Jestli se vám z toho neztuhne krev v žilách, tak už nevím, z čeho ano. Vysoce postavený vládní úředník (tento člověk byl sám v místnosti s americkými prezidenty a izraelskými premiéry) nám poskytl velmi podrobné a akční informace o zařízeních na mučení dětí, která se nacházejí v USA, Velké Británii i jinde. Obsahuje jména a adresy mučitelů, jména mučených dětí a přesné umístění mučících center.

První soubor obsahuje jména 540 dětí, které jsou stále denně mučeny. Druhý soubor obsahuje jména 400 dětí, které byly umučeny k smrti. Pokud na seznamu najdete jméno svého pohřešovaného dítěte, slibujeme, že nenecháme kámen na kameni, abychom vaše dítě zachránili nebo pro něj získali spravedlnost. To je možné, protože složky obsahují jména a adresy bydliště 456 „adrenochromových sběračů“, což je eufemismus, který používají pro mučitele dětí.

Zde je typický záznam: Jméno: Anthony Christen, narozeniny: 01.11.2009, Věk: 12, Měsíce v péči: 25, Kvalita adrenachromu: A++, Místo opatrovnictví: ARNG, Denní kvóta: 11, Původ: Mexiko, ID vězně: 16091209-4349.

Děti, které jsou v těchto zařízeních mučeny, pocházejí z Kanady, Spojených států, Mexika a Kostariky.

Jedná se o využitelné informace. Jste-li příslušníkem donucovacích orgánů nebo armády, odneste spis svému veliteli a požadujte, aby jej předal k okamžitému opatření. Jste-li běžný občan, odneste spis místním orgánům činným v trestním řízení a požádejte je, aby se tím zabývaly. Mnoho dětí je stále naživu a lze je zachránit. Pokud narazíte na někoho z velitelského sboru, kdo se pokusí jakoukoli akci zastavit, zatkněte ho za maření výkonu spravedlnosti. Pokud se zatčení brání, použijte nezbytnou sílu.

Chazarská mafie (ChM) nás ovládá tím, že kontroluje nejvyšší vrstvy. Ovládají však jen malé procento lidí. To znamená, že tlak zdola nahoru může tento lidský hnis odstranit stejným způsobem, jako to dělá vymačkávání pupínku. Toho může dosáhnout právě stíhání tohoto případu. Všichni se na tom musíme podílet.

Tady v Japonsku půjdu na místní úřad vlády v Tokiu zatknout úředníka jménem Kendžiro Ogi. Ogi mi vyhrožoval, že mi zmrazí bankovní účty a zabaví peníze, pokud nezaplatím za vakcíny, u nichž bylo prokázáno, že jsou toxické. Mám o tom videozáznam. Na znamení toho, že Ogi má podporu na vysoké úrovni, byla původní nahrávka, kterou jsem měl, z mého iPhonu na dálku smazána. Naštěstí jsem si udělal kopii. Takže co udělám, půjdu a provedu občanské zatčení Ogiho v jeho kanceláři. Požádám policii, aby ho přišla zatknout za to, že je součástí organizovaného zločineckého gangu, který se podílí na masových vraždách. Pokud policie odmítne jednat, vysvětlím jí, že vzhledem k tomu, že je součástí skupiny, která se aktivně snaží zabít mě, mou rodinu a mé přátele, mám ze zákona právo ho obvinit z vraždy.

Ogiho stíhají proto, aby se zbavili jeho šéfky, tokijské guvernérky Koike Juriko. To zase povede k odhalení jejího spojence, falešného velvyslance USA Rahma Emanuela. To zase povede k odhalení jeho šéfů Rockefellerů, Rothschildů, Agnelliů atd. Tím donutím americkou armádu umístěnou v Japonsku, aby si vybrala: buď bude na straně lidí, nebo na straně mučitelů dětí a masových vrahů.

Pokud všichni uděláme něco podobného, můžeme to ukončit hned.

Stopa vede k majitelům Federální rezervní banky. Jak ukazuje následující graf, americký dolar má hodnotu 1/25 hodnoty, kterou měl předtím, než ukradli kontrolu nad penězi voleným zástupcům lidu. Jinými slovy, ukradli 96 % bohatství amerického lidu prostřednictvím podvodu centrální banky.

Nyní jmenujme vysoce postaveného mučitele dětí, který je vysokým úředníkem v současné falešné administrativě Joea Bidena. Je to John Podesata Rockefeller. Toto je jeden z obrazů, které vystavuje ve svém domě.

Nyní je Bidenovým „klimatickým carem“. To znamená, že jeho úkolem je přivést zemědělce na mizinu, abychom byli všichni závislí na dodávkách potravin, které kontroluje on a jeho kumpáni z chazarské mafie.

Země, které se připojily k protestům farmářů:

Dalším mučitelem dětí je Mark Zuckerberg Rockefeller. Generální ředitel Meta Zuckerberg se minulý týden dostal do zpráv, když se omluvil rodinám obětí, které byly postiženy sexuálním zneužíváním dětí na Facebooku a Instagramu.

„Pane Zuckerbergu, vy a společnosti před námi… máte na rukou krev. Máte produkt, který zabíjí lidi,“ řekl člen Výboru pro soudnictví amerického Senátu Lindsey Graham (Republikán).

Senátor Ted Cruz pak šokoval publikum, když Zuckerberga griloval kvůli Instagramu, který vlastní Meta a který spojuje pedofily s materiálem o sexuálním zneužívání dětí – společnost dokonce označuje určitý obsah a nechává lidi pokračovat v jeho sledování.

Skutečnou otázkou je, proč Mark Zuckerberg Rockefeller stále ovládá společnost Meta, když její existenci umožnili američtí daňoví poplatníci. A také, proč ještě nebyl zatčen za mučení dětí k smrti za účelem získání adrenochromu?

Zde je vyjádření samotného Zuckerberga:

Ačkoli pro mnoho lidí je účast na sexuálním kongresu a jeho pozorování příjemné a uspokojující, někdy je pro mě náročné pozorovat následné odstraňování adrenochromu z menších účastníků, jak ukazuje následující fotografie. Požití adrenochromu je však stejně příjemnou lidskou činností jako všechny, kterých jsem se dosud zúčastnil.

Velmi se snažil odstranit je z internetu, ale příliš mnoho z nás má tištěné kopie, než aby to bylo možné.

Mimochodem, Zuckerberg jen minulý týden vydělal 28 miliard dolarů, protože soukromá „Federální rezerva“ jeho rodiny vytiskla peníze na nákup akcií společností, které vlastní.

Zde je informace o tom, co vlastní jeho strýc John Podesta Rockefeller.

Další členové této rodiny ovládají většinu společností z žebříčku Fortune 500. Nezasloužili se o to, ale ukradli to.

Otázka zní: Proč jsou tito lidé stále u moci, natožpak naživu? Pokud bychom se měli řídit biblickou spravedlností oko za oko, pak by měly být celé jejich rodiny umučeny k smrti v průběhu mnoha měsíců. Protože jsme civilizovanější, vhodnější reakcí by byl tribunál pro válečné zločiny a následná smrt oběšením.

Spravedlnost také vyžaduje, aby rodiny FEDu byly nuceny zaplatit odškodnění. Je známo, že jedno procento nejbohatších dodnes okrádá 99 % ostatních.

„Úvěr s téměř nulovou úrokovou sazbou byl rozdělován asymetricky; k otevřenému kohoutku ‚volných peněz‘ mělo přístup jen několik nejbohatších,“ vysvětluje analytik Charles Hugh Smith. My ostatní jsme „platili mnohem vyšší úroky než korporace, banky a finančníci,“ říká.

Američané jsou stále chudší, a tak vláda předstírá, že se to neděje. V poslední zprávě o zaměstnanosti například předstírala, že hodinová mzda všech lidí prudce vzrostla, ačkoli se ukázalo, že použila statistický trik a prudce snížila počet odhadovaných hodin, které všichni odpracovali. Většinu pracovních míst na částečný úvazek, o kterých informují, získali nelegální přistěhovalci, nikoli Američané.

Lidé reagují vybíráním svých peněz z bank kontrolovaných Fedem. Jen minulý týden vedl probíhající run na banky k odlivu domácích vkladů ve výši 160 miliard dolarů. Fed na to reagoval tím, že upravil účetnictví a předstíral, že jde „pouze“ o nepatrný úbytek domácích vkladů ve výši 458 milionů USD. Aby se vyhnuli bankrotu, musí účetnictví upravit. Po bankrotu by následovalo znárodnění. To by byla skvělá zpráva pro běžné Američany.

Švýcarská studie ukazuje, že 90 % nadnárodních společností ovládá 700 osob. Těchto 700 osob je podřízeno politbyru skupiny Octagon se sídlem ve Švýcarsku. Korporace, které ovládají, je třeba dočasně znárodnit, než se vlastnictví akcií vrátí lidem, kterým byly ukradeny.

Pokud například v USA vydělíte současnou celkovou tržní kapitalizaci ve výši 50 bilionů dolarů počtem 331 milionů obyvatel, zjistíte, že každý Američan má nárok na 151 000 dolarů. Pokud byste podobně počítali s nemovitostmi, každý Američan by získal další majetek v hodnotě 212 000 dolarů. Jinými slovy, kdybychom měli zítra jubileum, každý muž, žena a dítě by dostali 363 000 dolarů. Podobnou matematiku lze provést i pro jiné země.

Pamatujte, že nejde o socialismus, ale o navrácení ukradeného majetku jeho právoplatným vlastníkům. To je to, co ve skutečnosti znamená vzít si Ameriku zpět.

Za současného stavu vede krádež peněz lidí podvodníky z centrálních bank ke skutečnému selskému povstání v Evropě.

Proti ChM protestují zemědělci ve Francii, Německu, Nizozemsku, Polsku, Belgii, Irsku, Rumunsku, Španělsku, Portugalsku, Itálii a dalších zemích Evropy. Zpomalují hlavní dopravní tahy traktory a polévají vládní budovy doslova kravskými výkaly.

Jeden nizozemský farmář řekl za všechny: „Končíme s řečmi. Skončili jsme s těmito falešnými problémy, které jste vytvořili vy, politici. Snažíte se zničit zemědělce v celé Evropě, ale stejně jako zemědělci dnes v Bruselu se budeme bránit my!“

Zemědělcům vadí mimo jiné vysoké ceny energií, regulace, které je mají přivést na mizinu, a záplava podhodnoceného, toxinem zatíženého obilí z Ukrajiny.

Jedná se o součást záměrné politiky ChM, jejímž cílem je vyvolat potravinovou krizi a vyřadit zemědělce z podnikání. ChM ovládá většinu zemědělské půdy na Ukrajině (poté, co vytlačila Ukrajince) prostřednictvím svých předáků, jako jsou BlackRock a Vanguard.

ChM také systematicky ničí zařízení na zpracování potravin. Mnohé potravinářské závody buď hořely nebo byly zničeny.

Cílem je vytvořit totální diktaturu a kontrolovat přístup všech k potravinám.

V době, kdy byl tento report zveřejněn, francouzská vláda ustoupila požadavkům zemědělců. Francouzští zemědělci byli sice dočasně podplaceni, ale nejde jen o zemědělce.

ChM také, jak je nyní všeobecně známo, šíří biologické zbraně, aby donutila všechny získat digitální průkazy totožnosti. Záměrem je proměnit svět v obří zvířecí farmu, kde budou muset ovčané brát vakcíny měnící DNA a podrobit se totální kontrole výměnou za přístup k jídlu. V rámci tohoto systému by lidé s „nízkým sociálním kreditem“ byli zabíjeni pomocí toxických vakcín.

Slovenský premiér Robert Fico v parlamentu prohlásil: „Předchozí vlády naprosto zklamaly v Covidu a mají na svědomí 24 000 mrtvých lidí a zřejmě vydělaly obrovské peníze na zbytečném nákupu různých zdravotnických prostředků a vakcín.“ Jeho vláda nyní pořádá oficiální vyšetřování.

To, co platí pro Slovensko, platí i pro ostatní země ovládané „světovým řádem založeným na pravidlech“. „O světovém řádu založeném na pravidlech jsme všichni slyšeli. Čí pravidla? Z koho si děláme legraci? Řád založený na pravidlech je vtip, je horší než pokrytecký, je zločinný,“ říká pětihvězdičkový generál Douglas MacGregor.

Například v Kanadě činilo čisté jmění premiéra-kriminálníka Justina Castro-Trudeaua v roce 2020 10 milionů dolarů, na konci roku 2022 se zvýšilo na 352 milionů dolarů. Přitom ročně vydělává pouze 351 000 dolarů. Své peníze vydělal tím, že kanadské daňové poplatníky nutil kupovat toxické vakcíny od společností, jejichž akcie vlastní. Tento vzorec se opakuje po celém světě.

Trudeau bude pravděpodobně obviněn také z vraždy Barryho a Honey Shermanových. (ODKAZ)

V Anglii si premiér-kriminálník Rishi Sunak právě vynesl vlastní rozsudek smrti, když v parlamentu pod přísahou lhal, že vakcíny jsou bezpečné. A to i přesto, že britské lékařské úřady a americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) tvrdí, že „vakcíny COVID-19 mohou způsobit zánět srdce a těžký alergický šok.“ Zde se můžete podívat, jak BBC přiznává, že k výrobě vakcíny proti COVID-19 používají HIV. (I když nutno poznament, že i HIV je podvod, kterému uvěřil celý svět. Viz kniha „Virus HIV? Lež, které uvěřil celý svět. ODKAZ. Pozn. př.)

Jinými slovy, Sunak porušil svou přísahu a chránil masové vrahy. To z něj dělá válečného zločince.

Teroristický vůdce WHO Tedros říká, že totalitní pandemická smlouva je „kritickou misí“, a vyzývá mladé lidi, aby pozvedli svůj hlas „a postavili se proti lžím, které dohodu podkopávají“.

Zdroj z Mossadu uvádí, že členové ChM „jsou opravdu vyděšeni, protože vědí, že jsou zahnáni do kouta, protože jejich loď se potápí“.

Zbytek světa ví, že pro ChM je to konec hry. „Současná americká administrativa je v závěrečné fázi a my nemáme velkou důvěru v její schopnost řešit aktuální problémy.“ Komentář Lü Sianga, výzkumného pracovníka Čínské akademie sociálních věd, který odráží oficiální názory čínské vlády.

Pokusy ChM rozpoutat třetí světovou válku genocidou v Gaze, aby se dostala z vězení, rovněž selhávají.

Izraelské médium Channel 13 nyní otevřeně přiznává, že izraelští představitelé si vymysleli propagandu Hamásu o zvěrstvech, při nichž 7. října hromadně zabíjeli děti, pekli je v peci a podobně, aby podpořili izraelskou válku v Gaze.

„Světové veřejné mínění je svědkem morálního úpadku a zhroucení Západu v Pásmu Gazy,“ píše íránské ministerstvo zahraničí Násir Kan’ani.

Důkazem tohoto morálního úpadku je reakce izraelské vlády, když jí Mezinárodní soudní dvůr nařídil, aby „přijali okamžitá a účinná opatření, která by umožnila poskytovat základní služby a naléhavě potřebnou humanitární pomoc Judejcům žijícím v pásmu Gazy“. Její reakcí bylo vykopnutí jediné organizace, která toho byla schopna, a to Agentury OSN pro pomoc Palestině (UNRWA). Obvinili 12 osob, tj. 0,09 % zaměstnanců UNRWA v Gaze, z terorismu.

Další známkou selhání ChM na Blízkém východě jsou tyto zprávy:

Problém: „Irácký parlament vydal 31. ledna prohlášení, v němž vyzval k prodeji ropy v jiných měnách než v americkém dolaru.“

Reakce: „Několik dálkových bombardérů a bezpilotních letounů zasáhlo během 30 minut v Iráku a Sýrii 85 cílů 125 bombami.“

„Oblast, která se stala terčem amerických útoků ve východní Sýrii, je stejná, kde Syrská arabská armáda bojuje proti zbytkům teroristické organizace Daeš, a to potvrzuje, že Spojené státy a jejich vojenské síly jsou do této organizace zapojeny, jsou s ní spojeny a pracují na jejím oživení jako její polní odnože, ať už v Sýrii nebo jinde v Iráku, a to všemi špinavými prostředky,“ uvedlo syrské ministerstvo obrany.

Výsledek: „Čína je připravena převzít další kontrolu nad klíčovými iráckými ropnými aktivy na jihu země.“

Ouha, opačný výsledek, než bylo zamýšleno.

Konflikt na Ukrajině nyní také končí, přestože vedoucí představitelé EU slíbili, že přes Ukrajinu vyperou dalších 50 miliard euro.

Nyní bylo prokázáno, že Ukrajinci použili americkou raketu Patriot k zabití 64 vlastních vojáků v neúspěšném pokusu zdiskreditovat Rusko. S tímto závěrem souhlasí i francouzská armáda.

Satanistka z ChM Victoria Nulandová zřejmě uprchla do Kyjeva, aby se vyhnula zatčení v USA, tvrdí zdroje ze CIA. Nyní Elizabeth Rosenbergová, jedna z hlavních architektek amerických sankcí uvalených na Rusko kvůli konfliktu na Ukrajině, odchází z amerického ministerstva financí do soukromého sektoru. Krysy opouštějí potápějící se státní loď.

Dalším velkým neúspěchem je snaha využít nelegální přistěhovalce k rozpoutání občanské války. Zdá se, že pokus ChM zinscenovat karavanu na hranicích jako past na vlastence, podobnou té ze 6. ledna, přilákal pouze provokatéry z řad agentů FBI. Skuteční vlastenci jen reagovali tím, že dělali svou práci a uzavřeli hranice od Texasu až po Kalifornii.

Jak ukazuje pořad HBO Druhá občanská válka z roku 1997, tento plán byl zřejmě vytvořen již před desítkami let.

Elon Musk říká, že Biden chce do země dostat co nejvíce nelegálních přistěhovalců, aby je „legalizoval a vytvořil trvalou většinu – stát jedné strany“.

Výsledkem je, že Texas a dalších 27 států nyní vyhlašují nezávislost na FEDu řízeném ChM a vydávají měny kryté zlatem a stříbrem. Podle zdrojů z Pentagonu se rovněž snaží připojit k mezinárodní alianci BRICS.

Nyní se chystá obžaloba šéfa ministerstva vnitřní bezpečnosti Alechandra Mayorkase za velezradu.

Další osobou, která bude odstraněna, je kardinál Victor Manuel Fernández, loutkovodič, který stojí za falešným papežem „Františkem“ v gumové masce. Fernández řídí vatikánský doktrinální úřad, historicky známý jako inkvizice. Byl obviněn z odklonu od tradice a dokonce z kacířství. Je to příklad toho, jak byla katolická církev rozvrácena satanisty. Afričtí a latinskoameričtí duchovní se proti němu již vzbouřili. Nyní skupina 90 katolických duchovních, vědců a spisovatelů zveřejnila společný dopis „všem kardinálům a biskupům katolické církve“, v němž je vyzývá, aby se postavili proti vatikánskému dokumentu schválenému papežem Františkem, který poprvé umožňuje kněžím žehnat svazkům osob stejného pohlaví.

Uvidíme, jak dlouho tu ještě budou falešný Joe Biden a masový vrah Benjamin Netanjahu. Pokud vše půjde dobře, do konce března budou pryč.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/ziskany-informace-o-strediscich-pro-muceni-deti-protesty-zemedelcu-se-rozsiruji/