze a posílá je do zámoří. Chtěli jsme to zastavit. Věci jsou teď horší, ale najdeme způsob.“

https://realrawnews.com/2022/11/gunfight-at-the-federal-reserve/