Zločinecký Bidenův režim tajně vyslal agenty FEMA na jižní hranici, řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe Real Raw News.

V pátek 2. února si důstojník White Hat v rámci texaského vojenského oddělení všiml a později zadržel dozorce FEMA Region VI Tonyho Robinsona v Autel Rio Inn, v levném motelu méně než 600 stop od hranic v Eagle Pass v Texasu.

Robinson byl poprvé viděn, jak se potuluje po parkovišti motelu v pátek brzy ráno. Ačkoli měl na sobě spíše tmavý oblek a kravatu než typickou bojovou výstroj FEMA, okamžitě ho poznal důstojník námořní pěchoty, v té době také v civilu, který si shodou okolností zarezervoval pokoj ve stejném motelu jako Robinson. Vyčníval jako bolák – alespoň pro Bílé klobouky, kteří jsou obeznámeni s jeho zločinnou zlobou.

Šest stop dva palce vysoký kavkazec střední postavy s drobnými krátkými šedými vlasy postoupil v červnu 2023 na pozici dozorce Regionu VI – zahrnujícího Texas, Louisianu, Nové Mexiko, Oklahomu a Arkansas. Robinson pochválil ředitele FEMA Deanne Criswell za povýšení jeho stanice, protože věrně plnil nařízení FEMA od roku 1987, a označil propagaci za „dlouho opožděnou“.

V srpnu 2023 se stal rychle rostoucím bodem na radaru White Hat, když se američtí mariňáci bojující se silami FEMA na Maui setkali s Robinsonem na bitevním poli, i když unikal zajetí. Zdroje White Hat uvedly, že mají důkazy spojující Robinsona s bezohledným zabíjením bezpočtu Havajců, kteří zahynuli při střelbě a plamenometu FEMA.

„Generál Smith vydal rozkaz k ‚zatčení‘ a ve skutečnosti jsme si mysleli, že jsme ho mohli zatknout, když jsme sestřelili jejich letadlo. Ale nemusel tam být a bylo to čiré štěstí, že si ho jeden z našich chlápků všiml v Eagle Pass,“ řekl Real Raw News zdroj z kanceláře generála Smitha.

Ten důstojník, dodal, diskrétně vyfotografoval a poslal Robinsonovu fotografii kybernetickému velitelství americké armády k ověření a jejich odpověď potvrdila jeho podezření: ARCYBER vrátil 96,5% shodu, dostatečně průkaznou, aby se důstojník postavil a zatkl Robinsona za zradu.

Důstojník však považoval za rozumné zorganizovat Robinsonovo zajetí s ostatními Bílými klobouky v Eagle Pass. Diskuse u kulatého stolu vedly ke znepokojivé možnosti: Robinson by na hranici necestoval sám.

“FEMA je potomstvo, plíseň, mor sarančat.” Pokud tam byl, měl podporu. Tyto typy FEMA jsou zbabělci a necestují samostatně,“ řekl náš zdroj.

Vedoucí představitelé White Hat požádali ARCYBER o přístup do registrů hostů všech hotelů a motelů v okruhu 50 mil od Eagle Pass. Alarmující počet „John Smiths“ a „Jane Does“ – celkem padesát – si musel myslet, že nelegální pohraniční město je lákavým a vzrušujícím výhledem na zimní dovolenou, protože měli všechny pronajaté pokoje a pronajatá vozidla přesně na 60 dní.

“Je to zamoření FEMA,” řekl náš zdroj.

Odhalení vedlo White Hats k přesvědčení, že FEMA si nevědomky vypůjčila jejich playbook.

Jak bylo uvedeno dříve, White Hats na hranicích si oblékli uniformy Texaské národní gardy, aby projevili solidaritu a skryli svou identitu a čísla. Zároveň se pracovníci FEMA mezi federálními agenty pohraniční hlídky navlekli do jejich uniforem a odznaků, o čemž svědčí kavkazští agenti s jmenovkami s nápisem „Hernandez“ se suchým zipem na bundě.

“Aby to neznělo rasisticky, ale byli bílí jako Casper the Friendly Ghost a rozhodně nebyli Hernandez.” Byly smíchány s CBP a voněly jako FEMA,“ řekl náš zdroj. “Nyní, co tam oni a Robinson dělali, si můžeme být jisti, že nedělali nic dobrého.” Cílem dne bylo získat Robinsona a nedělat velkou scénu.“

White Hats, řekl, sledoval Robinsona na předměstí Shelby Parku, kde se dalekohledem nápadně díval přes Rio Grande a tu a tam se z neznámých, ale snadno představitelných důvodů smísil s důstojníky BCP (zdánlivě agenty FEMA). Během několika hodin se přemístil; jel z parku k Eagle Pass International Bridge a zpět. Když slunce zapadlo, naskočil do auta a vydal se zpět do hotelu, aniž by tušil, že Bílé klobouky jsou na jeho ocase a číhají v Autel Rio Inn.

Sotva zaparkoval, přistoupil k němu důstojník z Bílého klobouku, který ho jako první identifikoval, s veselým úsměvem a řekl: „Hej, Tony, co tady děláš? Chyběl jsi nám na Maui.”

Robinson se začal natahovat po pistoli, ale zastavil se, když uviděl spektra červených světel pohybujících se po jeho hrudi.

“To byste opravdu neměli dělat,” řekl důstojník Bílého klobouku. “Bylo by to pro tebe nešťastné.”

Robinson se vzdal své zbraně a byl vzat do vazby.

„Jak jste možná uhodli, neřekl, proč byl na hranici. Nyní je vyslýchán. Jedna věc je jistá: jeho dopadení uzavírá kapitolu o jednom z neslavnějších despotů FEMA,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2024/02/white-hats-find-fema-at-border/